Το ξέρατε ότι i σημαίνει γουρούνι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Fake trailers and posters!
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Φεβ 24, 2007 2:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Δεν μηλαω για σατηρες απο ιδη υπαρχουσες ταινιες ή σειρες μα για ψευτικα trailers ή posters που σε κανουν πραγματικα να πηστεβεις οτι το εν'λογο εργο υπαρχει ή θα υπαρξει. Ποσταρετε οτι ψευτικα trailer ή pics βρησκετε για να σχωλιαζουμε πως σκ*τα αποφασισε αυτος ο ανθρωπος να δουλεψει σε ενα διαφημιστικο μιας ταινιας που δεν υπαρχει!
Παρτε λιγη τροφη για συζιτιση...

Mai HiME Movie
http://www.youtube.com/watch?v=qkzPTNjDlfY
Ως διαμαγιας αυτο το trailer ηταν μεσα στα specials του πρωτου dvd του My Otome... Shocked Και ολλα δηχνουν οτι εγινε απο το ιδιο το studio! Confused

The Reprice of Evangelion

Ουδεν σχολιο

Evangalion Live Action (not the original)
Trailer1...
http://www.youtube.com/watch?v=mRB2woVxcQ4&mode=related&search=
Trailer2...
http://www.youtube.com/watch?v=75GoCvuB8Ow
Poster...
http://www.satyrnet.it/evangelion/real_film_image/Evangelion_-_The_Movie.jpg
Αυτος ο ψηχακιας πηρε σκινες απο ταινιες και παιχνιδια και και ευτιαξε τα trailer που βλεπετε παραπανο! Οιπαρχουν οντος φημες για μια evangelion ταινια φτιαγμενη απο τους δημιουργους το LOTR, καθως και μια συνεντευξη με ενα artwork γι'αυτο το θεμα στο dvd του directors cut. To παιδι ομος φενετε οτι δεν μπορει να περιμενει οποτε... Razz

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 12:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
RiZeR έγραψε:


http://video.google.com/videoplay?docid=-8581638913744787596&q=evangelion+live+action+movie

Den kserw alla emena mou fenetai poly moufa to ola skiniko, pera apo merikes kales skeines (topia perisotero) den mou arese to trailer ... isws ftei to gegonos oti valane to miso holywood gia ithopious, kala ta idia ta EVA ama ta afisoun stin parousa morfi ... tha einai pantelos ahtlia i tainia...

imo ... na min tin kykloforisoun pote.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 2:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
koznissj4 έγραψε:
RiZeR έγραψε:


http://video.google.com/videoplay?docid=-8581638913744787596&q=evangelion+live+action+movie

Den kserw alla emena mou fenetai poly moufa to ola skiniko, pera apo merikes kales skeines (topia perisotero) den mou arese to trailer ... isws ftei to gegonos oti valane to miso holywood gia ithopious, kala ta idia ta EVA ama ta afisoun stin parousa morfi ... tha einai pantelos ahtlia i tainia...

imo ... na min tin kykloforisoun pote.
Αυτο το Trailer το εχω ιδη βαλει πιο πανω!
Αν αυτο το Post δεν ειναι δικοσου, Να σου υπενθιμησω οτι αυτο και ολλα τα παραπανω trailers που εχω διξει ειναι Fake=Ψευτικα="Φτιαγμενα απο fans"="Πηθανο το αντιστυχο εργο να μην το δουμε ποτε"="δεν διαβασες τι ελεγε το topic"
Αν το post δεν ειναι δικο σου, τοτε δεν καταλαβα τι θες να πεις!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Ertai
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 3:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 257 Τόπος: Grand Line
Apla o rizer eixe kanei pio palia xexwristo thread gia tin live action movie tou EVA kai gia na mpei se kaliteri taxi to forum o kozniss to ekane quote (fenete oti dn einai diko tou giati panw aristera leei "O rizer egrapse") kai to postare edw wste na einai ola mazi Very Happy Very Happy

_________________

A dream that will come true is not a real dream
私は新しい世界の神である
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
koznissj4
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 26, 2007 4:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 706 Τόπος: Θεσσαλονίκη
me kalipse o prolalisas.. Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Sharingan
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 01, 2007 5:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 145 Τόπος: Αθηνα Τώρα Βλέπω: Get Backers
Den xerw ti na pw . Afou lene oti h tainia tha vgei to 2010 exei akoma polla perithwria veltiwshs . Egw proswpika tha protimousa mia tainia NGE ftiaxmenh me upologistes san to Advent Children ena pragma . Afou tha ta ftiaxoun pou tha ta ftiaxoun ta eva me upologisth na thn kanoun olh th tainia me upologisth na teliwnoun . Eixe akoustei kai tainia dragonball apo to Holywood . Autoi oi amerikanoi tha ta .... ola . Ta original einai pou rularoun .

_________________

Naruto-Arena.com - Your #1 Online Multiplayer Naruto Game !
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 01, 2007 6:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MantzZzoola Man
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 11, 2008 11:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Athens Ioannina Amsterdam opou me vreite.... Τώρα Βλέπω: ΤΟ ΠΟΤΗΡΙ ΜΙΣΟΓΕΜΑΤΟ!!
Eida k egw ta en logw fake trailers.... DouLIA den eixe o diaolos... Twisted Evil Pantos to thema exei syzhththei k se alla forums ana to net kai oi apopseis einai oi idies... pisteuw pws mexri na anakoinwthei kati neotero tha prepei na perimenoume oloi... An kai diafwnw me thn idea na ginotan 3D animation... mia metafora me hthopoious exei perissotera na dwsei (oxi panta). To mono pou exei akou7stei sta sigoura einai oti h paragogh pragmati tha einai ths new line kai oti exei vrethei hdh skynotheths poios agnwsto.... Shocked
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 11, 2008 11:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Έχω δει κι εγώ μερικά αλλά στο κάτω κάτω φτιάχνουν αυτά τα Videos για να ξεγελάσουν το κοινό.Όπως φτιάχνονται τα AMV, έτσι με τον ίδιο τρόπο με αυτό.

Το κάνουν αυτό με ένα ειδικό πρόγραμμα παραγωγής και επεξεργασίας βίντεο.Το είχα δει το πως το κάνουν στο back from stages στο DVD "Lucky Luke vs Dalton"(Live Action).

Γιαυτό δεν τα πολυβλέπω αυτά.Για να επιβεβαιώνω τις φήμες γίνομαι πολύ ψαγμένος. Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 22, 2009 4:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Kite έγραψε:

Mai HiME Movie
http://www.youtube.com/watch?v=qkzPTNjDlfY
Ως διαμαγιας αυτο το trailer ηταν μεσα στα specials του πρωτου dvd του My Otome... Shocked Και ολλα δηχνουν οτι εγινε απο το ιδιο το studio! Confused

Όταν αναφέρεται στο τέλος του trailer ότι θα προβληθεί το φθινόπωρο του 20006 τι καταλαβαίνεις; Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης