Το ξέρατε ότι make σημαίνει ήττα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Συνάντηση 28/6/2008 στη Θεσσαλονίκη
HyuuGaNeji
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 4:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 238 Τόπος: thesaloniki Τώρα Βλέπω: πολλα και διαφορα
καλα ηταν αν και δεν ηξερα κανενα Sad Sad

εμα8α ομως τον aoshi και τον adventurer Cool Cool

Aoshi την ηπιες ολη την κανατα με το νερο τελικα??

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 8:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Χαζος εισαι? Θα την αφηνα? Laughing

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 8:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Neji σιγά μην άφηνε κανένας την κανάτα με νερό με τέτοια ζέστη που είχε το μαγαζί εκεί Laughing

Την επόμενη φορά που θα πάμε θα ζητήσω να βάλουν και παγάκια...Εκεί σαούνα ήταν ο τόπος γιατί δεν είχαν κλιματιστικά !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 8:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Ηρθε η ωρα για την Περιπετειωδη Αρμαδα Φωτογραφιων του Tripe Anime Forums Meeting της 28ης Μαιου 2008.

(Καντε κλικ πανω στα thumbnails για να ανοιξει η φωτογραφια σε πληρη αναλυση 7 Megapixels!)

*

Φωτο #1 & #2 : Ενα κομματι του τεραστιου πληθους που ειχε μαζευτει στην Καμαρα. Στην #2 φιγουραρει η Νικη μπροστα-μπροστα με χαρακτηριστικη ηρεμια


Φωτο #3 : ...μεχρι που εμφανιστηκε ο Aoshi να αλλαξει την εικονα!


Φωτο #4 : Ακομα δεν ξεκινησαμε και ηδη μερικα απο τα μελη αναρωτιουνται αν εκαναν καλα που ηρθαν σε αυτο το τρελοκομ...εεε, animeeting.


Φωτο #5 & #6 : Αφου μαζευτηκαμε ολοι λοιπον, ξεκινησαμε με βημα γοργο και χαρωπο προς αγνωστο προορισμο μιας και κανενας περα του Holborn δεν ηξερε που πηγαιναμε. Στην #6 μπορειτε να θαυμασετε το μεγεθος της παρεας μας!


Φωτο #7 : Μολις φτασαμε εξω απο το Snob μερικοι (επηρεασμενοι απο το ονομα ισως) αρνοντουσαν να μπουνε μεσα ή να κατσουνε επι αρκετα λεπτα. Πως θα ξεκινησει ομαλα το animeeting?


Φωτο #8 : Ξαφνικα εμφανιστηκαν μαυροφορεμενοι αντρες και σε λιγα λεπτα εβαλαν ολα τα μελη να κατσουν στις θεσεις τους με ταξη και ηρεμια. Ολοι απορησαν για το ποιοι ηταν αυτοι οι μυστηριωδεις ανθρωποι που εσωσαν την κατασταση... και αυτο επειδη κανενας τους δεν ειχε δει τον Melkor να καλει την ειδικη μοναδα του ΕΚΜΕΚ λιγα λεπτα νωριτερα.


***************************************
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Α : ΤΑ ΕΞΩ ΤΡΑΠΕΖΙΑ
(Ισως προστεθουν tags με usernames αν μου στειλουν ΠΜ τα ατομα των οποιων τα usernames δε γνωριζω/θυμαμαι)


Φωτο #9 : Το παθος με το οποιος συζητανε τα κοριτσια ειναι χαρακτηριστικο Razz


Φωτο #10 & #11 : Οπως και η τρελα του I_Am_Neji στη φωτο #10.


Φωτο #12 & #13 : Η ομαδα του ΕΚΜΕΚ συζηταει την επομενη αποστολη της. Ο αρχηγος Me_Loves_Neliel στην #13 φαινεται ιδιαιτερα ικανοποιημενος.


Φωτο #14 & #15 : O Pretorian νομιζε μπορουσε να κρυφτει στην προηγουμενη φωτο, γι'αυτο οταν τον εβγαλα στην #14 χωρις να το παρει χαμπαρι απογοητευτηκε με τις βαρδικες του ικανοτητες και γι'αυτο βγηκε ετσι στην #15 Razz


Φωτο #16 & #17 : Καποιος διψουσε πολυ στην #16! Κατα τ'αλλα, τι κοιταει η Kappa στο φοντο της #17;



ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Α
***************************************

Φωτο #18 : Η απαντηση ειναι προφανης : Τον πιο Omorfandra της συναντησης! Ποια κοπελα δε θα χαιροταν να τον γνωρισει; Razz


Φωτο #19 : Στο μεταξυ ο TheLastQuincy μας επιδεικνυει την φοβερη μπλουζα Dragonball του!


Φωτο #20 ως #22 : Ομως καποιος στο διπλανο τραπεζι τολμησε να υπαινιχθει οτι ο Gotenks ειναι πιο αχρηστος μαχητης κι απ'τον Krillin. Παρακατω βλεπουμε τον TheLastQuincy και τις αντιδρασεις του...


Φωτο #23 : Ευτυχως ο TheLastQuincy επρεπε να αναβαλλει τη μαχη γιατι απ'τα πολλα Σουπερσαγιανιλικια... του επεσαν τα σκουλαρικια του!


Φωτο #24 : Καποι εκει μπαινουμε μεσα. Εδω η Videl με τη Mithuna η οποια μαλλον θελει να μας πει οτι ζεσταινεται εκει μεσα (Kappa, νομιζω σου κλεβουν το copyright σε αυτην την φωτο Razz ).


Φωτο #25 : Απο απεναντι ηταν καθισμενη η Nasia27 η οποια ζηλεψε που δε βγηκε στην προηγουμενη φωτο... που να ηξερε τι την περιμενει!!


Φωτο #26 & #27 : Ημασταν ετοιμοι να ξεραθουμε απο τη ζεστη μεχρι που ο σερβιτορος μας εφερε τη σωτηρια. Οπως βλεπουμε μερικα μελη απαιτουσαν αρκετα εντονα τα νερα τους.


Φωτο #28 : Ειναι ολοι τους αμαθεις ομως, ο Aoshi εδω μας δειχνει πως πραγματικα να πινουμε νερο!


Φωτο #29 & #30 : Αφου πηραμε δυναμεις ο καθενας συνεχισε τη δουλεια του : Ο Roriconfan αρχισε να εξηγει φιλοσοφικα τις βαθμολογιες του στο Anidb, η Mithuna να ψαρευει λεμονια με τον Mr.Ayu-Mania στα αριστερα της να κανει τον νιντζα, και ο γραφων αποφασισε να βγαλει φωτογραφιες και τα υπολοιπα μελη της παρεας.



***************************************
ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Β : ΤΑ ΜΕΣΑ ΤΡΑΠΕΖΙΑ
(Ισως προστεθουν tags με usernames αν μου στειλουν ΠΜ τα ατομα των οποιων τα usernames δε γνωριζω/θυμαμαι)

Φωτο #31 : Αρχικα οι τρεις φωτογραφοι της βραδιας, Aoshi, Adventurer και TheLastQuincy βγηκαμε ολοι μαζι μια επαγγελματικη φωτογραφια.


Φωτο #32 ως #34 : Ξεκιναμε με τα αξια μελη της AnimeClipse.


Φωτο #35 ως #37 : Και μετα με το τραπεζι του AnimePlanet με τον Holborn να φιγουραρει και τον Aoshi να μην αρκειται μονο σε μια φωτογραφια.


Φωτο #38 και #39 : Ακολουθουν δυο οικογενειακες φωτο


Φωτο #40 και #41 : και μετα δυο χαρουμενες


Φωτο #42 : για να καταληξουμε σε μια καλλιτεχνικη.


Φωτο #43 ως #45 : Και ξαναφτασαμε στην εισοδο.


ΤΕΛΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΜΕΛΩΝ ΜΕΡΟΣ Β
***************************************

Φωτο #46 & #47 : Γυρνοντας απο την τουρνε, ο γραφων ανακαλυψε οτι ο TheLastQuincy ειχε ηδη παρει δυο κοπελες για τον εαυτο του! Ο γραφων προσπαθησε να μπει και αυτον στη φωτο αλλα ελαβε μονο την απαντηση της φωτο #47


Φωτο #48 : Εκεινη την ωρα κατεφθασε ο SSJGojeta και οπως βλεπετε απο αυτην την τεραστια φωτογραφια αναψαν τα αιματα.


Φωτο #49 : Και τα τρια κοριτσια φωναξαν ολες μαζι "IT'S TIME FOR FANSERVICE!" και αρχισαν τα τρενακια!


Φωτο #50 : Μολις τις ακουσε ο SSJGojeta πηρε τη Mithuna στα χερια και φωναξε "Οχι τωρα θα δειτε τι θα πει πραγματικο Fanservice!".


Φωτο #51 & #52 : Η Μithuna δεν πτοηθηκε καθολου απο αυτο! Μολις μπηκε μεσα φωναξε "Ενταξει μου τη φερατε με το fanservice, τωρα ομως εγω θα σας δειξω την επιτομη του ΜΟΕ" κατι το οποιο πετυχε στο επακρο με τη βοηθεια της Tsuki.


Φωτο #53 : Μεσα η Nasia27 με τη φιλη της εκαναν τα δικα τους fanservice αλλα οταν εμαθαν οτι ολο το ενδιαφερον ειχε επικεντρωθει στηMithuna εμειναν με ανοιχτο το στομα!


[Μετα οι κοπελες τα πηραν και εκαναν ακομα μεγαλυτερα fanservice με τις επομενες σκηνες αλλα εκεινες θα παραμεινουν κρυφες. Ας προσεχατε που δεν ηρθατε να τις δειτε live! Razz ]

Φωτο #54 : Πολυ θα ηθελα να ηξερα τι συζητανε τα παιδια με τετοια βλεμματα!


Φωτο #55 : Η κοπελια εδω νομιζει οτι βγαζω αυτην φωτογραφια... που να ηξερε Razz


Φωτο #56 : Οταν το καταλαβε ζητησε να βγει την παρακατω τετραπλη φωτογραφια.


Φωτο #57 ως #59 : Εκει γυρω οι περισσοτεροι μεσα αρχισαν να φευγουν κι ετσι ο γραφων βγηκε εξω για μερικες φωτο ακομα. Και τοτε εγινε το θαυμα : Ηρθε επιτελους ο Ptomahawk (στην #59)!!


Φωτο #60 : Το ιδιο παραδειγμα (να βγουν εξω) ακολουθησαν και αλλα μελη οπως βλεπουμε, μεταξυ τους και η Nasia27


Φωτο #61 : γεγονος που δεν περασε απαρατηρητο απο το αετισιο ματι του Aoshi.


Φωτο #62 : Και με μια πενταπλη φωτογραφια επεσε η αυλαια. Αν φτασατε μεχρι εδω με την πρωτη, μπραβο σας!



ΥΓ: Η πλατη μου ποναει μετα απο τοση ωρα στο PC...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 9:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Αχαχαχαχαχαχ !!!!! ROFL !!!!!!

Εγώ αναγκαστηκα να την κάνω γιατί ήθελα να δουλέψω ένα κομμάτι μου λίγο ακόμα !

Ρε Mr.Ayu-Mania + SSJ4Gogeta δεν ήξερα ότι ήσασταν εκεί ρε !Ελάτε στο cosplay αν τύχει να βρεθούμε και οι 2 ρε !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 1:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Μια χαρά περάσατε βλέπω.... Laughing

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SaDoW
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 11:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 0 Τόπος: Θεσσαλονικη
Πολυ καλησπερα σας ! χαιρετω ολα τα παιδια του Anime Planet ! χαρηκα πολυ με οσους γνωριστηκα( δυστηχως δεν τα παω καλα με τα nick name..) Απο οτι ειδα οι φωτογραφιες ειναι τρομερες μπραβο στα παιδια που αποθανατησανε αυτο το τσουρμο! (λες και καναμε διαδηλωση ηταν!) Laughing Παντως μπορω να πω οτι εριξα πολυ γελιο με ολα τα παιδια ο χαβαλες ηταν στο φουλ! Για οσους δεν μπορεσανε να ειναι σε αυτη τη συναντηση ελπιζω να ειναι στην επομενη! πιστεψτε με αξίζει! (μετα απο 2 χρονια που ειμαι στην Anime Clipse κατορθωσα τωρα να παω σε συγκεντρωση και δεν ξανα χανω ευκαιρια)! και σε οσους δεν με θυμουνται ας δουνε την φωτο Νο33

_________________
X--- Kage Bushin No Jutsu ---X
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 11:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Sadow...Εμένα με θυμάσαι ρε μαν ? Τι κάναμε πριν 1 χρόνο ακριβώς ? Εγώ σε θυμάμαι μικρό καθαρματάκι Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SaDoW
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 11:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 0 Τόπος: Θεσσαλονικη
πριν ενα χρονο εκανα παρα πολλα δεν χρειαζεται να τα λες ολα!!! αμα με βοηθησεις ομως θα θυμηθω

_________________
X--- Kage Bushin No Jutsu ---X
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 11:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
SaDoW έγραψε:
πριν ενα χρονο εκανα παρα πολλα δεν χρειαζεται να τα λες ολα!!! αμα με βοηθησεις ομως θα θυμηθω


Σου λέει η Μαρτίου με Eγνατία κάτι γείτονα ? Razz ήρθες με αμάξι...κατέβηκα εγώ ο ξανθός μαλλιάς και σου έδωσα τα cd's και τα είπαμε λίγο και μετά έφυγες λόγω σπούδων ! Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SaDoW
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 11:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 09 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 0 Τόπος: Θεσσαλονικη
χαχαχα!!! κατι μου θυμισε το nick!
μιλας για εκεινη την ... δωσοληψια Ανιμε... σου ειπα να επικοινωνησεις μαζι μου μετα απο 5 χρονια για να μην φανουμε! Twisted Evil χαχαχ τι κανεις φιλε μου ? ολα καλα? καλα ειπα κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει!!!!

_________________
X--- Kage Bushin No Jutsu ---X
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 04, 2008 12:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
SaDoW έγραψε:
χαχαχα!!! κατι μου θυμισε το nick!
μιλας για εκεινη την ... δωσοληψια Ανιμε... σου ειπα να επικοινωνησεις μαζι μου μετα απο 5 χρονια για να μην φανουμε! Twisted Evil χαχαχ τι κανεις φιλε μου ? ολα καλα? καλα ειπα κατι μου θυμιζει κατι μου θυμιζει!!!!


αχαχαχαχαχ ! πάει καιρός ρε μαν ! χάθηκες και από το anime.gr και από τον κόσμο των anime ! Τι 5 χρόνια μωρέ ? Laughing ούτε μισός χρόνος δεν πέρασε από την εξαφάνιση σου ! Πολλά πράγματα έγιναν στην ζωή μου...

ΑΝ θέλεις πρόσθεσε με στο MSN αν έχεις... να μιλάμε από εκεί ρε !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης