Το ξέρατε ότι jiyuu σημαίνει ελευθερία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 1 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    J&A Party Horror Valentine's Special 13/2 Thessaloniki
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 28, 2009 2:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
Sakura Syndrome proudly present Japan&Anime Party "Horror Valentine's Special" ^^



Friday the 13th + Valentine's day? Μαζί? Κι όμως xD Ζόμπι και καρδούλες, ρομαντισμός και αίμα, kawaii και kowai. Συνδυασμός που..σκοτώνει.

Πότε: Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου
Που: καφέ-μπαρ Κόφιξ [Λώρη Μαργαρίτη 11, Θεσσαλονίκη]
Ώρα: 21:00
Ελάχιστη κατανάλωση: 4ευρώ


- Cosplay
- Breath-taking sounds and visuals και πολλές νέες κυκλοφορίες
- Αποκλειστική διανομή J-music merchandise
- Κλήρωση με δώρα και μια 4μηνη υποτροφία για μαθήματα Ιαπωνικών!
- Συνεχίζοντας με τις αποκλειστικές μας παρουσιάσεις "μυστικών" συγκροτημάτων, ετοιμαστείτε για μια ακόμα μεταμεσονύκτια βίντεο-παρουσιαση...Με πολύ horror και love *_*

--> Να σημειωθεί πως το μέτρο της "ελάχιστης κατανάλωσης" (entrance) είναι απόφαση της διεύθυνσης του μαγαζιού και το ποσό αυτό θα αφαιρείται από την τιμή του ποτού. <--

See you all there! =^.^=


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Somnium_in_Tenebris στις Δευ Φεβ 02, 2009 11:59 pm, 3 φορές συνολικά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 28, 2009 9:41 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Εισοδος 4 ευρω?

Pass.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 28, 2009 9:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
[Aoshi] έγραψε:
Εισοδος 4 ευρω?

Pass.

x2 Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 28, 2009 2:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
noname έγραψε:
[Aoshi] έγραψε:
Εισοδος 4 ευρω?

Pass.

x2 Razz


x3

LOL giati egine me eisodo? xD eixa synithisei Entrance:FREEEEEE!!!!!!!!!!(OMG ITS FREE) Mipos exei kati to idietero ayti ti fora???? =\ synithos bainovgainoun oloi apo do kiapokei ana lepto pos tha ginei me eisodo =S

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dark-Master
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 28, 2009 8:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 07 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 675 Τόπος: Alexandroupoli
Xtipiste eki pou ponane perisotero sta autia ;p

_________________

Suikoden V
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 4:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
Χμμμ όταν πόσταρα χτες το θέμα δε φαντάστηκα πως θα δημιουργούνταν τέτοια αναταραχή. Αρχικά να ευχαριστήσω τους ευγενείς νέους και νέες που δεν έσπευσαν να βγάλουν ανώφελα συμπεράσματα, χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια διευκρίνιση. Οφείλω να ομολογήσω πως περίμενα περισσότερη κατανόηση ιδίως από αυτούς που μας ξέρουν από κοντά ^^.

Αιτώ σύγγνοιαν που μαζί με την αφίσα δεν συμπεριέλαβα και όλες τις διευκρινήσεις , καθότι ως γνωστόν σε λίγες μέρες έχουμε το παρτυ στην Αθήνα και αν μη τι άλλο υπάρχει αρκετή δουλειά. Απλά ήθελα να επισημοποιήσω την ημερομηνία , μιας και παρατήρησα πως δημιουργήθηκε μια μικρή ασάφεια σχετικά με αυτό το θέμα. Ωστόσο, γλιτώνοντας την μια κατάσταση δημιουργήθηκε μια νέα..

Η οποία τελειώνει εδώ με τις εξής διευκρινήσεις :

1) Η είσοδος που αναγράφεται στην αφίσα είναι πρωτοβουλία της διευθύνσεως του μαγαζιού και όχι δική μας.

Αν πιστεύαμε πως από μερικά πάρτυ το χρόνο και μάλιστα ενός τόσο underground είδους μουσικής θα "πιάναμε την καλή" ,θα είμασταν το λιγότερο φαιδρές. Δεν μας περισσεύει ο ελεύθερος χρόνος και ξοδεύουμε πολλά περισσότερα από όσα παίρνουμε (και δεν αναφέρομαι μόνο σε χρήματα), απλά επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και μας αρέσει να το μοιραζόμαστε με όλους όσους μας τιμούν κάθε φορά με την παρουσία τους.

2) Τα 4 ευρώ αφαιρούνται από την τιμή του ποτού. Δηλαδή αν πάρεις κάτι που κοστίζει 5 ευρώ, απλά πληρώνεις τη διαφορά 1 ευρώ όταν σου φέρουν την παραγγελία .

Αυτό κοντολογίς σημαίνει πως ουσιαστικά δεν υπάρχει καμμία απολύτως διαφορά με την κατάσταση έως τώρα. Έχω την εντύπωση πως όταν αποφασίσεις να πας σε κάποιο μαγαζί όλο και κάτι θα παραγγείλεις. Και δε νομίζω να υπάρχουν πλέον πολλά είδη με τιμή κάτω των 4 ευρώ. Οπότε η είσοδος είναι η "ελάχιστη κατανάλωση". Δεν αλλάζει τίποτα, εκτός από το ότι το μαγαζί θα μπορεί να έχει μια πιο ξεκάθαρη εικόνα της "κίνησης" της βραδιάς. Νομίζω πως αυτό είναι κατανοητό. Smile

3) Όσον αφορά την μετακίνηση του κόσμου μέσα-έξω, δε νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα, το μαγαζί θα προβλέψει κάποιο τρόπο. Μέχρι σήμερα δεν έχω πάει σε μαγαζί που μανταλώνει τους θαμώνες του μέχρι αυτοί να αποφασίσουν να πάνε σπίτια τους..Smile

Auta~~~~ Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 5:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Σας χαρίζανε το γάιδαρο και το κοιτάξατε στα δόντια όπως εξήγησε από πάνω τα 4 ευρώ (έλεος δηλαδή ένας καπνός με χαρτάκια η ένα κουτάκι προφυλακτικά πιο ακριβά είναι) είναι ένα συμβολικό ποσό το οποίο να μη γίνομαι κουραστικός κοιτάτε το παραπάνω post.A ?ντε μαζευτείτε σπαγκοραμμένοι. Razz

Δεν χαρεί που γίνονται και τέτοια event στη ψωροκώσταινα μιλάμε και από πάνω και γκρινιάζουμε.

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 9:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Somnium_in_Tenebris έγραψε:
Χμμμ όταν πόσταρα χτες το θέμα δε φαντάστηκα πως θα δημιουργούνταν τέτοια αναταραχή. Αρχικά να ευχαριστήσω τους ευγενείς νέους και νέες που δεν έσπευσαν να βγάλουν ανώφελα συμπεράσματα, χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια διευκρίνιση. Οφείλω να ομολογήσω πως περίμενα περισσότερη κατανόηση ιδίως από αυτούς που μας ξέρουν από κοντά ^^.

Αιτώ σύγγνοιαν που μαζί με την αφίσα δεν συμπεριέλαβα και όλες τις διευκρινήσεις , καθότι ως γνωστόν σε λίγες μέρες έχουμε το παρτυ στην Αθήνα και αν μη τι άλλο υπάρχει αρκετή δουλειά. Απλά ήθελα να επισημοποιήσω την ημερομηνία , μιας και παρατήρησα πως δημιουργήθηκε μια μικρή ασάφεια σχετικά με αυτό το θέμα. Ωστόσο, γλιτώνοντας την μια κατάσταση δημιουργήθηκε μια νέα..

Η οποία τελειώνει εδώ με τις εξής διευκρινήσεις :

1) Η είσοδος που αναγράφεται στην αφίσα είναι πρωτοβουλία της διευθύνσεως του μαγαζιού και όχι δική μας.

Αν πιστεύαμε πως από μερικά πάρτυ το χρόνο και μάλιστα ενός τόσο underground είδους μουσικής θα "πιάναμε την καλή" ,θα είμασταν το λιγότερο φαιδρές. Δεν μας περισσεύει ο ελεύθερος χρόνος και ξοδεύουμε πολλά περισσότερα από όσα παίρνουμε (και δεν αναφέρομαι μόνο σε χρήματα), απλά επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και μας αρέσει να το μοιραζόμαστε με όλους όσους μας τιμούν κάθε φορά με την παρουσία τους.

2) Τα 4 ευρώ αφαιρούνται από την τιμή του ποτού. Δηλαδή αν πάρεις κάτι που κοστίζει 5 ευρώ, απλά πληρώνεις τη διαφορά 1 ευρώ όταν σου φέρουν την παραγγελία .

Αυτό κοντολογίς σημαίνει πως ουσιαστικά δεν υπάρχει καμμία απολύτως διαφορά με την κατάσταση έως τώρα. Έχω την εντύπωση πως όταν αποφασίσεις να πας σε κάποιο μαγαζί όλο και κάτι θα παραγγείλεις. Και δε νομίζω να υπάρχουν πλέον πολλά είδη με τιμή κάτω των 4 ευρώ. Οπότε η είσοδος είναι η "ελάχιστη κατανάλωση". Δεν αλλάζει τίποτα, εκτός από το ότι το μαγαζί θα μπορεί να έχει μια πιο ξεκάθαρη εικόνα της "κίνησης" της βραδιάς. Νομίζω πως αυτό είναι κατανοητό. Smile

3) Όσον αφορά την μετακίνηση του κόσμου μέσα-έξω, δε νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα, το μαγαζί θα προβλέψει κάποιο τρόπο. Μέχρι σήμερα δεν έχω πάει σε μαγαζί που μανταλώνει τους θαμώνες του μέχρι αυτοί να αποφασίσουν να πάνε σπίτια τους..Smile

Auta~~~~ Smile


Επειδη ξερω οτι αναφερεσαι σε μενα, η πρωτη παραγραφος σου σε σχεση με τις υπολοιπες ειναι ανουσια. Το οτι δεν ενημερωσες σωστα δεν σημαινει οτι εβγαλα λαθος συμπερασμα. Πεταχτηκες και εκανες ενα post, μια εικονα πεταξες μεσα και μετα περιμενεις να δεις την αντιδραση. Και μετα να κανεις το post αυτο που εγω εκανα quote τωρα και να μας "την πεις"?
Δεν παει ετσι. Μια χαρα καταλαβαμε οπως ηταν το πρωτο post, ας διευκρινιζες απο την αρχη πριν βγαλεις ανωφελα συμπερασματα.

Και τωρα που το λυσαμε αυτο αλλαζω γνωμη και ερχομαι διοτι κι εγω ειμαι υπερ της αποψης "το μαγαζι το επεβαλε, δεν καναμε τιποτα εμεις" γιατι οντως υπηρχαν (οχι καποιοι, πολλοι!) ατομα που ερχοντουσαν στο μαγαζι, καθοντουσαν και περνουσαν καλα χωρις να παραγγελνουν κατι (απλα νομιζουν οτι το Cofix γενναει κερματα).

@ Carnival : Αν πιστευεις οτι το κανω για τα χρηματα, μιλαω με λαθος ατομο στο MSN? Rolling Eyes

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 10:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
έτσι αλλάζουν τα πράματα ^^ (το cofix δεν το πολύ πάω και extra 4 θα ήταν το κερασάκι στην τούρτα Razz )
κατά τα άλλα στης 13 του μίνα θα πρέπει να βρίσκομαι σε 12 διαφορετικές τοποθεσίες ταυτόχρονα, προβλέπετε τρελό πανηγύρι με μένα να τρέχω σαν τρελός πάνω κάτω ... αν δεν πέσει το HP στο 0 μπορεί να περάσω ΧDDDD

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 12:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
[Aoshi] έγραψε:
Somnium_in_Tenebris έγραψε:
Χμμμ όταν πόσταρα χτες το θέμα δε φαντάστηκα πως θα δημιουργούνταν τέτοια αναταραχή. Αρχικά να ευχαριστήσω τους ευγενείς νέους και νέες που δεν έσπευσαν να βγάλουν ανώφελα συμπεράσματα, χωρίς να έχει προηγηθεί κάποια διευκρίνιση. Οφείλω να ομολογήσω πως περίμενα περισσότερη κατανόηση ιδίως από αυτούς που μας ξέρουν από κοντά ^^.

Αιτώ σύγγνοιαν που μαζί με την αφίσα δεν συμπεριέλαβα και όλες τις διευκρινήσεις , καθότι ως γνωστόν σε λίγες μέρες έχουμε το παρτυ στην Αθήνα και αν μη τι άλλο υπάρχει αρκετή δουλειά. Απλά ήθελα να επισημοποιήσω την ημερομηνία , μιας και παρατήρησα πως δημιουργήθηκε μια μικρή ασάφεια σχετικά με αυτό το θέμα. Ωστόσο, γλιτώνοντας την μια κατάσταση δημιουργήθηκε μια νέα..

Η οποία τελειώνει εδώ με τις εξής διευκρινήσεις :

1) Η είσοδος που αναγράφεται στην αφίσα είναι πρωτοβουλία της διευθύνσεως του μαγαζιού και όχι δική μας.

Αν πιστεύαμε πως από μερικά πάρτυ το χρόνο και μάλιστα ενός τόσο underground είδους μουσικής θα "πιάναμε την καλή" ,θα είμασταν το λιγότερο φαιδρές. Δεν μας περισσεύει ο ελεύθερος χρόνος και ξοδεύουμε πολλά περισσότερα από όσα παίρνουμε (και δεν αναφέρομαι μόνο σε χρήματα), απλά επειδή μας αρέσει αυτό που κάνουμε και μας αρέσει να το μοιραζόμαστε με όλους όσους μας τιμούν κάθε φορά με την παρουσία τους.

2) Τα 4 ευρώ αφαιρούνται από την τιμή του ποτού. Δηλαδή αν πάρεις κάτι που κοστίζει 5 ευρώ, απλά πληρώνεις τη διαφορά 1 ευρώ όταν σου φέρουν την παραγγελία .

Αυτό κοντολογίς σημαίνει πως ουσιαστικά δεν υπάρχει καμμία απολύτως διαφορά με την κατάσταση έως τώρα. Έχω την εντύπωση πως όταν αποφασίσεις να πας σε κάποιο μαγαζί όλο και κάτι θα παραγγείλεις. Και δε νομίζω να υπάρχουν πλέον πολλά είδη με τιμή κάτω των 4 ευρώ. Οπότε η είσοδος είναι η "ελάχιστη κατανάλωση". Δεν αλλάζει τίποτα, εκτός από το ότι το μαγαζί θα μπορεί να έχει μια πιο ξεκάθαρη εικόνα της "κίνησης" της βραδιάς. Νομίζω πως αυτό είναι κατανοητό. Smile

3) Όσον αφορά την μετακίνηση του κόσμου μέσα-έξω, δε νομίζω πως θα υπάρξει πρόβλημα, το μαγαζί θα προβλέψει κάποιο τρόπο. Μέχρι σήμερα δεν έχω πάει σε μαγαζί που μανταλώνει τους θαμώνες του μέχρι αυτοί να αποφασίσουν να πάνε σπίτια τους..Smile

Auta~~~~ Smile


Επειδη ξερω οτι αναφερεσαι σε μενα, η πρωτη παραγραφος σου σε σχεση με τις υπολοιπες ειναι ανουσια. Το οτι δεν ενημερωσες σωστα δεν σημαινει οτι εβγαλα λαθος συμπερασμα. Πεταχτηκες και εκανες ενα post, μια εικονα πεταξες μεσα και μετα περιμενεις να δεις την αντιδραση. Και μετα να κανεις το post αυτο που εγω εκανα quote τωρα και να μας "την πεις"?
Δεν παει ετσι. Μια χαρα καταλαβαμε οπως ηταν το πρωτο post, ας διευκρινιζες απο την αρχη πριν βγαλεις ανωφελα συμπερασματα.

Και τωρα που το λυσαμε αυτο αλλαζω γνωμη και ερχομαι διοτι κι εγω ειμαι υπερ της αποψης "το μαγαζι το επεβαλε, δεν καναμε τιποτα εμεις" γιατι οντως υπηρχαν (οχι καποιοι, πολλοι!) ατομα που ερχοντουσαν στο μαγαζι, καθοντουσαν και περνουσαν καλα χωρις να παραγγελνουν κατι (απλα νομιζουν οτι το Cofix γενναει κερματα).

@ Carnival : Αν πιστευεις οτι το κανω για τα χρηματα, μιλαω με λαθος ατομο στο MSN? Rolling Eyes


Thimise mou na se briso sto msn.Razz

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 1:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
kala re gyftronia, eidate 4 euro k katefthian ksinisate. k tn pita oloklhrh k ton skylo xortato re partakides. ffs, pu na g4misw k ta anime dld.

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 3:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
@ Aoshi

Eisai arketa egwketriko boi kai de sou fainetai Razz
Exeis pragmatika tin entypwsi pws o apwteros skopos tou post mou itan na tin pw s'esena?(!)
I na "tin pw" genikws..? Lypamai alla den efarmozw tetoies texnikes. Kai an den kanw lathos, akoustikan sxolia apo perissotera atoma, ohi mono apo ena, opote plx to b calming down , shall we Smile

@ everyone Nomizw pws eksigisa to giati den symperielava plireis eksigiseis sto arxiko post, de tha to epanalavw XD Pantws na eiste sigouroi pws de tha ksanasymvei, an einai na dimiourgeitai tetoio drama xD

Episis, an proseksate, epeidi proevlepsa oti pithanon kapoioi na anarwtithoun, eipa oti tyhon erwtiseis ktl parakalw se PM . Peritto na pw pws den elava oute miso PM sxetika me to thema >>;

Katalavainw tous provlimatismous olwn, wstoso tin epomeni fora prin speusete na ypothesete tin heiroteri dynati ekdoxi, parakalw kante ton kopo na rwtisete prwta? Sigoura de tha kaname epitides kati pou tha itan epivaryntiko gia esas Smile It's only common sense ^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
digitaltracker
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 4:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 2
Εnough the whining. Ολοι στο παρτυ. Τελος.

Ρε μη κανετε σαν γυφτοι. 4 euro τι ειναι? Εσεις οταν βγαινετε να πιειτε καφε τι κανετε? Παιρνετε απο το σπιτι ή κανενα σπαστό απο το περιπτερο?

_________________

watashi no blog!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 4:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Somnium_in_Tenebris έγραψε:
@ Aoshi

Eisai arketa egwketriko boi kai de sou fainetai Razz
Exeis pragmatika tin entypwsi pws o apwteros skopos tou post mou itan na tin pw s'esena?(!)
I na "tin pw" genikws..? Lypamai alla den efarmozw tetoies texnikes. Kai an den kanw lathos, akoustikan sxolia apo perissotera atoma, ohi mono apo ena, opote plx to b calming down , shall we Smile


Ναι, οταν εχω δικιο ειμαι εγωκεντρικος και για να σπασεις τον εγωκεντρισμο μου δωσε μου τον λογο που δεν εγραψες στην αρχη του post σου τις πληροφοριες για το παρτυ. Γιατι αν το παμε με τεχνικες, ουτε εγω κανω τεχνικες ουτε γυφτιες, και αν δεν κανω λαθος βιαστηκες, και μαλιστα για δευτερη φορα στο ξαναλεω, να βγαλεις συμπερασματα και αυτη τη φορα απο το δικο μου post.

Καλα, digital & summoner no comment. Ειστε το ιδιο και το αυτο. Δεν μιλησε κανεις για γυφτια αλλα για το "συστημα" που ΞΑΦΝΙΚΑ εγινε ετσι.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
digitaltracker
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 29, 2009 4:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 2
Ναι ρε Aoshi αλλαξε το "ΣΥΣΤΗΜΑ" και εγινε η "Βιομηχανια της Μεγαλης ΠλΕΚΤΑΝΗΣ" για να μας φαει τα 4 ΕΥΡΩ.

_________________

watashi no blog!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 5
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης