Το ξέρατε ότι kin σημαίνει μέταλλο/χρυσό;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 1 από 7
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Tha Feugate pote...




Tha fevgate pote....

NAI meta ta 1000!!!
29%
 29%  [ 17 ]
NAI alla ohi gia panta...
53%
 53%  [ 31 ]
OXI me tipota, san tin Ellada pouthena...
6%
 6%  [ 4 ]
OHI den eho ta kotsia i tin dinatotita...
1%
 1%  [ 1 ]
Isos...mpori...den to eho skefti....
8%
 8%  [ 5 ]

Σύνολο Ψήφων : 58


utsutsu
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 30, 2007 9:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 29 Φεβ 04 Δημοσιεύσεις: 1762 Τόπος: Αθήνα
apo tin hora san k na zisete exo?
Ine ena thema poli sovaro gia mena. Apo tote pou efaga kolima me kina , japan kai kirios apo tote pou ime se shesi me kopela pou zi sto exoteriko me apasholi auti i terastia apofasi.....tha mporousate pote na zisete se alli hora? Na afisete gonis (pou sas stirizoun k agapane) , adelfikous filous, tropo zois , kathimerinotites kai na arhisete apo to 0?
Xero pos arketa members edo ine se ilikia enthousiasmou k porosis me japan-anime klp opote mia periptosi tou na zisoun stin iaponia tha itan telia. Omos i zoi den ine mono anime, manga ,tv shows k games. Ine epiviosi , kali doulia na zisis , na xekinisis nea zoi monos i me kopela (k isos na zisete k mazi) , afinis gonis na gerasoun monoi , kolitous pou pernages iperohes stigmes, spiti pou itan to palati sou , o horos sou (an ehis) k tosa alla.
Emena pali an mou dinotan i dinatotita na ziso se alli hora tha to ekana alla den pistevo tha itan gia panta. Kai den milao gia Tokyo , Osaka , Kyoto pou ine i trela mou, giati ekei den pistevo pos tha epiviona poli kero, alla Gallia i Uk tha mou arese na ziso.Idika me tin kopela mou pou zi UK.
Distihos i panemofri Ellada gia mena den me kani na niotho asfalia gia melon, oikogenia, geramata klp. Orea ta souvlakia, ta trigona panoramatos, oi perees, oi alithinoi filoi, oikogelia, kamaki k tosa alla, alla imo good life is not so promising here...den xero, oso k na agapo ti hora mou k tin oikogenia mou.....to eho skefti to exoteriko...
Apo tin alli den simeni pos an pao na ziso exo tha ine sigoura kalitera....
Opote...dikopo maheri...ine TERASTIA apofasi. Se kapies periprosis ine san xekinas apo to 0.
Sigoura omos to eho skeuti k to skeftome gia na efevga gia kapia hronia exoteriko...alla apo logia... Razz

_________________
https://soundcloud.com/pressure-spirals/tracks
https://www.pressure-spirals.club/
http://pressuridion.blogspot.com/

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kenji
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 30, 2007 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
hado(sic) utsutsu εγώ έβαλα την πρώτη επιλογή.

Αν είχα εξασφαλισμένες κάποιες προϋποθέσεις, δουλειά-μισθός&σε αντικείμενο που να μου αρέσει&ήμουν μικρότερος, θα έφευγα με τα χίλια. Εγώ έφυγα νωρίς από το σπίτι μου, όπου σπούδασα. Στα 25 μου. Τώρα που το αναλογίζομαι θα προτιμούσα να ήταν πιο νωρίς ώστε να είναι και πιο εύκολες και οι αποφάσεις. Όσο μεγαλώνεις ο φόβος της αποτυχίας είναι πιο μεγάλος δυστυχώς και τόσο πιο δύσκολη είναι και η απόφαση αλλά και η πιθανότητα να την πάρεις μικραίνει. Εκτός και αν αγαπήσεις όπως και εσύ και έχεις κάποιον δικό σου, που θα έχει τους δικούς του ανθρώπους, εκεί στα ξένα(τότε είναι πιο εύκολη η απόφαση νομίζω ανεξαρτήτου ηλικίας). Razz
Για έξω, μόνιμα, σαφώς είναι πιο προσιτές χώρες της Ευρώπης, όπου και την αγγλική μιλάνε πιο εύκολα, και δίπλα σχετικά στο σπίτι μας είναι. Αμερική(ήταν η αδερφή μου) και κίνα, ιαπωνία, κορέα είναι πολύ μακριά. Για μόνιμα όπως και να έχει είναι νομίζω πολύ μεγάλη αποφάση.
Θα ήθελα να μου δινόταν η ευκαιρία να δουλέψω σε κάποια-κάποιες ξένες χώρες ιδίως τις απομακρυσμένες σε όλες τις γωνιές του ορίζοντα. Από ευρώπη θα μου άρεσε νομίζω η Ολλανδία. Από όσα δει, διαβάσει και ακούσει ακούγεται μια πολύ ενδιαφέρον χώρα. Ίσως και Γαλλία, Αγγλία.
Αν μιλάμε θεωρητικά πάντως θα προτιμούσα να μπορούσα να αλλάζω χώρες-δουλειά. Λογοκρισία στα όνειρα θα βάλουμε? Very Happy

EDIT:
Πάντως τώρα που το ξανασκέφτομαι αναλογιζόμενος και το πώς πέρασα Πάτρα όλα μια ιδέα είναι. Δεν νομίζω ότι η διαφορετική νοοτροπία είναι το πρόβλημα όσο ότι αλλάζεις ένα συγκεκριμένο lifestyle. Εγώ στη χώρα μου άλλαξα τοποθεσία και μεγάλος κιόλας και είχα στην αρχή δυσκολία προσαρμογής(δεν είδα κανένα δικό μου άνθρωπο εδώ έτσι και αλλιώς). Δε νομίζω ότι θα ήταν τεράστια διαφορά σε κάποια ευρωπαϊκή χώρα, όπου δεν έχεις τόσο την αίσθηση της χαοτικής απόστασης από τους δικούς σου.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 30, 2007 11:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Διάλεξα την δεύτερη επιλογή.

Το να αφήσεις τη χώρα που σε μεγάλωσε καθώς και όλους σου τους κύκλους οικογένειας,φιλίας,εργασίας κτλ για να πας κυριολεκτικά στο άγνωστο είναι αρκετά ρίσκο.
Όμως με το ρίσκο έρχεται πολλές φορές και η πρόοδος.
Σε αυτή τη χώρα με την κατεστραμένη παιδεία, με το αδέξιο πολιτικό σύστημα , με τη μεγάλη αναλογία έξοδα/έσοδα ξέρω ότι η επιβίωση είναι δύσκολη.
Οπότε ναι..
Προτιμώ να πάρω αυτό το ρίσκο και να φύγω προς άλλη χώρα.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
merlin
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιαν 30, 2007 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 106 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: School Rumble
Εγώ πάντος σίγουρα το σκέφτομαι να φύγω εκτός για μεταπτυχιακό. Αγγλία η Γαλλία σκέφτομαι.

Τώρα για το αν θα μείνω ή όχι, ακόμα δεν ξέρω. Ίσως αμά πάω να μου αρέσει και μετά να μείνω μόνιμα, αλλά ακόμα δεν ξέρω.

_________________
Τελικά οι διάφορες σειρές ανίμε είναι μίκρες ή εγώ της τελείωνω πολύ γρήγορα...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
allastor of darkness
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 12:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 29 Ιούλ 05 Δημοσιεύσεις: 332 Τόπος: soul-society Τώρα Βλέπω: ta radikia anapoda!
vsk ontos ine ola mia idea.alloste o kathe anthropos(poso mallon emis oi neoteroi)prosarmozetai arga i grigora stis katastasis.etsi meta apo kapoio x xroniko diastima sigoura polla pragmata tha ksexastoun.pantos an imoun sti thesi sou utsutsu,se periptosi panta pou ayto pou ixa me ekini tin kopela ine arketa sovaro,kai afou ixa kai tin oikonomiki dinatotita dn tha to skeftomouna kai poli....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
hajate
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 12:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 14 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 158 Τόπος: sleepy hollow Τώρα Βλέπω: τον λογαριασμό της Δ.Ε.Η @_@
πιστεύω ότι θέλει αρκετή μαγκιά να παρατήσεις τα πάντα πίσω σου και να φύγεις στο εξωτερικό.αν και 5 χρόνια μόνος χωρίς καμμιά εξάρτηση από την οικογένεια(κυρίως η οικονομική) μπορώ να πω ότι πέρασα δύσκολες στιγμές στην αρχή(στα είκοσι έφυγα σε πόλη που δεν γνώριζα,με άτομα που δεν γνώριζα κ.τ.λ.)πάντως όταν περάσει ο καιρός και μπούνε όλα σε μια σειρά δεν υπάρχει πρόβλημα,
.τώρα για την επιλογή μου είναι η δεύτερη μιας και μέσω της εργασίας μου,μου δίνεται η ευκαιρία να δουλέψω στο εξωτερικό για τουλάχιστον 2,5 χρόνια με πολύ καλό μισθό.αν και θα προτιμούα ιαπωνία είναι λιγάκι δύσκολο πιο πολύ από οικονομικής άποψης(να μείνει και κάτι στην άκρη βρε αδερφέ).
βέβαια για να πραγματοποιηθεί το παραπάνω θα πρέπει να βάλει το χεράκι του και κάποιο εξέχον πρόσωπο,στην χώρα του ρουσφετιού και των γνωριμιών πτυχία και λοιπά δεν έχουν δυστυχώς καμμιά αξία. Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Tony_Redgrave
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 1:16 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 07 Δημοσιεύσεις: 22
Πολλοί από εμάς είμαστε στχνά γεμάτοι ενθουσιασμό και σκεφτόμαστε πολλά πράγματα θετικά όπως πχ θα τα καταφέρω,θα είναι στην αρχή δύσκολα αλλά ok κλπ. Εγώ προσωπικά θα ήθελα πολύ να ταξιδέψω σε άλλες χώρες είτε για διακοπές είτε για δουλειές είτε για άλλους λόγους. Το αν θα έμενα εκεί θα εξαρτιώταν από το αν θα εγκλιματιζόμουν εύκολα εκεί, πράγμα για το οποίο δε φημίζομαι αλλά μερικές φορές δεν ξέρεις τι γίνεται, ή αν θα έπρεπε να μείνω για χ λόγους. Στην πρώτη περίπτωση που θα ήταν με τη θέλησή μου θα ήθελα μετά από χρόνια να γυρίσω εδώ και να εγκατασταθώ μέχρι το τέλος της ζωής μου, βλέποντας ξανα τη χώρα μου. (ακούγεται ελεϊνά μελόδραμα αλλά δε το επιδίωξα Razz ) Στη δεύτερη προφανώς θα έψαχνα ευκαιρίες να γυρίσω και αν πάλι κρινόταν αδύνατον θα προσπαθούσα να κάνω ένα σύντομο ταξίδι για να δω τελευταία φορά φίλους/συγγενείς κλπ. Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 3:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
den xerw einai megalh apofash ... exw merika pramata pou prepei na dokimasw sthn ellada prwta prin skeftw gia exoteriko, an kai san idea den me xalaei na figw apo to mpaxalo ^^ opote den psifizw tpt


an kai gia twra apla tha htela na figw apo thessaloniki gia ligo kairo .......

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 10:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
Σε μεγαλη ηλικια ειναι λιγο δυσκολο τωρα. Πρεπει απο μικρος να ζεις σε μια ξενη χωρα για να συνηθισεις.

Και εγω όταν ήμουν 8 χρονων οι γονεις μου μετακομισαν για 5 χρονια στη Γερμανια. Οποτε φαντασου τωρα, προσαρμοζεσαι στην καλυτερη σου ηλικια, κανεις φιλους εκει, ζεις σε μια οργανωμενη κοινωνια γενικα που μεριμνα για ολα τα χαρακτηριστικα που την χαρακτηριζουν πολιτισμενη.

Και μετα επιστρεφεις στο μπουρδελο της Ελλάδας και συγκεκριμενα της Θεσσαλονικης. Πολιτισμικό σοκ! Σα να ερχεσαι σε τριτοκοσμικη χωρα με διαφορα σε ολα και περισσοτερο στη νοοτροπια των ανθρωπων.

Τωρα μπορουσα να μεινω Αγγλια, αλλα το κλιμα δε με σηκωνει με τιποτα εκει. Θα εμενα για λιγα χρονια. Αρκει η δουλεια να ειναι καλη. Αλλιως δε συμφερει να φυγεις. Και εκει δουλευουν σα τα ζωα και δεν εχουν χρονο για πολλα πραγματα.

Αλλα Γερμανια θα εμενα ανετα μιας που ακομα θυμαμαι τη γλωσσα. Ρωτα και τους Ελληνες της Γερμανιας που προτιμουν την Ελλαδα μονο για διακοπες.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
zanatos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 11:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 156 Τόπος: Shibuya Tokyo
i have already left Greece. Except my place and my room all the other stuff can be replicated even better here in the sane country. Whenever I have to visit greece i feel so bad that i stay only indoors just to c family and use my room. I try to minimise by far the unintended excursions.

_________________
Power corrupts
Absolute power
Corrupts absolutely
http://zanat0s.typepad.com
The ultimate blog
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 11:57 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
kala.. zanatos einai ti perimenate?

Egw panta afto ithela na figw aop tin ellada, kai einai 8ema xronoun na to kanw. xerw oti ekei eksw den 8a pernaw toso kala oso edw kai oti 8a mou spane ta nevra oi apotoxinomenoi europaioi. alla den skopeevw na menw gia kairo exw.

Alla.. goustarw pou h ellada einai etsi opws einai kai den tin allazw me tipota..

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 12:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Egw , osoi me kseroune , kserone poli kala ti thelw apo tin zwi mou kai ti kanw kathimerina gia na to petixw ayto.Nai ki egw eimai enas apo aytous pou theloune na figoune apo tin Ellada.Twra gia poso ?
Eilikrina den kserw , prwta thelw gia ena metaptixiako kai emta blepoume.Alla i alitheia einia oti oso eimai edw den antexw aytin tin nootropoia tis sapilas kai tou wxadefismou , etsi to pio pithano einai na thelisw na meinw eksw.Fisika min leme megala logia dioti pote den kses ti ginetai. Rolling Eyes

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mr Ayu-Mania
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 3:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιαν 07 Δημοσιεύσεις: 258 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Death Note, FMA, Yakitate Japan
Εγω, εφυγα νωρις... στα 18. Και πιστευω οτι ηταν η καλυτερη αποφαση της ζωης μου. Μεχρι τα 18 ειχα μεγαλωσει μεσα στην ελληνικη μιζερια και στο αδιαφορο εκπαιδευτικο ελληνικο συστημα. Και να φανταστεις, τοτε πριν μια δεκαετια ηταν πολυ καλυτερα τα πραγματα. Ημουν σαν μαθητης αδιαφορος και χωρις στοχους και φυσικα δεν περασα στο πανεπιστημιο. Θα μπορουσα να δοκιμασω αλλες 2-3 φορες και καπου θα περνουσα που φυσικα δεν θα ειχε καμια σχεση με το τι θα ηθελα να κανω. Τελικα δεν το εκανα αυτο και πηγα αγγλια για σπουδες. Εκει απλα εγινα ανθρωπος. Ηρθα σε επαφη με ενα εκπαιδευτικο συστημα που με εκανε να θελω να ασχοληθω να διαβασω και να μαθω, με αριστες υποδομες και φανταστικο περιβαλλον σε ολους τους τομεις. Γνωρισα ανθρωπους απο ολο τον κοσμο, τα εφτιαξα με κοπελες απο ολο τον κοσμο Razz Razz και περασα φινα. Εκανα και μεταπτυχιακο και επισης δουλεψα και καποια χρονια σε αγγλικη εταιρια. Ενοειται οτι καταστασεις μιζεριας, επιπολαιοτητας, και ανευθυνοτητας δεν υπηρχαν ουτε για δειγμα...

Τελικα γυρισα στο Ελλαδισταν γιατι και οι γονεις μου και ο ελληνικος στρατος περιμενανε πως και πως ποτε θα γυρισω...

Και το μετανιωσα.. Η κατασταση που βρηκα εδω ηταν απογοητευτικη. η χωρα βρισκεται σε κατασταση αποσυνθεσης. Ενοειται οτι δουλεια της προκοπης δεν βρηκα, οποτε αποφασισα οτι μαλλον θα γυρισω στην αγγλια. Ισως θα επρεπε να μην ειχα γυρισει ποτε, και ας ειχα μεινει ανυποτακτος...

Η συμβουλη μου ειναι να μαζεψετε τα λεφτα που αλλιως θα τρωγατε σε φροντιστηρια για να εχετε για σπουδες στο εξωτερικο. Ξεχαστε το ελληνικο πανεπιστημιο. Δεν το βλεπετε πως εχει καταντησει με τα κομματοσκυλα, και τους χαραμοφαιδες που το ρυπαινουν?

Και για οσους εχουν κολλημα με την Ιαπωνια. Ξεχαστε την!!! Η νοοτροπια ειναι πολυ διαφορετικη απο του ελληνα.. Δεν ταιριαζει ο ελληνας με τους Salary-men... Μπορει ο Ελληνας να καθεται στο γραφειο μεχρι της 9 το βραδυ απλα και μονο για να μην του κακοφανει του αφεντικου?? Ειναι μια πολυ κλειστη κοινωνια και αρκετα ρατσιστικη προς τους ξενους. Θελει μεγαλα αρχ**δια και πολυ προσπαθεια για να προσαρμοστεις εκει.

_________________
Ayumi will be my wife and Namie will be my mistress
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 31, 2007 4:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Athens Animeeting Animeplanet 2040

Hazuki, Utsutsu kai lipoi -_______________-

Makari oloi na kataferoun na tin kanoun apo do, prosopika pantos den tha anteha, isos mono gia kapoia hronia, kirios epeidei einai kalitero to epipedo zois sin oti pige enas filos gia spoudes kai perase fina sin ta lefta pou evgaze apo mia doulitsa pou eihe piasei, vevaia megalitero kostos zois sin diaforoi politismikoi-enhorioi paragontes alla edo pleon ta panta isodinamoun me to tipota. Arrow

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 01, 2007 1:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Anaferomai ston Mr Ayu mania Very Happy

Ayta ta arxidia einai pou prepei na deis ama exeis , ama thes na kaneis kati ekei omws.Ama den dokimaseis pote den tha kses.

Egw malwsa me tous goneis mou kai sta 16 kai ta 17 kai ta 18 mou giati ithela na figw ektos.Tote xwris ipostiriksi gonewn den mporousa na kanw kati kai epeidi den tin eixa aplws den ekana.
Twra eimai 20 kai skeftomai idi gia metaptixiako stin iapwnia , kai apo ekei kai pera blepoume.Fisika ayto opws eipane kai oi apo panw den einai blepoume anime kai kapote tha erthei.Thelei diabasma iapwnikwn ( basiko :p ) alla kai fisikotata na eisai kalos sto antikeimeno sou kai na to agapas.Oxi i klasiki elliniki moda ..
-E na twra spoudazw ... kapote tha parw kai metaptixiako ...
-Ti spoudazeis?
-E na .. kses re si .. ekeino to .. pws to lene ..


Rolling Eyes

Egw san anthrwpos zw gia na dw ta oneira mou na ginontai stoxoi kai apo ekei mesa apo sklhrh douleia kai PEISMA na ginontai pragmatikotita.Kai as einai i fwtia aytwn twn stoxwn/oneirwn na me kapsei.Toulaxiston den tha simbibastika stin zwi mou.

Kala to thema ayto me ebale fwties pali Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 7
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης