Το ξέρατε ότι eigo σημαίνει αγγλικά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη
Σελίδα 4 από 6
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party 21/11 Thessaloniki!
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2008 7:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Well pigenw sta ΞΥΝΗ pou emblekode kai s oll auta ta partyz oso na peis....apla endiaferomoun kai mou eipan kai apo dw mesa kai allou pws einai mia xara frodistirio...kai odws ta ma8imata einai kai diaskedasi (as min eimastan kammenoi kai 8a s lega vevaia ti diaskedasi 8a itan) tespa kai gia na min einai off topic Anupomonw gia tis fwtoz Very Happy an kai den nomizw na eimai mesa auti ti fora xexexe Very Happy

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2008 9:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
PortgasDAce έγραψε:
Well pigenw sta ΞΥΝΗ pou emblekode kai s oll auta ta partyz oso na peis....apla endiaferomoun kai mou eipan kai apo dw mesa kai allou pws einai mia xara frodistirio...kai odws ta ma8imata einai kai diaskedasi (as min eimastan kammenoi kai 8a s lega vevaia ti diaskedasi 8a itan) tespa kai gia na min einai off topic Anupomonw gia tis fwtoz Very Happy an kai den nomizw na eimai mesa auti ti fora xexexe Very Happy


Τότε ξέρω ότι έχεις καθηγήτρια την Κίκη ! Very Happy

Αν είναι μιλάμε από εκεί !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Uchiha Sasuke
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 4:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 383 Τόπος: thess Τώρα Βλέπω: D-greyman , Naruto s , Bleach ++++
Aoshi ? epimenw na me krakseis .......tosa xronia auto kanoume twra to xalame ?

re c Holborn 8elw na kanw ena poll alla mhn to svisoume Razz 8a legetai va8mologist ton fotografo

Adventurer vs Aoshi

gia ta kainouria melh Razz

_________________
I will become strong in my own way.................................

stronger than u BROTHER!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 4:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Uchiha Sasuke έγραψε:
Aoshi ? epimenw na me krakseis .......tosa xronia auto kanoume twra to xalame ?

re c Holborn 8elw na kanw ena poll alla mhn to svisoume Razz 8a legetai va8mologist ton fotografo

Adventurer vs Aoshi

gia ta kainouria melh Razz


Ηρθε η ωρα να σε κραξω.
Εγω λεω να κανουμε ενα poll για το ποιος ειναι ο πιο ηλιθιος, τι λες? Razz
Θα βγεις πρωτος με διαφορα.

Και εγω στο poll που λες δεν θελω να παρω μερος. Δεν κανω καποιο διαγωνισμο ουτε ειμαι σαν τα μογγολα που λενε "α εγω εβγαλα καλυτερη φωτογραφια" και τα σχετικα που τα ακουω σε καθε παρτυ... Και δεν θες να δεις τι χειρονομιες κανω ως απαντηση. Razz

Photos incoming next post!

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 4:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Περασαμε καταπληκτικα, οπως παντα! Ειχαμε λιγα παραπανω cosplay αυτη τη φορα, αν και στους περισσοτερους δεν καταλαβα τι στολη ετοιμασαν.

Ας μην τα πολυλογω και ας περασω στο ψητο.

1) Melkor & Tea-chan... Τρυφερες στιγμες...


2) Απο αριστερα, Mona Risa & Somnium In Tenebris


3) Τα cosplay του party. Απο αριστερα, μια κοπελα που δεν ξερω (ας με φωτισει καποιος), Ο Luffy-kun, o Cassiel και τελος ο MogDevil.


4) O DjDragon ντυμενος Rurouni Kenshin. Battoushiro, Kenshin!


5) Roriconfan, κληρωση για PSP αυτη τη φορα. Αθανατο printing...


6) Οι ταμπελες του Roriconfan οπως αντιστοιχουν στον καθενα τους. Μαντεψ'τε ποιος κραταει το "Ban Me Now".


7) O Luffy-kun παντως εχει ωραιο αεροβολο.


8 ) Ο Cassiel.


9) It's kickin' time! Ο Adventurer σε μια πολυ περιπετειωδης σκηνη μας δειχνει τις ικανοτητες του πανω στον SSJGogeta.


10) Alex90 και τα μυαλα στα καγκελα! Αυτες οι prive photos με αναβουν.


11) H υποφενομενη με την φιλη της, Αναστασια.


12) Hitorinai Kokoro, η αλλιως Νικη σε μια πολυ ωραια ποζα! (Ε ρε καβαλημα το καλαμακιιι...)


13) Her Majesty... THE ABSOLUTE MODEL! Union Sagittarius σε μια πολυ... καυτη και σοβαρη φωτογραφια.


14) Ο Απολυτος Εγω με τις 2 αδερφες, Hitorinai Kokoro & Union Sagittarius! (Σαν κοιμισμενο ειμαι...)


15) Μια φωτογραφια απο τον κατω οροφο στο Cofix. Δυστυχως με κουνησαν οταν την εβγαζα μιας και ειχα το χερι ψηλα για να βγει... εναερια.


16) Mona Risa και η φιλη της, της οποιας το ονομα μου διαφευγει.


17) To σπαθι του DjDragon ειναι ετοιμο να τους κοψει τα κεφαλια!


18 ) Τα cosplay της βραδιας! (Αν δεν με ειχε ταρακουνησει ο Adventurer εκεινη τη στιγμη θα ηταν ακομη καλυτερη)


19) Απο αριστερα, Tea-chan / Θοδωρης / Hitorinai Kokoro.


20) My Randomness ownz.


21) MogDevil στριβει το τσιγαρο του.


22) Και ναι! Καποιος βρηκε το θαρρος να το κανει! Ο Luffy-kun λοιπον σκοτωνει τη Videl.


23) Και με τη σειρα του ο MogDevil σκοτωνει τον Luffy-kun που σκοτωνει την Videl που σκοτωνει την Tea-chan που σκοτωνει τον Adventurer.


24) H Mona Risa χαμογελαει με τις ηλιθιες φατσες που της κανω βγαζοντας τη φωτογραφια.


25) Απο αριστερα Γιωργος, Βασιλης, Θοδωρης (ντυμενος ενα απο τα αγορακια του Host Club)


26) Ενα καινουριο μελος του AnimePlanet.GR, η Sakura-chan.


27) H Nasia27 και η φιλη της, Αννα (?).


28 ) Ο DjDragon ως Rurouni Kenshin (ξανα!)


29) DjDragon VS. Cassiel!


30) Swords and Ribbons clash!


31) IN YOUR FACE!
[Photo removed by request]

32) Στιγμες απο τα cosplay του party.


33) O Adventurer υποκλινεται στην Απαξιω-Να-Σας-Μιλησω, UnionSagittarius.


34) OMG! Not the puppy eyesssss!


35) Αλλη μια φωτο απο party 3 ωρες μετα. Οπως βλεπετε, δεν αλλαξε καθολου.


36) I R HI


37) Somnium In Tenebris...


38 ) Στιγμες απο το χορο του Θοδωρη με τη φιλη της Somnium In Tenebris. Για την ακριβεια χορευουν ενα απο τα songs του Vampire Knight (αν κανω λαθος διορθωστε με).


39) Οπως εδω...


40) Και εδω!


41) Φωτο #1 : Ο Θοδωρης χορευει Hare Hare Yukai dance, απο το Haruhi Suzumiya. Το χορεψε και την προηγουμενη φορα ως Hollow Ichigo!


42) Φωτο #2 : Μια απο τα ιδια...


43) The Third Eye! Holbornlol.


44) Uchiha Sasukelol. Μια ζωη αυτο το παιδι κοιμισμενο θα βγαινει στις φωτογραφιες (αν μου στειλετε μια που να βγηκε normal, κρεμαστε με)...


45) Μια φωτογραφια απο ενα μερος του πανω οροφου.


46) Μια ακομα του πανω οροφου. Στο βαθος φαινονται οι Cassiel, Holborn και BillMcNik.


47) The Fun Part #1 : Το αυτι του Adventurer.


48 ) The Fun Part #2 : Ο κωλος του Adventurer.


49) Harder, please!


50) Luffy-kun and the stare of pain.


51) O υποφενομενος ζηλευει το καινουριο ζευγαρι (μπορει να μην ειναι, αλλα ας αναψω λιγο τα αιματα...).


52) Bans & Bribes.


53) Cassiel prive!


54) O MogDevil σκοτωσε το Luffy-kun. Με αυτην την ποζα μας δειχνει ποιος ειναι ο καινουριος αρχηγος.


55) Helpless... T_T


56) Δεν υποννοει τιποτα ο Cassiel. Το λεει εξω απο τα δοντια!



And the last one... Και μετα σου λεει οτι σε καποιες δεν αρεσουν τα παρτυ...
57)




Αυτα... Κριμα που δεν εχω δει τοσα πολλα anime ωστε να ξερω τι ντυθηκε ο καθενας. Αν μποριετε να με καθοδηγησετε ωστε να κανω edit και τα σχολια θα ειναι ολοκληρομενο το album. Επισης, αν καποιον/καποια ξεχασα να βαλω στις φωτογραφιες συγχωρεστε με αλλα πολλες απο αυτες βγηκαν κουνημενες, ειτε απο δικο μου χερι ειτε απο καποιου αλλου.

Περιμενω και τις δικες σου Γιαννη. Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την [Aoshi] στις Δευ Νοέ 24, 2008 4:02 pm, 1 φορά

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Sakura-chan
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 4:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 21 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Bleach
Lol!San t muga mes t gala imoun!Tespa,orees foto Aoshi!(O Luffy-kun nomizo einai ntumenos Gokudera pa KHR)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 4:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
sthn photo 20 to paidaki me thn mplouzitsa tou Arktourou to lene Dhmhtrh, Kanoume kendo mazi Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 5:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Sakura-chan έγραψε:
Lol!San t muga mes t gala imoun!Tespa,orees foto Aoshi!(O Luffy-kun nomizo einai ntumenos Gokudera pa KHR)


Εμένα μου θυμίζει τον Father Abel Nightroad από Trinity Blood έτσι όπως ντύθηκε !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Sakura-chan
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 5:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 21 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Bleach
Hm...paizei k ayto...dn eimai sigouri...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 9:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Ωραία περάσαμε και αυτή την φορά . Για κάθε γνωστό άτομο που δεν έρχεται, κλασσικά έρχονται άλλοι τόσοι νέοι για να καλύψουν τις απουσίες, οπότε δεν είχαμε έλλειψη από κόσμο.

Πάλι σχετικά λίγους cosplayers είχαμε και αυτή την φορά, αλλά περισσότερους από την προηγούμενη όπως και να έχει. Ίσως να έφταιγε εν μέρη και η ξαφνική ανακοίνωση του πάρτι μια εβδομάδα πριν. Εγώ προσωπικά δεν το περίμενα Smile . Γι? αυτό κατέληξα με μια χάλια περούκα που δεν μπόρεσα να φτιάξω λόγου χρόνου και τρόπου που ήταν φτιαγμένη, με αποτέλεσμα να μην έχω το μαλλί που ήθελα και να με τρώει ώρες ολόκληρες τα μούτρα. Φυσικά δεν μας χάλασε πιστεύω το ότι έγινε ξαφνικά το πάρτι, εφόσον σημασία έχει που έγινε εξαρχής. Την ημερομηνία του επόμενου πάντως την ξέρουμε ήδη (19.12.2008) και ελπίζω να προετοιμαστείτε αρκετοί (και με cosplay) γιατί θα το κάψουμε χριστουγεννιάτικα !!!

Οι καφρίλες προφανώς δεν έλειψαν καθόλου, όπως μπορεί κανείς να δει ήδη στις φώτος που πόσταρε ο Aoshi και θα δει και σε αυτές των υπολοίπων Wink .

Sakura-chan θα δεις ότι κάθε φορά θα νιώθεις και καλύτερα στα πάρτι γιατί θα ξέρεις ακόμα περισσότερα άτομα Smile .

Προφανώς για άλλη μια φορά συγχαρητήρια στις διοργανώτριες που μας κάνουν την τιμή κάθε φορά να μας προσφέρουν μία τέτοια εμπειρία, και που δίνουν την ευκαιρία στους “παππούδες και γιαγιάδες” ανάμεσα μας να θυμόμαστε τα νιάτα μας με τις retro επιλογές τους .

Για όσους απορούν για τα cosplays, αυτά ήταν τα ακόλουθα με αλφαβητική σειρά ( ελπίζω να μην έκανα κάποιο λάθος ):

Cassiel -> Dark Mousy (DNAngel)
DJDragon -> Himura Kenshin (Rurouni Kenshin)
I_am_Neji -> Zero Kiryu (Vampire Knight)
Mogdevil -> Kaname Kuran (Vampire Knight)
Μάντα -> Yuki Cross (Vampire Knight)
NTG -> Kyoya Ootori (Ouran High School Host Club)

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
XxWhiteDragonxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 9:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 322 Τόπος: My world Τώρα Βλέπω: Βαριέμαι να τα γράψω -_- άσε που δε θα χωρέσουν 8D
Παράθεση:

Cassiel -> Dark Mousy (DNAngel)
DJDragon -> Himura Kenshin (Rurouni Kenshin)
I_am_Neji -> Zero Kiryu (Vampire Knight)
Mogdevil -> Kaname Kuran (Vampire Knight)
Μάντα -> Yuki Cross (Vampire Knight)
NTG -> Kyoya Ootori (Ouran High School Host Club)


Πρόσεξα ότι πάνω από τις photo αυτουνού που έκανε τον Zero λέει Luffy-kun ο.Ο..

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 9:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
sta cosplay yphrxe ki enas Sasuke
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 23, 2008 11:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
billmcnik έγραψε:
sta cosplay yphrxe ki enas Sasuke


Και η Sakura-Chan έβαλε ένα HeadBand από άλλο χωριό(Δεν θυμάμαι...Πάντως δεν ήταν της Konoha).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Νίκη
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 24, 2008 12:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 13 Τόπος: Εύοσμος Τώρα Βλέπω: Rurouni Kenshin
DEN είμαστε ζευγάρι με τον Γιαννη ρε βλάκα! Και στη μικρή καθόλου δεν άρεσαν τα σχόλιά σου στη φωτό με τον Adventurer. Θα σε πλακώσω στις φάπες την επόμενη φορά, Aoshi. Για θυμίσου λίγο σε ποιαν έχει αδυναμία να σου πώ εγώ ΠΟΙΑ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΠΛΕΙ

Ακου 'κει "harder please"...

_________________
Black_Queen
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 24, 2008 12:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Νίκη έγραψε:
DEN είμαστε ζευγάρι με τον Γιαννη ρε βλάκα! Και στη μικρή καθόλου δεν άρεσαν τα σχόλιά σου στη φωτό με τον Adventurer. Θα σε πλακώσω στις φάπες την επόμενη φορά, Aoshi. Για θυμίσου λίγο σε ποιαν έχει αδυναμία να σου πώ εγώ ΠΟΙΑ ΘΑ ΣΕ ΔΕΙΡΕΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΠΛΕΙ

Ακου 'κει "harder please"...


Πωπω ρε μάγκα μου Aoshi Την τσάντισες για τα καλά haahahah !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 6
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης