Το ξέρατε ότι kouman σημαίνει περηφάνεια;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4
Σελίδα 4 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 1 Μαρτίου 2008
Spawn_I
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 5:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 27 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: Καλλιθέα , Αθήνα Τώρα Βλέπω: τον τοίχο απέναντί μου...
χα... ας μην είχατε την Αθηναϊκή βοήθεια και θα σας έλεγα εγώ... κάποιος τεντυμπόης [elissaios] έκαιγε κάρτες αβάδιστα, αβίαστα στο χώρο σας ή και σε δικό μας...

κατά τα άλλα με το Meeting αυτό ήρθα σε επαφή με πολύ καινούριο κόσμο και ανακάλυψα ότι είχα και εδώ λογαριασμό...
Embarassed

οπότε θα περνάω καμιά βόλτα να τα λέμε...

Βασίλης [και πιστεύω από το άβαταρ καταλαβαίνετε ποιος είμαι Very Happy ]

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kappa
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 5:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
holborn έγραψε:
@Kappa Any time any place (αρκεί να έχουμε στην ομάδα τον Αλέκο και τον Ερμή Razz )

Εμ μόνοι σας δεν μπορείτε, το έχετε αποδείξει... Χρειάζεστε τον Ερμή και τον Michelle Pfeiffer-Αλέκο για να σας ξελασπώνουν Laughing Cool

Με επιβεβαιώνει και ο Βασίλης (είμαι επικίνδυνη εεεε; Wink )
Να τα λέμε βρε μίστερ ^^ Σας ευχαριστούμε που κάνατε όλον αυτόν τον δρόμο... Smile


Ανυπόμονώ για το επόμενο

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 6:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
Ειχε επιτυχια το meeting οπως αναμενοταν και περασαμε ολοι πολυ καλα. Κριμα μονο που δεν γινοταν να γνωριστουμε περισσοτεροι αλλα οταν ειναι 60 ατομα δυσκολευει λιγο η κατασταση...

Παρακατω ακολουθουν οι φωτο του meeting για να αισθανθειτε περηφανοι οσοι ηρθατε και να ζηλεψετε οι υπολοιπου. Μου ζητηθηκε να βαλω και τa usernames των παιδιων απο διπλα και ετσι εκανα, αλλα μιας και τους μισους δε σας γνωρισα, ή απλα η μνημη μου με απαταει αυτη τη στιγμη, θα πρεπει να με βοηθησετε λιγακι λεγοντας μου οσα username δεν εχω συμπεριλαβει (σημειωτεον οτι μερικα παιδια εμφανιζονται σε 2+ φωτο αλλα εχω βαλει το username τους μονο στη μια). Επισης, αν εχει κανεις Photoshopας μια ιδεα για το πως να κανω τα usernames να ειναι ευαναγνωστα με πιο κομψο τροπο απο αυτον που διαλεξα, ας μου στειλει ΠΜ.

Enough talk, φατε φωτο απο το Animeeting Θεσσαλονικης της 1ης Μαρτιου 2008! (κανοντας κλικ στο thumbnail θα ανοιξει σε μεγαλυτερο παραθυρο)


#1 - Ξεχωριζουν τα δυο Naruto freaks


#2


#3


#4 - Και μετα σου λενε οτι στις φωτογραφιες δεν εμφανιζονται φαντασματα


#5


#6


#7


#8 Girls Power!


#9


#10


#11 - MAJOR Girls Power!


#12 - Πολυ διψα ρε παιδακι μου!


#13 - Δεν θα μπορουσε να λειψει το επιτιμο μελος μας...


#14


#15


#16 - Η συμβολικη φωτο της βραδιας


#17 - Taboo ftw (κι εφαγα ενα παιδεμα για να φανουν οσο γινεται περισσοτεροι!)


#18

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 6:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Spawn_I έγραψε:
κάποιος τεντυμπόης [elissaios] έκαιγε κάρτες αβάδιστα, αβίαστα στο χώρο σας ή και σε δικό μας...

Μααα... το βρήκα! Έφταιγε η michel pfeiffer! Αλέκο με έκαψες!

Να είσαι καλά Βασίλη, περάσαμε υπέροχα! Και που σε, παίζει φάση να σκάσουμε μύτη κάτω στο cosplay party οπότε κανόνισε να φτιάξεις το μαλί σου!

@adventurer ευχαριστώ για το coverage man! Το είπαμε εσύ δεν είσαι μέλος, αλλά επίσημος photographer Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Spawn_I
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 7:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 27 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 14 Τόπος: Καλλιθέα , Αθήνα Τώρα Βλέπω: τον τοίχο απέναντί μου...
με το καλό να έρθετε... και το μαλλί μπορεί να σας το πασάρω αν τα καταφέρω με το άλλο που θέλω να ντυθώ... δε θα έρθει όμως ο Αλέκος να του το δώσω... Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 12:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Περιμενω να γινει το επομενο. Σιγουρα θα ειμαι κι εγω. Δυστυχως ημουν στην Αθηνα εκεινες τις μερες και δεν μπορεσα να παρευρεθω! Εκανε το καλο ο Uchiha Sasuke ομως και σας εστειλε τα φιλια μου!

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 6:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Θεε μου! πως παχινα ετσι!...
Επρεπε να με δω σε φοτογραφεια για να το καταλαβω!..

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2008 4:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
pwwwww...
enamisi minas apousias kai koita ti exasa... Sad

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 10, 2008 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
To επίτημο μέλος είναι η γκαρσόνα ή εγώ;

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης