Το ξέρατε ότι shijin σημαίνει ποιητής;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Sabotage for the top???
River
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 12, 2009 5:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 418
Blade έγραψε:
Αν θέλετε την γνωμη πιστευω μεγαλύτερη ζημεια κάνουν τα δεκάρια που μπαίνουν από ενθουσιασμό εχοντας δει την μιση σειρά επισόδεια παρά λίγοι άσοι από αντίδραση.Δηλαδη λίγος Μουρατιδισμός (υπάρχει τέτοια λέξη?) δε βλάπτει.

Den leme to antitheto
vasika kai ta dio einai lathos
kai o Μουρατιδισμός vlaptei an mpei ena neo anime sto db
kai einia dio sxolia vathmologiseis tou dio xoris na to exoun dei kai den iparxoun pairetero sxolia
ego tha katso na do ena anime tou dio i tou tria???poios o logos afou iparxoun atoma ta opoia ta exoun dei(?)i apla gia to gamoto tou evalan in vathmologia ekeini???
krima sto xrono m

_________________

I Wish To Be Forgiven...Zack...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 12, 2009 6:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
o ka8enas mporei na bathmologei opws thelei vasi dikon tou kritirion.
eixa dei edw kapoion p eixe balei 1 se mia seira (den 8ymame pia itan) legontas oti sti seira 8a ebaze 8
alla epeidi i vathmologia itan ypsili ithele na tin riksei giati den aksize gyrw sto 9 p itan.

_________________
"Do, or do not. There is no 'try'." By Yoda
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 12, 2009 6:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
GT4md έγραψε:
Z.E.D έγραψε:

ΤΟ ΝΑ ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ....

Οπως για παραδιγμα το ποστ -19/02/2009 από Serestrum-
http://www.animeplanet.gr/902_code_geass_hangyaku_no_lelouch_r2.html


Ακομα και αυτη τη.....μαλακια του καθενα πρεπει να την σεβαστεις...

Αν ας πουμε οτι εσυ εβλεπες αυτη την πα-πι που εγραψε αυτος, θα ελεγες "α μαπα θα ειναι το anime δεν την βλεπω"?

Δεν νομιζω.....

_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 12, 2009 6:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
DjDragon έγραψε:
Z.E.D έγραψε:
DjDragon έγραψε:


Κανονικά καλό θα ήταν να διαγράψει ο ελισσαίος τις άσχετες μειωτικές βαθμολογίες για να είμαστε ήσυχοι... Έχω επίσης παρατηρήσει ότι μερικοί τα βρίζουν...


Αυτο που λες και προτινεις αποτελει μορφη λογοκρισιας και απο εμενα προσωπηκα, αλλα και απο ολο το φορουμ γενικοτερα, πιστευω να μην ειναι αποδεκτο....

ΤΟ ΝΑ ΣΤΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΝΑ ΕΚΦΕΡΕΙ ΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ....


Δεν το θεωρώ αντιδημοκρατικό...Απλά το θεωρώ πιο σωστό σαν πράξη να μην λένε στο άσχετο ότι σχόλιο τους κατεβεί όπως ο φιλτατός GT4md έδειξε το σχόλιο του ενός χρηστή να λέει "έτσι!"... Ο τρόπος που το υπέδειξε βαθμολογία 2 λέγοντας "έτσι" είναι σαν να γουστάρει να κράζει και να κομπλεξάρει το κάθε anime αντί να του βάλει "Δεν θέλω να δω αυτό το anime". Με λίγα λόγια ασχολήθηκε μαζί του ενώ πιο σοφά θα έπρεπε να το αγνοήσει και να βάλει "Δεν θέλω να δω αυτό το anime" και να μην πει τίποτα.

Γιαυτό το λόγο είπα την παραπάνω συμβουλή να μπορεί να διαγράψει το βουνό από άσχετα posts...



Ναι ρε φιλέ συμφωνω μαζι σου, αλλα πες οτι σε καποιον δεν αρεσε πραγματικα το anime...γιατι να του σβησεις το ποστ?

Αλλα απο την αλλη δεν ειναι και ωραιο ο καθε λακαμας να γραφει οποιαδηποτε πα-πι ετσι επειδη του ηρθε...

Τεςπα δεν αξιζει να χαλαμε την ζαχαρενια μας γι αυτο το λογο... ουτος ή αλλος αμα ο αλλος θελει θα βρει τροπο να την κανει την λαμακια του....θα την κανει...

_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 12, 2009 6:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
πλεον δεν κοιταω τις βαθμολογιες αλλά τις περιληψεις και τις περιγραφες. Αν δω οτι εχει μια σειρα ή ταινία κάτι που μου αρέσει ή μοιάζει σε κάτι που έχω ήδη δει και μου άρεσε, θα ρίξω μια ματιά.

Αλλιώς βαθμολογία 9 ή 8, 5 ή 6 ως προς τί. Κανονικα δεν θα επρεπε να υπαρχει βαθμολογια μιας και μπερδευει τα πραγματα περισσοτερο.

Ασε που τους καλυτερους τιτλους τους ειδα σε σειρες και ταινιες ξεχασμενες και χωρις βαθμολογια ή που είχαν βαθμολογηθεί από λίγα άτομα.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης