Το ξέρατε ότι oosutoraria σημαίνει αυστραλία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 5 από 8
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime party stin Thessaloniki ~ Kurisumasu special
Lady
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 4:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 23 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Πάνω ήμουν.. Embarassed Δε το είδα το μήνυμα σου γιατί δε γύρισα σπίτι καθόλου Crying or Very sad

_________________
Hagane no kokoro...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 4:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
teloz pripou 4para , tsumi to batsu(+kati;p) , yatta \ ^^ /

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 4:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Lady έγραψε:
Πάνω ήμουν.. Embarassed Δε το είδα το μήνυμα σου γιατί δε γύρισα σπίτι καθόλου Crying or Very sad


μαλακία Sad ...δεν πειράζει...κανονίζουμε να βρεθούμε κάποια από αυτές τις μέρες να πάμε για καφέ αν θες...εγώ στο μπαρ ήμουν κάτω και έβλεπα και το βίντεο και πέτυχα λίγα από τα παιδιά του forum εδώ ...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 10:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
TheLastQuincy έγραψε:
Hey molis gyrisa Eimoun o TYpas pou HTan ntymenos DEIDARA!!!!
!!! mporw na pw oti persa poly wraia!!
xairetismata stous new ppl pou gnwrisa!!
8a anevasw photos molis tis perasw!!!


lol eisoun pragmatika petiximenos Smile kai se ola ta forum gia sena lene Smile

wraia sto party alla se kapoia fash apla eixei para polu kosmo kai eskasa apo ti zesth Smile
xarika pou mazeftike tosos kosmos Smile den to perimena Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TheLastQuincy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 1:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 41 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: House M.D, Prison Break Season 3,Naruto Shippuuden
hey txs!!! xairomai pou sas arese to cosplay!!

_________________


Photoshop Power
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 2:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
Telika piga k ego itan poly oraia alla eftasa kata tis 12 giati eixa kati ypoxreoseis mexri tote kai dn kathisa k poly giati o kollitos t aderfou m eprepe n fygei.H mousiki itan KORYFAIA!!poly marese p akouga iaponeika tragoudia mesa s magazi XD kai i proboli pano apo stigmiotypa tromeri poly kalo k brabo s osous ntithikan opos enas Deidara k Itachi!!!Anypomono g tn epomeni fora p tha eimai apo noris

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 6:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
=^.^=

Ήταν μια υπέροχη βραδιά η χτεσινή κι ευχαριστούμε όλους όσους ήρθαν ,με κέφι, θετική ενέργεια και memorable cosplays Very Happy

Οφείλω να ομολογήσω πως γίναν πολύ καλές προσπάθειες .Οι Naruto cosplayers δώσαν ρέστα *_* όπως και ο Near και γενικώς όλα τα παιδιά που ντύθηκαν φάνηκε πως το είχαν δουλέψει το θέμα. Την επόμενη φορά περιμένουμε κι άλλους ^^

Ευχαριστούμε πολύ τον Ανδρέα που κάλυψε το γεγονός , ήρθε ως την Θεσσαλονικη και ξανάφυγε με ταχύτητα φωτός. Πιστεύω σου αξίζει μεταξύ άλλων και βραβείο γερής κράσης ^^.

Χμμμ δεν τα μοιράσαμε όλα τα γλυκά ;_; Από κάποιο σημείο και μετά ήταν ψιλο-αδύνατο να κυκλοφορήσουμε με τους δίσκους.. XDD

Ευχαριστούμε τέλος το Κόφιξ και τις Ξένες γλώσσες Ξυνή για την πραγματικά αψογη συνεργασία καθώς επίσης και ολους οσους έκατσαν ως τις 4 παρά (τότε το διαλύσαμε για να μην μας πάρουν μέσα για διατάραξη κοινής ησυχίας, ειδάλλως ήμουν ικανή να παίζω άλλες τόσες ώρες xDDDDD) και τα σπάσαμε κανονικά ^^. Tsumi to Batsu FTW. *winks @ Summoner*

Όποιος έβγαλε φωτογραφίες και θέλει να τις βάλουμε στο gallery του party στο myspace η οπουδηποτε τελος παντων , ας μου τις στείλει, να τις ανεβάσω (αφου περάσουν photoshop ^^).

<33333333
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Teachan
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 9:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 120 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη... και πάντα αυτή θα βλέπω, αλλιώς πώς να απαντάω; Οπότε, μη ρωτάτε!
Τυχεροί! Εγώ δε μπόρεσα να έρθω. Αλλά έχω λόγο, κάνω έρευνα αγοράς για να πάρω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ υπολογιστή και πολυμηχάνημα!

Θέλω να δω κι εγώ φωτογραφίες!!! Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Avenger
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 21, 2007 9:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 695 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Apeires grammes kwdika ....
Wraia itane, alla egw efiga nwris, exw ena kako, den mporw tous kleistous xwrous gematous tsigarila Sad

Ektos aytou tou kakou padws pou genika simvainei padou, sigxaritiria stous diorganwtes ... kai polloi perisoteroi irthane apo oso perimena. Kai pali bravo Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TheLastQuincy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 1:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 41 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: House M.D, Prison Break Season 3,Naruto Shippuuden
8a tis anevasw avrio malloN!!
just w8!!

_________________


Photoshop Power
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 3:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
TheLastQuincy έγραψε:
hey txs!!! xairomai pou sas arese to cosplay!!


Αν θες τη γνωμη μου (ειμαι που ειχα ντυθει Roronoa Zoro) το δικο σου και του Near δεν ηταν απλα πετυχημενα, ηταν cosplay που θα ζηλευαν και οι Ιαπωνες! Σου αξιζουν πραγματικα συγχαρητηρια Very Happy


Γενικα το παρτυ ειχε φοβερη επιτυχια, παρα πολυ κοσμο και ατελειωτο κεφι. Ειχα πολυ καιρο να περασω τοσο καλα!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 10:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
thelo n d poly tis foto ton cosplay!!! adventurer s eida m t spathia s XD oraia itan

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Speedgrapher
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 6:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 8 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: Kuro Shitsuji
Oi protes photo anevikan sto blog (see the sig). Oi ypolipes mexri Deftera. Congrtas se olous!

_________________
--Though you cannot see in the dark, the dark can see you--

http://otakulens.wordpress.com
http://www.easysubjugation.blogspot.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 6:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.........

Τόσην ώρα ήταν μπροστά μου η Lady !!!!! ήταν η κοπέλα που μιλούσε με τον φωτογράφο !!!

Ρε Lady μιλούσαμε λίγο στο Bar...ο κουστουμάτος ήμουν στο bar !!! LOL

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kakashi15
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 22, 2007 6:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 21 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Bleach.Death note.Naruto.GTO.
Grrr kakashi edw! Tin xeiroteri ebales breeee Confused !
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 5 από 8
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης