Το ξέρατε ότι biyou σημαίνει ομορφιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Gintama: Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας?




Ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας από τη σειρά?

Gintoki Sakata
47%
 47%  [ 8 ]
Shinpachi Shimura
0%
 0%  [ 0 ]
Kagura
11%
 11%  [ 2 ]
Hijikata toshiro
23%
 23%  [ 4 ]
Sougo Okita
0%
 0%  [ 0 ]
Kondou Isao
11%
 11%  [ 2 ]
Otae Shimura
0%
 0%  [ 0 ]
Ayame "Sa-chan" Sarutobi
0%
 0%  [ 0 ]
Katsura Kotarou
5%
 5%  [ 1 ]
Shinsuke Takasugi
0%
 0%  [ 0 ]

Σύνολο Ψήφων : 17


Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 7:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Mια παραγωγη του shonen jump πολυ διαφορετικη απο τις αλλες κατα την γνωμη μου. Σαμουραι και νιντζα οπως δεν τους εχουμε ξαναδει, αντιμετωπιζουν με οσο το δυνατον πιο καμμενο τροπο γινεται την καθημερινοτητα τους, σε εναν κοσμο οπου το παρελθον συναντα το μελλον: ιπταμενα πλοια, ρομποτ, εξωγηινοι...
H σειρα αυτη σατιρυζει θεματα οπως οι ανδρικες τουαλετες, οι αιμοροηδες και τα host club και οι χαρακτηρες μπλεκουν σε καταστασεις που βλεπουμε σε διαφορες ταινιες και σειρες, απο την Χάιντι μεχρι και το Alien VS Predator.
Ποιος ειναι λοιπον ο αγαπημενος σας χαρακτηρας απο αυτο το ανιμε και γιατι?
Eμενα προσωπικα ο αγαπημενος μου χαρακτηρας ειναι ο gintoki. Ο τροπος που αντιμετωπιζει τα πραγματα τον κανει μοναδικο. Εχει ενα bankai το οποιο αλλοτε το χρησημοποιει στις μαχες και αλλοτε το κακομεταχειριζεται, διαβαζει shonen jump και τρωει αφθονα γλυκα Laughing
Oι υποψηφιοι:


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Vagelio στις Τρι Ιούν 16, 2009 7:54 pm, 1 φορά

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 7:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Μπορώ να πω ότι είναι πολύ δύσκολη επιλογή! Αλλ;a΄θαπω Hjikata γατί έχει πάρα πολύ φάση! Ειδικά σε συνδyasm;o me tον Okita). Οι αντιδράσεις του όταν θυμώνει είναι θεικές και η λογική του ώες ώρες είναι πολύ άκυρα (α και mayo ftw)

Ως δεύτερο θα έλεγα τον Katsura μόνο και μόνο για το πόσο άκυρος είναι!

Γενικά ππάντως το gIntama έχει φανταστικούς χαρακτήρες!!

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 8:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxKaiserxX έγραψε:
Μπορώ να πω ότι είναι πολύ δύσκολη επιλογή! Αλλ;a΄θαπω Hjikata γατί έχει πάρα πολύ φάση! Ειδικά σε συνδyasm;o me tον Okita). Οι αντιδράσεις του όταν θυμώνει είναι θεικές και η λογική του ώες ώρες είναι πολύ άκυρα (α και mayo ftw)

Ως δεύτερο θα έλεγα τον Katsura μόνο και μόνο για το πόσο άκυρος είναι!

Γενικά ππάντως το gIntama έχει φανταστικούς χαρακτήρες!!


Συμφωνω απολυτα μαζι σου XxKaiserxX ο τροπος με τον οποιο βλεπει τον κοσμο ωρες ωρες ο hijikata και η ακυροσυνη του Katsura τους καθιστουν να ειναι απο τους πιο συμπαθεις χαρακτηρες και προσφερουν αφθονο γελιο στους θεατες Very Happy
Spoiler:
Ο hijikata αλλοτε μεταμορφωνεται σε hitman mayora 13 και αλλοτε σε Otaku Toshi οπου ειναι τελιως διαφορετικος απο τον original badass hijikata toshiro δημιουργωντας μια τεραστια αντιθεση χαρακτηρα.
Οσο για τον ηγετη της τρομοκρατικης οργανωσης jouishishi, katsura "zura" kotarou με την αγαπημενη του ελιζαμπεθ, δεν του φαινεται καν οτι ειναι τρομοκρατης. Αλλοτε θα κανει crossdressing και θα γινει Zurako, αλλοτε θα φορεσει τη στολη του super mario και θα μεταμορφωθει σε Katsurio. Kαι εχει και τον Jackie-chan στην οργανωση του XD
Zura ja nai, Katsura da!

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 8:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Vagelio έγραψε:
XxKaiserxX έγραψε:
Μπορώ να πω ότι είναι πολύ δύσκολη επιλογή! Αλλ;a΄θαπω Hjikata γατί έχει πάρα πολύ φάση! Ειδικά σε συνδyasm;o me tον Okita). Οι αντιδράσεις του όταν θυμώνει είναι θεικές και η λογική του ώες ώρες είναι πολύ άκυρα (α και mayo ftw)

Ως δεύτερο θα έλεγα τον Katsura μόνο και μόνο για το πόσο άκυρος είναι!

Γενικά ππάντως το gIntama έχει φανταστικούς χαρακτήρες!!


Συμφωνω απολυτα μαζι σου XxKaiserxX ο τροπος με τον οποιο βλεπει τον κοσμο ωρες ωρες ο hijikata και η ακυροσυνη του Katsura τους καθιστουν να ειναι απο τους πιο συμπαθεις χαρακτηρες και προσφερουν αφθονο γελιο στους θεατες Very Happy
Spoiler:
Ο hijikata αλλοτε μεταμορφωνεται σε hitman mayora 13 και αλλοτε σε Otaku Toshi οπου ειναι τελιως διαφορετικος απο τον original badass hijikata toshiro δημιουργωντας μια τεραστια αντιθεση χαρακτηρα.
Οσο για τον ηγετη της τρομοκρατικης οργανωσης jouishishi, katsura "zura" kotarou με την αγαπημενη του ελιζαμπεθ, δεν του φαινεται καν οτι ειναι τρομοκρατης. Αλλοτε θα κανει crossdressing και θα γινει Zurako, αλλοτε θα φορεσει τη στολη του super mario και θα μεταμορφωθει σε Katsurio. Kαι εχει και τον Jackie-chan στην οργανωση του XD
Zura ja nai, Katsura da!


Καλά δε το συζητάμε. Κατ' αρχήν το Gintama έχει φοβερό main hero!!!! Ο Gintoki τα σπάει!! Από εκεί και μόνο φαίνεταία πόσο τρομερό είναι το anime.

Spoiler:
Μπορώ να πω ότι με τον Hijikata γέλασα απίστευτα, απίστευτα όμως, στο επεισόδιο με τις smooth-smooth balls ειδικά στο τέλος που ήταν ντυμένος Goku. Και το επεισόδιο με το nitendo Owee XD. O Κατσθρα ήταν επίσης θεϊκός στα τελευταία επεισόδιο(περιμένω rumbel οπότε είμαι κάπως πίσω, ελπίζω να βγάλουν αυτή τη βδομάδα Τ_Τ)!!


Και μπορώ να πω ότι είναι άπό τα λίγα anime (μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού) που δε μου την δίνει καέα κορίτσ!

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 8:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxKaiserxX έγραψε:


Καλά δε το συζητάμε. Κατ' αρχήν το Gintama έχει φοβερό main hero!!!! Ο Gintoki τα σπάει!! Από εκεί και μόνο φαίνεταία πόσο τρομερό είναι το anime.

Spoiler:
Μπορώ να πω ότι με τον Hijikata γέλασα απίστευτα, απίστευτα όμως, στο επεισόδιο με τις smooth-smooth balls ειδικά στο τέλος που ήταν ντυμένος Goku. Και το επεισόδιο με το nitendo Owee XD. O Κατσθρα ήταν επίσης θεϊκός στα τελευταία επεισόδιο(περιμένω rumbel οπότε είμαι κάπως πίσω, ελπίζω να βγάλουν αυτή τη βδομάδα Τ_Τ)!!


Και μπορώ να πω ότι είναι άπό τα λίγα anime (μετρημένα στα δάχτυλα του ενός χεριού) που δε μου την δίνει καέα κορίτσ!


E, εννοειται! Ο gintoki ειναι απο τους αγαπημενους μου anime χαρακτηρες και ο καλυτερος main hero που υπαρχει μαζι με τον sawada tsuna Laughing
Οσο για τα κοριτσια της σειρας, εχεις απολυτο δικιο! Σε αντιθεση με τα απροστατευτα κοριτσακια με την ψιλη φωνουλα που υπαρχουν σε αλλα anime, ολες οι κοπελες απο το gintama ειναι απιστευτα δυνατες και εχουν υπεροχους & υσχυρους χαρακτηρες. Η Otae εχει δειρει ολους τους αρσενικους χαρακτηρες, η kagura-chan εχει σπασει τα μουτρα του gin-chan και του shinpachi (βασικα το κανει σε καθημερινη βαση), η kyubei εχει ταλεντο στο χειρισμο του ξιφους και ενα σωρο αλλα.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 8:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
Έτσι! Htman Reborn ftw! This summer I'll rewatch every single episode for 3rd time *-* *manic mode* Αφού σ'αρέσουν αυτά τα δύο δοκίμασε και το manga του Beelzebub Very Happy Και για να μην μείνω off topic ΧD
΄
Κάποιος έπρεπε να κάνει και πιο δυναμικούς θυληκούς χαρακτήρες, όχι ότι δεν έχει και αλλού, αλλά όταν ε΄ναι μαζεμένες μαζί είναι ακόμα καλύτερα! XD Και να μη ξεχνάμε και τη Sa-can! Εκφραζει όλες τις μαζοχίστριες του κόσμου XD

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zera13
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 9:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 24 Τόπος: Korinthos Τώρα Βλέπω: One Piece
Se kanena anime agapimenos mou xaraktiras den einai o prwtagonistis alla sto sigekrimeno o Gintoki einai o kafroteros kafros olwn ton epoxwn opote Gintoki FTW Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 9:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxKaiserxX έγραψε:
Έτσι! Htman Reborn ftw! This summer I'll rewatch every single episode for 3rd time *-* *manic mode* Αφού σ'αρέσουν αυτά τα δύο δοκίμασε και το manga του Beelzebub Very Happy Και για να μην μείνω off topic ΧD
΄
Κάποιος έπρεπε να κάνει και πιο δυναμικούς θυληκούς χαρακτήρες, όχι ότι δεν έχει και αλλού, αλλά όταν ε΄ναι μαζεμένες μαζί είναι ακόμα καλύτερα! XD Και να μη ξεχνάμε και τη Sa-can! Εκφραζει όλες τις μαζοχίστριες του κόσμου XD


Το διαβαζω ηδη το beelzebub, απλως δεν εχω ποσταρει comments στο thread του επιδη θελω να διαβασω μερικα τευχη παραπανω και να αποκτησω μια πιο πληρη αποψη*off topic mode shuts down*

Οσο για την Sa-chan εχω ταυτιστει μαζι της, αλλα οχι ως προς το θεμα του μαζοχισμου. Οπως και αυτη, ετσι και εγω εχω κολλημα με τον gin-chan! Αν τυχει ποτε μου και αποκτησω boyfriend θα του αγορασω ενα σετ cosplay του gintoki Laughing Laughing Laughing
Βεβαια ωρες ωρες η sa-chan γινεται κουραστικη με ολο αυτο το stalking που κανει.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 16, 2009 9:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Ωωωω ωραίο θέμα~! Δεν έχει το Sakamoto όμως στις επιλογές Sad Sad Sad οπότε από αυτούς θα πω Gintoki ^-^ είναι κορυφαίος~! Και από τους καλύτερους main characters. Αν και όλοι οι χαρακτήρες είναι φοβεροί!!!!Το anime γενικά είναι φοβερό και πρέπει να το συνεχίσω, γιατί έχω μείνει πίσω (καταραμένο dvd Twisted Evil ) αλλά έτσι και έχω και το spoiler-machine από εκεί πέρα να με λέει τι γίνεται γιατί έχει κόλλημα xD (και ναι κατάφερες να γίνεις και εσύ) Πάντως το σίγουρο είναι ότι είναι ένα από τα καλύτερα comedy anime ^^

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 17, 2009 11:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxWhiteDragonxX έγραψε:
Ωωωω ωραίο θέμα~! Δεν έχει το Sakamoto όμως στις επιλογές Sad Sad Sad


Sorry Sad Sad Sad Ειχα βαλει τον sakamoto, τον madao και την επιλογη "αλλος χαρακτηρας" αλλα δεν μου τα εβγαλε γιατι προφανως ηταν πολλοι οι υποψηφιοι Crying or Very sad

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 17, 2009 3:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Δε πειράζει Very Happy δε φταις εσύ έτσι και αλλιώς Cool πάντως από ότι βλέπω ο Gintoki έχει πάρει τους περισσότερους ψήφους Cool

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 17, 2009 3:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
XxWhiteDragonxX έγραψε:
Δε πειράζει Very Happy δε φταις εσύ έτσι και αλλιώς Cool πάντως από ότι βλέπω ο Gintoki έχει πάρει τους περισσότερους ψήφους Cool


Ahh, Ο gin-chan ειναι θεος *lol, fangirl*
Kαι ο Sakamoto βεβαια εχει πολυ φαση, ειδικα αυτο το ahahaha που κανει ωρες ωρες.... μου θυμιζει μια φιλη μου που γελαει ακριβως με τον ιδιο τροπο XDDDDD

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
OpareFile
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 19, 2009 12:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 01 Μάϊ 08 Δημοσιεύσεις: 18 Τώρα Βλέπω: oti thelw
its not Zura its Katsura!!!!!! Twisted Evil
LOL Elizabethhhhhhhh Razz Razz Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
goku90z
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 01, 2009 10:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 24 Ιούλ 09 Δημοσιεύσεις: 2
OpareFile έγραψε:
its not Zura its Katsura!!!!!!

Zura janai... katsura da!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 01, 2009 11:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
XxKaiserxX έγραψε:
Έτσι! Htman Reborn ftw! This summer I'll rewatch every single episode for 3rd time *-* *manic mode* Αφού σ'αρέσουν αυτά τα δύο δοκίμασε και το manga του Beelzebub Very Happy Και για να μην μείνω off topic ΧD
΄
Κάποιος έπρεπε να κάνει και πιο δυναμικούς θυληκούς χαρακτήρες, όχι ότι δεν έχει και αλλού, αλλά όταν ε΄ναι μαζεμένες μαζί είναι ακόμα καλύτερα! XD Και να μη ξεχνάμε και τη Sa-can! Εκφραζει όλες τις μαζοχίστριες του κόσμου XD


Τετεια ακουω...βλεπω και δεν μπορω να μη και εγω βγω off topic.Το hitman reborn ειναι το αγαπημενο μου anime αλλα δεν νομιζω να μπορω να δω καθε επειδοδιο τρεις φορες(Αν ειχα χρονο θα τα εβλεπα αλλα εχω παρα πολλα επεισοδια απο anime που δεν εχω δει και θελω να δω...)

Τελωσπαντων πισω στο topic.To Gintama ειναι το ποιο καμμενο anime που εχω δει.
Ο αγαπημενος μου χαρακτηρας ειναι,ποιος αλλος,ο Gintoki.Τα σχολια για το συγκεκριμενο πρωταγωνιστη ειναι περιτα.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης