Το ξέρατε ότι sobo σημαίνει γιαγιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Subbing    Guin Saga Fansubs??
koyle
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 22, 2010 9:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 186 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: One Piece , Bleach
Konnichiwa minaaaaaa~~~!

Καιρο εχουμε να τα πουμε...


Λοιπον...εχω ενα προβληματακι...κατα καποιο τροπο..

Ειχα ξεκινησει να βλεπω το Guin Saga και μεχρι το επισοδειο 8 δεν υπηρχε κανενα προβλημα
Το εβλεπα απο τους AniYoshi που ηταν τρομεροι...
Μετα το επισοδειο 8 ομως οι AniYoshi το παρατησαν δυστηχως και δεν μπορεσα να το βρω σε καλη ποιοτητα/αναλυση απο αλλους...δοκιμασα να το δω απο frong αλλα δεν μου καθοταν καλα...δεν συγκρινονταν με τιποτα σε ποιοτητα τα 2 group και ολα τα αλλα group ή θα ειναι ακομα πιο χαλια αναλυση/ποιοτητα ή θα ειναι raw ή θα ειναι με ξενους subs (ιταλικους/ρωσικους/ρουμανικους/γερμανικους κλπ)

Οποτε εχω μια ιδεα αλλα για να την εφαρμοσω χρειαζομαι την βοηθεια σας...
Τα leopard-raw ειναι σε πολυ καλη ποιοτητα και σκεφτηκα οτι αν εβρισκα εξωτερικους υποτιτλους (σε αρχειο .srt για παραδειγμα...νομιζω η κανονικη ονομασια τους ειναι softsubs) θα μπορουσα να τα δω

αλλα δεν τα βρισκω πουθενα...καμια ιδεα???

P.S. Αν αυτη η ιδεα δεν πετυχει τι κανουμε?κατεβαζω τα Raw και αρχιζω μαθηματα ιαπωνικων??
Ααα να μην το ξεχασω ... Νομιζω το post ειναι σε λαθος κατηγορια αλλα δεν ειμαι απολυτα σιγουρος.
Αν οντως ειναι σε λαθος κατηγορια...
Gomen na sai Admin-san (ελπιζω να μην το σκοτωσα πολυ Razz)[/img]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
vazelos3
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 23, 2010 12:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 07 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 467 Τόπος: Athens/Patra Τώρα Βλέπω: One piece, Fairy tail, Beelzebub, ao no excorsist k.a...
ta ipolipa ta exoun kanei oi [frong]

alla an beis sto torrentz.com kai patiseis guin saga sou vgazei torrent me ola ta epeisodia pou leei
guin saga(eng sub)(complete) i kati tetoio..

_________________


SPIN ON!

One Piece spoiler!!
Spoiler:


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
koyle
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 25, 2010 10:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 186 Τόπος: Greece Τώρα Βλέπω: One Piece , Bleach
Το ξερω οτι τα εχουν κανει οι frong αλλα δεν ειναι σε 720p (Δεν ειναι 1280χ720 που ηταν οι AniYoshi)

οποτε ξενερωνω με το που παω να το δω...Ειναι και widescreen η οθονη και φαινεται ακομα πιο χαλια..

Δεν υπαρχει τροπος να βρω σχετους subs για τα επισοδεια?

Νομιζω μου ειχαν πει οτι μπορω να "ξηλωσω" τα subs απ'τους frong με ενα προγραμματακι και να κατεβασω τα ενσωματωσω στα leopard-raw ή να τα κανω srt και να τα βαζω ετσι αλλα δεν τα καταφερα, οποτε..ειπα να ρωτησω και εδω...

Θa πρεπει να ριξω τα μουτρα μου δλδ και να δω τους frong? Aλλη λυση δεν υπαρχει? Twisted Evil Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης