Το ξέρατε ότι boku σημαίνει Εγώ / υπηρέτης (άντρας);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    3η Προβολή AnimeClipse στην Θεσσαλονίκη
xHATEBREEDx
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 2:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 171 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Τους λογαριασμούς του σπιτιού....

Οδηγίες προορισμού θα βρείτε ΕΔΩ
Σας περιμένουμε όλους και όλες

_________________

AnimeClipse Fansubs
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Monkey D Luffy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 11:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
VIP .::. Podcaster
Mugiwara Kaizoku

Συμμετέχει από: 27 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 1745 Τόπος: Πισω στην Ελλαδα....I wanna go to Tokyo agaiiiiiin!!! Τώρα Βλέπω: το site του topatzi!
Oλα τα ωραια anime τα δειχνει στη Θεσ/κη.Γιατι; Crying or Very sad Στην Αθηνα γιατι δεν γινεται κατι τετοιο;

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Girishajin
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 11:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 599 Τόπος: Κάπου δυτικά στο λεκανοπέδιο Αττικής... Τώρα Βλέπω: Μπόλικο JDrama, Cult Ιαπωνικές ταινίες...και διάφορα άνιμε....
Monkey D Luffy έγραψε:
Oλα τα ωραια anime τα δειχνει στη Θεσ/κη.Γιατι; Crying or Very sad Στην Αθηνα γιατι δεν γινεται κατι τετοιο;


Έλα ντε??? Sad

_________________


ひぐらしのく頃に...
日本が大好きから...
http://girishakara-nihonmade.blogspot.com/

Ένα Blog για την Ιαπωνική κουλτούρα...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Wadoria
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 12:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 18 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 329 Τόπος: Ιωάννινα Τώρα Βλέπω: bleach,Hero Tales,Elemental Gelad
Τυχερός ο ξάδερφός μου που πέρασε παιδαγωγικό θεσσαλονίκη Sad .....ελπίζω να περάσω κι εγώ!!!Τώρα που έμαθα πως βάζουνε και anime το θέλω περισσότερο!!! Very Happy

_________________

See my Anime list!!
To decide what to do with the future is to be human.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
cyborg
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 1:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Αύγ 04 Δημοσιεύσεις: 70
Κάντε το κι εσείς βρε λίγο πιο αργούτσικα.. και για μάς τα εργαζόμενα νιάτα! καμιαά.. 20:30 τους χάλαγε τους υπεύθυνους!!!???
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα ICQ Αριθμός
ligpgf
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 2:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 477 Τόπος: SOS Dan Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου... :P
Monkey D Luffy έγραψε:
Oλα τα ωραια anime τα δειχνει στη Θεσ/κη.Γιατι; Crying or Very sad Στην Αθηνα γιατι δεν γινεται κατι τετοιο;
Γίνεται και στην Αθήνα...Τουλάχιστον πέρυσι έγινε... http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=5006&highlight=%E9%F1%E9%E4%E1

_________________

Μουσική από games και anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 4:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Δεν ξέρω αν έχει ανοιχτεί σχετικό thread στο forum του Animeplanet.gr αλλά από την προηγούμενη Τρίτη ξεκίνησαν οι χειμερινές anime προβολές στην Αθήνα. Περισσότερες πληροφορίες: http://www.anime.gr/forums/%CA%E1%ED%FC%ED%E5%F2-%EA%E1%E9-%C1%ED%E1%EA%EF%E9%ED%FE%F3%E5%E9%F2/3039-%D7%E5%E9%EC%E5%F1%E9%ED%DD%F2-%D0%F1%EF%E2%EF%EB%DD%F2-%F3%F4%EF-nosotros.html

Πέρα αυτού, όσοι δεν έχουν δει την ταινία και μένετε Θεσαλλονίκη επιβάλλεται να την δείτε.
Αν παιχτεί, πάντως, και στις προβολές της Αθήνας ευχαρίστως να την έβλεπα και δεύτερη φορά. Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
eni
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 8:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 170 Τόπος: thessaloniki Τώρα Βλέπω: Fullmetal alchemist
Kata 99% tha eimai ekei!!!!

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Abarai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 16, 2007 9:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 15 Σεπ 06 Δημοσιεύσεις: 615 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG einai APEIRAAAA
O.O!!

_________________
Life is too short,Grudges are a waste of perfect happiness,So laugh when u can
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 17, 2007 12:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
εκει...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vegita Sempai
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 18, 2007 12:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 83 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τίποτα - Μετά θα δω...
Adventurer,κράτα μου μια θέση για την προβολή.
Κλείνω εισιτήριο για τρένο και σου΄ρχομαι!!!! Very Happy Very Happy

Just joking,την έχω δει την ταινία.Αρκετά καλή.Καλά να περάσετε και συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
xHATEBREEDx
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 18, 2007 5:34 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 171 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Τους λογαριασμούς του σπιτιού....
Adventurer??
Καιρο εχω να δω αυτη την ψυχη....

_________________

AnimeClipse Fansubs
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 23, 2007 2:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
H ταινια τα εσπαγε. Και η μεταγλοτιση ηταν απιστευτη!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
xHATEBREEDx
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 23, 2007 1:00 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 171 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Τους λογαριασμούς του σπιτιού....
Ουφ, παει και αυτο, τελος καλο ολα καλα.

Να ενημερωσω πως η προβολη πηγε περιφημα, αν και υπηρχαν κατ'εμε τουλαχιστον (στους θεατες δεν πιστευω να πολυφανηκε) καποιες μικρες ατελειες στην εικονα (λογω αναγκαστικης μετατροπης του αρχειου σε dvd μορφη)

Οπως και να χει, το κοινο (γυρω στα 70-80 ατομα) ανταποκριθηκε πολυ ενθερμα, και υπηρξαν στιγμες που ολοι ειχαν σωπασει σε στιγμες συναισθηματικης φορτισης, και συναμα να σιεται η αιθουσα απο γελιο σε στιγμες ενεργειων της πρωταγωνιστριας Very Happy

Πρωτα απ'ολα να ευχαριστησω τον Morfeas, για την αναλαβη της αιθουσας προβολης, και ελπιζουμε και σε επομενη προβολη, μιας και το αποτελεσμα ηταν πολυ θετικο :thumb_dup:

Δευτερον, να ευχαριστησω τους Orson, thoukis και plits, οι οποιοι συνεισφεραν χρηματικα για τις αφισες, αλλα και για την ευχαριστη διαδρομη που καναμε για την αφισσοκολληση Very Happy

Η 3η προβολη της AnimeClipse ειχε ενα ακρως αισιο τελος λοιπον, και αν καποιο ατομο διαθετει ακρη για προβολη σε αμφιθεατρο, ας μου στειλει ενα πμ, ουτως ωστε να προβουμε αμεσα και σε 4η Προβολη :thumb_dup:

_________________

AnimeClipse Fansubs
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 24, 2007 4:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Kalh fash htan ^^ Epishs pistevw oti exasa 2-3 kila kata thn diarkeia ;p

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης