Το ξέρατε ότι jinan σημαίνει δεύτερος γιός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Επόμενη
Σελίδα 67 από 69
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    [Γνωριμία] Πείτε μας για σας :)
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 29, 2007 6:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
welcome welcome se olous Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 12:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Kalosirthate ppl. Have fun.

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Yoruichi
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 02, 2007 9:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 03 Οκτ 06 Δημοσιεύσεις: 41 Τόπος: Melbourne,Australia Τώρα Βλέπω: polla.....
Geia se olous!tuxaia vrika afto to site sto google! Rolling Eyes
Poli kali douleia exete kanei edw!
Den eimai kai poli fan twn forum alla afto einai to monadiko elliniko forum pou m'aresei!Trelainomai gia anime,zwgrafiki kai Iapwniki koultoura!

Mata ne!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 02, 2007 10:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Welcooome!!! Laughing
Kαλώς ώρισες, καλώς μας βρήκες!!

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Six Winged Angel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 6:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 14 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 458 Τόπος: Athens, Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto
Na pw kiegw ena kalwsilthate sta kainourgia members Razz
have fun

_________________
"The fate of destruction is also the joy of rebirth"
- Kheel Lorenz

Faith makes the impossible, possible. Courage makes 1% into 100%!
レイ規則! , レイはすべてを所有する!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ssj4Gokou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 12:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Volos,Athina Τώρα Βλέπω: Bleach,naruto,Tengen Toppa Gurren Laggan,Code Geass
Kalhmera!Razz
Me lene giorgo kai eimai kalaaa!Ok to paratravi3a:P
Opws katalavate me lene giorgo eimai 20 xronwn kai spoudazw sthn athina.Eimai apo volo omws!Eimai liga xronia melos tou site alla twra arxisa na asxoloume pali logo eleftherou xronou o opios eixe xathei kapws apo thn zwh mou:P.Telos pantwn exw mia poly kalh sxesh me ta anime,katevazw polles seires kai synhthws kai h aderfh mou katevazei polles gt einai kai afth porwmenh alla me allou eidos anime,Ths aresoun poly ta drama.Diavazw kamposa manga omws oxi tosa wste na ftasoun ta anime:)
Xarhka Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 2:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Καλωσήρθες ξανά Γιώργο!!!
Καλή διαμονή! Laughing

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ssj4Gokou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 03, 2007 5:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Volos,Athina Τώρα Βλέπω: Bleach,naruto,Tengen Toppa Gurren Laggan,Code Geass
Euxaristw tha prospathisw na voithisw se oti mporw olo to community:D

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Griever
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 04, 2007 4:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 04 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 202 Τόπος: ιωάννινα Τώρα Βλέπω: Olo to kainourio season
Geia sas!Brika auto to site tuxaia kai to brika arketa endiaferon.

Liga logia gia mena:Me lene Niko kai spoudazo sto fusiko sta giannena.Asxoloumai edo kai polu kairo me anime alla to wow(world of warcraft:P) den me afine na asxolitho ektenestera.Tora pleon blepo oles tis kainouries seires kai exo dei k polles palies.Goustaro Iaponia sto full:P(elpizo na pao kapote na do pos einai) !Fetos eipa na arxiso kai iaponika,etsi,rotisa tin iaponiki presbeia an xeroun kapoion pou na kanei edo guro kai eutixos uparxei.Tha arxiso auto ton mina otan bgoun ta apotelesmata tis exetastikis me to kalo!Mou aresei episis na zografizo anime opos kai episis vector tracing me to PS(an kai exo na asxolitho kai me auta edo k kairo logo wow/exetastikis tora:P).Auta gia mena,ta leme!

Yoroshiku onegaishimasu!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ssj4Gokou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 04, 2007 12:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 172 Τόπος: Volos,Athina Τώρα Βλέπω: Bleach,naruto,Tengen Toppa Gurren Laggan,Code Geass
WoW kai Anime o xeiroteros syndyasmos ton kanw kai egw giafto sto lew:P
Kalosyrthes file mou Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
phoenixslime
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 04, 2007 11:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 01 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 8 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: ONE PIECE
HI τρελόanimάδες συμπατριώτες!!!! Ονομάζομαι Βασίλης και είμαι απο Αθήνα! Είμαι 18 και καλώς εχόντων των πραγμάτων ,και της μεταγραφής από τη συμπρωτεύουσα, φοιτητής Βιολογίας στην Αθήνα. Είμαι fan των anime εδώ και 3 περίπου χρόνια αλλά τώρα ξεκινάω να συλλέγω σειρές και να βλέπω πολλά και συσσωρευμένα!!! Τώρα λιώνω με one piece to οποίο και είναι ατελείωτο και δεμ προλαβαίνω να δω ΄τίποτε άλλο! Ασχολούμαι επίσης χρόνια με τον προσκοπισμό και σκέφτομαι έτσι να συνεχίσω! Τρελαίνομαι να γνωρίζω κόσμο ιδίως όταν έχουμε κοινά ενδιαφέροντα αλλά και όπως να 'ναι! Μου αρέσουν επίσης οι επιστήμες της φυσικής και της Βιολογίας. Γρατζουνάω την κιθάρα και παίζω φλάουτο... Μου αρέσει επίσης το ποδήλατο χωρίς όμως να έχω ασχοληθεί σοβαρά λόγω χρόνου έως τώρα!!! Λοιπόν! Ανυπομονώ να σας γνωρίσω όποιοι και να είστε απ' όπου και να είστε! Τώρα ψάχνομαι με το τι anime να συλλέξω και οι προτάσεις σας είναι το λιγότερο ευπρόσδεκτες!!! CU folks! Love & Peace! Έσω έτοιμος- Πάντα πρόθυμος!

_________________
The shape of a dream that resembles no other, I will capture it and capture it again...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 05, 2007 12:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Welcome σε ΌΛΟΥΣ! Laughing

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Cloudwalker
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 06, 2007 3:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 3 Τόπος: Temp εν τη Νύμφη του Θερμαϊκού Τώρα Βλέπω: Darker than Black, Nodame Cantabile, Mushi shi, Bamboo Blade
Hail to all... Είμαι ο Cloudwalker, for now (το μικρό μου όταν νιώσω πιο άνετα θα το κάνω disclose)... Είμαι "αιώνιος" φοιτητής στην μικρή και ήρεμη Θεσσαλονίκη, και ελπίζω να τελειώσω πριν τελειώσει ο χρόνος μου... In any case, είμαι fan των anime και του D&D τα τελευταία 7 έτη, αν και έχω παρακολουθήσει anime και πιο πριν (βλέπε Dragonball, Sailor Moon, Kabamaru, Ulysses 31... Candy Candy... κ.τ.λ) το πρώτο όμως anime σε μη Ελληνικά ήταν το Hikaru no Go (το οποίο με ώθησε να μάθω ολίγον τι Go)... Χμ...
Γράψε λάθος Embarassed , το Hikaru ήταν το πρώτο subbed anime, το Ranma 1/2 ήταν το πρώτο "ξενόγλωσσο" anime που είδα (μεταγλωττισμένο στα αγγλικά)....
Έκτοτε έχω δεί αρκετά anime, και έχω παίξει άρκετές ώρες D&D με φίλους από εδώ... Κάποια στιγμή βρήκα το site του Animeplanet και εγγράφηκα, αλλά ποτέ δεν έγραψα ποτέ τίποτε Sad... Και ξαφνικά (έχω ώρες-ώρες κάτι ιδέες Razz) είπα να κάνω μια αλλαγή, και ναμαι... (βασικά ήθελα να κλείσω τον παλιό μου λογαριασμό πριν ξεκινήσω έναν καινούργιο, αλλά δεν ήξερα πως... Sorry γιαυτό...)

Ελπίζω να συνεισφέρω ότι μπορώ και εγώ στις συζήτησεις (αν και είμαι γενικά αργός στο να γράφω Razz), και να ακούσω και άλλα πράγματα για τον κόσμο των anime...

C U All Later... Very Happy

_________________
-Under Construction-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 06, 2007 11:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Cloudwalker έγραψε:
Hail to all... Είμαι ο Cloudwalker, ... (βασικά ήθελα να κλείσω τον παλιό μου λογαριασμό πριν ξεκινήσω έναν καινούργιο, αλλά δεν ήξερα πως... Sorry γιαυτό...)
...C U All Later... Very Happy


Yeap δε μπορείς να σβήσεις τελείως έναν λογαριασμό, αλλά για αυτό υπάρχουμε και εμείς εδώ. Πες μου είτε εδώ είτε με PM ποιό nick ήταν και τα υπόλοιπα άστα πάνω μου Wink



Αα και το καλωσόρισμα από μένα το επόμενο Σάββατο μέσω του Animeplanet Podcast Laughing Laughing

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Ernesto_CG
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 08, 2007 7:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 08 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 4
Καλησπέρα παιδιά , γνωρίζω καιρό το site αλλά μόλις πρόσφατα αποφάσισα να γίνω ένα πιο ενεργό μέλος .Ελπίζω στις σελίδες αυτού του forum να γνωριστούμε καλιτερα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 67 από 69
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 66, 67, 68, 69  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης