Το ξέρατε ότι naka σημαίνει μέσα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 4 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party 3/10,Thessaloniki
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 05, 2008 9:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Θα σε σκοτωσω! Εγω ψωνιο? Σαν δεν ντρεπεσαι!
Οπως σου ξαναειπα, πολυ ωραιες οι φωτος. Και με καλυτερη ιστορια αυτη τη φορα, μιας και ηταν σαν ενα versus poll anime style οπως γινονται σε πολλα forums. Επιτελους! Ενα versus poll εγινε live action ταινια? Razz

Περιμενουμε με αγωνια το επομενο, οπου αυτη τη φορα θα πεταξουμε τον Uchiha Sasuke απο το μπαλκονι. Razz

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
kuro-chan
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 05, 2008 10:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 20 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 49 Τόπος: θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: ouran high school host club - NANA
Yup, ειδικα η στολη του Sanosuke που την εφτιαξε ο ιδιος ο Cassiel (πηρε μια ιατρικη ρομπα και μετα απο ραφταδικο σε ραφταδικο Laughing ).

Εσυ παλι απορω που ησουν και δε σε πετυχα ενω εκανα αρκετες βολτες και προς τα κατω. Shocked Ειχε τιποτα χαρακτηριστικο το cosplay σου;

Και επ'ευκαιριας, η Alex90 ειναι η κοπελα στα δεξια στη φωτο #97 Wink[/quote]

Shocked νομιζα οτι ηταν αγορασμενη

εγω ημουνα ακριβως διπλα στην πορτα μπροστα απο τα φυλλαδια και φορουσα αφτια ritsuka ( homemade Razz )

_________________
respect to mello near mattu and L
^^
beyond birthday ROCKS!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 05, 2008 10:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Αχαχαχαχαχαχαχαχ...Σε έθαψε για τα καλά ρε Aoshi ο Adventurer !

LOL για το video ! Δεν είδα τον άλλονα να χορεύει LOL !

Suzumiya Haruhi FTW ! Haruhi, let me be ur boy, so not to be in melancholy Smile

kuro-chan έγραψε:

Και επ'ευκαιριας, η Alex90 ειναι η κοπελα στα δεξια στη φωτο #97 Wink


kawai onnanoko !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 1:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Να μαι και γω.Άργησα να απαντήσω επειδή μου χάλασε πάλι ο σκληρός μου δίσκος και έπρεπε να βρω ευκαιρία εδώ στην δουλειά για να μπω πάλι στο net Smile.

Το πάρτι και αυτή την φορά ήταν απλά κορυφαίο .Μόνη "απογοήτευση" ήταν το γεγονός ότι αν και υπήρχε περισσότερος κόσμος αυτή την φορά σε σχέση με το προηγούμενο πάρτι,τα cosplay ήταν περιορισμένα .Αρχικά νόμιζα ότι ήρθαμε λάθος μέρα/ώρα μόλις μπήκα,καθώς πέρα από τον NTG/Hollow Ichigo δεν υπήρχε αρχικά κανέναν άλλος ντυμένος. Ευτυχώς ήρθαν αργότερα και μερικά άλλα άτομα με cosplay και μπορέσαμε να τραβήξουμε τις φώτος που τραβήξαμε Wink .Αυτή την φορά έλλειπαν αρκετές "κλασσικές" παρουσίες από τα προηγούμενα πάρτι,ο καθένας για τους λόγους του,αλλά αναπλήρωσαν οι επιστροφές παλιότερων (και ανάμεσα τους, πανέμορφων btw Laughing ) παρουσιών και η εμφάνιση νέων (όπως οι κοπέλες στην 8η από το τέλος φώτο από όσες ανέβασε ο AngelOfTheDarkHeaven, οι οποίες ήρθαν από την Αθήνα για το πάρτυ και ελπίζω να τις δούμε και στο forum όπως είπαν Smile ).Γνώρισα και άλλα πολλά άτομα που δεν γνώριζα (πολλά για να τα αναφέρω) αλλά όχι φυσικά όλα.Ελπίζω κάποτε να σας "εμπεδώσω" όλους με κάθε νέο πάρτι (υπάρχουν και τα meetings φυσικά Wink ). Από την άποψη του "καιρού",ούτε έξω,ούτε μέσα είχε κρύο.Ιδιαίτερα μέσα όταν μαζεύτηκε και κόσμος έφτασα σε σημείο να ιδρώσω κιόλας Razz .Αυτό μου λέει ένα πράγμα.Ότι ποτέ ξανά δεν θα ξανασκεφτώ ούτε για πλάκα τον καιρό στην επιλογή του επόμενου cosplay μου,εφόσον έτσι και αλλιώς μέσα πάντα θα έχει ζέστη. Αυτή την φορά σκεφτόμουν διάφορα "καλοκαιρινά" cosplay και επέλεξα τελικά να ντυθώ Sanosuke Smile.Τώρα σαν αρχική σκέψη για το επόμενο έχω τον Dark από DNAngel όπως είναι στο avatar μου Embarassed .Δεν έχω καταλήξει φυσικά ακόμα.Τώρα το επόμενο πάρτι να υποθέσω θα γίνει ίσως 19.12.2008;Μια υπόθεση κάνω επειδή έτυχε ( Shocked ; ) να πετύχω τις ημερομηνίες των 2 προηγουμένων μήνες πριν γίνουν (όποιος με είχε added στο msn και κοιτούσε την sig μου ξέρει).Πάντως μετά το πάρτι, εκεί που περπατούσαμε στον δρόμο έτσι cosplayαρισμένοι έγινε και κάτι άλλο απίστευτο και μας πήγε 3 η ώρα.Αυτά είναι .

DJDragon την επόμενη φορά θα βάλουμε πάλι χέρι και θα νικήσω Laughing .Μην το αφήσουμε στην ισοπαλία.Θα βάλω και κάποιον να του κρατάει τον ώμο Rolling Eyes .SSJGojeta την 3η φορά θα σε σηκώσω που θα πάει Very Happy .Πάμε και οι δύο πίσω στην γυμναστική για να το καταφέρουμε Wink .Aoshi θα σε αγαπούσαμε περισσότερο αν δεν μας έβριζες όλους μόλις μας έβλεπες Razz .Άντε ανέβασε και τις δικές σου φώτος (όλες Smile ).Καλά Adventurer αν δεν έκανες την "ιστοριούλα" σου με τις φώτος δεν γινόταν.Σιγά που θα βαριόσουν όπως έλεγες Razz . Κάθε φορά έχει γέλιο.


billmcnik έγραψε:

tote yphrxan 2 ritsouka!!! Very Happy


Adventurer έγραψε:

Και επ'ευκαιριας, η Alex90 ειναι η κοπελα στα δεξια στη φωτο #97 Wink


Ναι όντως υπήρχαν δύο Razz .Kαι η 2η Ritsouka είναι η κοπέλα στα αριστερά στην ίδια φώτο.Τουλάχιστον αυτό είναι το ("νέο") nick της Tsuki στο anime.gr Smile

kuro-chan έγραψε:

Shocked νομιζα οτι ηταν αγορασμενη

εγω ημουνα ακριβως διπλα στην πορτα μπροστα απο τα φυλλαδια και φορουσα αφτια ritsuka ( homemade Razz )


Σε κάποια φάση πρόσεξα μια κοπέλα να φοράει αυτάκια.Μήπως ανέβηκες πάνω σε κάποια φάση;Κατά τα άλλα εγώ κάτω δεν κατέβηκα σχεδόν καθόλου.Που κρύφτηκες και δεν σε έβγαλε φώτο ούτε ο Adventurer Smile.Και το χειρότερο είναι ότι δεν βγήκες μαζί και με όλους τους άλλους που ντυθήκαμε. Ήμασταν που ήμασταν λίγοι.Σχετικά με την στολή μου πήρε περίπου 60 ευρώ να την κάνω και ήταν υπόθεση χμ...4 ημερών να πω.Εκτός να βάλεις και τον σταυρό μέσα οπότε μιλάμε για πολλαπλάσια τιμή Embarassed

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 1:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
kuro-chan έγραψε:
εγω ημουνα ακριβως διπλα στην πορτα μπροστα απο τα φυλλαδια και φορουσα αφτια ritsuka ( homemade Razz )


Α εσεις ησασταν η παρεα που ρωτησε αν αυτο ειναι το Cofix και σας ειπα ναι?

Anyway, οι φωτογραφιες ειναι ετοιμες, enjoy! Δεν εβγαλα πολλες αυτη τη φορα, προτιμησα για μια (και μονο) φορα να ασχοληθω με το παρτυ παρα με τις φωτογραφιες. Επισης, βγαλαμε και τι σερβιτορα αυτη τη φορα, αλλα δεν φαινεται σε καλη οψη (δειτε του Adventurer).
Ikuze...

Απο τα αριστερα, Ptomahawk, η πλατη του AngelOfTheDarkHeaven, και ο τρομερος Cassiel ως Sanosuke απο το Rurouni Kenshin με κορδελα ραμπο.

Το μοντελακι του ΚΑΘΕ παρτυ, Union Sagittarius!

Cassiel ως Sanosuke, Ptomahawk, Θοδωρης ντυμενος Hollow Ichigo (στα δεξια, το ονομα του παιδιου μου διαφευγει συνεχως).

H Νικη μας, η αλλιως Hitorinai Kokoro, με το σημα της νικης (μαλλον προσπαθει να μου πει ποσο τα σπαω).

Οι περισσοτεροι εδω μου ειναι αγνωστοι, παντως περασαν καλα, αλλα μη ξεχναμε τερμα αριστερα με το γκριζο μπουφαν τον Abarai και ο τυπος με τα "κερατα" ειναι ο SSJGojeta.

DjDragon προσπαθει να αποφυγει φακο Aoshi. Φακος Aoshi deals 1 photo damage to DjDragon.

Απο αριστερα Kakashi-sensei, Hentai και τελος το κεφαλι που ξεπεταγεται ειναι της κοπελιας του Kakashi, Λενα στο ονομα (αν δεν κανω λαθος βεβαια).

Αυτη εδω ειναι η σερβιτορα μας, που ολως παραδοξως εχει ορεξη για νταηλικια.

Το Maraki κανει :Ρ και ο Adventurer κανει Ο_ο και μετα λετε εμενα τρελο.

Ναι αλλα ειμαι τρελος. Να λοιπον Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΓΩ!

Μια γενικη φωτο του πανω οροφου του παρτυ.

Μια ακομα!

Αντωνια, η αλλιως Aphiliky με ενα ζευγαρι γυαλια μεταμορφωνεται στο απολυτο θυληκο...

Το στομα του Cassiel (την βγαζω τελικα για να μαθει να μην μου λεει για καφε)... Μετα απο αυτο εγω θα το ξανασκεφτομουν να τον πλησιασω...

Cassiel (Sanosuke) εκανε μια γκαφα και τωρα απολογειται (για την ακριβεια, μου υποκλινεται αλλα ΝΑ ΠΑΡΕΙ τον πετυχα οταν σηκωνοταν)...

Το πολυ ποτο κανει κακο. Αφου πηρε αγκαλια τη Mona Risa, αποφασισε να βγει... ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ (ευτυχως μονο) μαζι της.

AngelOfTheDarkAlmightySupahDupahOompahMegaBummahHeaven η εν συντομια Αγγελος κραταει ψηλα το κεφαλι.

Ο αγαπητος Sanji, του οποιου το ονομα μου διαφευγει. Αν δεν κανω λαθος ειναι αδερφος του Αγγελου.

Ο Adventurer (Android17) με προκαλει σε φωτομονομαχια!

Προσπαθει να μην γελασει, αλλα λιγο του αχνοφαινεται...

Με πετυχε κατακουτελα. Τελικα, ως Android17 που ειναι εχει καλο σημαδι.

O Uchiha Sasuke εκανε κατι που δεν το περιμενε κανεις. Σχεδιασε αυτο που βλεπετε στη φωτογραφια, και απο οτι φαινεται, του λειπει μονο η στολη.

Με ενα καλο timing, πηδηξα στον αερα και εβγαλα μια φωτο του ολου παρτυ.

Τα δυο αδερφια, UnionSagittarius (Ιωαννα) και Hitorinai Kokoro (η αλλιως Νικη στο forum μας).

FALCON P-P-P-PUNCH!

Η Aphiliky και η extremely cute schoolgirl φιλη της (Ειρηνη) μας δειχνουν μια ζεστη αγκαλια.

Ο Ptomahawk κανει μπανιστηρι το καινουριο ζευγαρι Aphiliky-Cassiel...

... και καθως τον εβγαλε K.O. σε χρονο DT ο Cassiel, αποφασισα να απαθανατισω την τελευταια σκηνη με ενα κοντινοτερο πλανο.


Αυτα παιδες, περιμενουμε με αγωνια το επομενο παρτυ. Γιαννη ας κανουμε κανενα meeting καμια φορα.

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 1:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Με έχετε ξεσκίσει στις φώτος (και στα οτινάναι σχόλια) όλοι σας XD. Βtw Aoshi δεν πίνω ούτε σταγόνα Rolling Eyes .Και καλύτερα να ξανασκεφτείς Aoshi όντως αν θα με πλησιάσεις. Που πας και χώνεις τον φακό σου στα μούτρα μου. Φιλιάκια δεν δίνω σε αγόρια ότι και να κάνεις Razz .

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 2:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Cassiel έγραψε:
Με έχετε ξεσκίσει στις φώτος (και στα οτινάναι σχόλια) όλοι σας XD. Βtw Aoshi δεν πίνω ούτε σταγόνα Rolling Eyes .Και καλύτερα να ξανασκεφτείς Aoshi όντως αν θα με πλησιάσεις. Που πας και χώνεις τον φακό σου στα μούτρα μου. Φιλιάκια δεν δίνω σε αγόρια ότι και να κάνεις Razz .


Δεν λες τίποτα ! Κι εμένα που ντύθηκα Inuyasha στο προηγούμενο party με ξέσκισαν στις φώτος όλοι ως και η Sommium Laughing Τώρα ήταν η σειρά σου να κάνεις τις...τρέλες σου στο πάρτυ της Παρασκευής !

Κι εννοείται ότι θα σε κανονίσω στο επόμενο πάρτυ στο bras en de !(Πως το λένε ρε πια αυτό το παιχνίδι με τα χέρια ? Razz )... Αν δεν τον πειράζει τον Cassiel θα δοκιμάσω στο επόμενο πάρτυ να σηκώσω τον χοντρούλη φίλο μας, τον SSj4Gogeta Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
alex90
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 9:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 24 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 284 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: polla.....
*aoshi*
emena den me ebgales kamia foto...alla fantazome isoun apasxolimenos me tis apopeires biasmou...
den peirazei...ego den sou kratao oute gia to ena oute gia to allo kakia... Smile Smile Smile
an kai tha prepe na mou kanei kana mathima h nami(one piece) pos na ferome se teties periptoseis^^

Παράθεση:
Και επ'ευκαιριας, η Alex90 ειναι η κοπελα στα δεξια στη φωτο #97 Wink


WOW...me ekplisis...mpravo sou... Shocked Shocked Shocked

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 9:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
alex90 έγραψε:
*aoshi*
emena den me ebgales kamia foto...alla fantazome isoun apasxolimenos me tis apopeires biasmou...
den peirazei...ego den sou kratao oute gia to ena oute gia to allo kakia... Smile Smile Smile
an kai tha prepe na mou kanei kana mathima h nami(one piece) pos na ferome se teties periptoseis^^


lol...Για να ξυπνήσει ο Aoshi θέλει μία γροθιά ala Tsunade... lol

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 10:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
alex90 έγραψε:
*aoshi*
emena den me ebgales kamia foto...alla fantazome isoun apasxolimenos me tis apopeires biasmou...
den peirazei...ego den sou kratao oute gia to ena oute gia to allo kakia... Smile Smile Smile


Αχου το!
Δεν κατεβηκα στον κατω οροφο για φωτογραφιες, για την ακριβεια δεν προλαβα γιατι κατι επαθε η μπαταρια της φωτογραφικης ενω μολις την ειχα βγαλει απο την φορτιση για να ειναι ετοιμη για το παρτυ, ευτυχως προλαβα και εβγαλα μερικες. Την επομενη θα σε βγαλω καμια 15αρια να εχουμε, δεν θελω μονο να μου στεναχωριεσαι.

Και σιγα τις αποπειρες, αφου ξερεις οτι σε πειραζω. Rolling Eyes
Αλλα εφ'οσον δεν μου κρατας κακια να το ξανακανω! Razz

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 06, 2008 11:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
pwpw ti ghost p eimai Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 2:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Xoxoxo Eimai ki egw stis fwtoz lol...Polu kalo party odws emena m arese an kai dn pira xabari pote pernan meros stin klirwsi pou egine meta alla tespa...kai pali polu kala itan...Eixa omws ena provlimataki kai e3akolou8w dld na exw......Dn 3erw ti na du8w....Dn 3erw kapoion xaraktira pou na mou moiazei (logw malliou kuriws) kai 8elw polu na du8w ki gw s ena cosplay ... Wink Tespa next time (dwste kamia idea re paides plz)

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 5:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
PortgasDAce έγραψε:
Xoxoxo Eimai ki egw stis fwtoz lol...Polu kalo party odws emena m arese an kai dn pira xabari pote pernan meros stin klirwsi pou egine meta alla tespa...kai pali polu kala itan...Eixa omws ena provlimataki kai e3akolou8w dld na exw......Dn 3erw ti na du8w....Dn 3erw kapoion xaraktira pou na mou moiazei (logw malliou kuriws) kai 8elw polu na du8w ki gw s ena cosplay ... Wink Tespa next time (dwste kamia idea re paides plz)


Ποίος από όλους είσαι ?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 7:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Well se 1 pic pou leei oti mexri kai katw ka8omastan gia na doume ta amvz fenomai...a kai pio panw se mia pic pou leei o [Aoshi] Ναι αλλα ειμαι τρελος. Να λοιπον Ο ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΕΓΩ! ...e egw eimai autos apo pisw Very Happy

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kuro-chan
Δημοσιεύθηκε: Παρ Οκτ 10, 2008 1:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 20 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 49 Τόπος: θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: ouran high school host club - NANA
λοιπον για να δουμε ποιοι με ειδαν εγω ημουν ο ritsuka με το μαυρο πουκαμισο Rolling Eyes

_________________
respect to mello near mattu and L
^^
beyond birthday ROCKS!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης