Το ξέρατε ότι shinen σημαίνει βαθύς, αβυσσαλέος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    FUTURE WAR 198x Nen(anime movie tou '80)
infer0s
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2005 8:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 3
Geia se olous kai sygxarithria gia th community poy exete dhmioyrghsei!Edo kai kairo prospatho na mazepso palia anime ths dekaetias tou 80' kai arxon '90 poy edixne se junior k.l.p kanalia.Meta apo anazhthsh sta forum brhka ta onomata apo ta perissotera alla de boro na bro ena sygekrimeno oso kai an epsaksa.
H sigekrimeni tainia htan me ena polemo metaxy ton anthropon sto planhth mas me kati doryforoys sto diasthma(me lehzer an thymamame kala)me mia kopela kai ena agori poy htan astronaytes kai apo oti thymame sto telo o polemos telione afoy oi anthropoi ta paratane kai petene ta opla apo monoi toys kai thymamame xarakthpistika oti fonazan "eirini,eirini theloyme eirini".htan poly orai sxediasmeno kai to eixe deixei kai to tempo nomizo.
An kapoios to thymate kai gnorizei to titlo ua me bohtoyse para poly!
Thanks kai keep up the good work Very Happy
p.s kserete kana link gia thn tainia jin roh?


Έχει επεξεργασθεί από τον/την infer0s στις Τρι Νοέ 08, 2005 9:47 pm, 2 φορές συνολικά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AtErMoNo
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2005 2:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 08 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 540 Τόπος: Λάρισα Τώρα Βλέπω: Noein
Άνθρωπέ μου ανατρίχιασα!!!!!!!! Αυτό το anime ψάχνω κι εγώ εδώ και τρία χρόνια να βρω!!!! Θυμάσαι το καταπληκτικό κομμάτι που είχε όταν τελείωνε; Αυτή τη θεΐκή μπαλάντα που έχω ακόμη στο μυαλό μου; Πσσσσσσσσσσσσς!!!! Έχω κάνει πάρα πολλά post σχετικά με αυτό (και εδώ στο animeplanet) αλλά κανένα από τα παιδιά δεν το βρήκε... Ούτε κι εγώ μπόρεσα να το βρώ... και πίστεψέ με έχω ΨΑΞΕΙ! Θυμάσαι κάποιο όνομα από τους χαρακτήρες; Έστω κι ένα θα βοηθήσει! Κάποιο άλλο στοιχείο; Οτιδήποτε;

Θα ξαναψάξω. Αν το βρεις πρώτος, κερνάω μπουκάλι και σου στέλνω λουλούδια. Smile

_________________

"...Too much love will kill you..."
"...Αν μου δείξεις υπερβολική αγάπη θα σε κερατώσω..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
infer0s
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 07, 2005 4:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 3
NOmizo oti to brhka!!!Alla den exo brei na to katebaso.To onoma toy einai future war 198x Nen koita ayto to link exei eikone apo exofilo kai afises koita kato ariste poy exei mia eikona me iliobasilema einai hskhnh poy epeze piano h kopela nomizo... a nai to link exei kai to soundrack se .rm
gia tsekare to kai ayto kai pes moy an epiteloys to brikamehttp://perso.wanadoo.fr/
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2005 2:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
axa meta apo tosa xronia epitelous mathenw ton titlo !!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
AtErMoNo
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2005 3:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 08 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 540 Τόπος: Λάρισα Τώρα Βλέπω: Noein
infer0s έγραψε:
NOmizo oti to brhka!!!Alla den exo brei na to katebaso.To onoma toy einai future war 198x Nen koita ayto to link exei eikone apo exofilo kai afises koita kato ariste poy exei mia eikona me iliobasilema einai hskhnh poy epeze piano h kopela nomizo... a nai to link exei kai to soundrack se .rm
gia tsekare to kai ayto kai pes moy an epiteloys to brikamehttp://perso.wanadoo.fr/sentrack/medias/chroniques_audio/futurewar/futurewar.html


......................... Shocked

infer0, φίλε μου, τι να πω; Το βρήκες!!!! Όχι δεν δάκρυσα μόλις είδα ότι είναι αυτό, αλλά έκανα μια κίνηση να πιάσω τα μαλλιά μου και έμεινα με μισάνοιχτο το στόμα ενώ στο κεφάλι μου στριφογύριζε συνέχεια ο τίτλος Future War Year 198X Nen

Επιτέλους φίλε μου!!! Είχα ρίξει ΤΟ ψάξιμο αλλά μάλλον ήτανε "γραφτό" να το μάθω από εσένα. Smile Καλά μιλάμε ότι το anime είναι πέρα για πέρα underdog. Και να σκεφτείς ότι οι δημιουργοί του είναι ιστορικά ονόματα στο χώρο του anime. Υπάρχουν ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ πληροφορίες για αυτό. Μα σαν δεν ντρέπονται! Μάλλον το θάψανε λόγω του "αντι - ψυχροπολεμικού" θέματός του. Freakin Americans! Δεν υπάρχει τίποτα για κατέβασμα εκτός από τα samples που βρήκες. Πάντως θα συνεχίσω να ψάχνω. Αχ και να έβρισκα κανά VHS καταχονιασμένο σε κάποιο videoclub!!
Με είχε μαγέψει αυτή η ταινιούλα πιτσιρικάς. Και το τραγούδι που παίζει η Λόρα... Ναι, τώρα το θυμάμαι. Λόρα...

Σε ευχαριστώ φίλε μου και να είσαι σίγουρος πως έτσι βρεθούμε σε meeting όλα κερασμένα από μένα! Ή αν θες στείλε μου σε pm τη διευθυνσή σου να σου στείλω δέμα ότι αγαπάς να πιεις. Domo arigato...

_________________

"...Too much love will kill you..."
"...Αν μου δείξεις υπερβολική αγάπη θα σε κερατώσω..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
infer0s
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2005 4:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 3
Kai go syginithika poy katafera na to bro,pira sbarna diafora anime site kai exetaza listes me anime tainies tou '80 mexri pou to brhka.Tora omos arxizei to megalo kynigi gia na broume kai to video...De tha to pistepseis alla to brhka se ena kineziko site poy poulaei kurios piratikes tainies na to exei sth lista me ta anime toys esteila mail xthes gia paragelia tora perimeno na mou apntisoun an to exoun stock kai an eimaste tyxeroi isos se kamia ebdomada na to exo!Stay tuned kai molis moy apanthsoun tha sas po an to exoun gia na to agoraso.
P.S na ta poume re sy sto epomeno meeting ego athina meno,thimise moy mono pote einai kai pou giati eimai kai newbie member kai den exo idea.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AtErMoNo
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 08, 2005 5:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 08 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 540 Τόπος: Λάρισα Τώρα Βλέπω: Noein
infer0s έγραψε:
Kai go syginithika poy katafera na to bro,pira sbarna diafora anime site kai exetaza listes me anime tainies tou '80 mexri pou to brhka.Tora omos arxizei to megalo kynigi gia na broume kai to video...De tha to pistepseis alla to brhka se ena kineziko site poy poulaei kurios piratikes tainies na to exei sth lista me ta anime toys esteila mail xthes gia paragelia tora perimeno na mou apntisoun an to exoun stock kai an eimaste tyxeroi isos se kamia ebdomada na to exo!Stay tuned kai molis moy apanthsoun tha sas po an to exoun gia na to agoraso.
P.S na ta poume re sy sto epomeno meeting ego athina meno,thimise moy mono pote einai kai pou giati eimai kai newbie member kai den exo idea.


Καλά έτσι και κάνεις τέτοια παλικαριά.... Μπράβο ρε infern0 και μακάρι να σου έρθει η ταινιούλα. Για meeting δυσκολεύομαι να ρχομαι αλλά να σαι σίγουρος ότι μόλις πάρω απόφαση να κατέβω θα στείλω. Καλά άμα παραλάβεις και το 198Χ, έρχομαι και με καροτσάκι. Τα λέμε λοιπόν φίλε μου. Περιμένω με αγωνία...

_________________

"...Too much love will kill you..."
"...Αν μου δείξεις υπερβολική αγάπη θα σε κερατώσω..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kabamaru-1986
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 16, 2007 9:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 22 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Ξανθη
Παιδια αν το ψαχνετε ακομα στειλτε μνμ Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 12, 2007 10:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
an exeis kapoio link gia download postere to edw giati paw stoixhma 8a endiaferei POLLA atoma Wink

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
kabamaru-1986
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 13, 2007 12:57 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 22 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Ξανθη
Δυστοιχος δεν εχω καποιο link.Αλλα οποιος τα θελει υπαρχουν σε μια αλυσιδα
στην Animeclipse "παλια διαμαντια" με ελληνικο Audio.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
abra catabra
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 4:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 4
Guys μήπως βρέθηκε το εν λόγω anime σε καποιο torrent για κατέβασμα?

ευχαριστώ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
amyntas
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 07, 2009 8:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 03 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: amyntaio
Gamato bluewhite koitaxes?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kAtsU
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 07, 2009 8:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 16
στο demonoid δεν υπάρχει....
κοίταξα στο torrentz και βρήκα ότι υπάρχει στο mininova,mononova και άλλα 2 αλλά δεν υπάρχουν seeders....το ίδιο και στο isohunt
επίσης στο greek tracker και στο gamato δεν βρήκα τίποτα :\
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης