Το ξέρατε ότι dewa arimasen σημαίνει δεν είμαι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Animeeting Θεσσαλονίκης - Σάββατο 1 Μαρτίου 2008
sailor uranus
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 9:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 71 Τόπος: athens-greece Τώρα Βλέπω: witch hunter robin
H kamara pou vrisketai? Evil or Very Mad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
aboumonkey
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 9:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 141 Τώρα Βλέπω: Πολλά που άρχισαν να προβάλονται πρόσφατα στην Ιαπωνία
Είναι ακριβώς την ώρα που έχω μάθημα gmt Twisted Evil Τέσπα προβλέπω τρελή φάση και πολύ δουλεία για τους σερβιτόρους . Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 27, 2008 10:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Λοιπόν μόλις γύρισα από μια γύρα κάτω στο κέντρο είδα πολλά μαγαζιά από Αγίου Δημητρίου μέχρι την περιοχή του meganet και κατέληξα να προτείνω το Cafe Bar ΜΕΛΙ το οποίο και μας χωράει και είναι λίγο πιο πάνω από την Καμάρα (ανεβαίνοντας για ροτόντα στο αριστερό χέρι)
Χωράμε όλοι, όσοι και να μαζευτούμε, αλλά ο υπεύθυνος του μαγαζιού μου ζήτησε να ξέρω μέχρι την Παρασκευή το βράδι στο περίπου πόσα άτομα θα είμαστε για να μπορέσει να δεσμεύσει τον ανάλογο χώρο στο μαγαζί του και να μας φιλοξενήσει.

@aboumonkey αν σχολάς νωρίς πέρνα μια βόλτα δεν έχεις να χάσεις τίποτα και κατά πάσα πιθανότητα θα μας προλάβεις.

@Sailor Uranus Η Καμάρα είναι στο κέντρο της Θεσσαλονίκης πάνω από την Ναυαρίνου.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Adventurer
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 2:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 16 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Slayers Try
holborn έγραψε:
ο υπεύθυνος του μαγαζιού μου ζήτησε να ξέρω μέχρι την Παρασκευή το βράδι στο περίπου πόσα άτομα θα είμαστε για να μπορέσει να δεσμεύσει τον ανάλογο χώρο στο μαγαζί του και να μας φιλοξενήσει.

Δε νομιζω οτι γινεται να βγαλεις σιγουρο νουμερο - και να σου πουν 70 ατομα οτι θα ερθουν, μπορει να ερθουν 40 τελικα, μπορει να ερθουν και 100. Δεν ξερω αν θα μας χωρεσει το Μελί αν μαζευτούμε πολλά άτομα πάντως, αλλα οπως και να΄χει, πες τους καποιο υψηλο νουμερο (60+) στην τυχη.

sailor uranus έγραψε:
H kamara pou vrisketai? Evil or Very Mad
Μη φοβασαι, αν θελησεις να ερθεις στο meeting, με το που θα φτασεις Θεσ/νικη και ρωτησεις τον οποιοδηποτε πως θα πας στην Καμαρα, θα σου πει αμεσως, ειναι (μαζι με τον Λευκο Πυργο) η πιο γνωστο τοπθεσια της πολης Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 28, 2008 12:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
re xalaroste ligo mia xara 8a mazeutoume kai 8a xoresoume.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
kappa
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 29, 2008 3:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Α ρε τελευταία στιγμή μας τα λέτε... Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω. ~_~ Θα το προσπαθήσω όμως!! Very Happy

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 01, 2008 2:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
kappa έγραψε:
Α ρε τελευταία στιγμή μας τα λέτε... Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να έρθω. ~_~ Θα το προσπαθήσω όμως!! Very Happy


Άστα αυτά!! Σήμερα άλλα με έλεγες! Razz
Μια χαρά θα χωρέσουμε παιδιά!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kappa
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
elissaios έγραψε:
Άστα αυτά!! Σήμερα άλλα με έλεγες! Razz


Ρε συ αφού είχα άλλα κανονισμένα και τα ξεκανόνισα για να έρθω, μη μ λες τέτοια σουξουμούξου γιατί θα σου ξηγήσω εγώ αμα λάχει ναούμ τι πάει να πει μύτινγκ έτσι~? Laughing

Λοιπόν παιδιά εξαίσιο το μύτινγκ ( Wink ), πέρασα υπέροχα, γνώρισα πολύν κόσμον και κοσμάκην με παρόμοια ενδιαφέροντα, μοιράστηκα απόψεις και ιδέες, παίξαμε και Ταμπού και Ούνο και είδα και ένα τραπέζι με Trivial Pursuit, πήγαμε και για φαγητά κ έτσι μετά... (εγώ τα σνόμπαρα τα μπριζολάκια κ πήγα για κινέζικο Laughing )

Γενικά πολύ καλή ιδέα, να το ξανακάνουμε Very Happy Very Happy
Και σε όσους γνωριστήκαμε απόψε, hiiiiiiiiiiiiiiiiiiii~~ Smile Smile

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 10:11 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
twra ema8a gia to meeting!!!
gmt dn hr8a!!!(sniffles) kala elpizw na upar3ei k allo meeting suntoma(krima pantws prepei na eixei polu kosmo kai pollh fash)

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 11:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Ε κρίμα,το έχασα.Χθες δούλευα τελευταία μέρα στην παλιά μου δουλειά και έτσι δεν μπόρεσα να έρθω (ε ναι, έπρεπε να πληρωθώ κιόλας XD).Τέλος πάντων.Την επόμενη/ες φορά/ες που δεν θα έχω κολλήματα με weekends.

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Erisabetsu
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 2:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 416
Kappa Μπορώ να πω ότι με άφησε άφωνη με τις ικανοτητες στου στο taboo.
U rule Girl!
Ελισαίο και Holborn χάρηκα που σας γνώρισα πάρα πολύ και φάνηκε άλωστε.

Απλά στο επόμενο Meeting εφοδιαστείτε με στυλό και χαρτί για να σημειώνεται όλα αυτά τα anime που θα ακούτε.
Ελπίζω αυτές οι συνολικές προσπάθειες να συνεχιστούν.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
elissaios
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 3:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: administrator ::
喜多野 栄治
:: administrator ::<br>喜多野 栄治

Συμμετέχει από: 29 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1440 Τόπος: Thessaloniki
Erisabetsu και εμείς χαρήκαμε παρά πολύ που σε γνωρίσαμε. Γενικά το meeting ήταν επιτυχία όπως επίσης πολύ καλό που γνωρίσαμε νέα και τα μέλη των άλλων κοινοτήτων.

Καλά φυσικά το taboo τα έσπασε! Ο Αλέκος έδωσε ρέστα!!!

Το meeting σίγουρα θα ξαναγίνει και μάλιστα και στην Αθήνα!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
kappa
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 9:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: Moderator ::
VIP .::. Podcaster

Συμμετέχει από: 15 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 144 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Jdrama (kyriws)
Arigato gosaimasu, Erisabetsu-san! Very Happy Very Happy Πέρασα εκπληκτικά στο Taboo!! Smile Την άλλη φορά θα τους φάμε λάχανο!!! Yakusoku dayo!!

Πραγματικά το παρατήρησα κι εγώ ότι έπρεπε να είχαμε φέρει εξοπλισμούς, συμπράγκαλα, χαρτιά στυλό μολύβια και διάφορα άλλα... Το κρατάμε στα υπόψιν για το μέλλον

Και μια τελευταία δήλωση... Michelle Pfeiffer!!!

_________________


* MUSIC = life // * フエイスブック
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 02, 2008 11:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω στο meeting...Είχα γυρίσει προχτές από την Ξάνθη(όπου είχα πάει για το match Skoda Ξάνθης - Άρης) και δεν είχα και internet για να ενημερωθώ σωστά γιαυτό.Παιδιά κανονίστε όσο πιο σύντομα γίνεται νέο Meeting για να τα πούμε όλοι όσοι το χάσαμε... Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
holborn
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάρ 03, 2008 12:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Να πω και εγώ με την σειρά μου ότι περάσαμε πάρα πολύ ωραία (αν κρίνουμε από το γεγονός ότι έφτασα σπίτι κατά τις 4 τα ξημερώματα.... ).
Γνώρισα πολλά άτομα από κοντά αλλά όπως ήταν λογικό όχι όλα
@Erisabetsu μισή χαρά δική σου και μισή δική μας Laughing
@Kappa Any time any place (αρκεί να έχουμε στην ομάδα τον Αλέκο και τον Ερμή Razz )

Εις το επανειδήν λοιπόν και θα τα πούμε στο επόμενο

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης