Το ξέρατε ότι achi-kochi σημαίνει εδώ κι εκεί;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 1 από 8
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Υπαρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρων και γυναικων???




Υπρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας???

ναι
54%
 54%  [ 26 ]
οχι
45%
 45%  [ 22 ]

Σύνολο Ψήφων : 48


Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Γεια σας παιδια.. μετα απο το θεμα Σχεσεις και Χωρισμος ειπα να κανω παλι τη διαφορα και να ανοιξω ενα περιεργο και ανατρεπτικο θεμα! Razz Very Happy

Πιστευω οτι οταν καποιος/α μας αρεσει και τους βλεπουμε ερωτικα τοτε δεν τους βαζουμε στην Friend Zone και απλα οταν καποιος δε μας αρεσει τοτε τον θεωρουμε φιλο.. Ομως πολλες φορες δυο ατομα του αντιθετου φιλου που ειναι φιλοι γνωριζονται χρονια τελικα τα φτιαχνουνε..που ειναι η φιλια τοτε, παει περιπατο??? Shocked Razz

Εγω πιστευω οτι δεν υπαρχει πραγματικη φιλια μεταξυ ανδρα και γυναικας, αλλα μπορει να υπαρξει κατω απο προυποθεσεις... οταν πχ υπαρχει ερωτικο ενδιαφερον εστω και απο τη μια πλευρα τοτε δεν ειναι φιλια, ετσι δεν ειναι?? Πειτε μου τη γνωμη σας...

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Chrsora
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 4:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 23 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 98 Τόπος: Κύπρος Τώρα Βλέπω: one piece,naruto shippuuden,bleach
egw lew pos oxi gt ki na uparxei pragmatikh filia meta3i tous kapote o enas i o allos 8a erwteutei
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 4:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
Πιστευω οτι ειναι η φυσικο οταν μια κοπελα μας αρεσει λογικα θα την κοιταξουμε και ερωτικα ...αλλα σκεψου και το αλλο
προσωπικα εγω, στην ταξη μου εχουμε αρκετες κοπελες απο τις οποιες μου αρεσουν και καποιες,αλλα με αυτες κανουμε ολο καφριλες και μ****ες και με ελκυουν μονο φιλικα
νομιζω πως υπαρχει φιλια (νομιζω)

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 4:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Θες να μου πεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να εβλεπες καπως διαφορετικα καποια απο τις αλλες κοπελες??

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 4:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Chrsora έγραψε:
egw lew pos oxi gt ki na uparxei pragmatikh filia meta3i tous kapote o enas i o allos 8a erwteutei

Συμφωνω. Παντα βοσκει ενας (κρυφος) ερωτισμος που ο καθε ενας/μια θα διχνει κατα καιρους (εστο και αθελα) αυτο που εσθανεται. Φυσικα υπαρχουν και οι παρεξηγισεις. Αλλα καπνος χωρις τσιγαρο δεν υπαρχει. Και αυτο το "Friend Zone" ειναι κουραφέξαλα για να δικαιολογιση (συνηθος η γυναικα) το "Δεν σε γουσταρω καταλαβαινεις? Ξεκολα τα κεφαλια σου!" και ο αντρακλας "Ουστ μωρη σαβουρα! Ουτε στον θανατο!" Αυτο.

Εγω δεν πιστευω καν στην συγγενια μεταξυ γυναικας και αντρα οταν υπαρχουν κοντινες ηλικιες.

*Chapapa*

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 4:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Εγώ είμαι το πραγματικό αντιπαράδειγμα.... Very Happy ..
Αν και πιστευω οτι δεν υπάρχει φιλία μεταξύ ανδρών-γυναικών , είχα και έχω αρκετές φίλες..Τελικά όλα μια ιδέα είναι.... Cool

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 5:20 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
SuperGohanssj4 έγραψε:
Τελικά όλα μια ιδέα είναι...


Αυτο πιστευω πως ειναι η απαντηση στο ολο θεμα. Ειναι ολα μια ιδεα.
Κατα την δικη μου, προσωπικη εμπειρια, πιστευω πως μπορει να υπαρξει ενας τετοιος φιλικος δεσμος.
Απλα ο καθενας κοιταει το κοντο του και το μακρυ του και εχουμε αποτελεσματα καταστροφικα οπως να χαλανε οι φιλιες μεταξυ ανδρων και γυναικων. Ισως να μην καταλαβαινετε τι εννοω, αλλα το ματι του ανδρα οπου δει γυναικα ορμαει. Το ματι της γυναικας, οπου δει ανδρα ορμαει. Βεβαια, υπαρχουν και εξαιρεσεις, αλλα το μεγαλυτερο συνολο βρισκεται στο κρεβατι ολιμερις με κολλητο/κολλητη.
Χαθηκαν οι εποχες που διεφεραν το σεξ, η φιλια και το φλερτ. Τωρα... τα εχουν χωσει ολα σε ενα τηγανι και απλα βραζουν αιματα. Cool

(Note : To topic μεταφερεται στις Γενικες Δημοσκοπησεις.)

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 5:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Ας βγει η "φίλη" σου μαζί σου ντυμένη προκλητικά... και τότε θα δεις αν πραγματικά είναι φίλη σου.
Το αντίθετο φύλο πάντα ήτανε ελκυστικό. Δεν μπορείς να πας ενάντια στην φύση του ανθρώπου Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
izo
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 900 Τόπος: Αμφισα
ολες μου οι φιλες ηταν παντα επιστηθιες
και ολες τους με χωριζαν γιατι ητανε ηλιθιες...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 6:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
[Aoshi] έγραψε:
Ισως να μην καταλαβαινετε τι εννοω, αλλα το ματι του ανδρα οπου δει γυναικα ορμαει. Το ματι της γυναικας, οπου δει ανδρα ορμαει. Βεβαια, υπαρχουν και εξαιρεσεις, αλλα το μεγαλυτερο συνολο βρισκεται στο κρεβατι ολιμερις με κολλητο/κολλητη.
Χαθηκαν οι εποχες που διεφεραν το σεξ, η φιλια και το φλερτ. Τωρα... τα εχουν χωσει ολα σε ενα τηγανι και απλα βραζουν αιματα. Cool

YeeeeeeeeeeAAAAAAA Rock On Dude!

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 7:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
elissaios έγραψε:
Ας βγει η "φίλη" σου μαζί σου ντυμένη προκλητικά... και τότε θα δεις αν πραγματικά είναι φίλη σου.
Το αντίθετο φύλο πάντα ήτανε ελκυστικό. Δεν μπορείς να πας ενάντια στην φύση του ανθρώπου Smile


Αν η "φιλη" ομως σκεφτει πως ξερει οτι το προκλητικο ντυσιμο θα ελκυσει τον αντρα, τοτε το 50 παει στη γυναικα και το αλλο 50 στον ανδρα. Αν σε σεβεται πραγματικα θα σε σκεφτει. Αν οχι...

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 8:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
Zaraki Kenpachi έγραψε:
Θες να μου πεις οτι δεν υπαρχει περιπτωση να εβλεπες καπως διαφορετικα καποια απο τις αλλες κοπελες??

κοιτα ειμαστε ολοι μια παρεα και κανουμε τις πλακες μας ......αν δω καποια κοπελα απο αυτες διαφορετικα θα μεγαλη μ****α μου.........
εσενα δεν σου εχει τυχη να σου αρεσει μια κοπελα αλλα ομως δεν θες να κανει τιποτα μαζι της απλα κανετε τις βλακεις σας...............??!! Wink Wink Rolling Eyes Rolling Eyes (δηλαδη οι μονες φιλες σου ειναι μπαζα??!!)

ναι πιστευω στην φιλια αναλογα ομως πως θα ξεκινησετε την γνωριμια σας

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 8:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
firestone έγραψε:
ναι πιστευω στην φιλια αναλογα ομως πως θα ξεκινησετε την γνωριμια σας


+1
Μεγάλο πράγμα το ξεκίνημα. Όλα αποφασίζονται από εκεί (αυτό να το ακούν πολλοί όταν φλερτάρουν).

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
HeadH-Truth
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 8:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 24 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 314 Τόπος: θεσσαλονικη
εγω απο προσοποικη εμπιρεια λεω ναι

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Cougar
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάρ 26, 2008 9:19 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 162 Τόπος: Watashi no ie ni desu
Ναι υπάρχει, αρκεί να είναι και οι δύο ώριμοι και να ξέρουν τι θέλουν.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 8
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης