Το ξέρατε ότι gyuunyuu σημαίνει Αγελαδινό Γάλα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    radio arvyla
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 17, 2010 3:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
Oι τυποι δεν παιζονται. Τους βλεπω καθε φορα που τους δειχνει και πραγματικα ριχνω πολυ γελιο.
Ο Κανακης και ο Σερβετας απλα δεν υπαρχουν!!!

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 19, 2010 12:45 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Τους προτιμώ από τους ΑΜΑΝ, και μάλλον είμαι η μόνη XD
Γενικά το χιούμορ τους είναι περισσότερο του στυλ μου και ο Κιούσης με τον Παναγιωτόπουλο είναι συν
ίσως επειδή έχω το ίδιο χιούμορ με τον Κιούση :p

Όσο για τα πολιτικά τους σχόλια, δε τα βρίσκω καθόλου άκυρα. Πολλές φορές σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο και το λένε εκείνοι με δυο απλές κουβέντες.

Kαι όταν Κανάκης-Σερβετάς κάνουν το ζευγάρι, απλά δεν υπάρχουν Laughing Laughing

ΥΓ. Έτσι όπως τα λέτε είναι λες κι ο Κανάκης επιβάλλει στους υπόλοιπους να μη μιλάνε, lol XD

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 19, 2010 1:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Tristessa_326 έγραψε:
Τους προτιμώ από τους ΑΜΑΝ, και μάλλον είμαι η μόνη XD
Γενικά το χιούμορ τους είναι περισσότερο του στυλ μου και ο Κιούσης με τον Παναγιωτόπουλο είναι συν
ίσως επειδή έχω το ίδιο χιούμορ με τον Κιούση :p

Όσο για τα πολιτικά τους σχόλια, δε τα βρίσκω καθόλου άκυρα. Πολλές φορές σκέφτομαι ακριβώς το ίδιο και το λένε εκείνοι με δυο απλές κουβέντες.

Kαι όταν Κανάκης-Σερβετάς κάνουν το ζευγάρι, απλά δεν υπάρχουν Laughing Laughing

ΥΓ. Έτσι όπως τα λέτε είναι λες κι ο Κανάκης επιβάλλει στους υπόλοιπους να μη μιλάνε, lol XD



Auto akrivws ginete :S mono pou de mporei na to kanei ston Serveta giati o servetas exei apopsi oi alloi einai komparsoi.

_________________


Oh god...He divided by 0! We're all dead! Noooo! Federal agents, capture him!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Blade
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 19, 2010 1:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 720 Τόπος: Θεσσαλονίκη.
Δε ξέρω αν τους επιβάλει, αλλά είναι αυτός που συνίθος κάνει όλα τα σχόλια (πολιτικά και μη). Δε τον αδικώ, δικη του εκπομπή είναι κάνει ότι μπορεί για να προβληθει. Απλά είναι ενοχλητικό να βγαίνει έξυπνος σε μια παρέα που είναι ο μόνος που μιλαει.
Και αν και συμφωνώ με αυτα που λέει, με χαλάει το "στυλάκι" που τα λέει.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ground_zero
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 19, 2010 2:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 2281 Τόπος: Right behind you... Τώρα Βλέπω: Mesa sto myalo sou....
Egw tou vriskw foverous olous.
Genika h ekpomph ta spaei, h trith epityxhmenh ekpomph tou Kanakh meta to Confusio kai to A.M.A.N pou me efxaristei toso na thn vlepw.

O Kanakhs merikes fores me xalaei otan sovarevetai ekei pou den prepei, alla tis perissoteres fores einai ok.

Afto pou den mou aresei einai h POLY epanalhpsh.
Enas megalos kwmikos elege pws kati pavei na einai asteio ean epanalhfthei panw apo 3 fores kai vriskw oti exei poly dikio, den mporeis na epanalamvaneis ta idia 10 asteia ep' apeiron...

_________________

www.finalfantasy-gr.tk
http://www.youtube.com/user/GamersOdyssey
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 02, 2010 11:08 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Γιατί δεν το χα δει καν ατό το θέμα εγώ...?

Νομίζω πως αυτό που λέτε οι περισότεροι έχετε δίκιο. Ο Κανάκης ποσπαθεί να είναι ο πιο έξυπνος απ'όλους αλλά αν είμαστε απόλυτα ειλικρινείς με κάποια πράγματα δεν το βγάζει απ'το κεφάλι του, έτσι έχουν στήσει την εκπομπή από τον Antenna. Επίσης όντως καμιά φορά φαίνονται οι δύο σαν κομπάρσοι και καμιά φορά ο Κιούσης μου τη σπάει επίσης αλλά ο Σκύλος ρε παιδιά είναι όλα τα λεφτά όχι και κομπάρσος! Εγώ τον άκουγα στο ραδιόφωνο πολύ πριν βγει στο imagine και ήταν απλώς φοβερός! Οι άλλοι τον ψιλοκομπλάρουν-κυρίως ο Κανάκης κι ο Κιούσης γιατί ο Σερβετάς έχει φοβερό χιούμορ κι ώρες ώρες αυτός κρατάει την εκπομπή-let's be honest. Όμως, αν το παρατηρήσατε από τότε που πήγαν βράδυ και άρχισαν να τους πιέζουν και να ασχολούνται με τις τηλεθεάσεις το έχουν ψιλόχέσει το θεματάκι κα νομίζω ότι είναι κι εντολές από πάνω μερικά που γίνονται.

Και κάτι ακόμα που αφορά τα πολιτικά σχόλια...Σατυρική εκπομπή χωρίς πολιτική είναι μουσακάς χωρίς μελιτζάνα-δηλαδή γιαλαντζί! Και μερικές φορές τα λέει κάπως αλλά τα περισσότερα είναι σωστά κι εντάξει. Μπορεί να είναι πολλά πράγματα αλλά δεν είναι αυτά τα σχόλια κατευθηνόμενα-πάντα ο Κανάκης αριστέριζε σε αυτά τα θέματα κι εξέφραζε τέτοιες απόψεις, απ'το Α.Μ.Α.Ν. ακόμα.

Γενικά, είναι πιο αληθινοί από τον "αλλάζω τόνο στην φωνή μου για να σας δείξω τι είναι σημαντικό επειδή εσείς είστε πολύ χαζοί για να το καταλαβετε" Λαζόπουλο και πιο αστείοι και περισσότερο σοβαροί και όχι τόσο υποκριτές όσο αυτός. Οπότε ναι, προτιμώ να τους βλέπω, βγάζουν γέλιο, είναι διασκεδαστικοί έστω κι αν επεναλαμβλανονται σε κάποια θέματα και κουράζουν λίγο. Τουλάχιστον αυτοί είναι ειλικρινείς με τον εαυτό τους. Αν το σκεφτείτε, στην ουσία κάνουν ράδιο στην τηλεόραση... Είναι ωραίο το εγχείτημά τους και φρέσκο και τους προτιμώ από άλλους δήθεν. Αυτοί και η Ελληνοφρένεια! (βέβαια η Ελληνοφρένεια είναι εντελώς άλλο πράγμα και ίσως η μόνη σωστά πολιτικά σατυρική εκπομπή αλλά είναι εκτός θέματος γι αυτό σταματάω^^)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 06, 2011 1:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Ομολογώ πως η εκπομπή είναι όλα τα λεφτάαα... Very Happy

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cloud...
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 20, 2011 2:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 265 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: One Piece, Naruto, Fairy Tail
Δεν ξερω μαγκες τι λετε οι τυποι ειναι εκτος απο τον Σερβετα ειναι απαραδεχτοι....Το οτι λες κατι σημαινει οτι θα το πιστευεις αυτο που λες και θα το πραξεις κιολας....το να λες πραγματα και να κανεις αλλα δν μου λεει κατι....μιλαω απο προσωπικη εμπειρια αλλα γενικα...τεσπα το σιγουρο ειναι οτι δν ειναι αυτοι που φαινονται στην TV....και κατι ακομα ο παναγιωτοπουλος ειναι απο τους πιο μισητους ραδιοφωνικους παραγωγους στην Ελλαδα και τερμα κομπλεξικος

_________________
[img]http://animeplanet.gr/forum/signatures/big_8466.png[/img]

----------------------------------------
Δοσ μοι πα στω και ταν γαν κινασω...
Οι καιροί ου μενετοί
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης