Το ξέρατε ότι hatake σημαίνει λιβάδι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Επόμενη
Σελίδα 2 από 14
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Όλα τα Anime & Manga που κυκλοφόρησαν στην Ελλάδα!!!
Re Kane Niaou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 10:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 561 Τόπος: Αθηνα
ενταξει τοτε συγχαριτηρια σε οσους δουλεψαν για αυτο Razz

_________________
Spoiler:

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 10:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Πραγματικά πολύ καλή δουλειά!
Εύγε!

*ο kabez βγάζει το καπέλο του και υποκλίνεται!

.

Δεν ήξερα ότι είχαν έρθει στην Ελλάδα τόσες πολλές σειρές/ταινίες.

Αλλά πολύ hentai ρε αδερφάκι μου..
(και μάλιστα κακής ποιότητας Razz )

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 11:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Παράθεση:
[::: Ένα με ένα κοριτσάκι που πάει με τον σκύλο της στο ήλιο για να του δώσει παγωτό :::] [ + ]

Ειναι αυτο με την σουπερ φαλενα και το νεφος????!!!!! Το Ελληνικο που μπορο να το βρω! Ειναι το μονο που θελω!!!!!!

BTW @Cassiel Surprised Amazing!

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 11:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Hitsugaya, το Silverhawks δεν ήταν anime,αλλά αμερικάνικη παραγωγή.

GT4md απ'οσο θυμάμαι αυτό πρέπει να είναι.Τώρα πλάκα πλάκα εσύ μήπως θυμάσαι να είχε μέσα και έναν "Ψωμάνθρωπο" που ήταν σαν τον Σούπερμαν και έδινε στους ποινασμένους κομμάτια από τον εαυτό του για να φάνε;Αν ήταν και αυτός μέσα σε αυτό τότε είναι το Anpanman (Ο Ψωμάνθρωπος).Θυμάσε κάτι τέτοιο;

Darcia,δεν κατάλαβα ακριβώς πιο είναι το μπέρδεμα.Τι εννοείς.To Anne of Green Gables το έδειξε πάντως απ'οσο θυμάμαι εγώ.Εσύ τι εννοείς;Sazae-san;Σοβαρά έδειξε ποτέ στην Ελλάδα επεισόδια από την μεγαλύτερη σε διάρκεια anime σειρά ever;Αν ναι θυμάσαι μήπως και σε πιο κανάλι;Όσο για την πρώτη σειρά που προβλήθηκε ποτέ εδώ δεν μπορώ να ξέρω γιατί απλά δεν ζούσα τότεRazz.Αν είσουν τυχερός και ήταν η Misty από το animexclusive κάπου εδώ ανάμεσα στα μέλη ακόμα και τώρα (εκτός αν είναι με άλλο όνομα και δεν το ξέρω), είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσε να σου λύσει την απορία.Κάπου είχες αναφέρει ότι ίσως είναι το Star Blazers ( Διαστημόπλοιο Αργώ ) αν δεν κάνω λάθος.Κάτι θυμάμαι να είχε αναφερθεί τότε παλιά ότι ίσως αυτό να ήτάν όντως το πρώτο,μαζί και με την χρονιά.Αλλά πλέον αυτά έχουν χαθεί ή βρίσκονται σε κανένα κρατημένο από χρήστη back up του animexclusive.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 06, 2008 11:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Cassiel έγραψε:
GT4md απ'οσο θυμάμαι αυτό πρέπει να είναι.Τώρα πλάκα πλάκα εσύ μήπως θυμάσαι να είχε μέσα και έναν "Ψωμάνθρωπο" που ήταν σαν τον Σούπερμαν και έδινε στους ποινασμένους κομμάτια από τον εαυτό του για να φάνε;Αν ήταν και αυτός μέσα σε αυτό τότε είναι το Anpanman (Ο Ψωμάνθρωπος).Θυμάσε κάτι τέτοιο;

Ακηρο. Ο Ψωμάνθρωπος ειναι αυτο...
http://www.youtube.com/watch?v=q0I2glezPEo&feature=related

Οτι θυμαμε απο αυτο που ζηταω ειναι σε αυτο το ποστ αν μπορει να βηθησει...
http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?p=82165#82165

Επισης δεν βρηκα αν εχεται βαλει τα κηνεζικα παραμιθια στη λιστα...
http://www.youtube.com/watch?v=nO1xfRCyw8Q&feature=related

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
holborn
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 12:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Και εγώ το μόνο που μπορώ να κάνω είναι ένα sticky .... Laughing

Μπράβο και ευχαριστώ Cassiel αλλά και όλους όσους ασχολήθηκαν για να συνταχθεί αυτή η λίστα.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 1:43 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
Cassiel έγραψε:


Darcia,δεν κατάλαβα ακριβώς πιο είναι το μπέρδεμα.Τι εννοείς.To Anne of Green Gables το έδειξε πάντως απ'οσο θυμάμαι εγώ.Εσύ τι εννοείς;Sazae-san;Σοβαρά έδειξε ποτέ στην Ελλάδα επεισόδια από την μεγαλύτερη σε διάρκεια anime σειρά ever;Αν ναι θυμάσαι μήπως και σε πιο κανάλι;Όσο για την πρώτη σειρά που προβλήθηκε ποτέ εδώ δεν μπορώ να ξέρω γιατί απλά δεν ζούσα τότεRazz.Αν είσουν τυχερός και ήταν η Misty από το animexclusive κάπου εδώ ανάμεσα στα μέλη ακόμα και τώρα (εκτός αν είναι με άλλο όνομα και δεν το ξέρω), είμαι σίγουρος ότι θα μπορούσε να σου λύσει την απορία.Κάπου είχες αναφέρει ότι ίσως είναι το Star Blazers ( Διαστημόπλοιο Αργώ ) αν δεν κάνω λάθος.Κάτι θυμάμαι να είχε αναφερθεί τότε παλιά ότι ίσως αυτό να ήτάν όντως το πρώτο,μαζί και με την χρονιά.Αλλά πλέον αυτά έχουν χαθεί ή βρίσκονται σε κανένα κρατημένο από χρήστη back up του animexclusive.


απο τη Sazae-san εδειξε μερικα επεισοδια το Σταρ.

ουτε που ηξερα πως προβληθηκαν και οι σειρες Katri the Cowgirl και My Annette απο WMT. κριμα που δε λεει σε ποιο καναλι

Επισης λειπει απο οτι ειδα και η σειρα Mysterious Cities of Gold που την εδειξε η ΕΤ2.

και απο οτι μπορω να θυμηθω η ταινια "2 χρονια διακοπές" βασισμενη σε εργο του Ι.Βερν και η ταινία "Οι 12 μήνες"

να πουμε οτι πολλες σειρες ηταν ευρω-ιαπωνικες παραγωγες

απλα υπαρχει λαθος τιτλος στο Anne of the Green Gables. πρεπει να λεγεται στα Ελληνικα "Αννα το κοριτσι της χαρας" και οχι "Μικρες Κυρίες" που ειναι αλλη σειρα

και ειχα δει κατι επεισοδια απο σειρες ανιμε mecha με δεινοσαυρους που συνδιαζαν κινουμενο σχεδιο με ζωντανες κούκλες όπως στις μαχες στη σειρά Power Rangers.

αν θυμαστε τη φραση "ο βασιλιας Τυραννος και τα Υπερτερατα" ισως θυμηθειτε πια ειναι
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 2:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Πάντως παιδιά παραμένουν κάποια από αυτά ως τα πιο σπάνια anime όπως ο Iga No Kabamaru, επειδή δεν το βρίσκει κανείς αυτό και κανένα fansub group δεν τον υποτίτλισε.

Παραμένει σπάνιο και το Candy Candy γιατί από τα 100 περίπου επεισόδια έχω μόνο τα πρώτα ως το επεισόδιο 52 γιατί το group ονομάτι DAF σταμάτησε την υποτίτλιση του λόγω license.

Όσα anime δεν υποτιτλίστηκαν τόσο καιρό παραμένουν σπάνια μέχρις νεωτέρας.

Μακάρι ο Atanasiosu να βρει τα DVD's τους εκεί στην Ιαπωνία και να μας τα στείλει οπωσδήποτε για να τα μοιράσουνε παντού υποτιτλισμένα.

Darcia έγραψε:
και ειχα δει κατι επεισοδια απο σειρες ανιμε mecha με δεινοσαυρους που συνδιαζαν κινουμενο σχεδιο με ζωντανες κούκλες όπως στις μαχες στη σειρά Power Rangers.


Δεν θυμάμαι αλλά νομίζω λέγεται dinosaurs.Αν εννοείς αυτό με τους δεινόσαυρους που φορούσαν πανοπλίες ala Saint Seiya τότε αυτό πρέπει να λες.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blade
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 720 Τόπος: Θεσσαλονίκη.
Αυτό με τους Δεινόσαυρους δεν ήταν το Gemini force.Aν και θυμάμε υπήρχε και ένα άλλο όπου αιχμαλώτιζαν δεινόσαυρους αντι να τους πολεμάνε και ναι και εκει οι δεινοσαυροι και τα mecha ήτανε κουκλες.

Εγώ θυμάμε 2 ταινείες mecha (που προβαλόταν σαν ξεχωριστα επισόδεια στην Ελλάδα) και δεν αναφέρονται στη λίστα.
Η μια ήτανε με ένα ρομποτ που ενωνοταν με ένα διαστημικο τρενο που μετέφερα τα παιδιά επιζωνυες από έναν πλανήτη.Και το άλλο ήτανε πάλι με ρομποτ που είχε 2 support σκαφη που ενονώταν στα πόδια και στη πλάτη του.
Αυτό που με ξάφνιασε σε αυτά τα 2 όμως είναι ότι τα ρομποτ τα λέγανε στην ελληνικη έκδοση Mazinger 3 kai Mazinger 7 Confused

Πάντος πολυ ωραία λίστα.Παίζαμε και καλά πράματα κάποτε.
(Α επίσης...Golddrake = UFO Robot Gredaizer)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 4:45 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Το έχει ανεβάσει στο gamato.info ο Rath με την ονομασία Protectors of the universe. Φαντάζομαι αυτός θα είναι ο επίσημος τίτλος του.


_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 9:20 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Φοβερή δουλειά Cassiel, μπράβο... Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 11:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
OK παίδες πάλι πιάνουμε δουλειά Smile .Λοιπόν αυτές είναι οι αλλαγές που κάνω μετά την συμβολή σας.

ΠΡΟΣΘΗΚΕΣ
Anpanman [ + ]
Japanese Folklore Tales ( Παλιά Γιαπωνέζικα Παραμύθια ) [ + ]
Mori wa Ikiteiru ( Οι 12 μήνες ) [ + ]
Protectors of the Universe
Sazae-san [ Star ]
2 Χρονια Διακοπές [ + ]

ΔΙΟΡΘΩΣΕΙΣ

Μικρές Κυρίες -> Άννα το Κορίτσι της Χαράς
Goldrake -> UFO Robo Grendizer
Εsteban and the Seven Cities of Gold -> The Mysterious Cities of Gold

Το Protectors of he Universe με την ευκαιρία το έψαξα και τελικά είναι κορεάτικη παραγωγή που χρηματοδότησε εκδότης από την Αυστραλία και κλέβει στοιχεία από τα έργα του Go Nagai (όπως το Mazinger).Λέτε να μην το βάλω τελικά;
Το "2 Χρόνια Διακοπές" το έχω στα ελληνικά καθώς και τον αγγλικό του τίτλο αλλά μιας και είμαι τώρα στην δουλειά δεν μπορώ να τον τσεκάρω στην συλλογή μου,οπότε θα το κάνω αργότερα μόλις γυρίσω σπίτι και θα τον προσθέσω και αυτόν.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 11:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
οχι για να μην λεμε οτι δεν ειχαμε καλα ανιμε στην Ελλαδα, τοσο απο τα κρατικα, όσο και τα ιδιωτικα στα πρώτα χρόνια

τωρα πως καταντησαν ετσι σημερα ειναι αλλο θεμα

καποιες αλλες προσθηκες απο τον καταλογο των Αnimehellas

Christopher Columbus
Ningyo Hime Marina no Daiboken
Nintama Randarou
shounen Keniya
star ginjer

επισης η σειρα που μια ηθοποιος φωναζει στην αλλη ηθοποιο, το ονομα είναι Glass Mask
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 11:53 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Στην λιστα των Hentai εχουν κυκλοφορισει πολυ πολυ περισοτερα στα DVD clubs απο την Silver Star media.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 07, 2008 2:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Τώρα που το ανέφερες Darcia, θέλω να πω ότι σημαντική ήταν και η βοήθεια του Animellas, το οποίο έδωσε άδεια για χρήση της λίστας του για κάλυψη των ελλείψεων αυτής, τότε στην αρχή.Πλέον κοίταξα λίγο την λίστα του Animellas πριν λίγη ώρα ξανά και βρήκα μερικά άλλα που έχουν παραληφθεί εδώ.Είναι αυτονόητο φυσικά ότι όπως και τότε, έτσι και τώρα, το Animellas έχει κάθε ελεύθερο να συμπληρώσει την δική του λίστα με βάση αυτή εδώ αν το θελήσει.Το Starzinger επίσης είναι το Spaceketeers και υπήρχε ήδη στην λίστα,ενώ ο αγγλικός τίτλος του "Δύο Χρόνια Διακοπές" είναι Adrift in the Pacific.Οι προσθήκες οπότε που έγιναν είναι οι εξής.

Adventures of the Little Mermaid ( Η Μικρή Γοργόνα ) [+]
Alps Stories: My Annette ( Άνετ, το Κορίτσι των Άλπεων ) [ NET ]
Christopher Columbus [ + ]
Dogtanian and the Three Muskehounds ( Ο Ντ' Αρτακάν και οι Τρεις Σωματοφύλακες) [ + ]
Fairy Princess Minky Momo [ + ]
Glass Mask [ + ]
Nagagutsu wo Haita Neko [ + ]
Shounen Keniya [ + ]
The Noozles [ Mega ]
Wee Wendy [ ET1 ]
Wonderful Adventures of Nils [ NET ]
Paprika [ DVD ]

Σκέφτομαι σε κάποια φάση να βάλω τα ονόματα των σειρών και στις 3 γλώσσες για να είναι πιο συμπληρωμένη η λίστα.Επίσης όσοι θυμάστε βοηθήστε να βρούμε και τα κανάλια όπου προβλήθηκαν οι σειρές οι οποίες έχουν μόνο ένα [ + ] από δίπλα τους.

GT4md αν έχει υπόψη σου και άλλα DVD που κυκλοφόρησε η Silver Media πόσταρε τα αν μπορείς.Εγώ έχω να τσεκάρω videoclub πολλά χρόνια,αλλά και να πήγαινα δεν θα καθόμουν να τσεκάρω τα hentai όπως καταλαβαίνεις Smile .Άσε που σιγά μην τα έχουν εδώ.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 14
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης