Το ξέρατε ότι ichigo σημαίνει φραουλα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 17 από 20
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    Anime Direct Downloads
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 25, 2007 11:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
guys kserete pou mporw na katevasw dirrect to one piece ? Confused
rmvb protimotero alla k .avi den 8a me xalasei to realitylapse
den to xei Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
urahara
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Δεκ 29, 2007 4:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 29 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1 Τόπος: thesalloniki
to exi to realitylapse alla alli kali selida ine i www.dbz-media.nl exi dragonball, naruto & onepiece
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιαν 02, 2008 6:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
urahara έγραψε:
to exi to realitylapse alla alli kali selida ine i www.dbz-media.nl exi dragonball, naruto & onepiece


sto realitylapse mou leei oti to apomakrinan gia logous mpla mpla mpla Confused
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
jhetfield18
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιαν 03, 2008 11:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 68 Τόπος: Hrakleio,Kritis Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto Shippuuden,Hayate no Gotoku,Ladies vs Butlers,Durarara
koita an thes kai sto narutofan to uposite animeplus.Vevaia einai me sundromi kai exei kai sugkekrimeno bandwidth pou simainei oti gia parapanw bandwidth i tha plirwseis gia na pareis alla 10 i 20 G px i tha perimeneis gia tin arxi tou epomenou mina pou tha ananewthei i sundromi.Alla eimai sigouros oti exei to one piece kai se kali poiotita opws kai pampola alla.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
WishaKoS
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 05, 2008 11:42 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: gOreMaGedd0N ::
::Moderator::<br>:: gOreMaGedd0N ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 601 Τόπος: Under the Moonlight Τώρα Βλέπω: Karas
Το link που πόσταρες (αναφέρομαι στο *kraga*) φαίνεται να χρησιμοποιεί redirect σε ιστοσελίδα με πορνογραφικό υλικό. Δε γνωρίζω το παλιό περιεχόμενο του website, καθώς επίσης δε γνωρίζω εάν είναι μόνιμο το redirect εν γνώσει των webmasters ή πρόκειται για κάποιο attack από τρίτους. Δυστυχώς με τα καινούρια δεδομένα αναγκάστηκα να αφαιρέσω το hyperlink. Εάν επέλθει κάποια αλλαγή στο redirect στείλε μου ένα PM ώστε να προσθέσω το link ξανά =)
Anyway! Let the Foruming go on! Very Happy

WiSh.

_________________
Girls come and go... Epics are Soulbound.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
XxXAnimeXxX
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 12, 2008 5:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Naxos!!! Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Paidia Kserete Pou Borw Na Katebasw Direct To Anime: Power Stone Kai To Bedaman Se Kali Poiotita!!! Parakalw Apanthste Mou! Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
XxXAnimeXxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 9:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Naxos!!! Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Re Paidia Kaneis??? Sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 9:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
XxXAnimeXxX έγραψε:
Re Paidia Kaneis??? Sad
se torrent h irc ama 8es Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
XxXAnimeXxX
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 10:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Naxos!!! Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
AAA! THANKS! Se Torrent Arki Na Exei Kali Poiotita Kai Seeders!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 13, 2008 10:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
XxXAnimeXxX έγραψε:
AAA! THANKS! Se Torrent Arki Na Exei Kali Poiotita Kai Seeders!

http://www.mininova.org/search/Power+Stone/1 1seeder 7 leecher Sad
me Bedaman den prepei na asxoli8ike kana funsub group Razz

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
XxXAnimeXxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 2:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Naxos!!! Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Thanks Ma Ayto To Power Stone Einai English Dub!!! Kai Se English Dub An Boris To Bedaman!?PLS?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 14, 2008 6:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
XxXAnimeXxX έγραψε:
Thanks Ma Ayto To Power Stone Einai English Dub!!! Kai Se English Dub An Boris To Bedaman!?PLS?


opws vlepeis edw :
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1661

kai edw http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=Bedaman&do.search=search

DEN UPARXEI fansubgroup pou na asxoli8ike me auta ta anime !!! gia auto den vriskeis tpt

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
VitsioMan
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 19, 2008 1:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 287 Τόπος: θεσσαλονικη
Ξερει κανεις που μπορω να κατεβασω το berserk, εχω δει μερικα επισοδεια αλλα δυστιχος δεν τα βρικα ολα.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email AIM διεύθυνση MSN Messenger
jhetfield18
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 19, 2008 3:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 68 Τόπος: Hrakleio,Kritis Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto Shippuuden,Hayate no Gotoku,Ladies vs Butlers,Durarara
Kserw sigoura oti exei ena torrent sto www.boxtorrents.com gt to katevazw twra Razz kai upotithetai oti einai olo.Tsekare to ,den xaneis tpt!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kain
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 19, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 709
Δεν ξέρω αν έχει ξανα αναφερθεί, αλλά το η καλύτερη σελίδα που έχω βρει είναι το www.animeternity.com
Έχει λίγες σειρές, αλλά το κάθε επεισόδιο μου κατεβαίνει με 60 Kb/s (πολύ γρήγορο σε σχέση με άλλες σελίδες) και μπορώ να κατεβάσω μέχρι και 8 επεισόδια ταυτόχρονα. Χωρίς rapidshare, megaupload κτλ. Το μόνο κακό είναι οτι έχει λίγες σειρές, αλλά νομίζω πως τις αλλάζει κάθε τόσο. Άλλωστε δεν νομίζω να μπορούσε να βάλει παραπάνω, γιατί το Bandwidth θα πήγαινε περίπατο... Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω ας το πει...

Για την ώρα έχει:

Bokurano 1-17 (Δεν ξέρω γιατί δεν το έβαλε ολόκληρο)
Gungrave
Gunslinger Girl
Honey & Clover
Honey & Clover II
Hyper Future Vision: Gunnm (Battle Angel Alita)
The Melancholy of Haruhi Suzumiya
Wonderfoul Days

Παράθεση:
Το link που πόσταρες (αναφέρομαι στο *kraga*) φαίνεται να χρησιμοποιεί redirect σε ιστοσελίδα με πορνογραφικό υλικό. Δε γνωρίζω το παλιό περιεχόμενο του website, καθώς επίσης δε γνωρίζω εάν είναι μόνιμο το redirect εν γνώσει των webmasters ή πρόκειται για κάποιο attack από τρίτους. Δυστυχώς με τα καινούρια δεδομένα αναγκάστηκα να αφαιρέσω το hyperlink. Εάν επέλθει κάποια αλλαγή στο redirect στείλε μου ένα PM ώστε να προσθέσω το link ξανά =)
Anyway! Let the Foruming go on! Very Happy

WiSh.


Shocked Πού; Εγώ προσωπικά δεν είδα τίποτα τέτοιο. Για ξαναέλεγξέ το αν μπορείς γιατί είναι καλή σελίδα (αν και θέλει megaupload).

_________________

"Ο εχθρός που νικάς παραμένει εχθρός σου. Ο εχθρός που πείθεις γίνεται φίλος σου."
Όταν οι αετοί πετούν ψηλά, η κοτσυλιά πονάει!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 17 από 20
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης