Το ξέρατε ότι erabu σημαίνει διαλέγω;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    What if YOU were Kira?




You vs L

1 μερα
10%
 10%  [ 2 ]
1 εβδομαδα
15%
 15%  [ 3 ]
1 μηνα
20%
 20%  [ 4 ]
Μεχρι το τελος
55%
 55%  [ 11 ]

Σύνολο Ψήφων : 20


Yoshin
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 184 Τόπος: Ptolemaida Τώρα Βλέπω: Polla
Θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση.
Αν εσεις ησασταν ο Kira του Death Note, ποσο μακρια νομιζετε οτι θα φτανατε εναντιον του L?

_________________
Clannad is the best
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GoGetaSjj4
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 10:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 15 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 114 Τόπος: edo eki parapera
an imoun me tis sinthikes pou eimai tora den tha me evriske pote giati poli apla den ginete kai o light ama den xrisimopiouse to pc tou patera tou den tha ginotane pote ipoptos!
ama imoun me tis sinthikes tou light kamia evdomada kai poli Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger
Thano$
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 10:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 99 Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuuden, One Piece, Persona -trinity soul-
1 μήνα... είναι υπερβολικά έξυπνος ο L για να μην μπορέσει να ανακαλύψει κάποιον κατώτερο του Kira.

ΥΓ: Αν και εγώ είμαι εξυπνότερος και από τους δύο μαζί! Razz Razz


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Thano$ στις Παρ Οκτ 10, 2008 10:10 pm, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
vazelos3
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 10:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 07 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 467 Τόπος: Athens/Patra Τώρα Βλέπω: One piece, Fairy tail, Beelzebub, ao no excorsist k.a...
Yoshin έγραψε:
Θα ηθελα να θεσω μια ερωτηση.
Αν εσεις ησασταν ο Kira του Death Note, ποσο μακρια νομιζετε οτι θα φτανατε εναντιον του L?



Αν και πιστευω οτι ο L παραειναι εξυπνος για να μπορει να υπαρξει στην πραγματικοτητα.Και ολες οι μεθοδοι και οι τροποι σκεψης που ακολουθει ειναι αρκετα εξωπραγματικοι για να τους προσαρμοσεις σε μας.Οποτε καλυτερα να ρωτουσες αν ημασταν ο Κιρα ποιον θα σκοτωναμε Razz

_________________


SPIN ON!

One Piece spoiler!!
Spoiler:


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
πολύ μακριά XD αν θυμάστε η ποίο καθοριστική κίνηση που έκανε ο L ήταν το στημένο spotaki στην tv που προβαλλόταν ανά περιοχή XD εγώ δεν βλέπω Tv οπότε θα το έχανα ...και θα έπρεπέ να ψάχνει σε όλη την χώρα o L ...

συνεπώς η πολύ Tv τον έφαγε τον Kira XDDDD

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 11:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Δεν θα τουδινα σημασια.
Ουτε καν θα τον πρωκαλουσα.
Οταν ο Light σκοτοσε τον Lind L Tailor που παρουσιαστικε ως L, απεδιξε οτι εχει κακια μεσα του και αυτο εφερε τον L στα χναρια του. Εγω θα επερνα τα μετρα μου χωρις να σκοτοσω καπιον που παρουσιαζετε ως εκπροσοπος της δικεοσινης.

Με αυτο το σκεπτικο η μαχη μπορει να κρατισει μεχρι το τελος...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 7:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
moved to the right section, carry on ppl...^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
River
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 8:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 418
den tha me evriske pote giati poli apla den tha xrisimopoiousa tin idia texniki gia ola ta thimata m
oute tha eixa thelisei na gino Theos enas neou kosmou

_________________

I Wish To Be Forgiven...Zack...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 10:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπος... Αν θα το έκανα δε θα το έκανα για να "γίνω Θεός" ούτε θα σκότωνα αθώους-έστω κι αν απειλούσαν εμένα. Και δε νομίζω να με έπιαναν γιατί δεν χάνω εύκολα την ψυχραιμία μου και αν με έπιαναν θα δεχόμουν τα εγκλήματά μου και θα πήγαινα φυλακή.Big deal!Λόγω καλής διαγωγής θα με βγάζαν αμεσως(στα μισά και λιγότερα εννοώ)!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
izo
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 11:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
Kite έγραψε:
Δεν θα τουδινα σημασια.
Ουτε καν θα τον πρωκαλουσα.
Οταν ο Light σκοτοσε τον Lind L Tailor που παρουσιαστικε ως L, απεδιξε οτι εχει κακια μεσα του και αυτο εφερε τον L στα χναρια του. Εγω θα επερνα τα μετρα μου χωρις να σκοτοσω καπιον που παρουσιαζετε ως εκπροσοπος της δικεοσινης.

Με αυτο το σκεπτικο η μαχη μπορει να κρατισει μεχρι το τελος...


Sωστος και εγω θα τον εγραφα, ετσι λοιπον δεν θα καρφωνομουνα ευκολα και μετα αστον να ψαχνει...

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 2:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Μια μερα.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 6:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
Πραγματικά δεν έχω ιδέα!!Δε βλέπω τώρα και πολύ tv,αλλά τότε προφανώς θα έβλεπα.Δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση, όπως είπαν και τα παιδιά πιο πάνω, να σκοτώσω κάποιον αθώο ούτε και όποιον έχει αντίθετη άποψη..τουλάχιστον έτσι το βλέπω τώρα.Με την αστυνομία επίσης δεν έχω καμία σχέση οπότε ούτε από εκεί θα με έπιανε.
Ε καμιά βδομάδα θα με έψαχναν φαντάζομαι..αλλά για παραπάνω δε παίρνω όρκο! Laughing

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
scion(of)dark
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 11, 2008 6:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 100 Τόπος: thess/niki Τώρα Βλέπω: olla prospa8o :P
8a evaza kana kontino mou filo pou den kseri geia to death note na grafi ta onomata pou tou leo e kai na pxiasoune aftona siga Very Happy

fili iparxoune poloi esi eisai mono enas Very Happy

_________________
scion(of)dark
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Yoshin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 12, 2008 2:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 184 Τόπος: Ptolemaida Τώρα Βλέπω: Polla
Δεν το εννοω με αυτο το τροπο, αλλα αν λεω ΑΝ κανατε αυτες τις επιλογες του Light στην αρχη, μετα με το δικο σας intelligence, ποσο μακρια θα φτανατε.
Εγω το βλεπω για ενα μηνα για εμενα, γιατι δεν ειμαι οσο ευστροφος οσο ο L η ο Light. Αλλα πριν με πιασουν, θα τους εκανα την ζωη κολαση για να με βρουν...................hehehe Nameruna... bakayaro!!!

_________________
Clannad is the best
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 12, 2008 10:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Αν ηταν ετσι, κατι παραπανω απο εναν μηνα... αν και με τιποτα δεν θα εκανα οτι εκανε ο Raito... ψιλοκαρφωθηκε με οσα εκανε το ατομο....

Αλλα θα ειχε φαση για οσους με πειραζουν....

-Με χτυπησες?
-Ναι.
-Sakujo!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης