Το ξέρατε ότι kakehiki σημαίνει τακτική;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη
Σελίδα 3 από 15
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Full metal Alchemist S2 Official thread
Kite
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 12, 2009 7:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
XxKaiserxX έγραψε:
Το 2ο επεισόδιο ήταν φοβερό πάντως! Η σκηνοθεσία συνεχίζει να είναι καταπληκτική. Τα γεγονότα φάνηκαν να τρέχουν σε σχέση με την πρώτη season και οι σκηνές ήταν σαφώςς αλλαγμένες αλλά συνεχίζουν να είναι φοβερές...Και φυσικά δε μιλάμε για filler...

Δεν ειναι αυτη η εκδοση που τρεχει. Η πρωτη εκδοση ειναι που κολισιαργουσε.

Επιτελους απο το τριτο επισοδιο θα εχουμε την αρχη του manga. Ειναι λογικο να αλαξουν λιγο την σκινοθεσια και την σειρα με την οποια παρουσιαζοντε τα γεγονοτα, καθως, παρα το γεγονος οτι η πρωτη εκδοση κολισιαργουσε, ηταν μες τις filleries, και στο τελος ελεγε τα δικα της, ειχε διξει στο περιπου τα πρωτα κεφαλεα του manga. Αν απλα τα ξαναβλεπαμε τωρα, θα ηταν λιγο βαρετο, ενω τωρα, δεν ξερουμε τι να περιμενουμε.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
XxKaiserxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 12, 2009 8:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 509 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Το πέραν
ΧD Παρ'το και έτσι. Το θέμα είναι να ακολουθούν το manga, αυτίο είναι που μετράει. Γιατί απ' ότι μου έχει πει η Fallen_Angel_Itachi καμια σχέση η πρώτη έκδοση με το manga και με αυτά που έχω ακούσει(για το τι έχουν αλλάξει) θέλω πραγματικά να δω την νέα σειρά να ακολουθεί αυτ΄΄α που πραγματικά έγιναν.

_________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Unforgiven
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 13, 2009 11:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Απρ 09 Δημοσιεύσεις: 4 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Παιδιά, το FMA μπορείτε να το βρείτε στα ελληνικά, από την Omega Fansubs!!!!

Στο σπόιλερ θα βρείτε το λινκ για το αντίστοιχο θέμα στο φόρουμ της ομάδας.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 14, 2009 11:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Διαβαζω διαβαζωωωω το thread... και αρχηζω να απογοητευομαι.

1) Δεν ειναι η ΣΥΝΕΧΕΙΑ του FMA? (μπερδευτικα)

2)Δεν θα διξει τα αδελφια μεγαλους με τα κανονικα τους σωματα οπως τελιοσε στην ταινια?

3)Το Ανιμε ηταν καταπληκτικο γιατι πρεπει να ξαναφτιαχτει συμφωνα με το μανγκα και οχι να συνεχιστει απο το τελος της πρωτης σεζον (ή ταινιας)?

Τα δυο επισοδια ηταν κοματια ιστοριας που ελειπαν αλλα μετα αρχηζει το ντε ζαβο.

Τι? παλι κλαμα με φουζιον σκηλο/κοριτσι?

Confused Confused Confused


@Unforgiven
thanx Omega-team

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Απρ 14, 2009 11:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
GT4md έγραψε:
Διαβαζω διαβαζωωωω το thread... και αρχηζω να απογοητευομαι.

1) Δεν ειναι η ΣΥΝΕΧΕΙΑ του FMA? (μπερδευτικα)

2)Δεν θα διξει τα αδελφια μεγαλους με τα κανονικα τους σωματα οπως τελιοσε στην ταινια?

3)Το Ανιμε ηταν καταπληκτικο γιατι πρεπει να ξαναφτιαχτει συμφωνα με το μανγκα και οχι να συνεχιστει απο το τελος της πρωτης σεζον (ή ταινιας)?

Τα δυο επισοδια ηταν κοματια ιστοριας που ελειπαν αλλα μετα αρχηζει το ντε ζαβο.

Τι? παλι κλαμα με φουζιον σκηλο/κοριτσι?

Confused Confused Confused


@Unforgiven
thanx Omega-team


1) Από όσο φαίνεται δεν είναι η συνέχεια του, επειδή εκεί που τελείωσε η σειρά εξαφανίστηκε ο Alfonse Elric ενώ ο Edward πήγε με τραίνο σε άλλη πόλη για να βρει την φιλοσοφική λίθος.
2) Η ταινία είναι filler. και μάλιστα εκτός τόπου και χώρου.
3) Συμφωνώ, γιατί δεν θα μου άρεσε καθόλου να το περνάνε έξω από το manga... Γιαυτό το λόγο ξαναφτιάχτηκε και μάλιστα με τα καλύτερα γραφικά. Πιο καλύτερα από της προηγούμενης σειράς. Πες το εναλλακτική έκδοση του FMA.

Όσο για τα 2 επεισόδια όντως είναι από αυτά που έλειπαν και δεν είχαμε δει ποτέ στην προηγούμενη σειρά. ε όχι και Ντε τζαβο... De Javu λένε...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Unforgiven
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 15, 2009 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Απρ 09 Δημοσιεύσεις: 4 Τόπος: Θεσσαλονίκη
DjDragon έγραψε:
GT4md έγραψε:
Διαβαζω διαβαζωωωω το thread... και αρχηζω να απογοητευομαι.

1) Δεν ειναι η ΣΥΝΕΧΕΙΑ του FMA? (μπερδευτικα)

2)Δεν θα διξει τα αδελφια μεγαλους με τα κανονικα τους σωματα οπως τελιοσε στην ταινια?

3)Το Ανιμε ηταν καταπληκτικο γιατι πρεπει να ξαναφτιαχτει συμφωνα με το μανγκα και οχι να συνεχιστει απο το τελος της πρωτης σεζον (ή ταινιας)?

Τα δυο επισοδια ηταν κοματια ιστοριας που ελειπαν αλλα μετα αρχηζει το ντε ζαβο.

Τι? παλι κλαμα με φουζιον σκηλο/κοριτσι?

Confused Confused Confused


@Unforgiven
thanx Omega-team


1) Από όσο φαίνεται δεν είναι η συνέχεια του, επειδή εκεί που τελείωσε η σειρά εξαφανίστηκε ο Alfonse Elric ενώ ο Edward πήγε με τραίνο σε άλλη πόλη για να βρει την φιλοσοφική λίθος.
2) Η ταινία είναι filler. και μάλιστα εκτός τόπου και χώρου.
3) Συμφωνώ, γιατί δεν θα μου άρεσε καθόλου να το περνάνε έξω από το manga... Γιαυτό το λόγο ξαναφτιάχτηκε και μάλιστα με τα καλύτερα γραφικά. Πιο καλύτερα από της προηγούμενης σειράς. Πες το εναλλακτική έκδοση του FMA.

Όσο για τα 2 επεισόδια όντως είναι από αυτά που έλειπαν και δεν είχαμε δει ποτέ στην προηγούμενη σειρά. ε όχι και Ντε τζαβο... De Javu λένε...

Spoiler:
1) Η σειρά τελειώνει με τον Αλ να επέστρεψε στο σώμα του, έχοντας χάσει τη μνήμη του από τη στιγμή που μπήκε στην πανοπλία, και τον Εντ να είναι στον κόσμο μας, μαζί με τον Χοενχάιμ (τον πατέρα του). Τώρα, ή εγώ θυμάμαι λάθος, ή αυτό που λες δεν έχει συμβεί...
2) Η ταινία είναι η συνέχεια της σειράς, αλλά από τη στιγμή που το anime από ένα σημείο και μετά δεν ακολουθεί την αυθεντική ιστορία, έτσι όπως την εμπνεύστηκε η mangaka, τότε μπορούμε να την χαρακτηρίσουμε και filler...
3) Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ και ο GT4md λέτε το ακριβώς αντίθετο πράγμα;

Όσο για τα πρώτα 2 επεισόδια, το πρώτο είναι κάτι σαν τρέιλερ, για να προετοιμάσει το έδαφος, ενώ το δεύτερο περιέχει γεγονότα που υπάρχουν στο manga, απλά τα δείχνει πιο νωρίς, με τη χρονολογική σειρά...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 15, 2009 5:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Unforgiven έγραψε:
Spoiler:
1) Η σειρά τελειώνει με τον Αλ να επέστρεψε στο σώμα του, έχοντας χάσει τη μνήμη του από τη στιγμή που μπήκε στην πανοπλία, και τον Εντ να είναι στον κόσμο μας, μαζί με τον Χοενχάιμ (τον πατέρα του). Τώρα, ή εγώ θυμάμαι λάθος, ή αυτό που λες δεν έχει συμβεί...
2) Η ταινία είναι η συνέχεια της σειράς, αλλά από τη στιγμή που το anime από ένα σημείο και μετά δεν ακολουθεί την αυθεντική ιστορία, έτσι όπως την εμπνεύστηκε η mangaka, τότε μπορούμε να την χαρακτηρίσουμε και filler...
3) Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ και ο GT4md λέτε το ακριβώς αντίθετο πράγμα;

Όσο για τα πρώτα 2 επεισόδια, το πρώτο είναι κάτι σαν τρέιλερ, για να προετοιμάσει το έδαφος, ενώ το δεύτερο περιέχει γεγονότα που υπάρχουν στο manga, απλά τα δείχνει πιο νωρίς, με τη χρονολογική σειρά...


Spoiler:
1) Λάθος θυμάσαι. Ο Edward άφησε τον πατέρα του και μπήκε μέσα στο τραίνο για την επόμενη πόλη. Ξαναδες το τελευταίο επεισόδιο και θα καταλάβεις. Ο Al έχει εξαφανιστεί από προσώπου γης και ο edward τον ψάχνει...
2) Κύριε μου, εδώ θα διαφωνήσω γιατί αυτό δεν έχει ουδέμια σχέση με αυτή την σειρά. Είναι πολλά που βαριέμαι να πω για την ταινία και δεν θέλω να την spoil.
3) Επειδή τα γραφικά στο προηγούμενο είναι καλούτσικα. Τώρα με την νέα σειρά που αυτή τη φορά συμφωνεί με το manga, είναι πιο καλύτερα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jedi_fillis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 16, 2009 7:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 14 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 1040 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: 3X3 Eyes, FMA: Brotherhood, FairyTail, Naruto Shippuden, Bleach
Το δεύτερο επισόδειο ήταν πολύ καλό.. Αν και με ψιλοχάλασε που το πήγαν πολύ γρήγορα με το background των αδερφών Elrick και το συμβάν με την μητέρα τους, πιστεύω ότι θα αρχίσει τώρα να βαδίζει με το manga πιο πιστά.. Το animation είναι καταπληκτικό.. Το studio πίσω από την anime version τα σπάει.

_________________

"I always believed that in the ninja world those who break the rules and regulations are called trash.. "
Spoiler:

..But a friend told me that those who don't care about their companions are even worse than trash..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 18, 2009 12:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
'Ηταν απλώς καταπληκτικό το 2ο επισόδειο κι αν θέλετε τη γνώμη μου είναι πάρα πολύ καλό που δείχνουν έτσι γρήγορα την ιστορία γιατί ας μην ξεχνάμε ότι όσοι είχαν δει την προηγούμενη σειρά βλέπουν και αυτήν και ουσιαστικλα αυτά τα ξέρουν. 'Οπως και αυτοί που διαβάζουν το manga, γιατί κακά τα ψέματα αυτοί είναι το μεγαλύτερο κοινό συν κάποιους που άρχισαν να το βλέπουν τώρα πρώτη φορά και χωρίς να έχουν διαβάσει το manga, αλλά αυτοί πιστεύω είναι λίγοι... Οπότε για να μη βαρεθεί και το κοινό κατά τη γνώμη μου είναι καλύτερα που το κάνανε έτσι (γιατί και κάποιος αν βλέπει πρώτη φορά τη σειρά ή έρχεται πρώτη φορά σε επαφή με το FMA δε νομίζω να απογοητευτεί)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 18, 2009 12:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
DjDragon έγραψε:
Unforgiven έγραψε:
Spoiler:
1) Η σειρά τελειώνει με τον Αλ να επέστρεψε στο σώμα του, έχοντας χάσει τη μνήμη του από τη στιγμή που μπήκε στην πανοπλία, και τον Εντ να είναι στον κόσμο μας, μαζί με τον Χοενχάιμ (τον πατέρα του). Τώρα, ή εγώ θυμάμαι λάθος, ή αυτό που λες δεν έχει συμβεί...
2) Η ταινία είναι η συνέχεια της σειράς, αλλά από τη στιγμή που το anime από ένα σημείο και μετά δεν ακολουθεί την αυθεντική ιστορία, έτσι όπως την εμπνεύστηκε η mangaka, τότε μπορούμε να την χαρακτηρίσουμε και filler...
3) Γιατί έχω την εντύπωση ότι εσύ και ο GT4md λέτε το ακριβώς αντίθετο πράγμα;

Όσο για τα πρώτα 2 επεισόδια, το πρώτο είναι κάτι σαν τρέιλερ, για να προετοιμάσει το έδαφος, ενώ το δεύτερο περιέχει γεγονότα που υπάρχουν στο manga, απλά τα δείχνει πιο νωρίς, με τη χρονολογική σειρά...


Spoiler:
1) Λάθος θυμάσαι. Ο Edward άφησε τον πατέρα του και μπήκε μέσα στο τραίνο για την επόμενη πόλη. Ξαναδες το τελευταίο επεισόδιο και θα καταλάβεις. Ο Al έχει εξαφανιστεί από προσώπου γης και ο edward τον ψάχνει...
2) Κύριε μου, εδώ θα διαφωνήσω γιατί αυτό δεν έχει ουδέμια σχέση με αυτή την σειρά. Είναι πολλά που βαριέμαι να πω για την ταινία και δεν θέλω να την spoil.
3) Επειδή τα γραφικά στο προηγούμενο είναι καλούτσικα. Τώρα με την νέα σειρά που αυτή τη φορά συμφωνεί με το manga, είναι πιο καλύτερα.


Btw,
Spoiler:
1)Ο Al δεν εξαφανίστηκε από προσώπου γης, αυτό που είπε ο Unforgiven είναι σωστό, κι ο Ed ψάχνει τρόπο να επιστρέψει στον κόσμο που είναι ο Al...
2)H ταινία όπως και η μισή σειρά και παραπάνω ακολουθεί τη δική της πορεία, πολύ μακρυά από το manga, και για αυτό μπορείς να την χαρακτηρίσεις και σαν ένα είδους filler. Το ξέρω γιατί εγώδιαβάζω το manga και πολλά πράγματα είναι διαφορετικά απ'ότι τα δείχνουν στο anime (όπως π.χ. ο θάνατος της Lust, των γονέων της Winry, αλλά μην ανησυχείτε, δε θα πω πως έγιναν). Κι εδώ είχε δίκιο ο Unforgiven.
3)Βασικά, δεν καταλαβαίνω τι εννοείς και είμαι σίγουρη πως και κανείς άλλος. Ο GT4md είπε ότι ΔΕΝ ήθελε να ακολουθήσει την πλοκή του manga ενώ εσύ είπες ότι ήθελες. Ναι. Λέτε ακριβώς τ'αντίθετο... Και πάλι είχε δίκο ο Unforgiven (btw, υποθέτω πως είναι αρρεν στο φύλο, δεν ξέρω, αν κάνω λάθος sorry Unforgiven)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 19, 2009 7:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Απρ 19, 2009 10:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
Μολις ειδα το πρωτο επισοδιο με τα subs των omega team. Ηταν καταπληκτικο! Προσωπικα, ειχα τσεκαρει μερικα απο τα επεισοδια του αρχικου FMA και ομολογω οτι δεν με ξετρελαναν (μου φανηκαν καπως πολυ τραγικα ^^' ), πιστευω, οτι το intro που εβαλαν στο πρωτο επεισοδιο με εκανε να το συμπαθησω τοσο.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fusion
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 20, 2009 11:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 897
πωπω... αίσχος... έτσι όπως πάει. μετά από το 50-κάτι επεισόδιο (έκει που τελειώνει η 1ή season) θα δούμε καινούργια επεισόδια-ιστορία...

όταν ξεκίνησα να βλέπω το 3ο επεισόδιο, νόμιζα πως βλέπω πάλι την 1ή season...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 20, 2009 12:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
'Ισα ίσα, που αυτήν την φορά το κάναν σε ένα επισόδειο το όλο θέμα με τη Lior και τελειώνουν πολύ πιο γρήγορα. Μάλλον θα τα συνδυάσον αυτά τα δύο. Κι αυτή την φορά έγινε ακριβώς όπως στο manga, εφόσον αν παρατήρησες υπήρχαν πολλές αλλαγές στο επισόδειο. Ακόμα και η Rose. Τέσπα, τι να κάνουμε, σ'άλλους άρεσε και σ'άλλους όχι. Εμένα πάντως 'άρεσε πολύ! ^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Απρ 20, 2009 3:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Και αν δεν με απατάει η μνήμη, ο Πάτερ Cornellio στη προηγούμενη σειρά δεν ήταν γίγαντας και οι χωριάτες τον τιμώρησαν πολύ άγρια για τις βλασφημίες του.

Γενικά πολύ καλύτερα τα γραφικά από ότι στο προηγομενο. Επίσης δώσανε και πολύ καλό σχέδιο ως και το μηχανικό χέρι του Ed.

Δεν θα είχα πρόβλημα να δω και τις λίγες αλλαγές που θέλουμε να δούμε όλοι μας σύμφωνα με το manga.

Επίσης έχω διακρίνει και μία τεράστια αλλαγή... Στη προηγούμενη σειρά του δώσανε πολύ χαλαρή και φωτεινή ατμόσφαιρα. Τώρα σε αυτήν του δώσανε πιο dark ατμόσφαιρα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 15
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης