Το ξέρατε ότι shigan σημαίνει εθελοντής;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Επόμενη
Σελίδα 3 από 51
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    [Γνωριμία] πείτε μας για σας V2.0 :)
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Παρ Δεκ 07, 2007 7:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
visaj έγραψε:
και μου αρεσει να βλεπω anime


Αυτό πρέπει να το έχουμε κοινό όλοι εδω μέσα.... Razz Αν και είμαι καινούριος για να σας καλωσορίσω επίσημα.... Rolling Eyes ....καλωσήρθατε και απο εμένα!!! Smile

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jimid
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 10, 2007 11:27 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 18
Γειά σας και από εμένα λοιπόν!

Μετά από αρκετό καιρό που παρακολουθώ το site/forum
πήρα την απόφαση να σας συστηθώ.

Με λένε Δημήτρη, είμαι 25 ετών και είμαι Πολιτικός Μηχανικός.
Βλέπω anime και διαβάζω manga μανιωδώς τα τελευταία 3 χρόνια
και από φέτος ξεκίνησα και μαθήματα Ιαπωνικών.

Aγαπημένα Anime: Bleach, Naruto, Suzumiya Haruhi no Yuutsu, Monster, Karas, FLCL,
Ergo Proxy, xxxHolic, Elfen Lied και κάπου εδώ πρέπει να σταματήσω
αλλά όπως καταλαβαίνετε είναι πάρα πολλά. :Ρ

Τι αλλό.... α ναι! Είμαι από Θεσσαλονίκη.

Αυτά από εμένα λοιπόν.

Kore kara osewani narimasu.
Dozo yoroshiku onegai shimasu ne. ^_^

_________________
Non Serviam
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kazama Ken-Shin
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 2:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 553 Τόπος: London
welcome matey... join the club

_________________
I vow to Sword and Soul... this life of battles will be followed through!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Beyond_the_Grave
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 6:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 08 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Athina Τώρα Βλέπω: tipota
geia sas me lene Beyond the grave kai maresoun ta anime opws katalabate Laughing eixa erthei sto anime meeting stin athina me ton Gt4.elpizo na sas aresei to spoiler ston upografh mou

_________________

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 6:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Beyond_the_Grave έγραψε:
geia sas me lene Beyond the grave kai maresoun ta anime opws katalabate Laughing eixa erthei sto anime meeting stin athina me ton Gt4.elpizo na sas aresei to spoiler ston upografh mou

O re Filaraki! Se thimame esena Very Happy

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 6:54 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Όπως και να έχει γνωστοί ή άγνωστοι όλοι είναι εφπρόσδεκτη σε αυτό το μέρος.
Ενα μεγάλο και ζεστό welcome από μένα!!!

"Καλωσορίσατεεεε"!!!!

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Prottoss
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 8:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 2 Τόπος: Athens Τώρα Βλέπω: bleach,naruto
Me lene Kosta,eimai 20 apo Athina...autin tin stigmi eimai fantaros kai e3etias autis tis anapodias...Razz arxisa na psaxnome me ta anime.:)Ligo xontroulis 8a elega alla kat' alla kano kali parea:).Elpizo na gnoristoume kalitera paidia!!!Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 11, 2007 8:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Prottoss έγραψε:
Me lene Kosta,eimai 20 apo Athina...autin tin stigmi eimai fantaros kai e3etias autis tis anapodias...Razz arxisa na psaxnome me ta anime.:)Ligo xontroulis 8a elega alla kat' alla kano kali parea:).Elpizo na gnoristoume kalitera paidia!!!Razz

Kali thitia maga kai min tous pernis sovara tous megalous... Skepsou mono oti esi tha figis kai afti tha kanoun akoma thitia Laughing . Wellcome 2 AnimePlanet.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
jhetfield18
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 12, 2007 9:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 68 Τόπος: Hrakleio,Kritis Τώρα Βλέπω: Bleach,Naruto Shippuuden,Hayate no Gotoku,Ladies vs Butlers,Durarara
geiaaaaa
me lene niko eimai 18 kai eimai foititis 2 etos sto panepistimio tou irakleiou.apo tote pou arxisa na asxoloumai me ta anime kai ta manga exw kleismeno to miso tis imeras psaxnontas gia ta kainourgia epeisodia i gia alles seires/tainies pou thelw na vrw kai gia ta epeisodia pou exw idi kai thelw na dw.Akoma se osous oi goneis tous tous psiloprizoun gi auto kai tous lene 'ma ti se epiase ksafnika me ta cartoon?' i to sarkastiko 'ma de tha megalwseis pote??Pote tha stamatiseis na vlepeis paidika???' upomoni kai min prospathisete na tous diorthosete legontas tous oti den einai cartoon i oti den einai paidika gt apla tha sas grapsoun kai tha poun 'kala oti kai na nai!' kai tha to epanalavoun opws kai na xei...... Twisted Evil
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 13, 2007 10:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
Laughing

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 7:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Γεια σε ολους!!!! Με λενε Αγγελο, ειμαι 22 χρονων και ειμαι φοιτητης στο τμημα Οικονομικης επιστημης στο Πανεπιστημιο Πειραια. Βλεπω ανιμε αρκετο καιρο, κοντα 4 χρονια, αν και στην αρχη οχι πολυ. Εχω πολλα αγαπημενα ανιμε αλλα ξεχωριζω το one piece, elven lied, claymore(mexri to 21, μετα δεν μου αρεσε διοτι δεν ακολουθησε το μανγκα) και full metal alchemist. Εχω δει και αλλα βεβαιως, καπου 30+. Ακουω οτι μουσικα υπαρχει αρκει να υπαρχει η καταλληλη παρεα αλλα περισσοτερο ροκ και μεταλ κομματια. Ασχολουμαι με το D&D φανατικα και παιζω καποια card games. Χαιρομαι πολυ που εγινα μελος και αν και ειμαι καινουργος εχω συμπαθησει ολα τα παιδια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIce to meet you all.....

_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 9:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Ευκαιρία να σας συστηθώ...

Με λένε Θάνο και είμαι σπουδαστής Μουσικής Τεχνολογίας στο ΙΕΚ Δέλτα Θεσσαλονίκης και μαθαίνω Ιαπωνικά στο ΙΕΚ Ξύνη και φυσικά είμαι από Θεσσαλονίκη και είμαι 24 χρονών(15/12/1983)(παππούς δηλαδή).

Είμαι καμμένος με τα anime και βλέπω μόνο anime και δεν μου αρέσουν ποτέ τα manga.

Είμαι αληθινός Dj και παραγωγός και παίζω και παράγω progressive/house/electronica.

Δεν σας κρύβω ότι μου αρέσουν πολύ οι ελληνίδες, οι αγγλίδες, οι αμερικάνες και πάνω από όλες οι Γιαπωνέζες.

Οπότε Doozo yoroshiku.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 18, 2007 10:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
Me lene Theofilo,eimai 15 xrono k pao 1i lykeiou eimai liomenos m ta anime k ta manga kai tha synexiso etsi akathektos g panta!Meno thessaloniki.Afta,xarika g tn gnorimia!an k exo klisei xrono sto site ^_^ sas systinome tora

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 18, 2007 7:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
Abarai έγραψε:
Me lene Theofilo,eimai 15 xrono k pao 1i lykeiou eimai liomenos m ta anime k ta manga kai tha synexiso etsi akathektos g panta!Meno thessaloniki.Afta,xarika g tn gnorimia!an k exo klisei xrono sto site ^_^ sas systinome tora


Χάρηκα για την γνωριμία! Laughing

Το ίδιο ισχύει και για όλους τους άλλους!

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τρι Δεκ 18, 2007 9:15 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Γιά σε όλους είμαι ένα απο τα κενούργια μέλοι και θα σας παρουσιαστώ. Είμαι 18 χρονών πορομέννος με anime και με τα περισσότερα Gothic και Συμφονικά Μetal συγροτήματα.Είμαι από Βέροια. Αγαπημένο συγκρότημα Εvanescence,Epica(ήμουν στις συναυλίες τους),αγαπημένο anime και το αγαπώ και θα κλέω ότα τελειώσει Naruto. Παίζω Μπάσκετ, σχεδιάζω manga και έχω ολα τα manga Naruto, Death Note. Hobby γεμίζω ζωγραφιές απο Naruto σε όλα τα θραννία του σχολείου
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 51
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4 ... 49, 50, 51  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης