Το ξέρατε ότι namae σημαίνει όνομα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Anime dreams
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 04, 2006 1:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Σήμερα το πρωί είδα πως έβλεπα GitS:SAC στην ελληνική τηλεόραση (πρώτο Exclamation ) στ' αγγλικά με ελληνικούς υπότιτλους (δεύτερο Exclamation )
Το μόνο που θυμάμαι τώρα είναι πως μου την έδινε η φωνή του Batou στ' αγγλικά. Laughing
Κι όλ' αυτά χωρίς να έχω δει καθόλου SAC στ' αγγλικά. Laughing Laughing

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Makenshi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 04, 2006 3:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 04 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Thesaloniki
Μια φορα μονο ειδα οτι ημουν σε videogame του NGE.

Δεν ημουν sixth child η τιποτα τετοιο.Πρεπει να με σκοτωσε ενα Eva..

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger
eruanneth
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 07, 2007 4:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 24 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 267 Τόπος: Βεροια Τώρα Βλέπω: ***astrakia***
egw pali otan hmoun mikrh(oxi oti twra den eimai alla koubenta na ginetai!!!!)eblepa taktika oneira me th sailor moon!!!!apo mikrh eixa taseis fyghs!!!!!ti na peis?!?!?!?
kai to korhfaio poio einai!?!?!?!?!!?
otan ksekinhsa na katebazw anime apo to internet mallon to eixa parakanei ligaki giati eblepa oneira full colour action anime movies me agglikous upotitlous!!!!!!!!!!
nai nai kserw!!!!
8)giatre mou ti exei to paidi?!??!?!!? Cool

_________________

"τα δυο πιο συνηθισμενα στοιχεια στη φυση ειναι το υδρογονο και η ηλιθιοτητα"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Abel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 11, 2007 2:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: volos/ athina Τώρα Βλέπω: Druaga no To, Soul Eater, Nabari no Ou, Toshokan Sensou
eixa dei dyo nomizw. den thimamai periexomeno kai plot alla thimamai pws to ena eixe sxesi me naruto kai to allo me escaflowne. sto naruto nomizw eimoun se mia apostoli i kati tetoio. Razz

oson afora gia to animation pou thixtike, mia fora itan kalytero ap' oti sta filler tou naruto Razz. plaka kanw, den mporousa na ksexwrisw kati pou na elege: "afto einai animation", ola ta eniwtha zwntana...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
anime136
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 14, 2007 11:58 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 100 Τόπος: Ξανθη Τώρα Βλέπω: πολλα και διαφορα
υπηρχε μια περιοδος που ειχαν βαλει στο alter το gundam wing και το χαν διακοψει εκει που δυο απ' τους πρωταγωνηστες ηταν φυλακισμενοι και
ειχαν κλησει τους αεραγογους. μεχρι να βρω στο ιντερνετ τι ειχε γινει στη συνεχεια καθε βραδυ εβλεπα το εξης ονειρο:ημουνα σε μια φυλακη και μαζι μου ηταν ενα αγορι με μια μακρια πλεξουδα που ξαπλωμενο κοιταζε το ταβανι
και μου ελεγε ''το ξερεις πως σε λιγο θα πεθανουμε απο ασφηξια?''.
εγω ξυπνουσα και ημουν καταηδρωμενη...
αυτα
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Missing_Score
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 15, 2007 12:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 16 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 592 Τόπος: Narshe Τώρα Βλέπω: South Park (μη βαρατε!)
eruanneth έγραψε:
eblepa oneira full colour action anime movies me agglikous upotitlous!!!!!!!!!!


Πες μου οτι ειχε και karaoke στο opening!

_________________

Μελος της Αγιας Τριαδας: Gatts, Zengar, Kenshiro
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
eruanneth
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 15, 2007 6:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 24 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 267 Τόπος: Βεροια Τώρα Βλέπω: ***astrakia***
sorry Missing_Score alla ayth thn plhroforeia
den th thymamai!!!!!!
pantws ypotitlous eixe!!!!!!!! Laughing

_________________

"τα δυο πιο συνηθισμενα στοιχεια στη φυση ειναι το υδρογονο και η ηλιθιοτητα"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
koyle
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 04, 2007 9:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 186 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: One Piece , Bleach
xaxaxaxaxaxaxa

File vetus ontws i fantasia sou orgiazei opws eipane kai oi prohgoumenoi,,,

Alla m aresei to thema... Very Happy

Exw dei kai gw diafora trela oneira vasismena se anime...polla apo ayta vevaia plisiazoun perisotero se hentai oneira para se kanonika anime oneira Razz eidika kati oneira pou eixa meta apo 3 sinexomena epeisodia one piece me nami vivid klp xaxaaxaxaxaxa

to kako me ayta ta oneira einai oti panta ma panta dn kserw pos ginete na petyxainei kapoios akrivws stin kaliteri fasi tou oneirou se ksypnaei kai malista apotoma (Thlefwno ksipnitiri...o apo panw pou xtypaei tin porta... to pitsiriki tou diplanou pou ksekinaei na paei sxolio kai fwnazei san kanibalos klp....)

twra gia pio sobara oneira....

1)eimoun leei sto gymnasio kai mou kolagane kati alla paidia(shmeiwsh: eimai 21 xronwn) kai ksafnika ta pernw kai ginomai kati anamesa ston typo ap to tenju tenge (sti melaxrini ekdoxi tou) kai ton goku ssj4
ekeinh tin epoxi eblepa tenju tenge...twra pos to sindesa me to dragonball einai alli istoria Razz

2)eixa mazepsei oles tis dragonball me kapoio tropo....kai eixa eyxithi na eixa tis dynameis tou zorro apo one piece tou hitokiri battusai (rurouni kenshin) kai tou hanabishi recca (flame of recca)....

kai ena psilo erotic:
3)dn eixa ka8olu dynameis kai eixa bgei rantevou me tin nami ap to one piece milagame milagame milagame dn mporusa na akousw ti legame gia kapoio logo:P tespa...pernouse i wra feygoume apo kei pou eimastan kai ksafnika vriskomaste se ena dwmatio mesa etoimoi na......katalavenete...
kai panw pou imoun etoimos na dw to wraio komati tu oneirou arxise enas kai mou xtypage tin porta prwi prwi gia na ftiaxei ti vrisi p eixe xalasi Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ti na peis....tespa.... sorry pou egina ligo kourastikos elpizw tulaxiston na sas fanikan kapws endiaferonta ayta pou egrapsa...

perimenw na akousw kritikes...an kai dn sigkrinonte me tou vetus me tpt Very HappyVery Happy

file vetus sou bgazw to kapelo,,,, xaxaxaxaxaxa
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 10, 2007 7:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
koyle-kun, σου βγάζω κι εγώ με την σειρά μου το καπέλο. Και συγχαρητήρια για την επιλογή της ευχής με τις Dragonball. Σε συμπονώ για την ατυχία με τις διακοπές των ονείρων σου.

Κατά σύμπτωση προχθές ξαναείδα ένα όνειρο που αν θυμάμαι καλά σχετιζόταν με One Piece (πήρα πρόσφατα τα επεισόδια από 220 και μετά και λιώνω τρελά)...αλλά δεν θυμάμαι το παραμικρό! Sad

Απ' ότι βλέπω είσαι κι εσύ μεγάλος fan του Zoro όπως ακριβώς κι εγώ. Τι λες να κάνουμε fan club; Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 2:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Προσοπικα δεν ονειρευομαι ανιμε γιατι μπενω μεσα στο "πετσι" του καθε ανιμε που βλεπω. Ετσι συμετεχω αλλοτε φωναζοντας και αλλοτε κλοτσοντας την οθονη Smile

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vasgoku
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 3:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 276 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: onepiece, naruto, dragonballz, fullmetal alchemist,claymore,Great teacher onizuka
Εγώ βλέπω αλλα δεν είναι και τοσο σπουδαια

_________________

i want to see what the number one hyper active knucklhead ninja has GOT!!!!!!Ahhhhhhhhhh!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 3:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
εγω θα συμφωνισω με τον GT4md......
πχ.οταν βλεπεις τον Ναρουτο να "μεταμορφωνεται"....ε...σου ερχεται να φωναξεις.....και αλλα πολλα.............
αλλα δεν εχω κλωτσησει ακομα την οθονη.... Laughing Laughing

εσυ δεν μας ειπες ομως(Chrsora)

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 5:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
firestone έγραψε:
εγω θα συμφωνισω με τον GT4md......
πχ.οταν βλεπεις τον Ναρουτο να "μεταμορφωνεται"....ε...σου ερχεται να φωναξεις.....και αλλα πολλα.............
αλλα δεν εχω κλωτσησει ακομα την οθονη.... Laughing Laughing

εσυ δεν μας ειπες ομως(Chrsora)

Οι κλοτσιες της εχω συνιθησει απο τα games στο playstation, χηριστιρια σπασμενα και ολα τα καλα ενος υγειή gamer. Αλλα καπια ανιμε σε τρελενουν Confused

Οποτε αφου συμετεχω, εστο και με αυτο τον τροπο, δεν μου μενει αποθιμενο για να δω στον υπνο μου.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Θα σας φανεί πολύ αστείο αλλά στο όνειρο μου είχα δει την Coco Bandicoot και είχαμε ερωτευτεί τρέλα ο ένας τον άλλον.Ομολογώ ότι μου άρεσε πολύ.(Λόγω των σχέδιων αυτό το παιχνίδι μου φάνηκε πιο πολύ anime!)

Από anime είδα την Sakura Haruno !!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 08, 2008 8:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
GT4md έγραψε:
firestone έγραψε:
εγω θα συμφωνισω με τον GT4md......
πχ.οταν βλεπεις τον Ναρουτο να "μεταμορφωνεται"....ε...σου ερχεται να φωναξεις.....και αλλα πολλα.............
αλλα δεν εχω κλωτσησει ακομα την οθονη.... Laughing Laughing

εσυ δεν μας ειπες ομως(Chrsora)

Οι κλοτσιες της εχω συνιθησει απο τα games στο playstation, χηριστιρια σπασμενα και ολα τα καλα ενος υγειή gamer. Αλλα καπια ανιμε σε τρελενουν Confused

Οποτε αφου συμετεχω, εστο και με αυτο τον τροπο, δεν μου μενει αποθιμενο για να δω στον υπνο μου.


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
μπα εγω προσπαθω να ξεσπαω σε πραγματα τα στα οποια δεν θα προκαλεσω μονιμη ζημια....και ετσι η μονη μου λυση ειναι η αδερφη μου.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
αλλα βγηκα εκτος θεματος........ Embarassed

αν προκειται να ονειρευτω κατι θα ηθελα να ημουν ο κατοχος του Death note

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης