Το ξέρατε ότι yari σημαίνει δόρυ, ακόντιο, κοντάρι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AnimeNews    H Viz Media θα φέρει το manga του Zelda στις 7/10/2008
Abel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 23, 2008 4:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: volos/ athina Τώρα Βλέπω: Druaga no To, Soul Eater, Nabari no Ou, Toshokan Sensou
nomizw milame gia autonoma volumes me arxi kai telos pou perigrafoun mia mia tis peripeteies tou link ektos apo to ocarina of time pou nomizw itan 2. egw eixa agorasei to antistoixo iaponiko tou majoras mask mono kai mono gia ton fierce daity :3. gia tous zelda fans (opws ki egw Razz) einai must kai tha poulisei oposdipote, opote giati na min to ekdosoun ta paidia ... Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Ryuzaki-L
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 01, 2008 1:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 20 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 1 Τόπος: Κομοτηνή Τώρα Βλέπω: Kenichi - Great Teacher Onizuka
DjDragon έγραψε:
Συγγνώμη αλλά εγώ δεν θα το πάρω...Μετά από την βλακεία από το anime που είδα, το οποίο ήταν διαφορετικό από την πραγματική σειρά παιχνιδιών πονάει η κοιλιά μου για να το πάρω και δεν το θέλω...Αν ο Link δεν είναι ξανθός και η πανοπλία δεν είναι αυτή και η πριγκήπισσα Zelda δεν είναι όπως στο παιχνίδι τότε ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ.Στο anime κάνανε το χειρότερο λάθος εδώ !


Λογικά θα είναι έτσι όπως τον θές αφου είναι manga το οποιο βασιζετε στο ocarina of time αν και στην ιαπωνία έχουν κυκλοφορίσει.


_________________
Only a Shinigami can kill me.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 01, 2008 2:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Θα ήταν πολύ γαμάτα αν το κάνανε και anime...Πάντως θα περιμένω τα manga αυτά εδώ για να τα διαβάσω...Τερμάτισα το παιχνίδι 3 φορές !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Σεπ 01, 2008 2:23 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Ryuzaki-L έγραψε:
DjDragon έγραψε:
Συγγνώμη αλλά εγώ δεν θα το πάρω...Μετά από την βλακεία από το anime που είδα, το οποίο ήταν διαφορετικό από την πραγματική σειρά παιχνιδιών πονάει η κοιλιά μου για να το πάρω και δεν το θέλω...Αν ο Link δεν είναι ξανθός και η πανοπλία δεν είναι αυτή και η πριγκήπισσα Zelda δεν είναι όπως στο παιχνίδι τότε ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΙΡΝΩ.Στο anime κάνανε το χειρότερο λάθος εδώ !


Λογικά θα είναι έτσι όπως τον θές αφου είναι manga το οποιο βασιζετε στο ocarina of time αν και στην ιαπωνία έχουν κυκλοφορίσει.



Μία απορία...Βλέπετε τα τρίγωνα τα κόκκινα κάτω δεξιά από τον τίτλο...?Ε λοιπόν...

Γιατί βάλανε τα Kanji γράμματα "shita"(κάτω) στην εικόνα αριστερά, ενώ στην αριστερά "ue"(πάνω) ?Υποψιάζομαι ότι μιλάμε για 2 τεύχη...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης