Το ξέρατε ότι kami σημαίνει μαλλιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Προβολές ANIME στο E.M.Π. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 16, 2007 5:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
ventouzas έγραψε:
Καλησπερα παιδια!

Θα ηθελα και εγω με τη σειρα να σας πω οτι ειστε ευπροσδεκτοι στις προβολες των εστιων.Σκοπος μας εξαλλου ειναι να ανοιχτουμε οσο πιο πολυ μπορουμε και εκτος εστιων.
Η προσβαση ειναι οντως ενα μελανο σημειο,αλλα μην προτρεξετε να μας κατηγορησετε γι'αυτο. Οι προβολες αρχισαν αποκλειστικα και μονο απο το μερακι 2-3 ατομων που θελανε να προσφερουν αρχικα κατι παραπανω στις εστιες και στο πολυτεχνειο (το οποιο πασχει απο πολιτιστικα..). Οι προβολες οπου μπορουσαμε,ειδικα το καλοκαιρι, και τωρα ειμαστε ευτυχεις να εχουμε ενα χωρο ο οποιος μπορει να αξιοποιηθει.Σιγουρα για πολλους δεν ειναι ευκολο να ερθουν,αλλα τουλαχιστον προσπαθουμε να ανοιξουμε τον κυκλο μας οσο πιο πολυ μπορουμε.
Επισης ενα αλλο ζητημα που μπορει να μην εχει ξεκαθαριστει ειναι οτι,δεν υπαρχουν φραγμοι οσον αφορα την ενεργη συμμετοχη στην κινηση αυτη.Καποιος που θελει να κανει μια προβολη μπορει καλλιστα να ερθει σε συννενοηση και να το κυνηγησει.Γιατι οχι?
Απο εδω και περα πολλα και ωραια πραγματα μπορουν να γινουν.Ηδη εχουμε αρχισει να εχουμε επαφες με τη Φοιτητικη Μεριμνα με σκοπο να διαμορφωθει καλυτερα ο χωρος και να συνδιαστει με αλλες παρομοιες δραστηριοτητες.Το καλο ειναι οτι ηδη υπαρχει ο βασικος πυρηνας.Ατομα που ασχολουνται με anime,φωτογραφια,ταινιες υπαρχουν για να τρεξουν.Αλλα θα ηταν ακομα πιο ωραιο να βλεπαμε ανταποκριση και απο ατομα εκτος Πολυτεχνειου και εστιων!
Τελος να τονισω οτι δεν εγραψα στο Forum για να βρω τρεχαλατζηδες που θα τους φορτωνουμε τα οποια παραπανω βαρη(ισα ισα που για εμας ειναι χαρα) αλλα για να εκφρασω την οποια χαρα και ευχαριστηση μου.

Καλο βραδυ!

Υ.Γ.
Θα ερθω σε επαφη με τα παιδια που εχουν αναλαβει το anime και θα τους πω να ανεβασουν το πληρες προγραμμα.


Παιδιά, συγχαρητήρια και πάλι.... Γνωρίζω πολύ καλά μιας και είμαι και εγώ φοιτητής πόσο δύσκολο είναι να κάνεις μια τέτοια δουλειά χωρίς υποστήριξη απο πουθενά. Αναμένουμε το πρόγραμμα και είμαι σίγουρος πως όσοι μπορέσουν και απο το anime planet θα έρθουν.

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης