Το ξέρατε ότι kimochi σημαίνει συναίσθημα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 11 από 14
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Anime Yakuza: Game Over
kenji
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 3:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
Εγώ θα πρώτεινα o blade, o hazuki, ο Morm και όποιο άλλο παιδί συμμετείχε να ανοίξουν ένα νέο thread περί "εθελοντικής" εργασίας-εκμετάλλευσης στην Ελλάδα. Να τo συζητήσουμε αλλά και να την ψάξουμε λίγο και για τα επαγγελματικά και για για οτιδήποτε ισχύει ή θα έπρεπε να ισχύει στην αγορά εργασίας(ο θεός να την κάνει αγορά με τους όρους που δουλεύουν πολλές ελληνικές επιχειρήσεις).

Πολλοί σε αυτά τα forum περί anime, games, κτλπ είναι νέοι και δε γνωρίζουνε τι και πώς, όχι τόσο σε περιστατικά(shit happens) αλλά κυρίως στο τι θα έπρεπει να ισχύει, τι δικαιώματα έχουν. O σταθμός δε ενδιαφέρει μια τέτοια συζήτηση. Άλλωστε σε εκείνο που σίγουρα είναι ειλικρινής ο προλλαλήσας "Δεν με νοιάζει τι λες, αρκεί να λες σωστά το όνομά μου!". Προσωπικά τσάμπα διαφήμιση στον οποιοδήποτε δεν έχω όρεξη να κάνω.

Υαkuza σας πετάω το μπαλάκι.

Ps: Dante αν βλέπεις ενδιαφέρον την ιδέα άνοιξε στο anime//gr. Θα σε ακολουθήσω στη συζήτηση.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
d.neko-angel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 4:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 23 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 201 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Real Drive/Natsume Yuujinchou/Toradora/Kuro Shitsuji/Shikabane Hime/Ippo New Challenger/Ride Back
d.neko-angel έγραψε:
Arrow Επιπλέον δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος
που έθιξε και τον CSP αλλά και τον Blademaster_X. Εντάξει αν ο οποιοσδήποτε ποτε εδώ μέσα έβγαινε
και μιλούσε για το πρόσωπο του με το ίδιο ειρωνικό στιλάκι που μιλάει εκείνος για τον CSP αλλά και για όλα
τα παιδιά της Anime Yakuza, Stadar ο τύπος θα ξεσήκωνε των κόσμο όλο.


θα ήθελα να ήξερα που ακριβώς παρανοήθηκε το παραπάνω κομμάτι από το παραπάνω μου post
Heloooooo λέω : αν ο οποιοσδήποτε ποτε εδώ μέσα έβγαινε και μιλούσε για το πρόσωπο του με το ίδιο ειρωνικό στιλάκι
που μιλάει εκείνος για τον CSP αλλά και για όλα τα παιδιά της Anime Yakuza, Stadar ο τύπος θα ξεσήκωνε των κόσμο
Arrow Εντάξει νομίζω ότι είναι αρκετά αυτονόητο ότι αναφέρομαι στον προλαλήσαντα Κοτσόλη, Κοτσολάκη και όλα τα σχετικά
Και ένα πράγμα σιχαίνομαι πιο πολύ σε αυτή την ζωή! Σιχαίνομαι όλους αυτούς τους τύπους που πέρνουν κάτι που είπες,
το παρερμηνεύουν και το σερβίρουν όπως αυτούς τους βολεύει Twisted Evil

Όσο για το edit που έπεσε στο παραπάνω μου post, έπεσε για να αλλάξω μονο το:
d.neko-angel έγραψε:
Εντάξει αν ο οποιοσδήποτε ποτε εδώ μέσα έβγαινε
και μιλούσε για το πρόσωπο του με το ίδιο ειρωνικό στιλάκι που μιλάει εκείνος για τον CSP αλλά και για όλα
τα παιδιά της Anime Yakuzaι

και να το κάνω:
d.neko-angel έγραψε:
Εντάξει αν ο οποιοσδήποτε ποτε εδώ μέσα έβγαινε
και μιλούσε για το πρόσωπο του Mr Kotsoli με το ίδιο ειρωνικό στιλάκι που μιλάει εκείνος για τον CSP αλλά και για όλα
τα παιδιά της Anime Yakuza

Ουσιαστικά δηλαδή μονο το ονοματάκι του Kotsolaki προστέθηκε και αυτό γιατί με σύγχυσε το γεγονός ότι παριστάνει
ότι είναι κανά πεντάχρονο με χαμηλό IQ που δεν καταλαβαίνει αυτό το τόσο απλό πραγματάκι που λέω
ή μαλλον για να είμαι και πιο ειλικρινής κάνει αυτό που προείπα:
παρερμηνεύει το post κάποιου αλλου και το σερβίρει και το παρουσιάζει έτσι όπως το θέλει εκείνος

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλο το team του anime yakuza που άντεξαν τόσο καιρό.
Και πραγματικά λείπαμε που κυκλοφορούν εκεί έξω τύποι σαν τον mr Κοτσόλη.

Κenji φανατικά μαζί σου Rolling Eyes




edit:
Kotsolis έγραψε:
Άμα δεν μπορείς να το καταλάβεις μην βγαίνεις να μας το παίξεις "Ο νέος επαναστάτης CommanderSp". Έχει γίνει της μόδας πλέον (2η φορά που γίνεται)

Να προσθέσω ή μάλλον να δηλώσω με χαρά ότι οι επαναστάτες χρειάζονται και παραχριαζοντε Smile
γιατί άμα δεν υπάρχαν ή ακόμα επί χούντας θα ήμασταν ή θα ήμασταν σκλάβοι των Γερμανών ή των Τούρκων
και σίγουρα όλοι εδώ μέσα ξέρουμε ποιος θα βάραγε τον ρολο του μαυραγορίτη
Ξέρω άσχετη η αναδρομη στην ιστορία αλλα ήθελα να το πω Razz
Το θέμα τέλος πάντως είναι ότι χρειάζονται και οι επαναστάτες για να σταματήσει η εκμετάλλευση και το θάψιμο
από ορισμένους και ορισμένους (και μην μου πει πάλι κάποιος συγκεκριμένος εδώ μέσα ότι δεν καταλαβαίνει
ότι αναφέρομαι σε εκείνον )


Έχει επεξεργασθεί από τον/την d.neko-angel στις Τετ Φεβ 07, 2007 5:14 pm, 2 φορές συνολικά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 4:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Kotsolis έγραψε:
- Όπως πολύ σωστά αναφέρθηκε και πιο πάνω "Αν κάποιος τα έχωνε στον Blademaster, τον Kenji τον CSP και πάει λέγοντας σαφώς και θα γινότανε στόχος." Και σίγουρα από την στιγμή που γνωρίζετε οι περισσότεροι μεταξύ σας, έχετε βρεθεί σε meetings και πάει λέγοντας, πιο εύκολα διαμορφώνεις μια γνώμη από αυτούς που ξέρεις παρά από κάποιον υπεύθυνο προγράμματος.
- Ξαναλέω για 3η φορά μπας και το εμπεδώσετε κάποιοι, ότι ο σταθμός μπαίνει λίγα ευρώ μέσα κάθε μήνα κι ότι δεν έχω βάλει ούτε ευρώ στην τσέπη μου εδώ κι ενάμιση χρόνο. Ο λόγος που υπάρχουν οι χορηγίες μην ξεχνάτε ότι είναι για να καλύπτουν τα έξοδα: Hosting, Streaming, ΑΕΠΙ (για πνευματικά δικαιώματα τραγουδιών) κτλ. Αν πληρώναμε 60 παραγωγούς με μισθολόγια αντί για απόδειξη δαπανών θα μπαίναμε μέσα μερικά χιλιάδες ευρώ κάθε μήνα και θα κλείναμε όπως τα ραδιόφωνα στα FM.
- Το σημαντικότερο απ'όλα: Ο σταθμός έχει 55 παραγωγούς και 20 συντάκτες. Αν εγώ είχα πρόβλημα συννενόησης και δεν ήμουνα σωστός τότε όλα αυτά τα παιδιά δεν θα δουλεύανε για να ανέβει ο Games Radio. Θα είχαμε 4-5 άτομα staff oι οποίοι υποτίθεται (σύμφωνα με όσα λέτε) θα "ανεχόντουσαν" την συμπεριφορά μου. Τόσα posts και τόσα που έχουνε γραφτεί και δεν έχω δει ακόμα συγκεκριμένα τι πρόβλημα είχανε αυτοί οι 3-4 μαζί μου. Εγώ βλέπω ότι:
Α)Αφότου έφυγε ο CommanderSp και οι τρεις παρουσιαστές τα έβαλαν μαζί μου χωρίς λόγο (γράψτε συγκεκριμένα τον λόγο), όπως επίσης ο Σταύρος επηρεασμένος απ'τα προηγούμενα αντί απλά να μου πει "Διακόπτω" μιμήθηκε τον CommanderSp θέλοντας να τα χώσει μέσω του μικροφώνου. Επίσης χωρίς λόγο (ας γράψει γιατί τους φερόμουνα σαν να ήταν "σκλάβοι". Μήπως τους μαστίγωνα όπως ο Dungeon Keeper?
Β)Για να μάθετε ποια είναι η γνώμη των παραγωγών του Games Radio για τον Ανδρέα Πανόπουλο (CommanderSp) τότε ρωτήστε τους πρώην συμπαρουσιαστές του (ήταν και σε 2η εκπομπή) Σπύρο Κλαουδάτο και Χάρη Φλουρή που παρουσιάζουν την εκπομπή "Console Wars" 15:00-17:00 Δευτέρα έως Πέμπτη. Στείλτε τους e-mail στο live@gamesradio.gr να σας πούνε την γνώμη τους εκτός αέρα! Αντίστοιχο για τα τωρινά παιδιά δεν μπορώ να βρω γιατί κανείς δεν ήταν μόνιμα σε δεύτερη εκπομπή. Αλλά μπορείτε να πιάσετε όποιον παραγωγό θέλετε, να του στείλετε prive e-mail και να τον ρωτήσετε αν όντως τους μαστιγώνω, τους κρεμάω ανάποδα ή τους καίω στην πυρά. Γιατί πάνω απ'όλα σέβομαι το μεράκι του καθενός, γιατί κι εγώ είχα μεράκι και για ενάμιση χρόνο δούλευα δωρεάν σε συγκεκριμένο ραδιόφωνο και συγκεκριμένο περιοδικό
Γ)Κανείς δεν πήρε τηλέφωνο στον αέρα να μου πει αν είμαι λάθος. Ακούστε την εκπομπή και πείτε μου στον αέρα (γιατί στο topic αυτό δεν θα ξαναπαντήσω λόγω έλλειψης χρόνου και μη διάθεσης να μπω σε αντιπαραθέσεις) σε ποια σημεία έχω άδικο. 20:00-22:00 είμαι εκεί, θα περιμένω όποιον θέλει να τα πούμε και On Air. Χωρίς λογοκρισίες και χωρίς κοψίματα. Γιατί όταν κάνεις κριτική σε κάποιον είναι ραδιοφωνικός κανόνας ότι πρέπει να είναι κι αυτός παρόν.

- Τέλος, μετά λύπης μου βλέπω ότι μία εκπομπή με μεγάλο κοινό αποσύρεται. Όπως έδειξε η ιστορία, κάποιοι Animάδες θέλησαν περισσότερο να βγουν στον αέρα και να βρίσουν σε ένα μικρόφωνο για να εκτονωθούν, παρά να παρουσιάζουν μία Anime εκπομπή. Παρ' όλα αυτά αν κάποιος θέλει να την παρουσιάσει, μπορεί να στείλει e-mail στο info@gamesradio.gr . 2 φορές σφαλιάρες φάγαμε On Air αλλά λίγο με απασχολεί.

Αυτά. Αποσύρομαι από το topic, μπορείτε να συνεχίσετε την κουβέντα και να πείτε ότι θέλετε.


Spoken like a true business man...

Δεν πα να λες οτι να ναι. Ειμαι σιγουρος πως για τις 2 επομενες μερες θα εισαι ακομα εδω και θα κοιτας το thread.
Οτι και να πεις η συμπεριφορα σου απεναντι μου, του Gouki και ολων των αλλων ηταν απαραδεκτη. Δεχτηκαμε να κανουμε μονο την εκπομπη για τα anime, ποτε δεν ειπαμε να σου γραφουμε στο site ουτε να σου ετοιμαζουμε review. Εσυ ομως παρολα αυτα συνεχιζες να μας γειωνεις για αυτα και αλλα θεματα για τα οποια δεν λαμβαναμε καμια ευθυνη.

Δεν θα βρεις κανεναν εδω πια ουτε σε κανενα site που θα θελει να κανει εκπομπη για anime. Εμεις ειμαστε η 2οι ατυχοι που μπλεξανε και η ιστορια δειχνει πως 3η φορα δεν γινεται το ιδιο λαθος.

Thanks παιδες και παλι για την υποστηριξη σας...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
CommanderSP
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 6:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 09 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 57 Τόπος: UK
Epeidi kapoios anaxios tolmise na anaferei to onoma moy legodas oti XWRIS LOGO ta balame mazi toy, tote lypamai re Paradia alla den 8a kratisw allo to stoma mou kleisto.

I apadisi moy 8a er8ei sidoma kai 8a exigisw kai apo tin diki moy pleyra ti egine. Gia tin wra kante mia bolta sto post toy Andrea Mixailidi an kai xerw oti merikoi den exoyn tin stixeiwdi morfwsi gia na katalabouyn ti leei o Andreas sto analitiko post toy.

8a soy ta exigisw egw loipon file mano kai 8a deis kai poioi telika 8a se ipostirixoyn (giati oyte kan ta probata soy den xereis na metras kala)


Ir8e i wra na ta poyme ola. Gia to poso grammenous mas exei O KRIFOS "sponsoras" toy gamesradio, ta bits&bytes, poso prosblitikos eixe ginei o manos to kalokairi, pws ebale TO DIKO TOY ONOMA katw apo douleia allwn kai poso aera exei parei to mikro toy mialo
apo ton dimiourgo tis prwtis radiofwnikis ekpobis Anime

CommanderSP
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Mr Ayu-Mania
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 6:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιαν 07 Δημοσιεύσεις: 258 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Death Note, FMA, Yakitate Japan
Τελικα πρεπει να ειμαι πολυ γκαντεμης... Η πρωτη εκπομπη που ακουσα ηταν και η τελευταια... Και πανω στη χαρα μου που βρηκα ενα ελληνικο ανιμε σταθμο (μια ζωη ακουγα το japanamerica), ριχνει ο DJ το νεο οτι θα ειναι η τελευταια εκπομπη.. Crying or Very sad Crying or Very sad

Μιλαμε για τρελο ακυρο!! Embarassed

Ειναι κριμα που ναυαγησε η προσπαθεια, και οσο για τους λογους δεν εχει νοημα να εκφερω γνωμη μια που δεν γνωριζω προσωπα και καταστασεις... Παντως μπραβο στα παιδια που το εκαναν για τοσους μηνες. Δεν ειναι μικρο πραγμα να αφιερωνεις 3 ωρες καθε μερα για 4 μερες την εβδομαδα, εστω και για κατι που αγαπας.

Το βασικο ειναι να βρεθει ενας τροπος να ξαναξεκινησει το εγχειρημα. Τεχνολογικα δεν ειναι πολυ δυσκολο, αλλα το βασικο ειναι να βρεθουν ατομα με χρονο και μερακι.

Να γινοταν μεσω κανονικου ραδιοφωνικου σταθμου, ειναι σεναριο επιστημονικης φαντασιας, ετσι δεν ειναι? Razz

_________________
Ayumi will be my wife and Namie will be my mistress
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 6:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Και εδώ είναι που κάνω την επισοδειακή μου εμφάνιση για να προειδοποιήσω και να επισυμάνω:

- Kotsolis:
Φτάνει πια η έμεση διαφήμιση με links του site και του σταθμού στα posts. Όλοι γνωρίζουμε τη διεύθυνση ΔΕΝ χρειάζεται να μπαίνει σε κάθε post Wink

- Blademaster_X και υπόλοιπο staff της Anime Yakuza:
Να προσέχετε ΤΙ συνεργασίες θα κάνετε στο μέλλον. Επίσης το όνομα "Anime Yakuza" είναι δικό σας? (ναι σπόντα είναι Laughing )

- ComanderSP: Όσο πιο κόσμια γίνεται και με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ και ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ. Wink

- Kenji: Μάλλον εσύ θα το κάνεις το thread τελικά. Laughing Laughing

Άντε να δούμε τι πορεία θα πάρει η ιστορία.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kenji
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 6:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
Αν ανοίγω συνέχεια καινούρια thread δεν ανοίγω καλύτερα ένα blog, ένα σταθμό, κάτι τελός πάντων? Θα το γράφω και συνέχεια εδώ για να έχουμε και ένα περιποιημένο google bombing. Razz Laughing
http://en.wikipedia.org/wiki/Google_bombing

Ξαφνικά βρέθηκε saspens στο forum. Προτείνω στα καρναβάλια το προσωπικό του animeplanet, δηλαδή hol εσύ Razz , να ντυθεί κάτι ανάμεσα σε δρούζα, τατιάνα και λαμπίρη και να φωνάξουμε σε αυτοσχέδια παράθυρα κάποια παιδιά να γίνει event να γουστάρουν όλοι. Εννοείτε πως θα έχουμε και κοινό(είπαμε δρούζα). Δέχομαι να παίξω εκείνον με τα όρθια μαλλιά που μιλάει τηλεπαθητικά με τους εξωγήινους. Μόνο που εγώ μιλάω μόνο με τους βριλ και τους εσωγήινους. Laughing Laughing
http://www.geocities.com/artofwise/KoiliGi.html
http://palavomares.blogspot.com/2005/07/ei.html
http://lightning.prohosting.com/~agnosto/koufia.htm


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kenji στις Τετ Φεβ 07, 2007 9:12 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 7:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Oka let's chill Razz

pros ton kenji Very Happy

Loipon ntaxei apo mena, apla mono ena euharisto pros sibarousiastes, akroates alla kai pros olous autous pou perasan mia volta apo to stathmo kai havalediasame. Laughing Episis thanks kai sto stuff ton site gia ta sticky Very Happy

Gia tin oli katastasi mesa sto stathmo, apla na po oti den einai oti mas mastigone i kati tetoio, apla apo ena simeio kai pera katantouses [ante mias kai pou anaferome se auton Razz ] piestikos gia miden aformes, ohi se kathimerini vasi alla se geniko sinolo kai kirios gia tis "politikes" pou eihes orisei gia to kalo tou stathmou oste na anevei se akroamatikotita [posts, irc, blog klp] Elpizo na min mas thapseis ston/stous epomeno/ous opos ekanes kai gia ton csp, auta Very Happy

ps: This thread it's like a bukkake scene Razz
ps2: Doro --> http://www.game-site.gr/forumgamepro/viewtopic.php?t=4138&highlight=gamesradio

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kenji
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 7:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
Hazuki πες αλεύρι. Razz Razz

To επόμενο link μόνο για tennis players επιπέδου sambras. -> Εδώ
Laughing

btw καθυστερημένα να πω ότι άκουσα και εγώ την εκπομπή με τον dante σήμερα το πρωί. lol και μόνο. Ήταν αρκετές οι εκπομπές που είχαν πολύ γέλιο(hado utsutsu και τα μυαλά στα κάγκελα).

EDIT:
Έχω βάσιμες πληροφορίες πάντως ότι και να σας μαστιγώνανε αν ήταν τίποτα lolicon ανανεμειγμένα στην διαδικασία θα δεχόσασταν να σας βάλουν και αλάτι στις πληγές. Laughing

EDIT^n.
hazuki bukkake scene όπως λέμε bukkake scene? Oro?? Shocked Confused
http://en.wikipedia.org/wiki/Bukkake


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kenji στις Τετ Φεβ 07, 2007 7:39 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jojimbo_project'03
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 7:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: berserk
σημερα γιατι δεν ειχε εκπομπη? Sad

_________________
The blossom of the blossoms is the chery blossom.
Samurai is the man among men.


Spoiler:

http://www.youtube.com/watch?v=mHLob2mFE1E
Fear of the apex predator
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 7:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα


Diavase ta proigoumena post Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 11:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
Και ναι κυρίες και κύριοι.. καλως ορίσατε για ακόμη μια φορά στο Ξεκατινιαστήτε μαζί μας" με την Fuki Erisabetsu Okimoro.

Σήμερα η μέρα είναι αφιερομένη στα πυρά που ανταλάσονται σχετικά με την ακύρωση της πολυαγαπημένης εκπομπής..

Εγώ τό μόνο που έχω να πω είναι..

Τόσοι και τόσοι κανουν εκπομπες μέσω νετ.. εσεις δεν θα βρείτε μια ακρούλα να ξανακάνετε?
Μη χαλιέστε και μη χαραμίζεστε έτσι..

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Gouki_713
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 11:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 24 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 4 Τόπος: athens
Auto edw einai to deftero mou post kai oti pw mporei na me kanoun ban oi admin apo to site alla prepei na ta pw giati 8elw na akousete mia pragmatikh istoria edw.
Shmera 7/2/2007 me kaloun sto sta8ero mou thlefwno.
Ws ekpliksh mou htan o Kurios (se lew kai kurio tromara sou) Gryparhs kai mou zhtaei ena text gia ena game pou mou edwse.
Afou teleiwnei h apstolh pou tou ekana meso msn mou leei sto thlefwno "katse na sou steilw kai kati egw....."

H foto einai auth

http://img385.imageshack.us/img385/4923/goukios1.jpg

pou einai mail pou exw steilei ston Stauro otan mphke me skopo na ton en8arinw gi'auto pou eixe na kanei.
Exw na dilwsw authn thn stigmh oti ston Gryparh exw fer8ei KANONIKA san DOULOS filoi mou ws apotelesma na klinw 10 wres sto studio mesa se mia evdomada , na phgenw sthn ekpomph me taxi stis argies , na exw treksei stis 19:05 gia na kanw ekpomph logo pareksighshs , na exw paei kai na exw kanei ekpomph Kuriakh vrady , na trexw ka8e fora pou ta kanane mantara oxi alloi paragogoi ths ekpomphs Anime Yakuza alla kai twn allwn ekpompwn.
Opws katalavenete eixa fer8ei apsoga me ton "Dieu8hnth" tou sta8mou ospou shmera pou lete me stolhse.
Kai kati allo mano oloi kseroun gia ta pisoplata xtyphmata pou tous ekanes kai mou ta eipes se emena.

8a sou pw kati mano , thn axaristia se enan an8rwpo den thn sugxorw.
Thn malakia thn sugxwrw giati pisteuw oti oloi eimaste ligo malakes.

Apo emena na ksereis oti den prokeite na ksanavreis atomo na er8ei ekei meso net.
Oi enimerwseis exoun ginei hdh se olous tous Admins kai tous Mods twn site.

Kai kati allo otan 8es na deineis mia diatagh se kapoion allon ksereis na thn les poli kala apo to Msn h to Mirc alla mprosta mou panta ekanes ton Kurio.

To kserw oti eipes oti den 8a to ksanadeis to topic (den me noiazei file) alla kserw poli kala oti 8a to koitas gia TOULAXISTON mia evdomada.

Sou euxomai mano na to stamathseis to na ginese baros se alla atoma kai na apofasiseis oti esu den eisai h arxh kai to telos twn pantwn alliws 8a zhseis mia zwh mesa stous ex8rous kai xwris filous.

Na ksereis pantos oti gia emena plewn eisai nekros kai ama goustareis na sto pw kai mprosta sou ta thlefwna mou ta exeis.


Actions Speak Louder Than Words................

TO KSEREIS AUTO?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

QQ maga

_________________
Screw you guys,I'm going home.........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kenji
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 07, 2007 11:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 30 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 911 Τόπος: Θεσ/νικη / Πάτρα Τώρα Βλέπω: Ton kafe pano sto grafeio
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 08, 2007 11:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
love and peace...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 11 από 14
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης