Το ξέρατε ότι honoo σημαίνει φλόγα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Downloads/Αρχεία    hentai/doujins?
akis
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 12, 2004 12:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 125 Τόπος: Somewhere in Planet Earth
Kalispera eime xronia fanatikos hentai ke doujins comics.Eixa kapio account se megalo hentai comics server alla distihos elikse ke to xirotero itan oti itan gia liges meres(mexri na parun mirodia oti itan apo hacked passes)ke fisika imun me to amiro 56 modem tou OTE(organismos taleporias elinon)ke den prolava na katebaso tpt.Tha ithela an gnorizi kapios as mou stili ena pm(logo thematos anilikon)me kapion ftp i otidipote server apo opou boro na katebaso.Distihos ta irc servers eine gia 24/24 online(logo queues)xristes pu diathetoun bandwidth.

Euxaristo
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 27, 2005 12:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Αφου εισαι ατακτος και θες απεγνοσμενα Hentai, να ευχαριστεις εναν (καλο) ανθρωπο που μου εδοσε αυτην την σελιδα.
www.e-hentai.net
Eχει μεσα οτι anime/manga εχει βγει καθος και μερικα παιχνιδια σε Hentay Manga ελαφρος λογοκριμενα και πανο απ'ολα δορεαν. Δεν πιστευα στα φριδια μου οταν ειδα οτι υπαρχει τετιο πραγμα. Shocked
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 27, 2005 8:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Επίσης αρκετά καλά H-Doujin θα βρείς εδώ πέρα:

http://www.mangakan.net/main.html

Καινούργια, χωρίς λογοκρισία και με κατηγορία ανά anime.

Μερικές συμβουλές τώρα για να μην χαθείς και να έχεις εύκολα κατεβάσματα:


  • Tα Doujin του site είναι στο κάτω μέρος του. Αγνόεισε ότι δείς μέχρι να φτάσεις κάπου που λέει "NEW" και έχει φωτογραφίες με τα καινουργια Doujins. Το archive με τα Doujins είναι αμέσως πιο κάτω.

  • Χρησιμοποίησε την Γραμμή κατάστασης του Explorer ή του Netscape (αυτο το πράγματάκι από κάτω που λέει τί φορτώνει) για να δείς που ακριβώς πάς. Τα γράμματα είναι κάπως αλαμπούρνέζικα στην ιστοσελίδα. Α, ναί για τους Fan του Azumanga Daioh... Το σεξιον του site το οποίο ασχολείται με αυτό λέγεται "as".

  • Για να κατεβάσείς χρησιμοποίησε το Flashget. Πήγαινε εκεί που είναι το κάθε Doujin, κάνε δεξί κλίκ κάπου (όχι σε link) εντός της ιστοσελίδας και διάλεξε την επιλογή "Ληψη όλων με το Flashget". Στο μενου που θα σου βγάλει, ξέκλίκαρε τα πάντα εκτός από τις εικόνες που έχουν όνομα "01.jpg" κτλ. Διάλεξε τον φάκελο στον οποίο θα αποθηκευτεί το doujin και άφησε το Flashget να κάνει την δουλειά του. Υπ' όψιν ότι το συγκεκριμένο κολπάκι δεν πιάνει πάντα, αλλά κάνει την ζωή σου αρκετά πιο εύκολη.

  • Αν είναι δυνατόν, χρησιμοποίησε τον Firefox, αντί για τον Internet Explorer... Θα σε γλιτώσει από ΠΟΛΛΟΥΣ μπελάδες.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2005 3:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
H palia dief8insh ala3e. An 8elete Hentai pigenete sto www.euphoricvision.net

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάϊ 26, 2005 12:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
λοιπον αντε να βαλω κι εγω τις νεες μου πηγες(χαρη σας κανω Razz ...)

http://www.dojinshi.biz/home.htm-πολυ....πολυ πραμα σου λεω ασε...

http://www.jonathanhentai.net/index23.html-καλο με αρκετο υλικο και οχι μονο για doujin Wink ....

Μετα αν θες πηγαινε τσεκαρε κανα 4chan.org αλλα σε πρειδοποιω γιατι εκει ειναι για γερα νευρα Razz ...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Xod
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 29, 2005 8:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Στο φόρτσαν αγαπημένη μου κατηγορία είναι η /δ/ >;)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 30, 2005 2:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Blademaster_X έγραψε:
λοιπον αντε να βαλω κι εγω τις νεες μου πηγες(χαρη σας κανω Razz ...)

http://www.dojinshi.biz/home.htm-πολυ....πολυ πραμα σου λεω ασε...

http://www.jonathanhentai.net/index23.html-καλο με αρκετο υλικο και οχι μονο για doujin Wink ....

Μετα αν θες πηγαινε τσεκαρε κανα 4chan.org αλλα σε πρειδοποιω γιατι εκει ειναι για γερα νευρα Razz ...

H πρωτη διευθηνση δεν λιτουργει ή θα ελεγα καλιτερα υπολιτουργει. Οπος και να 'χει δεν μπορεις να δει τιποτα απο το "πολυ πραμα που εχει".

Η δευτερη κατι λεει...

Τη !@#$ ειναι αυτο το 4chan.org΄;; Question

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Xod
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 01, 2005 6:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Πηγαίνετε εκεί και θα δείτε. >:)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 02, 2005 10:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Kite έγραψε:
Blademaster_X έγραψε:
λοιπον αντε να βαλω κι εγω τις νεες μου πηγες(χαρη σας κανω Razz ...)

http://www.dojinshi.biz/home.htm-πολυ....πολυ πραμα σου λεω ασε...

http://www.jonathanhentai.net/index23.html-καλο με αρκετο υλικο και οχι μονο για doujin Wink ....

Μετα αν θες πηγαινε τσεκαρε κανα 4chan.org αλλα σε πρειδοποιω γιατι εκει ειναι για γερα νευρα Razz ...

H πρωτη διευθηνση δεν λιτουργει ή θα ελεγα καλιτερα υπολιτουργει. Οπος και να 'χει δεν μπορεις να δει τιποτα απο το "πολυ πραμα που εχει".

Η δευτερη κατι λεει...

Τη !@#$ ειναι αυτο το 4chan.org΄;; Question


Δοκιμασε να μπεις στην 1η με internet explorer.....ξερω ειναι απαισιο αλλα....its the only way Sad

To 4chan ειναι με απλα λογια "σκουπιδοτοπος" για εικονες αναλογα με το ειδος. Ο καθενας μπορει να ποσταρει τις εικονες του εκει μεσα...αλλα το ολο επιπεδο των "θαμωνων" του ειναι σε ΑΘΛΙΟ επιπεδο! Αν ειναι να πας εκει ξανασκεψου το Razz ...

New links!

www.vgbabes.com-Πολυ καλη συλλογη απο video game κοριτσια! updated frequently! Wink μπητε και στο forum(το οποιο πρακτικα εχει πιο πολλες εικονες κι απο το site!Shocked) αν δεν σας κανει κοπο και θα με βρειτε μεσα Very Happy ...

www.aerisdies.com-Γινετε μελος με μονο το e-mail σας και μπητε μεσα γιατι εχει πραμα εκει Wink ...

Enjoy! Razz ...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης