Το ξέρατε ότι noroi σημαίνει κατάρα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Μουσική    Linkin Park, σας αρέσουν και γιατί;
m@g1
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 9:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 1884 Τόπος: kalamata Τώρα Βλέπω: final fantasy and sadybell
linkin park εγω προσωπικα τρελενομαι ειναι φοβεροι αγαπημενα μου song numb and faint and shadow of the day
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vasgoku
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 9:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 276 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: onepiece, naruto, dragonballz, fullmetal alchemist,claymore,Great teacher onizuka
Linkin park είναι πάρα πολύ καλοί και το καλύτερο τους τραγούδι είναι το Bleed it out

_________________

i want to see what the number one hyper active knucklhead ninja has GOT!!!!!!Ahhhhhhhhhh!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 9:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
ta spane sto eidos tous Razz Razz Razz Pappercut
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
Αγαπημένο μου συγκρότημα μαζί με τους Red Hot Chili Peppers!!!!!! Όσο για τραγούδια από που να αρχίσω και που να τελειώσω.
Bleed It Out
Breaking The Habit (My Favourite)
By Myself
In The End
One Perfect Something
Minutes To Midnight
From The Inside
What I've Done
One Step Closer
Part Of Me

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Animated
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 05, 2008 10:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
θεοι θεοι... δεν εχω λογια. nu metalας γενηθηκα, nu metalας και θα πεθανω!

αν και ολα τα τραγουδια τους ειναι uber, τωρα εχω φαει κολλημα με ενα απο τα πρωτα τους τραγουδια που βγαλανε πριν το hybrid theory, το And one.
οτι και να πω λιγο ειναι...
ερχονται και στην ελλαδα! τελεια! Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Lost Reflection
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 06, 2008 12:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 1067 Τόπος: Encircled by sea
Το thread για τους Linkin Park βρίσκεται εδώ:

http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=5428

και μέσα σε αυτό το thread υπάρχει και link για ένα παλαιότερο thread 6 σελίδων με το ίδιο θέμα.
Καλό θα ήταν να κάνετε ένα search πριν κάνετε καινούριο thread, πράγμα που στη συγκεκριμένη περίπτωση νομίζω δε χρειαζόταν καν, καθώς το thread για τους Linkin Park βρισκόταν στην πρώτη σελίδα του section και είναι σχετικά νέο.

Όπως καταλαβαίνετε δε μπορούμε να έχουμε 2-3 threads για το ίδιο θέμα, οπότε το παρόν thread κλειδώνεται και παρακαλώ συνεχίστε την κουβέντα στο thread στο οποίο παραπέμπει το link που έδωσα παραπάνω. Ευχαριστώ και καλή συνέχεια στη συζήτηση.

_________________
Waves sweep the sand from my island.

R.I.P. Midnight
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης