Το ξέρατε ότι musuko σημαίνει γιος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη
Σελίδα 28 από 29
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Bleach v2
pagorem1213
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 09, 2010 7:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 56 Τόπος: Πειραιάς Τώρα Βλέπω: ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ
Ρε παιδιά.....επήλθε τέλος εποχής και δεν άνοιξε ρουθούνι!Δηλώθηκε πέρας προβολών από Dattebayo.Έχουν ανακοινώσει ότι λόγω απόκτησης των δικαιωμάτων τηλεοπτικής προβολής του Bleach από το CrunchyRoll δεν θα το ξανα subbάρουν (όπως κάναν και με το Naruto).Το θέμα είναι ότι οι Taka ανακοίνωσαν ότι δεν πρόκειται να ασχοληθούν γιατί το θεωρούν ''αηδεία'' Mad .Τι θα κάνουμε τώρα;Ξέρει κανείς αν έχει γίνει καμοιά ανακοίνωση από κάποιο άλλο (σοβαρό-που να κάνει γρήγορα release) funsub group;,ή θα φάμε στη μάπα τις ελεινές μεταφράσεις της Viz μέσω των rippaρισμάτων των HorribleSubs Sad (από το τίποτα βέβαια...)
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 16, 2010 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Για οσους θελουν να μαθουν τα καλα νεα, οι HorribleSubs πηραν το Bleach. Εχει ηδη βγει το 275, μπορειτε να το βρειτε στο net.

Κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ καλο group, και ενα απο τα projects που εχουν αναλαβει εδω και καιρο ειναι το Katekyo Hitman Reborn το οποιο βλεπω μονο απο horrible subs και μπορω να πω οτι ποιοτητα σε ηχο και εικονα, timing και υποτιτλους ειναι αριστη. Smile

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
mariosk97
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 23, 2010 9:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Χίος Τώρα Βλέπω: soul eater
υπάρχει περιπτώσει να νικήσουν η soifon και ο Omaeda τον espada #2? εγώ δεν το νομίζω. εδώ δεν μπορούσαν να τον νικήσουν πριν και θα τον νικήσουν τώρα που είπε το όνομα του σπαθιού του? .
άντε να δούμε και το σημερινό επεισόδιο! Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την mariosk97 στις Τετ Ιούν 23, 2010 3:14 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 23, 2010 2:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
mariosk97 έγραψε:
υπάρχει περιπτώσει να νικήσουν η soifon και ο yammi τον espada #2? εγώ δεν το νομίζω. εδώ δεν μπορούσαν να τον νικήσουν πριν και θα τον νικήσουν τώρα που είπε το όνομα του σπαθιού του? .
άντε να δούμε και το σημερινό επεισόδιο! Smile


o yammi???

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
aeron
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 23, 2010 2:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 27 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 252 Τόπος: Στο κρεβατι μ ξαπλα! Τώρα Βλέπω: Το μελλον...
mariosk97 έγραψε:
υπάρχει περιπτώσει να νικήσουν η soifon και ο yammi τον espada #2? εγώ δεν το νομίζω. εδώ δεν μπορούσαν να τον νικήσουν πριν και θα τον νικήσουν τώρα που είπε το όνομα του σπαθιού του? .
άντε να δούμε και το σημερινό επεισόδιο! Smile


Φανταζομαι εννοεις ο Omaeda και οχι ο yammi.

Ε λογικα θα νικησουν αφου για πρωτη φορα βλεπουμε το bankai της Soifon. Αφου μας το δειξε καποιο μαγικο θα κανει και θα τον καθαρισει. Αλλωστε και η ιδια ειπε με περισσια αυτοπεποιθηση οτι ηθελε να τελειωσει τη μαχη χωρις να βγαλει το bankai της. (ναι μεν ντρεποταν γι αυτο αλλα φανηκε να πιστευει πως μπορουσε να τα καταφερει και χωρις αυτο).

Αντε να δουμε στο επομενο. Μου τη δινει ομως που χανουμε τουλαχιστον ενα 10λεπτο απο την αρχη για να δουμε μια επαναληψη το προηγουμενου. Ετσι εχουμε μονο τα υπολοιπα 10 λεπτα για την αληθινη μαχη και απο αυτα τα 5 τρωγονται στο μπλα μπλα. Ελπιζω να φτιαξει λιγο αυτο στο μελλον...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
mariosk97
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 23, 2010 3:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 23 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 7 Τόπος: Χίος Τώρα Βλέπω: soul eater
ναι παιδια συγγνώμη. όλο τους μπερδεύω αυτούς τους 2. το διόρθωσα Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Salamander
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 28, 2010 11:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 10 Δημοσιεύσεις: 37 Τόπος: Fairy Tail Guilt!!! Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuden,One Piece,Bleach,Fairy Tail
aeron έγραψε:
Αντε να δουμε στο επομενο. Μου τη δινει ομως που χανουμε τουλαχιστον ενα 10λεπτο απο την αρχη για να δουμε μια επαναληψη το προηγουμενου. Ετσι εχουμε μονο τα υπολοιπα 10 λεπτα για την αληθινη μαχη και απο αυτα τα 5 τρωγονται στο μπλα μπλα. Ελπιζω να φτιαξει λιγο αυτο στο μελλον...
Πόσο δίκιο παίζει να 'χεις???πραγματικά πολύ ενοχλητικό αυτό!!!!Εγώ θέλω να δω τι θα παιχτεί ανάμεσα σε Kyouraku Shunsui και #1 Espada...
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι...τι έχει γίνει ο Ukitake..με ποιόν παίζει σφαλιάρες???έχω ξεχάσει τελείως Confused

_________________
"My comrades are alive right now! The Exceed are too! Whether they've got magic or not, the important thing is that they're alive! These are lives, dammit!!"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τρι Αύγ 31, 2010 2:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
k nai ap to 287 exoume ksana filers.....o 8ee tn anime ti prototipo!!!
i prosopopiish tis kseftilas Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil pfff

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 19, 2010 5:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
pados to 293 pera ap to terastio recap stn arxh,htane pragmatika epic Rolling Eyes to soundtrack tou idika WOW Cool !

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 19, 2010 5:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
[Aoshi] έγραψε:
Για οσους θελουν να μαθουν τα καλα νεα, οι HorribleSubs πηραν το Bleach. Εχει ηδη βγει το 275, μπορειτε να το βρειτε στο net.

Κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ καλο group, και ενα απο τα projects που εχουν αναλαβει εδω και καιρο ειναι το Katekyo Hitman Reborn το οποιο βλεπω μονο απο horrible subs και μπορω να πω οτι ποιοτητα σε ηχο και εικονα, timing και υποτιτλους ειναι αριστη. Smile


Το καλό που τους θέλω να βάλουν το Bleach με HD 720p !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 19, 2010 9:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
padia to opening ta spaei gia 1h fora ante 2h Wink

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 19, 2010 9:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Τέσπα, ξέρετε τι πιστεύω ? Έτσι όπως το κάνανε άνω κάτω το Bleach, το κόβω να το κάνουν remake χρονολογικά για να ενώσουν τα επεισόδια και α τα βάλουν όλα στην σειρά...

Επειδή έλειπα, ξαναβλέπω τα επεισόδια(τα λίγα απ' αυτά) και σκέφτηκα ότι βάλανε μία το filler, μία το Huenco Mundo, μία το special filler, μία με την πριγκηπογκομενίτσα και μία με τις 4 κολώνες κάθε επεισόδιο εναλλάξ.

Έτσι όπως το κάνανε, κρατάει πολύ κόσμο στην αναμονή...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 20, 2010 4:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Δεν χρειαζεται πολλη σκεψη. Απλως προσπερνας τα fillers.
Εξαλλου αυτη τη στιγμη μας λες κατι που οι ιδιοι εχουμε δει, και το κολπο της αναμονης συμβαινει πολλα χρονια τωρα. Δεν με εκπλησσει καθολου. Razz

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 24, 2010 7:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Τέλος πάντων, βλέπω το filler με τα Zanpakutou και έχω ξεραθεί στα γέλια που διέλυσαν το Τεχνολογικό Τμήμα ο Senbozakura και η Chimpette με τον μικρό Zabimaru και το πως εμφανίστηκε έτσι ο Φαραώ Kurotsuchi όταν το είδε διαλυμένο. Laughing Laughing Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 26, 2010 5:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
fwtia k lavra to 294 pragmatika Smile kati tetia episodes me AFTO to animation einai p me kanoune na karagoustarw bleach!!!an k to sigikrimeno eferne k perisotero se exm...dragon ball Confused ala poli kalo pragmatika k to epomeno fenete eksisou kalo!!!

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 28 από 29
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... , 27, 28, 29  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης