Το ξέρατε ότι kazoku σημαίνει οικογένεια;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    D. Gray-man
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 06, 2010 11:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Vagelio έγραψε:
astrinos έγραψε:
Δεν το εχω δει αυτο το ανιμε Sad αλλα εχω δει αρκετα καλα σχολια εδω, σκεφτομε να το αρχισω καμια μερα, πρεπει να ειναι πολυ καλο απο τα συφραζομενα!!!!!!!! Laughing

Εγω παντως εχω σκοπο να το δω (καποτε XD), εχω ακουσει απο τον jorg και την καρλα πως ειναι πολυ καλο. Α! Και πρωταγωνιστης ειναι πολυ kawaii επισης.

Πρεπει να εχει παρα πολυ περαση το συγκεκριμενο ανιμε!! Razz
το αναφερουν πολοι, αρα σιγουρα θα ειναι καλο!! Very Happy

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salamander
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 07, 2010 12:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 37 Τόπος: Fairy Tail Guilt!!! Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,One Piece,Bleach,Fairy Tail
astrinos έγραψε:
Vagelio έγραψε:
astrinos έγραψε:
Δεν το εχω δει αυτο το ανιμε Sad αλλα εχω δει αρκετα καλα σχολια εδω, σκεφτομε να το αρχισω καμια μερα, πρεπει να ειναι πολυ καλο απο τα συφραζομενα!!!!!!!! Laughing

Εγω παντως εχω σκοπο να το δω (καποτε XD), εχω ακουσει απο τον jorg και την καρλα πως ειναι πολυ καλο. Α! Και πρωταγωνιστης ειναι πολυ kawaii επισης.

Πρεπει να εχει παρα πολυ περαση το συγκεκριμενο ανιμε!! Razz
το αναφερουν πολοι, αρα σιγουρα θα ειναι καλο!! Very Happy

Για την ακρίβεια θα το χαρακτήριζα αριστουργηματικό!!!!είναι απλά απίθανο...αλλά αυτό είναι άποψη του καθενός!!!δες το ο ίδιος και πες μας την γνώμη σου!!!! Wink

_________________
"My comrades are alive right now! The Exceed are too! Whether they've got magic or not, the important thing is that they're alive! These are lives, dammit!!"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 07, 2010 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Salamander έγραψε:
astrinos έγραψε:
Vagelio έγραψε:
astrinos έγραψε:
Δεν το εχω δει αυτο το ανιμε Sad αλλα εχω δει αρκετα καλα σχολια εδω, σκεφτομε να το αρχισω καμια μερα, πρεπει να ειναι πολυ καλο απο τα συφραζομενα!!!!!!!! Laughing

Εγω παντως εχω σκοπο να το δω (καποτε XD), εχω ακουσει απο τον jorg και την καρλα πως ειναι πολυ καλο. Α! Και πρωταγωνιστης ειναι πολυ kawaii επισης.

Πρεπει να εχει παρα πολυ περαση το συγκεκριμενο ανιμε!! Razz
το αναφερουν πολοι, αρα σιγουρα θα ειναι καλο!! Very Happy

Για την ακρίβεια θα το χαρακτήριζα αριστουργηματικό!!!!είναι απλά απίθανο...αλλά αυτό είναι άποψη του καθενός!!!δες το ο ίδιος και πες μας την γνώμη σου!!!! Wink


Οντως πρεπει να ειναι ενα αριστουργημα!!
θα το δω καποτε.. Laughing

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 14, 2010 6:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
to exw ksanapei ala emena pados pedes dn m arese....to eixa kanei drop 8imame giro sta 30-35 episodes Surprised poli filer peftei mesa k toulaxiston mexri to simio p eixa dei i drasi oute pola dn elege k itane k epanalamvanomenh(olo afta ta a8lia ta akumas polemagan eleoc)tespa gousta....mias k to manga tou ine poli kalitero an pote to kanoune remake ala FMA 8a goustarw agria,ala twra.... Sad

telika o monos logos na to deis ine enas:KOMUI LEE Laughing k ksero psomi!!!

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tenderloud
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 06, 2010 11:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 24 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 60
Πληροφοριακά πολλά από τα επεισόδια δεν είναι ακριβώς fillers αλλά βασίζονται στα Novels τα οποία έχουν βγει πάνω στη σειρά. Και πάλι δεν είναι υλικό το οποίο προέρχεται από την Hoshino αλλά τουλάχιστον είναι κάπως πιο canon από τα σενάρια που σκαρφίζονται τα studios για να μπαλώσουν τα κενά.

Μεγαλύτερο παράπονό μου από το D. Gray-Man είναι ίσως το ότι επέλεξαν ένα generic σχέδιο, κλασσικό για shonen και δεν πήραν καλλιτεχνικές πρωτοβουλίες τις οποίες επέτρεπε το ύφος της mangaka. Δεν ξέρω προσωπικά θα το προτιμούσα σε κάπως πιο Burtonish ύφος.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 29, 2010 3:21 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
Εγώ παιδιά το έχω λιώσει άσχημα όλο αυτό και θα ήθελα να ρωτήσω...υπάρχει περίτπωση να συννεχιστεί;;Ρωτάω εδώ εσάς,γιατί έχω κάνει πολλές φορές αυτήν την ερώτηση σε διάφορα άτομα και μου απαντούσαν ότι νάνε.

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Tenderloud
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 29, 2010 5:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 24 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 60
Ενω εδω που εχουμε ζωντανη συνδεση με τα μεγαλυτερα studio της Ιαπωνιας θα σου απαντησουμε σιγουρα εγκυρα Very Happy . Μην περιμενεις να συνεχιστει το anime. Συνεχισε στο manga.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
New_Ace_Valentine
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 30, 2010 8:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 05 Αύγ 10 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Thessaloniki - Triandria Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,Bleach,One Piece.
Tenderloud....απλώς είπα να πάρω την γνώμη κάποιων ειδηκών σχετικά με αυτό το θέμα...τώρα άν δεν γνώρήζει κανείς,ζητάω συγνώμη και μόνο που ρώτησα.Όσο για το manga έρειξα πολλές ματιές και ναί,πράγματι συννεχήζεται.

_________________
Watashi wa kage ni ochiru koto wa arimasen!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης