Το ξέρατε ότι baransu σημαίνει ισορροπία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη
Σελίδα 7 από 8
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    [Athens Meeting - December 2007]
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 1:51 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Vetus έγραψε:


Vetus in all his glory! Cool
Vetus έγραψε:

Απο αριστερα: Kyon + Girishajin

Vetus έγραψε:

Kyon + beer = απολαυση! Razz

Vetus έγραψε:

Monkey d.luffy + Vegetasmate. Φονικο διδυμο! Cool

Vetus έγραψε:

MAZINKAISER + GUNDAM S---ehm....απο αριστερα:Missing score + Force Impulse Razz

Vetus έγραψε:

Απο αριστερα: Vetus + Monkey d.luffy! Ο αλλος μου θα μου ριξει ενα ωραιο jet pistol σε 2,7696 secs απο το τραβηγμα της φωτο Razz

Vetus έγραψε:

Απο αριστερα: Gio + Shadow + Six Winged Angel

Vetus έγραψε:

Απο αριστερα: kyon + Friend of Girishajin + Girishajin

Vetus έγραψε:

Ναι για αλλη μια φορα εγω...χοντρος παλι βγηκα Evil or Very Mad

Vetus έγραψε:

Απο αριστερα: Hellbroth + Vetus

και ναι οπως βλεπετε ειχαμε αρκετο κοσμο. Οι μισοι βεβαια δεν προλαβαν να δουν το φακο γιατι μας την κανανε νωρις Razz Που θα παει next time ομως...(*insert evil laugh*)
πραγματικα χαρηκα που ηρθε αρκετος κοσμος απο τους καινουργιους! Και ολοι ηταν μια χαρα και μιλησαμε ελευθερα και θελω να πιστευω πως ολοι περασαν ωραια. Προσωπικα ειδα ποσο ενεργα ηταν τα καινουργια ατομα και γουσταρα ταμαλα Very Happy
Αντε παμε για αλλα τωρα Wink


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blademaster_X στις Κυρ Δεκ 09, 2007 4:30 am, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 2:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Ειλικρινα θελω να εκφρασω την απολυτη χαρα και διασκεδαση που ενιωσα με την παρεα σας.Πρωτη φορα περασα τοσο ωραια,με τις συζητησεις μας τις πλακες μας,ολα.Για αυτο,Blade,vegetasmate,Vetus,evelinxouz,Missing Score,SWA,Force Impluse,Sasori,Kyon,Girishajin και οι υπολοιποι,HONTO ARIGATO Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
sasori
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 2:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 24 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 37 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: naruto,bleach,one piece,dgrayman,death note,code geass
Φίλτατε blademaster νομίζω ότι παίζει λογοκρισία στο forum!!!Razz Σαν τα manga που πάνε στην Αμερική κι εδώ,κόβετε ό,τι δε σας αρέσει.Εγώ και στα goodys είμουνα αλλά δε με βλέπω πουθενά!!!!!!
Τζάμπα πόζαρα μια ώρα κι είχα φτιάξει και το μαλλί.
Τι ύπουλες τακτικές είναι αυτές!!!! Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 3:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
sasori έγραψε:
Φίλτατε blademaster νομίζω ότι παίζει λογοκρισία στο forum!!!Razz Σαν τα manga που πάνε στην Αμερική κι εδώ,κόβετε ό,τι δε σας αρέσει.Εγώ και στα goodys είμουνα αλλά δε με βλέπω πουθενά!!!!!!
Τζάμπα πόζαρα μια ώρα κι είχα φτιάξει και το μαλλί.
Τι ύπουλες τακτικές είναι αυτές!!!! Twisted Evil


Αξιωθηκες να κανεις ενα τοστ-εεμ ποστ! και το μονο που χεις να πεις ειναι αυτο?!?!? Twisted Evil
Βασικα νομιζα ρε οτι σε τραβηξα Shocked wtf! Η καμερα του vetus works in mysterious ways Razz
Next time θα εχω μια βδομαδα πριν τη δικια μου και θα σπαταλησω ενα flashακι σε σενα να κανουμε photoalbum σου!(οι φωτο θα χαρακτηριστουν 18 των ανω για ευνοητους λογους...προβλεπω μπαναρισμα μου για τους επισης ευνοητους λογους Razz )

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 4:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
yataaa!! χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα και από κοντά !!! ήθελα πολύ να κάτσω κι άλλο αλλα δυστυχώς...next time for sure!!τα φιλία μου σε όλους και θέλω να τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά !! δυστύχως λόγω τις μεγάλης προσελευσής και λόγω του ότι είχαμε φτιάξει με τα τραπέζια την στρογγυλή τραπεζη δεν καταφερα να μιλήσω με όλους αλλά σύντομα θα ξαναειδωθούμε πιστευω Very Happy Very Happy Very Happy Wink

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
erouchinamadara
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 8:18 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 19 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 1063 Τόπος: Κουφια γη (τακλαμακαν συγκεκριμενα)
Ρε Luffy με το κοντομανικο με τον Ichigo πηγες?!Θα πιασεις καμμια πνευμονια ανθρωπε μου και θα παιδευεσαι σαν και εμενα!! Laughing Laughing Κριμα ρε γαμωτο που δεν ηρθα απο οτι βλεπω μια χαρα περασατε


Έχει επεξεργασθεί από τον/την erouchinamadara στις Κυρ Δεκ 09, 2007 1:46 pm, 1 φορά

_________________


BAKA!!My legend start at the 12 century
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Six Winged Angel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 9:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 14 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 458 Τόπος: Athens, Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto
bwahahahaha καλά οι φοβερές οι photos, σηκώνουν μπόλικο edit xD Πολύ ωραίο το meeting και τράβηξε και πολύ κόσμο Laughing προσωπικά πέρασα τέλεια Razz άπειρο κάψιμο Rock On Dude! xD

_________________
"The fate of destruction is also the joy of rebirth"
- Kheel Lorenz

Faith makes the impossible, possible. Courage makes 1% into 100%!
レイ規則! , レイはすべてを所有する!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
KATMAi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 9:28 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 25 Αύγ 05 Δημοσιεύσεις: 854 Τόπος: Μπαμπουλόπολη Τώρα Βλέπω: Μπομπ ο Σφουγγαράκης Τετραγωνοπαντελονής
Ρε Vetus Wario πόσοι παρευρέθησαν;

_________________

Στο άπειρο κι ακόμα παραπέρα!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 12:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Καλά παιδιά, ήταν απίστευτη η συνάντηση.....μιλάμε για το απόλυτο anime κάψιμο, αδέλφια!!! Rock On Dude! Πάλι καλά που πρόλαβα να έρθω γιατί απο το πρωί ήμουν στους δρόμους... Χρωστάω βέβαια αρκετές συζητήσεις με πολλούς απο σας αλλά ήμασταν τόσοι πολλοί που δεν ήταν εύκολο...(στις photo βλέπετε μόνο τα στιγμιότυπα απο Goody's. Η απόλυτη αποχαύνωση ήταν στην καφετέρια όπου ήμασταν ολόκληρο γκρουπάκι....). Όλα τα παιδιά ήταν κορυφαία με απόλυτο καθοδηγητή και groop maker τον Blademaster, ο οποίος προσπαθούσε να βάλει σε τάξη το μπουλούκι με άκρως ευγενικούς τρόπους....χαρά στο κουράγιο σου, Blade!!! Very Happy Είχα την ευκαρία να γνωρίσω πολλούς απο σας όπως Kyon, Sasori, Blademaster, Monkey D. Luffy, Evelinxouz, Six Winged Angel, Hellbroth, Gt4md (πες στον φιλαράκο σου να κάνει account να τα λέμε στο forum), Vegetasmate, Vetus....και δεν συμαζεύεται...... Razz
Μας τα χάλασε βέβαια ο καιρός και γίναμε λίγο παπί στην επιστροφή, αλλά μικρό το κακό... Αμάν!!! Πως έχω βγει έτσι στις φωτογραφίες!!!!??? Laughing Surprised Πάντως, παρά το overload απο τις πολλές anime πληροφορίες, περάσαμε φοβερά!!! Άντε, και στο επόμενο meeting!!!!

(Συγχαρητήρια, όμως, στον GT4md, που ήρθε με την παρέα του απο το Κορωπί για την συνάντηση!!!! )

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Carnival of Rust
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 1:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
e-lithium Μαντρόσκυλο

Συμμετέχει από: 04 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 1430 Τόπος: Its a GIF. If you look long enough then they will pop out!
Ilikrina xarika pou eida palious kai to neo aima pou mas entiposiase parolo tis kakouxies tou kairou kai ta sinafi pou dwsane ena dynamiko paron pragmatika guys mprabo pou mas deixnete gia akomh mia fwra tro pws agapate kai stirizete to site.

Edw pou ta leme einai kai adynaton na antistathis sth kawai fatsoula tou blademaster kai na mhn erthis eidika otan apo pisw karadoki to upoxthonio katani akonismeno kai to evil smile tou blade gia osous den erthoune. Very Happy Smile Laughing


Pantos perasate wrea kai ayto exei simasia. Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

AnimePlanet Forums Γενικοί Κανόνες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kyon
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 3:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 337 Τόπος: Αθήνα
Nαι ναί ήταν πολύ ωραια αν και ομολογώ οτι απο την πολύ ανιμοκουβεντα ειχανε κοκκινήσει όλοι σαν παντζαρια! Razz
Οι photos απεικονίζουν τη φαση καψίματος που ειμασταν στα goodys πιστευω αρκετά καλα! Laughing

_________________
この中に宇宙人、未来人、異世界人、超能力者がいたらでてきなさい。

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vegetasmate
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 6:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 1163 Τόπος: Lala-land
Monkey D Luffy έγραψε:
Ειλικρινα θελω να εκφρασω την απολυτη χαρα και διασκεδαση που ενιωσα με την παρεα σας.Πρωτη φορα περασα τοσο ωραια,με τις συζητησεις μας τις πλακες μας,ολα.Για αυτο,Blade,vegetasmate,Vetus,evelinxouz,Missing Score,SWA,Force Impluse,Sasori,Kyon,Girishajin και οι υπολοιποι,HONTO ARIGATO Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing Smile Very Happy Laughing


Girishajin έγραψε:
Καλά παιδιά, ήταν απίστευτη η συνάντηση.....μιλάμε για το απόλυτο anime κάψιμο, αδέλφια!!! Πάλι καλά που πρόλαβα να έρθω γιατί απο το πρωί ήμουν στους δρόμους... Χρωστάω βέβαια αρκετές συζητήσεις με πολλούς απο σας αλλά ήμασταν τόσοι πολλοί που δεν ήταν εύκολο...(στις photo βλέπετε μόνο τα στιγμιότυπα απο Goody's. Η απόλυτη αποχαύνωση ήταν στην καφετέρια όπου ήμασταν ολόκληρο γκρουπάκι....). Όλα τα παιδιά ήταν κορυφαία με απόλυτο καθοδηγητή και groop maker τον Blademaster, ο οποίος προσπαθούσε να βάλει σε τάξη το μπουλούκι με άκρως ευγενικούς τρόπους....χαρά στο κουράγιο σου, Blade!!! Είχα την ευκαρία να γνωρίσω πολλούς απο σας όπως Kyon, Sasori, Blademaster, Monkey D. Luffy, Evelinxouz, Six Winged Angel, Hellbroth, Gt4md (πες στον φιλαράκο σου να κάνει account να τα λέμε στο forum), Vegetasmate, Vetus....και δεν συμαζεύεται......
Μας τα χάλασε βέβαια ο καιρός και γίναμε λίγο παπί στην επιστροφή, αλλά μικρό το κακό... Αμάν!!! Πως έχω βγει έτσι στις φωτογραφίες!!!!??? Πάντως, παρά το overload απο τις πολλές anime πληροφορίες, περάσαμε φοβερά!!! Άντε, και στο επόμενο meeting!!!!

(Συγχαρητήρια, όμως, στον GT4md, που ήρθε με την παρέα του απο το Κορωπί για την συνάντηση!!!! )


Kyon έγραψε:
Nαι ναί ήταν πολύ ωραια αν και ομολογώ οτι απο την πολύ ανιμοκουβεντα ειχανε κοκκινήσει όλοι σαν παντζαρια!
Οι photos απεικονίζουν τη φαση καψίματος που ειμασταν στα goodys πιστευω αρκετά καλα!




Tα αγορια με καλυψαν..........τιποτα δεν μ αφησαν να πω!!!! Very Happy οντως περασαμε πολυ ωραια αν και η bulmasmate μας αφησε νωρις και καποια αλλα παιδια επισης εφυγαν λογω βροχης........... Sad

οσο για τον Luffy & Girishajin βρηκαν καταφυγιο κατω απο την μοναδικη ομπρελα της παρεας(χι χι χι)

τωρα μην με ρωτησετε πως και τι..........απλως ημασταν για πολλα γελια Laughing Laughing Laughing

_________________
onee-san

We play hide and seek.....Hanamizawa style, of course
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vegetasmate
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 6:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 1163 Τόπος: Lala-land
evelinxouz έγραψε:
yataaa!! χαρηκα παρα πολυ που σας γνωρισα και από κοντά !!! ήθελα πολύ να κάτσω κι άλλο αλλα δυστυχώς...next time for sure!!τα φιλία μου σε όλους και θέλω να τα ξαναπούμε σύντομα από κοντά !! δυστύχως λόγω τις μεγάλης προσελευσής και λόγω του ότι είχαμε φτιάξει με τα τραπέζια την στρογγυλή τραπεζη δεν καταφερα να μιλήσω με όλους αλλά σύντομα θα ξαναειδωθούμε πιστευω Very Happy Very Happy Very Happy Wink


Ποια στρογγυλη τραπεζη?!?!?!? Η παραλληλογραμμη ημασταν......και ενα παραππηπλγραμμο ΝΑ!!!!!!!!(με το συμπαθιο!!! Very Happy )

εγω λυπαμαι το καημενο το γκαρσονι που δεν ξερω κι εγω τι θα τραβηξε για να τα ξαναφτιαξει... Laughing Laughing

_________________
onee-san

We play hide and seek.....Hanamizawa style, of course
Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 7:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
Πωπω παιδιά λυπήθηκα πολύ που δεν ήρθα τελικά αλλά είχα κανονίσει από, πιο πριν να πάω γήπεδο και το έχασα το meeting... Πρέπει να παίχτηκαν κορυφαία σκηνικά με όλην την παρέα του animeplanet.... Πότε θα κανονιστεί το επόμενο meeting ??? Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Δεκ 09, 2007 7:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Kyon έγραψε:
Nαι ναί ήταν πολύ ωραια αν και ομολογώ οτι απο την πολύ ανιμοκουβεντα ειχανε κοκκινήσει όλοι σαν παντζαρια! Razz

Really? Shocked Eγώ, πάντως, δεν θυμάμαι να είχα νιώσει έτσι ποτέ μου σε καμιά συνάντηση. Razz Ένα πράγμα σαν τον Madarame από το Genshiken που δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα να μιλάει δημόσια με τους φίλους του ακόμα και για hentai. Laughing (Σημείωση: μπροστά σε γνωστούς μου που δεν ασχολούνται με anime δεν θα συζυτούσα εννοείται για hentai γιατί μετά άντε να τους εξηγήσεις... )
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 7 από 8
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης