Το ξέρατε ότι hidoi σημαίνει κακό,απάνθρωπο,κλπ;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 2 από 7
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Συνάντηση στην Αθήνα!!!!!!!!!
SonGokuGr
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2008 12:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 317 Τόπος: "my own administrative world.." Τώρα Βλέπω: Τα πάντα..!
Ορίστε.. είδατε..!!

Σας βρήκε και σας ενημέρωσε ο κατάλληλος.!! Wink

_________________
Also known as Somnius/SomniusX - somniusx@gmail.com
| HellasProject.com | Magician.gr | MagicWeb.gr | DearDiary.gr |
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2008 6:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Animplanet Meetings = Simpantika fainomena ta opoia ginontai ana takta hronika diastimata. Sinithos apo ti ipervoliki sigentrosi antiilis dimiourgite pili pou epikoinonei me ton Adi/Kolasi/Exokosmo/Mythical Dungeons/Asterismo tou Kentaurou/Stomahi tis Guu/Otaku Underworld/.jp me apotelesma tis emfanisei plasmaton pera apo kathe fantasia [Mormengil mpliah Confused ] kai tin pliri katastrofi tou horou ston opoio simvainei to fainomeno. Pls apofigete to Very Happy

Vasika kanoniste meros kai ora kana mina me dio vdomades noritera kai autoi pou einai na rthoun, tha rthoun [Magical Mew Mew Tera Squad - Athens Division, nai ennoo to didimo tis katastrofis kai ta loipa koumasia Razz ]

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2008 9:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Μιας και το προτεινα περιμενω να μου πειτε οσοι μπορειτε αν μπορειτε και ποτε μπορειτε(ημερομηνια) και οσοι δεν μπορειτε να πειτε ποτε βολευεστε.

Για οσους ειναι απο αλλα μερη(βλεπε Θεσσνικη) θα κανονισετε δικια σας συναντηση(αν και θα θελα να σας γνωρισω ολους) Sad

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SonGokuGr
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 08, 2008 11:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 317 Τόπος: "my own administrative world.." Τώρα Βλέπω: Τα πάντα..!
Μπορώ Σαββ/κα και μόνο.. πρωί πριν τις 13:00 λόγο εργασίας..

_________________
Also known as Somnius/SomniusX - somniusx@gmail.com
| HellasProject.com | Magician.gr | MagicWeb.gr | DearDiary.gr |
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
Hitsugaya
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2008 1:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 116 Τόπος: Athina Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Opote thelete arkei na sas gnwrisw...Very Happy

_________________
Sit Upon The Frozen Heaven,Hyourinmaru!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2008 11:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
Hazuki έγραψε:
Animplanet Meetings = Simpantika fainomena ta opoia ginontai ana takta hronika diastimata. Sinithos apo ti ipervoliki sigentrosi antiilis dimiourgite pili pou epikoinonei me ton Adi/Kolasi/Exokosmo/Mythical Dungeons/Asterismo tou Kentaurou/Stomahi tis Guu/Otaku Underworld/.jp me apotelesma tis emfanisei plasmaton pera apo kathe fantasia [Mormengil mpliah Confused ] kai tin pliri katastrofi tou horou ston opoio simvainei to fainomeno. Pls apofigete to Very Happy

Vasika kanoniste meros kai ora kana mina me dio vdomades noritera kai autoi pou einai na rthoun, tha rthoun [Magical Mew Mew Tera Squad - Athens Division, nai ennoo to didimo tis katastrofis kai ta loipa koumasia Razz ]



Επ ώπ. Μας τσακώσανε Razz

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
fingolfin
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2008 1:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τα πάντα και τίποτα...
Επειδή χρειάζεται να πάρει πρωτοβουλία κάποιος και να προτείνει κάτι συγκεκριμένο αρχικά πάνω στο οποίο να συζητήσουμε ας το κάνω εγώ μιας και έχω παρευρεθεί σε αρκετά και έχω βοηθήσω στην οργάνωση κάποιων.
Ημέρα: οπωσδήποτε Σάββατο (βολεύει τους περισσότερους σίγουρα αν και Κυριακή πρωί κατά τις 11-12 θα ήταν εφικτό να γίνει κάτι)
Πιθανές ημερομηνίες: 23 Φεβρουαρίου / 1 Μαρτίου / 8 Μαρτίου
Καταλληλότερο μέρος: Θησείο (εύκολη πρόσβαση με τον ηλεκτρικό και πάρα πολλές καφετέριες και μεγάλες όπου σίγουρα θα βρούμε κάπου να κάτσουμε όλοι, μέχρι και 60 περίπου άτομα είχαμε βρει εκεί και βολευτήκαμε κάποια άλλη φορά)
Υποψήφιες ώρες συγκέντρωσης: 18:00 / 19:00 (όχι πιο αργά γιατί ΠΑΝΤΑ περιμένουμε μισή με μία ώρα τους αργοπορημένους και έτσι χάνουμε χρόνο από την συγκέντρωση και όχι πιο νωρίς γιατί κάποιοι δουλεύουν και Σάββατο και θέλουν να προλάβουν να έρθουν)

Αυτά για αρχή, αρχίστε λοιπόν την συζήτηση για το πότε σας βολεύει να δούμε ποια είναι η καταλληλότερη ημερομηνία.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 09, 2008 4:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Βασικα αν δεν δοσει Ο.Κ Μoderator δεν παω σε (AnimePlanet.gr) meeting. Αν ειναι για πηγαδακι αλλο θεμα.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
fingolfin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 10, 2008 3:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τα πάντα και τίποτα...
GT4md έγραψε:
Βασικα αν δεν δοσει Ο.Κ Μoderator δεν παω σε (AnimePlanet.gr) meeting. Αν ειναι για πηγαδακι αλλο θεμα.

Βασικά διάβασες τις προηγούμενες απαντήσεις;
Όχι moderator, αλλά administrator δήλωσε ότι
holborn έγραψε:
- Για Θεσσαλονίκη και Αθήνα meetings γίνονται αρκετά συχνά και χωρίς την έγκρισή μας. Απλά προτείνετε μια ημερομηνία με αρκετό χρονικό διάστημα πιο μπροστά σε ένα καινούργιο topic. (αρκετό χρονικό διάστημα = τουλάχιστον 2 βδομάδες)
Πιο νωρίς πολλοί δεν το βλέπουν ή δεν μπορούν να αλλάξουν το πρόγραμμα τους.

Τώρα με το που κλείσει μια ημερομηνία και αν προλαβαίνουμε χρονικά (για αυτό λέω και τουλάχιστον 2 βδομάδες) κάνουμε και ανακοινώσεις σε κεντρική σελίδα και Podcast συνοδευόμενη από mass mail σε όλα τα μέλη.

Επίσης καλό είναι να αποφασίσετε την ώρα, το μέρος συνάντησης καθώς επίσης να έχετε κανονίσει και ΠΟΥ θα πάτε. Αν μπορείτε να κλείσετε μερικά τραπέζια σε κάποιο μαγαζί ακόμα καλύτερα. Έτσι ακόμα και αυτοί που δεν μπορούν να έρθουν στο meeting place μπορούν να έρθουν αργότερα εκεί που θα είστε.

Ελπίζω να σας κάλυψα. Οτιδήποτε άλλο ρωτήστε με. Wink

ΥΓ: Κάτι που ξέχασα. Αν έχετε αποφασίσει και κανονίσει τα πάντα για το meeting τότε το topic για την ανακοίνωση του meeting να έχει την μορφή:

Animeeting *ΠΟΛΗ* *ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ*
πχ Animeeting Θεσσαλονίκης 15-2-2008!!

Για να καταλαβαίνουν όλοι με μια ματιά το πότε και το που.

Επίσης μια συμβουλή για την ημερομηνία. Πάρτε πρωτοβουλία, συνήθως πολλά meetings αναβάλλονται ή καθυστερούν γιατί ο διοργανωτής προσπαθεί να βρει μια ημερομηνία που να βολεύει τους πάντες, κάτι το οποίο δυστηχώς ΔΕΝ γίνεται Laughing
Καλήτερα είναι να αποφασίσετε για μια ημερομηνία και όσοι πιστοί προσέρθουν. Όσοι δεν μπορούν δεν χανόμαστε στο επόμενο. (δεν μας νοιάζει τόσο το πόσα άτομα θα έρθουν αρκεί να περάσουμε/ετε όλοι καλά).

Με άλλα λόγια, αν υπάρχει ανταπόκριση από κόσμο και κανονιστεί μία ημερομηνία και ένα μέρος δεν έχουν πρόβλημα οι admins να το βγάλουν σε ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα.
Εγώ πήρα την πρωτοβουλία, όπως λέει ο holborn, να ορίσω κάποιες ημερομηνίες και κάποιο μέρος ώστε σαν βάση να αρχίσει η συζήτηση, γιατί αν το αφήσεις στον αέρα να λέει ο καθένας τι τον συμφέρει δεν θα βγάλουμε άκρη ούτε σε 1 χρόνο! Δεν θέλω να το παίξω διοργανωτής και δεν ξέρω αν τελικά μπορέσω να παρευρεθώ, απλά μιας και ο Zaraki Kenpachi που το ξεκίνησε βλέπω ότι είναι σχετικά νέο μέλος και ίσως να μην έχει παρευρεθεί σε meetings ούτε να ξέρει πως αρχίζει η οργάνωσή τους είπα να βοηθήσω και περιμένω από τον Zaraki Kenpachi να συνεχίσει την οργάνωση του meeting αφού δείχνει αρκετό ενδιαφέρον. Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 10, 2008 9:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
ΑΝ γίνει η συνάντηση μέσα Μαρτίου και μετά μπορεί και να έρθω...Τώρα χλωμό λόγω εξετάσεων και μερικών δουλειών να κάνω.Μπορεί να πάω Πάτρα για ένα event.Και για να πάω εκεί θα πάρω το τραίνο από την Αθήνα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 10, 2008 7:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
στευω οτι ειναι καλο να γινει το Μαρτιο διοτι αποτι γνωριζω απο κατι φιλους τα ΤΕΙ εχουν ακομα εξεταστικη μεχρι 20κατι Φεβρουαριου.

Ειναι αληθεια, δεν εχω ξαναπαει σε συναντηση, ουτε εχω ξαναοργανωσει. Οποιος θελει και μπορει ας με βοηθησει λιγο! Very Happy

Ειμαι ΟΚ για Θησειο και για οποιαδηποτε μερα, αλλα πιστευω οτι θα ητανε καλυτερα να βρεθουμε Σαβ/κο διοτι καποιοι εχουν εργαστηρια, σχολες, δουλεια, κτλ.

Τι θα λεγατε για Σαββατο 15 ΜαρτιουQuestion Question Question Question

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Φεβ 10, 2008 11:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Μικρό off topic.
Πολύ σωστά τα είπε ο fingoflin και στο κάτω κάτω το οτί δεν μπορεί κάποιος από μας να έρθει δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να συναντηθείτε. Αλίμονο.

Επίσης Αθήνα λίγο δύσκολο να κατέβει ή ο Elissaios ή εγώ, αν και θέλουμε να έρθουμε σε κάποιο meeting, όσο για τους moderators δεν μπορώ να τους υποχρεώσουμε να είναι εκεί ντε και καλά. Αν μπορούνε θα έρθουν.
Τέλος το off topic και συγνώμη κιόλας Wink

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 11, 2008 1:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Εγώ άκυρο για Μάρτη γιατί έχω το επόμενο εξάμηνο που αρχίζει σε μένα 3/3.Οπότε λογικά θα πάω κατευθείαν Πάτρα για το δικό μου event και μετά θα γυρίσω πίσω κατευθείαν.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 11, 2008 3:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
holborn έγραψε:
Μικρό off topic.
Πολύ σωστά τα είπε ο fingoflin και στο κάτω κάτω το οτί δεν μπορεί κάποιος από μας να έρθει δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να συναντηθείτε. Αλίμονο.

Επίσης Αθήνα λίγο δύσκολο να κατέβει ή ο Elissaios ή εγώ, αν και θέλουμε να έρθουμε σε κάποιο meeting, όσο για τους moderators δεν μπορώ να τους υποχρεώσουμε να είναι εκεί ντε και καλά. Αν μπορούνε θα έρθουν.
Τέλος το off topic και συγνώμη κιόλας Wink


Αν και θα ηθελα να σας δω απο κοντα, αν δεν μπορειτε δεν πειραζει... , ισως ερθω εγω πανω να σας δω!Smile

Περιμενω να δω ποιος μπορει και ποιος οχι. Μαλλον δεν το εχουν παρει πολλοι χαμπαρι οτι μιλαμε για αυτο το θεμα εδω... οσοι μπορειτε να πειτε με pm σε φιλους σας να μπουνε να πουνε ποτε μπορουνε καντε το σας παρακαλω, μη μαζευτουμε 3 κι ο κουκος!!! Razz

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 11, 2008 9:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Πάντως και εγώ είμαι μέσα!!! Smile

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 7
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης