Το ξέρατε ότι hazukashii σημαίνει ντροπαλός, ντροπιασμένος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Ιδέα για meeting
HyuuGaNeji
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 08, 2008 6:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 238 Τόπος: thesaloniki Τώρα Βλέπω: πολλα και διαφορα
Τι 8α λεγατε στο επομενο meeting που 8α γινει να μαζευτουμε και να παμε ολοι μαζι για μπανιο??

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 08, 2008 6:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Sorry κιόλας αλλά έχει ήδη ξανασυζητηθεί και προφανώς κάποια μέλη δεν μπορούν να έρθουν λόγω οικογένειων ή και ταιριών...

Καλά είναι το meeting σε κανά καφενείο ή και κανά πάρτυ...Θάλασσα πάμε όποτε θέλουμε...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 08, 2008 7:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Προφανως ο HyuugaNeji εννοει για τη Θεσσαλονικη. DjD μην εισαι τοσο αρνητικος, εξαλλου περισσοτεροι ειμαστε απο Θεσσαλονικη παρα απο Αθηνα.
Ισως αυτο να δουλεψει εδω, αλλα μονο αν μαζεψουμε ατομα, και μιλαμε για ΠΟΛΛΑ ατομα.

Φυσικα, μεσα.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 08, 2008 8:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
[Aoshi] έγραψε:
Προφανως ο HyuugaNeji εννοει για τη Θεσσαλονικη. DjD μην εισαι τοσο αρνητικος, εξαλλου περισσοτεροι ειμαστε απο Θεσσαλονικη παρα απο Αθηνα.
Ισως αυτο να δουλεψει εδω, αλλα μονο αν μαζεψουμε ατομα, και μιλαμε για ΠΟΛΛΑ ατομα.

Φυσικα, μεσα.


Δεν είμαι αρνητικός...Η συζήτηση που ξαναειπώθηκε ήταν για εδώ Θεσσαλονίκη που την είπαμε πριν λίγες βδομάδες...

Αν γίνει και πάτε αυτό το Σ/Κ εγώ είμαι έξω γιατί θα πάω στο χωριό μου στο Νέο Μαρμαρά Χαλκιδικής...Ίσως στο επόμενο Σ/Κ να έρθω στο meeting...

Αν ποτέ μαζευτούμε και πάμε όλοι μαζί...ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ???Με λεωφορείο ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 08, 2008 11:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Μεταφορα σε Animeetings. Smile

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 09, 2008 1:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
DjDragon έγραψε:
[Aoshi] έγραψε:
Προφανως ο HyuugaNeji εννοει για τη Θεσσαλονικη. DjD μην εισαι τοσο αρνητικος, εξαλλου περισσοτεροι ειμαστε απο Θεσσαλονικη παρα απο Αθηνα.
Ισως αυτο να δουλεψει εδω, αλλα μονο αν μαζεψουμε ατομα, και μιλαμε για ΠΟΛΛΑ ατομα.

Φυσικα, μεσα.


Δεν είμαι αρνητικός...Η συζήτηση που ξαναειπώθηκε ήταν για εδώ Θεσσαλονίκη που την είπαμε πριν λίγες βδομάδες...

Αν γίνει και πάτε αυτό το Σ/Κ εγώ είμαι έξω γιατί θα πάω στο χωριό μου στο Νέο Μαρμαρά Χαλκιδικής...Ίσως στο επόμενο Σ/Κ να έρθω στο meeting...

Αν ποτέ μαζευτούμε και πάμε όλοι μαζί...ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ???Με λεωφορείο ?
Mου φαινεται οτι παρομοια συζητηση ειχε γινει για την Αθηνα και οχι για την Θεσ/κη Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης