Το ξέρατε ότι aniki σημαίνει αδερφός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη
Σελίδα 3 από 9
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Όλα τα ιαπωνικά RPGs παρούσας γενιάς κονσολών!!!
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 31, 2008 7:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Πάνω στην βιασύνη μου ξέχασα να το διευκρινίσω:

Όταν ανέφερα ότι τα ιαπωνικά rpg στο SNES ήταν μετρημένα στα δάκτυλα εννοούσα όσα κυκλοφόρησαν στην δυτική αγορά. Εννοείται στην Ιαπωνία γινόταν ο χαμός από rpg, γι' αυτό κι ήταν πιο δημοφιλές από το Mega Drive. Aς είναι καλά το internet που μπορείς να βρεις τα πιο δημοφιλείς rpg για SNES μεταφρασμένα στ' αγγλικά από fans (όπως η σειρά Dragon Quest και τo Tales of Phantasia).

Sorry αν αρχικά βγήκα από το θέμα αλλά με τράβηξε το σχόλιό σου για το κατα πόσο ορισμένα παιχνίδια θεωρούνται rpg. Rolling Eyes
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 07, 2008 1:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
kala sovara ta svisate ta post? ele0r.

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 07, 2008 6:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Summoner έγραψε:
kala sovara ta svisate ta post? ele0r.


Αναγκαστικά τα έσβησαν...Έτσι όπως flammarane ο ένας τον άλλον έπρεπε να το κάνουν...

Τέλος η συζήτηση...Ασχοληθείτε από εδώ και πέρα στην προσθήκη παιχνιδιών για να εμπλουτιστεί το Games Library !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 07, 2008 8:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Ti etsi opos flamaran k ase to idio sxolio kathe fwra pou grafeis se afto to topic. Gia emena htan symantika ta post.

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 07, 2008 9:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Summoner έγραψε:
Ti etsi opos flamaran k ase to idio sxolio kathe fwra pou grafeis se afto to topic. Gia emena htan symantika ta post.


Ναι αλλά λίγο πολύ ξέρουμε όλοι περι τίνος μιλάμε και δεν χρειαζόταν να μαλώνουμε για το τι είναι το ένα και τι το αλλο...Δεν ήταν λίγο έλεος ?Κι εξάλλου τα posts ήταν τεράστια που θα σε έκανε να θες να γίνεις φιλοσόφος συγγραφέας.Έλεος δηλαδή...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 08, 2008 8:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Ήταν request του δημιουργού αυτού του topic και έπρεπε να το σεβαστούμε Smile

Συνεχίστε με την λίστα, δημιουργείτε κάτι όμορφο εδώ.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Scatman
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 08, 2008 2:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 436 Τόπος: Scatman's World Τώρα Βλέπω: OVAs
κριμα να χαθει η ατακα : "Scatman Οπως και να το κανεις ειμαι αυθεντια στα jrpgs" .. κριμα Laughing Cool

_________________
|My Youtube | RPG News
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 12:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Ήρθε η ώρα λοιπόν για το πρώτο update που αφορά τα φορητά.Μετά από μερικές μέρες "δουλειά" (στην δουλειά Razz ) σας παρουσιάζω την complete λίστα των jRPG του PSP που κυκλοφορούν και θα κυκλοφορήσουν.Φυσικά και σε αυτή την περίπτωση δεν συμπεριλαμβάνω τίτλους των οποίων η κυκλοφορία δεν έχει επιβεβαιωθεί ή επιβεβαιώθηκε και δεν ξανακούστηκαν για μεγάλο διάστημα.Επιπλέον πάλι υπάρχουν και ελάχιστα "υβρίδια" στην λίστα που τελικά αποφάσισα να συμπεριλάβω για λόγους πληρότητας όπως έγινε και στις άλλες κονσόλες (π.χ. τα Rengoku).Enjoy !

Θα ακολουθήσει άλλο ένα update που θα αφορά όλα τα jRPG του NDS.Από την στιγμή που αυτά όμως υπερτερούν αριθμητικά -όλα συνολικά- όσα παρουσιάστηκαν στο παρόν θέμα για τις άλλες 4 κονσόλες,όπως φαντάζεστε θα πάρει αρκετό καιρό (πιθανόν εβδομάδες) ως που να ετοιμαστεί Embarassed .

Τέλος για να μην χάνεται ο κάθε αναγνώστης του θέματος στις άπειρες εικόνες έχω τοποθετήσει Spoiler tags γύρω από τα παιχνίδια κάθε κονσόλας χωριστά, έτσι ώστε να μπορεί ο καθένας να "ανοίγει" τους τίτλους όποιας κονσόλας προτιμά μεμονωμένα και απευθείας Smile .

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Scatman
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 3:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 436 Τόπος: Scatman's World Τώρα Βλέπω: OVAs
Πως μπορει να θεωρειται μια λιστα Complete (και μαλιστα με τετοια βεβαιοτητα) οταν σου εχουν ξεφυγει πολλα στην PSP λιστα ? Οταν αμφισβητω την guru ταση σου εχω τους λογους μου.

Με μια συντομη ματια λειπουν πανω ή κατω 10 τουλαχιστον games. Ενδεικτικα αναφερω : Daikukai Jidai 4, Taikou Risshiden IV, Nakahara No Hasha Sangoku Shouseiden κτλ

Επισης τα Mobile Suit Gundams μονο RPGs δεν ειναι. Καθαροτατα Simulation/Startegy games απτην εποχη του '90. Kλασσικη παγιδα στην οποια πεφτουν ατομα που δεν εχουν παιξει τα συγκεκριμενα Games

_________________
|My Youtube | RPG News
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 8:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Και εγώ έχω τους προφανείς λόγους μου να σε αμφισβητώ.Αρχικά δεν είναι "πολλά" 10 παιχνίδια.Άσχετα με αυτό θέλω να μου αναφέρεις τα υπόλοιπα 7.Γιατί τα 3 που ανέφερες είναι καθαρά και μόνο Strategy και γι'αυτό δεν τα έβαλα.Δεν υπολογίζεις τον λόγο μου;Ε τότε πάνε ενδεικτικά (γιατί παντού ως τέτοια θα τα βρεις) στα psp.ign.com , www.gamefaqs.com ή www.vgrebirth.com (σε αυτό το τελευταίο για όλα τα προηγούμενα μέρη των 3 σειρών που ανέφερες, καθώς τα PSP games δεν τα έχει ακόμα συμπληρωμένα) και δες να το επιβεβαιώνουν και αυτά.Άλλωστε δεν τα έχω και για αυτό τον προφανές λόγο στην συλλογή μου κατεβασμένα.Πέριμένω τα άλλα 7 γιατί εμένα με νοιάζει αν έχω ελλείψεις,ασχετα αν δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο.Όσο για τα 2 συγκεκριμένα Gundam, πες μου σε τι διαφέρουν από τα Super Robot Taisen,τα οποία είναι Strategy RPG.Αν μου πεις κάποια λογική διαφορά θα τα αφαιρέσω.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Scatman
Δημοσιεύθηκε: Τετ Σεπ 10, 2008 11:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 436 Τόπος: Scatman's World Τώρα Βλέπω: OVAs
Μα το ΘΕο περιμενα αυτην την απαντηση και την πηρα : "Τα ηξερα OΛΑ αλλα δεν τα εβαλα γιατι.."
Xχαχα. Προβλεψιμος πλεον Wink

Με την ιδια λογικη δε θα επρεπε να βαλεις και το SD Gundam το οποιο ανηκει στην ιδια κατηγορια με 2 απο αυτα αυτα. Επισης, το Daikukai Jidai 4 ΟΥΔΕ μια σχεση εχει με strategy.

Και Btw, για να μαθαινουμε ιστορια το Daikoukai Jidai εχει ως αγγλικη εκδοχη την ονομασια Uncharted Water. Το γνωστο_αγνωστο RPG απο Snes.

Κι επειδη εχω κεφια, ιδου μια Pic του "strategy" Daikukai Jidai 4 (simulation/RPG):



Ιδου του τoυ Sakahara (strategy/RPG):



Idoy tou Rishiden 4 (strategy/RPG), στο οποιο ο διοικητης εξελισεται κι αναπτυσει ικανοτητες διαχειρισης μοναδων. Η σειρα εξαλου υπαρχει μεχρι και στο Snes σαν RPG :



Τα Mobile Gundam λοιπον , δεν εχουν ΟΥΔΕ μια σχεση με το SRW A, SD Gundam για τον απλουστατο λογο το gameplay & φιλοσοφια του παιχνιδιου ειναι διαφορετικες. Στα μεν SD & SRW διαχειριζεσαι mechs και υπαρχει development/εξελιξγ/αναπτυξη στα δε Mobile Suit Gundam, διαχειριζεσαι αριθμο μοναδων και σε καποια παλι παραγεις (ξεκαθαρο στοιχειο strategy) που απλας πας στη μαχη για να πολεμησουν. Εφοσον ο παικτης κερδισει το fight round, στα περισσοτερα ακολουθει μια text σκηνη κ αμεσως μετα η επομενη μαχη. Οπως ανεφερα δεν υπαρχει development. Οτι ακριβως συμβαινει με το καθε strategy αλλα με εναν καπως πιο ανατολικο τροπο.

Ακομη, εδω υπαρχει αντιφαση. ΤΗ μια λες λες οτι τα RPGs τα κατηγοριοποιεις βασει του γουστου σου, την αλλη επικαλεισαι το τι λενε τα Official sites και την αλλη τι λενε τα διαφορα community sites. Αληθεια, ΠΟΙΟΙ ειναι αυτoi που τα κατηγοριοποιησαν? Γιατι ιδιαιτερα στο Gamefaqs, εχουν γινει απειρα εγκληματα. Εγω παλι λεω, καλο ειναι να παιζουμε τα παιχνιδια που κρινουμε και να εμπιστευομαστε την κριση μας αντι των αλλων που πιθανα το ειδαν απο αλλου κοκ.

Επισης, ειπα με μια πρωτη ματια βλεπω να λειπουν πανω-κατω δεκα. Ο αριθμος αυτος ενδεχεται να ειναι μεγαλυτερος εφοσον κοιταξω τη λιστα μου.

Cassiel οπως νομιζεις. Ειναι ασκοπο. Εχεις μια εικονα ειδημονα για τον εαυτο σου με αποτελεσμα να "κλεινει" το μυαλο και να μην μαθαινεις/εμπλουτιζεις τις γνωσεις σου. Δικο σου prob αυτο.

Αφου καιγεσαι να μαθεις ποια RPGs παρελειψες, ιδου :

Bounty Hounds , Cardinal Arc, Dungeons & Dragons - Tactics, Daikoukai Jidai IV , Generation of Chaos IV: Another Side , Galaxy Fraulein Yuna Collection , King's Field Additional , King's Field Additional II, Ken To Mahou To Gakuen Mono (Totomo, Dungeon in School), Lord of the Rings Tactics, Let?s Create Our Own World (Tyuumon Siyouze! Oretachi no Sekai), Infinite Loop, Mimana Iyar Chronicle, Nakahara no Hasha - Sangoku Shouseiden, Puzzle Quest: Challenge of The Warlords, Puzzle Quest - Galatrix, Rockman Dash , Rockman Dash 2, R-Types Tactics, Tir-Na-Nog, Twelve - Sengoku Fengshenden, Taikou Risshiden IV

μου πηρε αρκετη ωρα και λυπαμαι πολυ που δεν τα συνδεσα με καποιο site. Αλλα αυτο πρεπει να ειναι το τιμημα Razz

ΕΠισης καποια παιχνιδια δεν προστεθηκαν λογω της δυτικης φιλοσοφιας τους.

Για να χτισω την PS1 & 2 Λιστα μου, μου πηρε ουτε λιγο ουτε πολυ γυρω στα 7 χρονια. Ποτε ομως δεν ειπα οτι δεν εχω να μαθω κατι, κι ακομη και σημερα θεωρω πως δεν τις εχω ολοκληρωσει για διαφορους λογους. Θελω να πω (γιανα μην παρερμηνευτει) πως οι πραγματικα σοβαρες προσπαθειες θελουν υπομονη, μελετη, γερα νευρα κι ανοιχτο μυαλο, δεκτικο.

Αλλα και παλι, δε νομιζω οτι εχει νοημα το ποστ μου. Θα βρεις παλι χιλιες-δυο αιτιες να απορριψεις αυτα που γραφω που ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ τα ξερεις αλλα δεν τα προσθεσες. Εαν συμβει το αντιθετο τι να πω? Θα πεσω απτα συννεφα Razz

_________________
|My Youtube | RPG News
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 11, 2008 12:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Παράθεση:
Για να χτισω την PS1 & 2 Λιστα μου, μου πηρε ουτε λιγο ουτε πολυ γυρω στα 7 χρονια. Ποτε ομως δεν ειπα οτι δεν εχω να μαθω κατι, κι ακομη και σημερα θεωρω πως δεν τις εχω ολοκληρωσει για διαφορους λογους. Θελω να πω (γιανα μην παρερμηνευτει) πως οι πραγματικα σοβαρες προσπαθειες θελουν υπομονη, μελετη, γερα νευρα κι ανοιχτο μυαλο, δεκτικο.


Ετοίμασε την λίστα και ανέβασε την ! Θα σε βοηθήσω εγώ...

Κατά τα άλλα το ήξερα ότι αρχίσατε πάλι το flamming... ... Γιατί δεν ρωτάτε οι ίδιοι τον Ellorai που θα είναι και 3ος για την δικιά του γνώμη...Μπορεί να έχει κάποιου από εσάς την γνώμη σύμφωνη, μπορεί όχι...Πάντως δεν βλάπτει να τον ρωτήσετε Laughing

Εμένα μην με ανακατεύετε γιατί δεν έχω ιδέα από Wii + PS3 και άλλα παιχνίδια αυτού του θέματος ! Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 11, 2008 1:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Διορθοση:
Το "tales of Eternia" για PSP δεν κικλοφορισε στην Αμερικη.
Ηταν μια πρωσπαθια της Ubisoft να τραβιξει το ενδιαφερον των ευροπεων στην διμοφιλη σειρα, μα τελικα το παιχνιδι αδικιθικε, κι αυτο πιστεβω εγινε απο βλακια της Ubisoft και της Namco.
Καθως επεζα το παιχνιδι συναντισα τεσσερεις φωρες τα ονοματα αυτων που μιλανε να ειναι σε Creimelιανα ή και σε Ιαπονεζικα, και μια φωρα σε ενα μεταγενεστερο cutscene ακουγονταν οι διαλογοι απο πρωϊγουμενο cut scene. Το δεφτερο δεν ειναι τοσο πρωβλιμα, καθως το αγγλικο voice acting ηταν τοσο χαλια, που οσους γνωριζω να επεξαν το παιχνιδι, διλοσαν οτι το απενεργοποιισαν.
Ενα τοσο παλιο παιχνιδι με τοσα bugs και ελατοματα στην αγγλικη εκδοχη, δεν το φερνεις σε ατομα που δεν το ξερουν χωρις να το βελτιοσεις. Πωσο μαλων με ενα τοσο χαζο εξοφιλο!
Εσας πιο θα σας τραβουσε την πρωσοχη...
Spoiler:

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 11, 2008 1:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Εμένα βέβαια δεν με τραβάνε γενικά τα εξώφυλλα...Εγώ κρίνω το παιχνίδι από τα screenshots και το σενάριο...

Ομολογώ πως το εξώφυλλο του PSP είναι όντως χάλια...Λες και κάποιος το έκανε διπλό frame εκεί πέρα με το photoshop...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Σεπ 11, 2008 1:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
DjDragon έγραψε:
Εμένα βέβαια δεν με τραβάνε γενικά τα εξώφυλλα...Εγώ κρίνω το παιχνίδι από τα screenshots και το σενάριο...

Ομολογώ πως το εξώφυλλο του PSP είναι όντως χάλια...Λες και κάποιος το έκανε διπλό frame εκεί πέρα με το photoshop...
Πως ομως να ενδιαφερθει καπιος να ψαξει για screenshots και σεναριο, απο ενα παιχνιδι που του ειναι παντελος αγνωστο, και το κουτι δεν του τραβα καν το ενδιαφερων... Ποσο μαλων με το γεγονος οτι το PSP ειναι port-able και φυλοξενει απυρα απαρχεομενα παιχνιδια, που επιδη ηχαν δοξα στην εποχη τους, περιμενουν να εχουν την ιδια δοξα και τωρα.
Δεν διαφονω με τη λογικη να portαρουν παλια παιχνιδια για να μαθενουν οι νεοτεροι και να θημουντε οι παλιοτεροι, μα αν ειναι να το κανουν, να φρωντιζουν να τα διορθονουν πρωτα, και να κυλοφορει που και που κανενας αυθεντικος κενουριος τιτλος...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 9
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης