Το ξέρατε ότι zeitaku σημαίνει πολυτέλεια;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 3 από 8
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Υπαρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων???




Υπρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας???

ναι
54%
 54%  [ 26 ]
οχι
45%
 45%  [ 22 ]

Σύνολο Ψήφων : 48


[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 29, 2008 2:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
MantzZzoola Man έγραψε:
Δεν καταλαβαίνω γιατι αν μια Φίλη σου βγει μαζί σου ντυμένη προκλητικα ειναι κατακριταίο Οσο για το αν μπορεις να είσαι φίλος με μια που σου αρέσει σκέψου το καλύτερα... Οταν μετα απο κανα παρτυ, θα κάθεστε αγκαλιά ετσι για πλάκα. Kαι οι δυο θα είστε φτιαγμενοι μεχρι... (αν της αρέσεις) και ξερεις πια ειναι η πλακα; αν "σεβαστείς την φιλία σας".. θα σε θεωρείσει "μ...κα" και θα δεις αλλαγή στην συμπεριφορά της. (έχει γίνει) Εν τελη.. Πιστεύω πως πρεπει να κανουμε όπως νοιώθουμε.. και αν γίνει κακό έγινε.. τουλαχιστον ήσουν ειλικρινης και με αυτην και με τον εαυτό σου.. και γιατι αυτο? Γιατι αν δεν κανεις κατι εσύ θα χασεις την ευκαιρία και μετα δεν θα είναι ωραίο Αυτο αν σου αρέσει.. Αν οχι δεν υπαρχει λόγος για ολα αυτά... Έτσι κι αλλιώς και οι ρόλοι να αντιστραφούν.. το ίδιο ισχύει i guesses..... Confused Cool Laughing Wink Very Happy


Δεν τα καταλαβα ολα, αλλα τουλαχιστον επιασα το point.
Αυτο ομως που εσυ ηθελες να μου πεις δεν εχει σχεση με αυτο που λεω εγω. Αν με θεωρησει μ*κα τοτε απλα δεν με σεβεται.
Δεν ξερω αμα ειναι περιπτωση, αλλα γνωριζω μια κοπελια εδω απο το γυμνασιο και την βλεπω σαν αδερφη μου. Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει, επειδη ειναι στη φυση του αντρα, να το βλεπω και ερωτικα το θεμα.
Ειμαι απο τα σπανια παιδια, τι να κανουμε. Rolling Eyes

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
MantzZzoola Man
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 30, 2008 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Athens Ioannina Amsterdam opou me vreite.... Τώρα Βλέπω: ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ!!
Παράθεση:
Δεν τα καταλαβα ολα, αλλα τουλαχιστον επιασα το point.
Αυτο ομως που εσυ ηθελες να μου πεις δεν εχει σχεση με αυτο που λεω εγω. Αν με θεωρησει μ*κα τοτε απλα δεν με σεβεται.
Δεν ξερω αμα ειναι περιπτωση, αλλα γνωριζω μια κοπελια εδω απο το γυμνασιο και την βλεπω σαν αδερφη μου. Αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει, επειδη ειναι στη φυση του αντρα, να το βλεπω και ερωτικα το θεμα.
Ειμαι απο τα σπανια παιδια, τι να κανουμε.
Η γενική ιδεα αυτού πού ήθελα να πω, είναι οτι δεν πρεπεί να χάνουμε τις ευκαιρίες μας στη ζωή...
ΟΚ είστε φίλοι με την κοπέλα και την βλέπεις σαν αδερφή... ομως αν αυτό αλλάξει?
αν αρχίσετε να βλέπετε ο ένας τον άλλο ερωτικά?
θα καταλάβεις τι σου λέω αν βρεθείτε σε "φάση"...
Συνήθως οι κοπέλες προσαρμόζονται στα νεα δεδωμένα πιο γρήγορα απ τα αγόρια οποτε αν εκεινή περιμενέι να της κάνεις κίνηση(γιατι πίστεψέ με θα έχει καταλάβει οτι ανταποκρίνεσαι..) και τελικά δεν κάνεις τίποτα απλώς θα ξενερώσει..
Δεν είναι θέμα σεβασμού ούτε θα στο πεί ποτέ.. Απλα θα σταματήσετε να κανετε παρεα μετα απ αυτό και δεν θα έχεις καταλάβει γιατι... (το "μ...κα" είναι απλώς έκφραση προφανώς.. δεν το εννοώ κυριολεκτικά)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 12:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
υπάρχει αρκεί να είναι ο ένας απο τους δύο gay
αν είναι και οι δύο gay ακόμη καλύτερα.

φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα υπάρχει αρκεί να μην υπάρξει
ποτέ ερωτική και κυρίως σεξουαλική σχέση.

κοινώς αν βγάλεις τις ορμόνες και το σεξ, η συνταγή θα πετύχει.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 7:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
εγω πιστευω πως υπαρχρει φιλια με το αντιθετο φυλλο!!!! εχω ενα κολητο εδω και δυο χρονια δεν μου τηνεχει πεσει ποτε προκλιτικα-----μονο στο χαβαλε...... Cool γιατι μερικες φορες με το στυλ μ τον προκαλω να κανει μονο χαβαλε αν και ντυνομαι πιο θυληκα μου κανει εισαι πολυ sexy kai του λεω οπιος αντεξει και λιωνουμε στο γελιο Very Happy Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 1:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
mpoukitsa έγραψε:
εγω πιστευω πως υπαρχρει φιλια με το αντιθετο φυλλο!!!! εχω ενα κολητο εδω και δυο χρονια δεν μου τηνεχει πεσει ποτε προκλιτικα-----μονο στο χαβαλε...... Cool γιατι μερικες φορες με το στυλ μ τον προκαλω να κανει μονο χαβαλε αν και ντυνομαι πιο θυληκα μου κανει εισαι πολυ sexy kai του λεω οπιος αντεξει και λιωνουμε στο γελιο Very Happy Very Happy Very Happy


Exeis skeftei oti mporei na leei oti leei sovara kai na to kanei na fainetai plaka??? Shocked

Polles fores otan 2 atoma einai filoi kaneis apo tous 2 den leei tipota gia auta pou aisthanetai epeidi:
1. fobatai tin aporipsi
2.skeftetai oti an den petuxei i prospatheia tou tote tha apomakrinthoun kai tha xalasei i parea tous, opote ''simbibazetai'' me auto pou exei...

Παράθεση:
Erisabetsu egrapse
υπάρχει αρκεί να είναι ο ένας απο τους δύο gay
αν είναι και οι δύο gay ακόμη καλύτερα.

φιλία ανάμεσα στα δύο φύλα υπάρχει αρκεί να μην υπάρξει
ποτέ ερωτική και κυρίως σεξουαλική σχέση.

κοινώς αν βγάλεις τις ορμόνες και το σεξ, η συνταγή θα πετύχει.


De nomizo oti tha mporousa na to theso kalitera... Rolling Eyes
Den einai diskolo otan eisai me to filo sou/fili sou se mia glikia fasi(agkalitses, glikologa) ksafnika kapoios apo tous 2 na noiosei diaforetika.. Oti kai na ginei tha einai panta enas antras kai mia ginaika pou gia kapoious logous den kanan kati(den tairiazane, den arese o enas ston allon)...

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 1:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
πρωτον το λεει για πλακα γιατι τον ξερω δεν υπαρχει περιπτωση να τον δω και να με δει καπως αλλιως εξαλου εχω σχεση εδω κ εναχρονο κ κατι οποτε ακυρες οι υποθεσεις που εκανες χαχαχα
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 2:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
mpoukitsa έγραψε:
πρωτον το λεει για πλακα γιατι τον ξερω δεν υπαρχει περιπτωση να τον δω και να με δει καπως αλλιως εξαλου εχω σχεση εδω κ εναχρονο κ κατι οποτε ακυρες οι υποθεσεις που εκανες χαχαχα

Τοτε λεει ο φιλαρακος: "Καλητερα να νομιζει οτι το κανω για πλακα παρα να γινει κατι και να μην την ξανα 'δω ποτε". Γενικα μιλαμε.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 2:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
χαχα με εκανες και γελασα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 2:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
mpoukitsa έγραψε:
χαχα με εκανες και γελασα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Η επιβεβαίωση κατά προφητείας.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 9:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
mpoukitsa έγραψε:
πρωτον το λεει για πλακα γιατι τον ξερω δεν υπαρχει περιπτωση να τον δω και να με δει καπως αλλιως εξαλου εχω σχεση εδω κ εναχρονο κ κατι οποτε ακυρες οι υποθεσεις που εκανες χαχαχα


να σε ρωτήσω...

πόσο χρονών είσαι ;
στήθος έχεις;
μοιάζεις με άνδρα;

γιατί αν είσαι στην εφηβεία, ή δεν έχεις στήθος και μοιάζεις με άνδρα
τότε ξέρω γιατί τα λες αυτά.
Άσε που αν βρεις γκόμενο θα είσαι η πρώτη που θα τον φτύσει
είναι στη φύση μας

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Kazama Ken-Shin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 11:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 553 Τόπος: London
Chill Chill Boys and Girls,

Αν και θα συμφωνήσω μαζί σου σε αυτά που λές δεν χρειάζεται να έχεις απότομο τόνο (στο τελευταίο post αναφέρομαι)

In any case, πιο αναλυτικά η γνώμη μου είναι πώς φιλία δεν υπάρχει, ή μάλλον υπάρχει σαν ψευδαίσθηση, δλδ "Έλα ρε φίλοι είμαστε" και είτε τον/την γουστάρεις κρυφά και μένει το επόμενο βήμα μεταίωρο για χ,ψ λόγους είτε τον έχεις απορύψει και είναι πλέον στο στάδιο του φίλου. Πάντως το γκομενικό στάδιο το έχεις περάσει με τον ένα ή τον άλλο τρόπο...

_________________
I vow to Sword and Soul... this life of battles will be followed through!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 31, 2008 11:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Erisabetsu έγραψε:
mpoukitsa έγραψε:
πρωτον το λεει για πλακα γιατι τον ξερω δεν υπαρχει περιπτωση να τον δω και να με δει καπως αλλιως εξαλου εχω σχεση εδω κ εναχρονο κ κατι οποτε ακυρες οι υποθεσεις που εκανες χαχαχα


να σε ρωτήσω...

πόσο χρονών είσαι ;
στήθος έχεις;
μοιάζεις με άνδρα;

γιατί αν είσαι στην εφηβεία, ή δεν έχεις στήθος και μοιάζεις με άνδρα
τότε ξέρω γιατί τα λες αυτά.
Άσε που αν βρεις γκόμενο θα είσαι η πρώτη που θα τον φτύσει
είναι στη φύση μας

Erisabetsu Wins
Spoiler:

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
MantzZzoola Man
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 01, 2008 12:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Athens Ioannina Amsterdam opou me vreite.... Τώρα Βλέπω: ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ!!
Παράθεση:
Άσε που αν βρεις γκόμενο θα είσαι η πρώτη που θα τον φτύσει
είναι στη φύση μας
Διακρίνω έναν μικρό φεμινισμό στο στύλ σου... Θα πρέπει να εχεις φτύσει πολλούς εσύ.. Άκου κει ειναι στη φύση σας...

_________________
Do the impossible,
Seek the invisible,
ROW ROW FIGHT THE POWER!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 01, 2008 12:12 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Ας πω και εγώ την ταπεινή μου γνώμη άλλο sex άλλο φιλία.Προφανώς μπορεί να ύπαρξη φιλία με γυναικά αλλά μονό με κοπέλες που να μην προσελκύουν ερωτικά.Βέβαια αν κοιμηθείτε μαζί μετά από alkol 2 περίπτωσις η υπερβολική κατανάλωση θα φέρει ύπνο η χαλαρή κατανάλωση θα φέρει ότι έκανε ο Κορκολής στο ανήλικο.Εμείς τα αρσενικά σπάνια διαχωρίζουμε τα ένστικτα για μια ξεπετά ας το πούμε θυσιάζουμε τη κολλητή μας εκτός αν επιβάλουμε ηθικούς φραγμούς στον εαυτό μας.Ναι υπάρχει φιλία αρκεί να μην παραβούμε και πάμε στον ερωτικό τομέα γιατί δε νομίζω να ύπαρξη άτομο εδώ πέρα που έστω να μην έχει σκεφτεί τη κολλητή του ερωτικά.Μη το ψάξουμε παραπέρα κρατάει μια φιλία όταν μπαίνουν ηθικοί φραγμοί.Αλλα είναι ευαίσθητη να σπάσει και να περάσει στον ερωτικό τομέα που δεν είναι και απαραίτητα κακό μπορεί να βγει και μια πετυχημένη σχέση.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Carnival of Rust στις Τρι Απρ 01, 2008 12:30 am, 2 φορές συνολικά

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 01, 2008 12:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Παράθεση:
Υπρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας???


Οχι, για τον απλό και μόνο λόγο. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην σκεφτεί ο/η ένας/ μία τον/την άλλο/άλλη έστω και μία φορά σεξουαλικά κάποια στιγμή κατά την διάρκεια της φιλίας.

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 8
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης