Το ξέρατε ότι ani σημαίνει αδερφός (μεγαλύτερος);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 2 από 20
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    One Piece v2
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 10:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
spunakos έγραψε:
guys pote teliwnei to thriller bark arc exei polly psomi akoma ?basika fillers einai ?(oti k na nai ta spane pantws )

Οχι. Το Τhriller Βark Αrc δεν ειναι φιλερ. Απο'τι ξερω στο μανγκα εχει τελιοσει.

@L's legacy
Παράθεση:
Καθε ποτε βγαινει το ep me subs?

Εγω ελέγχω καθε μια βδομαδα απο SoftSubs.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 15, 2008 12:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
spunakos έγραψε:
basika fillers einai ?(oti k na nai ta spane pantws )
Μην το ξαναπεις ποτε αυτο.Ειναι δυνατον να βαζουν για filler εναν Shichibukai;Δεν ειναι filler.Στην συνεχεια θα δεις οτι εχει πολλη ενδιαφερον.Υπομονη.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 2:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
εχω φτασει στο επεισοδιο 47. εχω να πω οτι απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ.
ο Luffy ειναι θεος! μεχρι στιγμης κορυφαια μαχη με arlong (επισης παρα πολυ αστεια η στιγμη που πηρε τη μασελα του arlong και λεει ο Luffy "αυτο ηθελα να κανω" )

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 3:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
ReignmaN έγραψε:
εχω φτασει στο επεισοδιο 47. εχω να πω οτι απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ.
ο Luffy ειναι θεος! μεχρι στιγμης κορυφαια μαχη με arlong (επισης παρα πολυ αστεια η στιγμη που πηρε τη μασελα του arlong και λεει ο Luffy "αυτο ηθελα να κανω" )
Φιλε ετσι συνεχισε.Εχεις αλλα 311 επεισοδεια να δεις Razz .Εβαλες και avatar Οne Piece.ETΣΙ ΣΕ ΘΕΛΩ!ONE PIECEEEEE!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 4:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
ReignmaN έγραψε:
εχω φτασει στο επεισοδιο 47. εχω να πω οτι απλα ΤΑ ΣΠΑΕΙ.
ο Luffy ειναι θεος! μεχρι στιγμης κορυφαια μαχη με arlong (επισης παρα πολυ αστεια η στιγμη που πηρε τη μασελα του arlong και λεει ο Luffy "αυτο ηθελα να κανω" )

Η ιστορια της Ναμι ηταν μια απο της αγαπιμενες μου οπως και η μαχη με τον Αrlong. Στην συνεχεια θα δεις και αλλες καταπληκτικες μαχες. Θελει υπομονη. Μην δεις ολα τα επισοδεια μονοκοπανια γιατι υπαρχει μια μικρη περιπτοση να σου φανει οτι -κουραστηκες- να το βλεπεις. Κανε διαληματα και με αλλα Ανιμε Wink

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 5:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
δεν μπορω να κανω διαληματα ομως :Ρ
μονο για ξεκουραση ! οχι για αλλα ανιμε. ειδα τωρα το 51
εχω κατεβασει μεχρι το 150 τα αλλα τωρα κατεβαινουν.
εχω ακομα ρουρουνι κενσιν που δεν εχω δει (απο αυτα που εχω στους σκληρους μου) , αφρο σαμουραι , 7 σαμουραι , soultaker , gungrave , full metal alchemist , geneshaft , the twelve kingdoms , Guyver The Bioboosted Armor , genshiken 1-2 , fate stay night , shana 1-2 , hatenku yugi , bamboo blade , clannad , ghost hound , rental magika , Dragonaut the resonance , Kaze no stigma & Goshuushou-sama Ninomiya-kun Razz

ελαχιστα ^^

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 18, 2008 6:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Προτεραιοτητα εχει τωρα το One Piece,για αυτο ΒΛΕΠΕ .
Οταν φτασεις στο 100,μετα θα θες να δεις και τα υπολοιπα.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Undertaker
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 21, 2008 8:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 21 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 26 Τόπος: Death Valley (Θεσσαλονικης) Τώρα Βλέπω: να κοβομαι σε ολα τα μαθηματα
To one piece εχει ασταματητη δραση και αν ασχοληθεις μαζι του καιγεσαι..Ακομα και τα filler ειναι πολυ ενδιαφεροντα και ενσωματωνονται αριστα στο main story..(πχ. το filler με το laboon ειχε σημασια,αν και μας το θυμησαν με το flashback).Πραγματικα πιστευω οτι ειναι το καλυτερο κινουμενο σχεδιο (οχι μονο anime) που εχω παρακολουθησει.Ξεφευγει απο τις μελλοδραματικες και υπερβολικα σοβαροφανεις καταστασεις (οπου δε χρειαζεται) και γι'αυτο υπερεχει εναντι των αλλων anime (για μενα).Αντι αυτου προσφερει συνεχη κορυφαια δραση και τρελο γελιο..(στη σκηνη ποu o sogeking παρουσιαστηκε στο luffy και τον chopper και τραγουδουσε ειχα σχεδον πεσει κατω απο το γελιο http://www.youtube.com/watch?v=QVpqAJU_5ls ).Ανυπομονω να δω καποιους απο τους shanks,whitebeard,mihawk,blackbeard,drago σε δραση..
Μια ερωτηση: εχει υποτιτλιστει αλλη ταινια περα απο την 8? Και αν ναι ειναι διαθεσιμη για κατεβασμα απο το "θειο"?

_________________
"Οταν ημουν παιδι πιστευα οτι θα αλλαζα το κοσμο.Τελικα ο κοσμος αλλαξε εμενα."

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Black_jack
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 24, 2008 1:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 284 Τόπος: Hrakleio(krhths) Τώρα Βλέπω: diafora
one piece kai ta miala sta kagela Very Happy
kai ora na pw kai egw ena spoiler i malon oxi spoiler alla isos kapion thliko sigeni tou luffy Very Happy XD apo oti fenete polu de to exoun prose3ei alla otan o loufy pire to megalo bounty


--==spoiler==--
300mil berry
--==spoiler==--

sto kare me to xorio tou o dimarxos eno leei oti auth h oikogeneia exei problima Razz me teta atoma pou bgazei RazzP
leei kai to e3is
....to 3eri auto h/o dadan....
de 3erw an thimaste pos mpike sto plot o dragon :PPP
auta apo mena
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 24, 2008 1:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Black_jack έγραψε:
one piece kai ta miala sta kagela Very Happy
kai ora na pw kai egw ena spoiler i malon oxi spoiler alla isos kapion thliko sigeni tou luffy Very Happy XD apo oti fenete polu de to exoun prose3ei alla otan o loufy pire to megalo bounty


--==spoiler==--
300mil berry
--==spoiler==--

sto kare me to xorio tou o dimarxos eno leei oti auth h oikogeneia exei problima Razz me teta atoma pou bgazei RazzP
leei kai to e3is
....to 3eri auto h/o dadan....
de 3erw an thimaste pos mpike sto plot o dragon :PPP
auta apo mena
Oταν ελεγε Dandan εννοουσε τον Dragon αυτο ειναι σιγουρο.Ο Dragon Μπηκε ηδη στο plot απο την αναφορα του Garp για το ποιος ειναι στα αληθεια.Βασικα και πιο πριν αφου τον ειχε αναφερει και η Κυβερνηση του Κοσμου και εσωσε το Luffy.Τεσπα τωρα τα subs καπως αργουν για τα προσφατα επεισοδεια,αλλα τι να κανουμε;Δουλευουν τα ατομα....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Undertaker
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 24, 2008 4:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 21 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 26 Τόπος: Death Valley (Θεσσαλονικης) Τώρα Βλέπω: να κοβομαι σε ολα τα μαθηματα
Eιδα χθες το 358...Ο Sanji απλα τα σπαει..Και ξεκιναει επιτελους η μαχη τουLuffy με τον Moria.

_________________
"Οταν ημουν παιδι πιστευα οτι θα αλλαζα το κοσμο.Τελικα ο κοσμος αλλαξε εμενα."

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 25, 2008 3:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
παιδες help emergency! απο το 246 και μετα που μπορω να βρω να κατεβασω? (να υπαρχουν seeders.) thx

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 29, 2008 8:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
Εχω δει μεχρι το 217...
Τα περισσοτερα επεισοδια με κρατανε σε ενδιαφερον αλλα υπαρχουν και καποια που με κανουν να βαριεμε για να πω και την αληθεια
Τωρα θα μπορουσε καποιος να μου πει απο που να κατεβασω απο 246 και μετα? :/

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 03, 2008 2:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
popo egw apo to 300 kai meta blepw apo ta paleotera mexrei ekei pou edixne sto alter...twra edw kai mia week katebazw ep -300 alla einai 16Gb eleos kai me 1mbs 8a kateboun septebrio... Crying or Very sad

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ReignmaN
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 04, 2008 12:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 303 Τόπος: Athens
κατεβασα μεχρι το 359.
ειδα μεχρι το 300.
αλλα το batch 300-314 θελει 3-4 ωρες ακομα δεν εχει πολλους seeders.. ολα τα αλλα κατεβηκαν πολυ γρηγορα.

_________________


http://s1.bitefight.gr/c.php?uid=46378 <----- ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 20
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης