Το ξέρατε ότι ki σημαίνει δέντρο / ξύλο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    NFS Underground
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 03, 2003 11:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Ένα πάρα πολυ καλό ράλυ από την σειρά NFS αρκετά επιρεασμένο απο Fast And Furious. Μπορείς να πειράξεις το αυτοκίνητο σου όσο δεν πάει και σε πολύ extreme πλάισια (π.χ. έχω ένα Skyline με τελική 360 Χμ/ώρα !!!) αλλά και να το βελτιώσεις οπτικά. Και το καλό είναι ότι κυκλοφορεί παντού. Και PC και PS2 αλλά και XBox.
Πάρτε και μερικά screens :

Πρίν :




Και μετά Razz



_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2003 9:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Arketa kalo,an kai tha protimousa anti gia bares na exei kanonika at alloga alla boro na katalava kai ton skopo aftou tou sistimatos.
Episis den mou arese pou exei diskolies easy-medium-hard kai o egoismos mou me kanei na thelo na pekso mono hard kai merikes fores ksekolonome mexrh na peraso mia pista.
Peran afton,eine poli kalo pexnidi kai DRIFT RULES!!!!
PS:An kai to soundtrack den eine tis protimisis mou eine arketa kalo:)

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SuperGohan
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2003 8:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Everywhere
Ρε φιλε το παιχνιδι κυκλοφορει και στο Gamecube μαλιστα με κριτικες παρα πολυ καλες γι αυτο και το Xbox.
Τελοσπαντων εμενα το Fast and the Furious με πορωσε αφανταστα και το σιγουρο ειανι οτι θα το αποκτησω το παιχνιδι στο Gamecube!

_________________


www.dbzhellas.cjb.net
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 04, 2003 10:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
MERCYYYYYYYYYY!!!!!!!!!! SiMPLY THE BEST!
Are hol pali ftoxos tha bgo ap to digital Smile.
Anyway ekpliktiko paixnidi,apsoga grafika ,ixos,mousiki atelioti kai porotiki.
Pes aleyri kai sou rxetai to ftiagmeno mou !
Prototypo mexri ekei pou den pernei.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Shiroi Kumo
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 05, 2003 12:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 86 Τόπος: IRC all the time :P
De m'arese. oute ta grafika (min 64ara karta) kai exei athlia mhxanh. alla drift ontws rules 5 synexomenes perfect allages thn prwth fora pou to epaiksa. kala paw? Razz

_________________
Running away from it all
"I'll be safe in the cornfields", he thinks Hunted by his own,
again he feels the moon rising on the sky
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 05, 2003 8:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
SuperGohan έγραψε:
Ρε φιλε το παιχνιδι κυκλοφορει και στο Gamecube μαλιστα με κριτικες παρα πολυ καλες γι αυτο και το Xbox.

Embarassed όντως δε το έιχα προσέξει αυτό στο gamespot. Και το έχουν βγάλει ακόμα και για Gameboy Confused Shocked
Shiroi Kumo έγραψε:
alla drift ontws rules 5 synexomenes perfect allages thn prwth fora pou to epaiksa. kala paw? Razz

Shiroi οι αλλαγές είναι στο Drag, αλλά καλά τα πας. Το Drift είναι με τα μπαντιλίκια και όντως Rulez.
Αλλήθεια ποιό είναι το recor σας στο Drift ? Εγω έκανα μια φορά 64000 (από κολοφαρδία ενοείται). Άμα ξαναγίνει θα τραβίξω κανα screen.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 05, 2003 9:57 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Drift:80000+ se ,mikri pista 150000+ stin epomena megaliterh,xoris kolofardia:) Krima pou den krataei afta ta recor,elpizo sto pc na ta krataei i toulaxiston kaneis ena print screen kai teliose to prama Wink
Den to proxorisa poli akoma mias pou sto hard eine psilozoriko,prepei na eime sto 24-111 apooti thimame,elpizo na to noiniaso pali afto to savato.Ws tora exo ena psiloftiagmeno alla oxi poli prototipo Mazda MX-5.
Kalh magia eine oti sta periodika exei oles tis leptomeries pou EIXES kanei kai den alazei(eftixos:P)kai sou dinei mia aisthisi sinexikotitas.
Kala drag exei poli fash,let the screen trembleeeee!!!

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SuperGohan
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 06, 2003 4:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Οκτ 03 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Everywhere
holborn αντε σε συγχωρω για τελευταια φορα που αμελησες την Gamecube version Razz Laughing
Για Gameboy advance δεν διαβασα σε κανενα περιοδικο οτι θα βγει...δεν ξερω αμα βρηκες τιποτα στο νετ αλλα δεν γνωριζω...μαλλον οχι ομως,δεν θα λεει!

_________________


www.dbzhellas.cjb.net
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 07, 2003 5:32 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Thank You SuperGohan For Your Generocity Very Happy Very Happy
Summoner telika anakalipsa oti sto hard einai pio efkolo an ma8eis ligo tis pistes. vasika h kaliteres diskolies einai Easy gia Drag, Medium gia drift kai Hard ta ipoloipa.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
WoosH
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 08, 2003 10:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 23 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1
egw prosopika to exw termatisei edw kai arketo kairo... poronomai me to drag kai to drift (pio polu drag!!!)
sto drift exw kanei 200.000 ++++++ polu parapano exw xasei logariasmo... me to Mazda RX7... einai kata tin gnwmi mou to kalutero gia drift...

p.s. to drift 200.000++++ score to ekana se 2 gurous... Smile
kserw einai ligo trelo.. alla ama peksete to amaksi 8a
katalavete amesws Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 09, 2003 3:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
ontws to RX-7 einai para poli kalo sto drifting kai eidika apeiraxto elegxetai para poli kala. kai gw me to rx-7 exw kanei ta kalitera drifts.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 10, 2003 10:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Tha dokimaso to RX-7 opote boreso na pekso,an eine etsi tha karagustaro sta draft.
Hol,ego ta vazo ola sto hard kai otan den boro na vgalo kapio meta apo 2-3 fores katevazo tin diskolia sto amesos mikrotero,vevea den exo proseksh pote kapia terastia diafora anamesa stis diskolies:/

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 4:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Η δυσκολία παίζει μικρό ρόλο σε circuit, sprint και knockout και μεγάλο σε drift και drag. Πάντως εμένα μου φαίνονται πιο εύκολα στο hard τα circuit, sprint και knockout όπου αν οδηγάς καλά βγαίνεις stadar πρώτος πχ μου έχει τύχει από έναν ταρίφα να βρεθώ δεύτερος σε ένα sprint αλλά μπροστά στο finish ο πρώτος τράκαρε και κέρδισα. κάτι που στο easy δε το έχω δεί ποτέ να γίνεται. Άλλα σε drag δύσκολα νικάς στο hard γιατί οι αντίπαλοι κάνουν πάντα Perfect Switching αλλά και πολλές φορές τα αμάξια τους είναι πολύ πιο γρήγορα π.χ. σε ένα drag υπήρχε ένα αμάξι με 30km παραπάνω τελική από το δικό μου (εγώ είχα Mazda Mx-5 και αυτός Acura Rsx)... άντε πέρνα τον και άμα κανει και συνέχεια perfect switching ...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 2:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Εγώ άρχισα να το παίζω χθες και το μόνο που κατάλαβα είναι ότι όλα τα αμάξια προσπαθούν να πέσουν πάνω μου. Είμαι με το Civic από την αρχή Smile . Ευτυχώς το άτιμο έχει καλή τελική και τους φτάνω συνέχεια... Στα drag δεν βρήκα καμιά δυσκολία μέχρι τώρα μιας και πάντα είμαι πρώτος (τουλάχιστον μέχρι το σημείο που έχω φτάσει) εαν φυσικά κάνω good ή perfect shift την πρώτη(δεν ξέρω γιατί αλλά πολλές φορές την χάνω.....). Στο drift δεν ξέρω γιατί αλλά όποτε πάω να κάνω πολύ μεγάλο σκορ στουκάρει κάποιο μέρος του αυτοκινήτου...... Razz Razz
Τέλος πάντων είναι ένα πολύ καλό παιχνίδι(εμένα μου άρεσε πολύ περισσότερο από τα άλλα nfs...) Rolling Eyes

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 11, 2003 2:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Se drift kai se drag eine ontos emfanes i diskolia,eidika se drift pou sto easy boreis na deis ton allon na menei me 40000 kai sto hard na exei 90000,alla afto pezete pali,episis sta drag peran apo kalo sinxronismo thelei kai ligi kolofardia,eidika me amaksia me grigori epitaxinsi,vasika i magkia eine na kaneis tis protes 3 taxitites toulaxiston perfect gia na tin vgeis brosta kai meta na koveis tous allous.
Ssj,aplos thelei na sinithiseis ligo to amaksh parapano kai pos pan i pistes sto drag kai meta den tha exeis provlima me stoukarisma se tixous kai tetoia,i megaliterh ksenera eine afto vasika:P fevgoun ta x xanonte oi pontoi,mniaaaouxx Mad

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης