Το ξέρατε ότι kai σημαίνει θάλασσα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη
Σελίδα 4 από 10
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Ποίο Anime θα βλέπατε με το... αγόρι σας/κορίτσι σας;
-JEhuty-
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 9:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 171 Τόπος: from outer space!
me to koritsi moy tha koitousa na eperna kati to opoio tha eixe mesa periexomeno se style metropolis i kati poy tha eixe arketo gelio mias kai tis aresoyn oi komodies.

_________________

ADA-: All enemies have been destroyed!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Dragon-Cook
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 04, 2004 10:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 28 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 338 Τόπος: Αθήνα για τώρα!!!
Karekano
Love Hina
Lodos War OVA
Ultra Maniac

Μερικές απο τις επιλογές μου.

ΥΓ: Εξαρτάται βέβαια και το τι θέλουμε να επακολουθήσει μετά την ταινιά Cool Cool Cool .
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Havoc The One
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 08, 2004 12:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 112
Sto sigekrimeno 8ema 8a elega oti exo kapio problima.
Meta tin olosomi plastiki pou skopeuo na kano.An gino normal kai bro kai kana koritsi leo na doume mazi to Rurouni Kenshin(Ta trust and Betrayal).
Credits:Oraia 8emata bazei o superboy xonoun.
X-Tra:An deite pantou grafo gia kenshin kai dragonball min me peite kollimeno.(eimai kai poly malista)

_________________
Antrea min aleuroseis tis patates
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Xristman
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 18, 2004 12:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 53 Τόπος: Salonica
Prosopika tha eperna na doume to Berserk gia na deixo ton fileiriniko moy xaraktira Shocked Razz
Pera aptin plaka ...hm...isos to Naruto giati exei gelio Razz

_________________
Better King in Hell
Than Slave in Heaven
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Gohan-the mystic power
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 18, 2004 12:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 224 Τόπος: thassaloniki
ego tha eblema to hentai________________plaka kano.mpori onepiece gia na gelousame Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 20, 2004 2:02 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Gohan-the mystic power έγραψε:
ego tha eblema to hentai________________plaka kano.


Άσε, μην το δοκιμάσεις καλύτερα, γιατί το πιο πιθανό είναι να σου προσάψει την ταμπέλα του "ανώμαλου" και ποιός την συμμαζεύει μετά! Laughing Κορίτσια...

Με την ευκαιριά, αν δεν βαριέσαι, ρίξε μια ματιά στην δημοσίευσή μου στην σελίδα http://forum.animeplanet.gr/viewtopic.php?t=734&postdays=0&postorder=asc&start=45 ( αφορά τα hentai ) για να καταλάβεις τι εννοώ... Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 20, 2004 5:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Πρωσοπικα θα επρεπε (αν ηταν να δουμε) να ξερει απο anime ωστε να μου πει το αγαπημενο της ειδος κι εγω θα εκανα την γη ανω κατω για να της το βρω.....................................what?!I'm serious! Shocked

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Asgorath
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 21, 2004 11:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 29 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Alexandroupoli/Greece
Tha protimousa na vlepame san proti fasi to Ah! my goddess kai meta vlepoume..... Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
zolitas
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 24, 2004 11:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 20 Τόπος: eimai ap'ta serras Τώρα Βλέπω: den lew ntrepomai
tha evlepa to onegai teacher,
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 24, 2004 2:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Εγώ θα έβλεπα το lain για αρχή να καίγαμε μαζί τα εγκεφαλικά μας κύτταρα Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
daremyth
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 29, 2004 5:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 22 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 10
An Eprepe na epilexw mono enan titlo otte tha evlepa me to agori mou ta Vandread pou mou aresan polu kai xerw oti sigoura tha aresan kai se ayton. Alla an exeis kollhma me ta anime vlepeis ta panta swsta?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Firia
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 05, 2004 2:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 394 Τόπος: -Banlist- :P
basika re sis paidia h kopelia mou siga min katsi na di mazi mou anime
alla an eblepe 8a eblepa mazi tis to
trigun epidi exi 8asi se arketa simia
Love Hina aplos mou aresi!
kai gost in the shell aplos einai ena katapliktiko anime kai mpa kai arxisi na blepi kai afti meta to gost in the shell na milame sxetika perisoterw!
xixi

_________________

Nick Rest in peace .Magma 2002-2006
Only God can Judge me
!Reckless!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιαν 18, 2008 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Ψάχνοντας, ξέθαψα αυτό το παλιό θέμα, το οποίο είναι πολύ ενδιαφέρον.... Smile Η κοπέλα μου δεν βλέπει anime, (αν και δεν την έχω μυήσει και ιδιαίτερα), αλλά θα ήθελα να έβλεπα μαζί της GTO ή κανένα παρόμοιο!!! Ή μήπως είναι πολύ κάφρικο??Very Happy Μια φορά είχα δοκιμάσει να δούμε το Spirited Away του Miyazaki και βαρέθηκε στα πρώτα 5 λεπτά.... Sad Για αυτό σκέφτομαι τίποτα που θα την κρατήσει σε ενδιαφέρον και θα έχει πλάκα.... Cool

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 19, 2008 1:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Πολύ ωραίο thread ξέθαψες, Girishajin. Εφόσον το Spirited Away της φάνηκε βαρετό τότε μην έχεις αναστολές για το GTO.

Όταν είχα κάνει το πρώτο μου post εδώ τα anime που 'χα δει ήταν μετρημένα στα δάκτυλα και φυσικά τότε νόμιζα ότι τα κορίτσια ενδιαφέρονται κυρίως για love stories. Έχουν περάσει 4 χρόνια από τότε κι όχι μόνο έχω δει τα κέρατά μου από anime αλλά έχω διαπιστώσει (και χαίρομαι που σήμερα οι anime fans το διαπιστώνουν από την πρώτη κιόλας στιγμή) ότι από κορίτσι σε κορίτσι τα γούστα διαφέρουν. Οπότε αναλόγως με την κοπέλα που θα έβγαινα θα της έβαζα και το ανάλογο anime. Π.χ. άμα της αρέσει η rock μουσική το πρώτο anime που θα της έβαζα θα ήταν Beck (τ' οποίο συν τοις άλλοις έχει κι ωραίο love story). Eαν, πάντως, θέλετε από μένα μια γενική πρόταση ανεξαρτήτως γούστων του δεύτερου ήμισί σας θα ήταν καμιά αξίογη ταινία (επειδή με σειρές θα πρέπει να κάτσετε να την δείτε όλη για να γευτεί την μαγεία της): Toki wo Kakeru Shoujo, Byousoku 5 cm ή Interstella 5555. Kι άμα ξενέρωνε με αυτές τις ταινίες (πωωωωωωωςWink θα της έβαζα κάτι πιο "κουλτουρίαρικο" όπως το Paprika ή The Place Promised in Our Early Days. Εαν ξενέρωνε και μ' αυτά τότε θα σήμαινε ότι δεν της αρέσει οτιδήποτε αφορά με κινούμενο σχέδιο οπότε για σπάσιμο θα της έβαζα την πρώτη anime ταινία Hokuto no Ken. Razz OK, αστιεύομαι...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιαν 19, 2008 2:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Vetus έγραψε:
Εαν ξενέρωνε και μ' αυτά τότε θα σήμαινε ότι δεν της αρέσει οτιδήποτε αφορά με κινούμενο σχέδιο οπότε για σπάσιμο θα της έβαζα την πρώτη anime ταινία Hokuto no Ken. Razz OK, αστιεύομαι...


Τώρα μου έδωσες ιδέα, αδελφέ!!! Άμα θέλω να χωρίσω αυτό θα βάλω... Ότι πρέπει για σπάσιμο νεύρων... Cool

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 4 από 10
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης