Το ξέρατε ότι mi σημαίνει φρούτο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 19 από 20
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    Anime Direct Downloads
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 28, 2008 4:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
paidia epeidh einai 18 selides den ta diavasa ola kai 8a sas pw to site pou ta katevazw egw, an to exete eidh pei sorry gia to double post...loipon egw ta katevazw sto [url]bmn.b0x.com[/url] to kalo einai oti mporeite na steilete me e-mail poia seira 8elete na vgaloune sto site kai thn vgazoun synh8ws, egw p.x. zitisa to bomberman kai mesa se 2 meres to vgalane!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 28, 2008 5:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
billmcnik έγραψε:
paidia epeidh einai 18 selides den ta diavasa ola kai 8a sas pw to site pou ta katevazw egw, an to exete eidh pei sorry gia to double post...loipon egw ta katevazw sto [url]bmn.b0x.com[/url] to kalo einai oti mporeite na steilete me e-mail poia seira 8elete na vgaloune sto site kai thn vgazoun synh8ws, egw p.x. zitisa to bomberman kai mesa se 2 meres to vgalane!

Απο ποιοτιτα εικονας και SUB ειναι καλο? Any info?

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 30, 2008 11:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
poli kala ola kai ta subs einai panta funsubs k tetoia ola exoun pollh kalh analysh k to kalo me afto to site einai oti ola ta links tous einai mazemena apo pantou sto net sthn ousia enonei polla sites(an katalabes ti ennow)aaa epishs 1 episoe katevainei amesws se 5-15 lepta einai ok!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 02, 2008 3:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
kserei kapoios apo pou na katevasw to Tengen Toppa Gurren Lagann gt olo dubbed ta katebazw k ksenerwnw Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
jhetfield18
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 07, 2008 12:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 68 Τόπος: Hrakleio,Kritis Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto Shippuuden,Hayate no Gotoku,Ladies vs Butlers,Durarara
file an de variesai na katevazeis apo site ena ena.....pigaine bleachexile kai ta xei apla prepei na kaneis ena register.....aposo kserw de thelei plirwmi ki etsi alla den vazw to xeri m sti fwtia giati twra teleutaia arketa site kanoun anaprosarmoges.Pantws vresto opws kai dipote........Einai apta kalutera anime pou exw dei.Kai sta 27 epeisodia exei drasi elaxista fillers oi prwtagwnistes kanoun sunexeia to akatorthwto alla olws periergws einai toso kaloftiagmeno san anime pou apla de se peirazei kai exei tromero sxedio se arketes faseis.Vevaia auti einai i proswpiki m gnwmi alla to xw dei 3 fores kai eimai gundam fan Razz .Kali tuxi

spunakos έγραψε:
kserei kapoios apo pou na katevasw to Tengen Toppa Gurren Lagann gt olo dubbed ta katebazw k ksenerwnw Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
izo
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 19, 2008 2:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει να βρω το καινουργιο jojo bizarre adventure-Phantom Blood που βγηκε τωρα τελευταια, περσυ νομιζω...Bασικα το ψαχνω καιρο αλλα δεν το βρισκω με υποτιτλους

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 4:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
guys kana fansub gia na katebazw to soul eater mporeite na proteinete ?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 8:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
dokimase
Rumbel-subs (gia piotita XD)
URL http://www.rumbel-subs.com/
IRC #Rumbel@irc.rizon.net

Tadashi (paei pio grigora apo ta alla group XD)

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 19, 2008 2:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
noname έγραψε:
dokimase
Rumbel-subs (gia piotita XD)
URL http://www.rumbel-subs.com/
IRC #Rumbel@irc.rizon.net

Tadashi (paei pio grigora apo ta alla group XD)


TI rumbel einai 2 epeisodeia pisw nomizw otan to eixa checkarei
k to tadashi exei official page gt den tin brika ?! Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 19, 2008 3:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
spunakos έγραψε:
noname έγραψε:
dokimase
Rumbel-subs (gia piotita XD)
URL http://www.rumbel-subs.com/
IRC #Rumbel@irc.rizon.net

Tadashi (paei pio grigora apo ta alla group XD)


TI rumbel einai 2 epeisodeia pisw nomizw otan to eixa checkarei
k to tadashi exei official page gt den tin brika ?! Twisted Evil

den exei official page!!! giati einai one man group kai to soul eater einai to prwto project tou alla vriskeis torrent se public trucker efkola px sto mininova ..... einai o monos pou einai sto 11o episodio
akolou8oun Rumbel kai gg me 9 kai meta to xaos me alla funsub group na einai sto 8 sto 6 ktl
an 8es grigora pramata Tadashi ...an 8es kaliterh piotita Rumbel .......

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
trelopaoki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 21, 2008 8:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 20 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: one piece
paidia iketevo kapoion na mpei se torrent na seedarei to One Piece 1-50.eimaste 50 peers kai kanenas seed!!!kapoios na voithisei.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zen3
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 23, 2008 9:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 05 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 9
trelopaoki έγραψε:
paidia iketevo kapoion na mpei se torrent na seedarei to One Piece 1-50.eimaste 50 peers kai kanenas seed!!!kapoios na voithisei.

[font=comic sans ms]Δώσε link για το torrent , να τα κατεβάσω και γω....
Όλο και κάποιος θα βρεί να seedάρει Very Happy[/b]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 23, 2008 11:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
εγω κατεβασα μεχρι το 245 απο εδω
http://xdcc.discoveryhosting.nl/tracker/
μου πηρε 4-5 μερες μερικοι seeders ειχαν χαμηλο upload rate

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
L's legacy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 09, 2008 5:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: United Kingdom Τώρα Βλέπω: Μολις τελειωσα το Wolf's Rain-Φοβερο-
Παιδια ξερει κανεις που μπορω να κατεβασω samurai 7 με υποτιτλους ?εχω βρει καποια αλα ειναι στα αγγλικα

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
jimmare64
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 17, 2008 9:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 17 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 2 Τόπος: Αθηνα Τώρα Βλέπω: οτι βρω...
Vamp|Re έγραψε:
Ας βάλω και εγώ ένα site με Direct Downloads..Αυτή τη στιγμή το site έχει τα εξής anime : Cromartie (1-15 + Special) , Bottle Fairy (1-10), Hikaru No Go (Complete) και Naruto (αρκετά)..Το site ενημερώνεται καθημερινά που σημαίνει πως κάποια επισόδεια σήμερα είναι...αύριο δεν θα είναι Razz οπότε κατεβάστε το συντομότερο δυνατό τα επισόδεια που σας ενδιαφέρουν...
Δείτε το site --> Εδώ! <-- (Διαλέγετε: Get The Episodes! από τη λίστα στα αριστερά)


WiShakos: Το hyperlink αφαιρέθηκε από το post.


Εμμμ...μια βοηθεια εδω...Ρε φιλε,δεν μου στελνεις το link μεσω pm???Δεν μπορω να το δω αλλα ουτε και να το πατησω Twisted Evil Και ξερω και εγω ενα site που εχει επισης πολλα anime
Spoiler:
http://anime-accelerator.forumakers.com/

Aφου εχει επισης μεχρι και Hokuto no ken ( Fist of the North Star ).Επειδη ομως ειναι καπως καινουργιο forum δεν εχει και ολοκληρο καταλογο απο anime,αλλα εχει ωραια anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 19 από 20
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης