Το ξέρατε ότι raihousha σημαίνει επισκέπτης;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Code: Breaker
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 21, 2009 6:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Double post, επειδή μπορώ. Razz

Καινούριο chapter και γεμάτο εκπλήξεις!!

Ο Yuuki απλά δεν υπάρχει!! Surprised Surprised Απίστευτη εξέλιξη.. Είναι ο μόνος από τους Codebreakers που δεν περίμενα να δώ ότι είχε καταφέρει τόσα.. btw Toki πολύ γέλιο, με όλες αυτές τις γκριμάτσες! XD

Το επόμενο chapter πρέπει να τα σπάει, λόγω της upcoming battle.. Go Yuuki!! "Nyanmaru" Razz

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StarSeeker
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 30, 2009 12:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούλ 09 Δημοσιεύσεις: 2
Ta spase pali o Heike, eidame epitelous pws polemaei sovara.Entwmetaku, provlepw apeiro ksilo apo tous kainourious pou emfanistikan...gia na doume

_________________
EMC!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 30, 2009 6:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Damn right!! Heike owns!! Δεν μπορώ να πώ ότι η μάχη με την μικρούλα άξιζε πολλά.. Soap bubbles? Seriously.. O Heike την νίκησε χαλαρά, όταν σοβαρεύτηκε, περιμέω πώς και πώς την αναμέτρηση με τον Shikure όμως.. Φαίνεται πολύ serial killer ο τύπος.. Go Heike-sempai! ^^

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 01, 2009 5:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Μονόλογος κατάντησε αυτό το θέμα, αλλά its ok.. Razz

Από το τελευταίο post μου (<_<) έχουν γίνει τρλές εξελίξεις! Ο Heike έκανε unleash τις δυνάμεις του, αλλά δεν τον είδαμε σε chibi μορφή, ο αδερφός του Ogami έσκασε μύτη και έσπασε στον ξύλο τον μικρό του αδερφό (itachi sydrome?) και απήγαγε την Sakurakoji, την οποία την έσωσε ο allways dressed president of school council με την υπόσχεση να παραδώσει το κλειδί της Eden που είχε στην κατοχή του το σκυλάκι της Sakurakoji.. Στο τελευταίο chapter ο Ogami βλέποντας ότι οι δυνάμεις του ήταν πολύ λίγες για να τα βάλει με τον μεγάλο του αδερφό (sasuke syndrome) αποφασίζει να γίνει μαθητής του president.. Απλά πανικός!

Αλλά μου φαίνεται ότι...

Spoiler:
Μόνος μου τα λέω.. Μόνος μου τα χαίρομαι.. *sigh*

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 01, 2009 5:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Μην ανυσυχεις. Οπου να' ναι φτανω και εγω στα τελευταια chapter (θα παω στο 49 αυριο) οποτε θα μπω και εγω στη συζητηση. Απλα κανε λιγη υπομονη.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης