Το ξέρατε ότι yakuza σημαίνει ιαπωνική μαφία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη
Σελίδα 6 από 7
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    AMV    Diagonismos amv
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 10, 2008 3:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
Animated έγραψε:
Φιλε σε λαθος τοπικ εβαλες το βιντεο - βαλτο στο Anime Music Video Contest, παλι στον τομεα AMV, μαζι με ολες τις πληροφοριες του βιντεο... καλη τυχη!

Τι αλλο ηθελα να πω που ειχα ξεχασει...α ναι. Λοιπον καποιες ιδεες γι αυτο το κοσμοιστορικο γεγονος.

1ον) Αφου καθε μερα μπαινουν κατα μεσο ορο γυρω στα 120 μελη, θα υπαρχουν πολλοι που θα ΠΡΕΠΕΙ (και αυτο ειναι διαταγη Laughing ) να ψηφισουν, οποτε...χμ.... ειχα πει πριν κατι για ανακοινωση, δεν ξερω, παντως μου φαινοταν καλη ιδεα...

2ον) Η ψηφοφορια που θα γινει σε καινουργιο τοπικ προτεινω να μην γινει με καταθεση ψηφων, αλλα με ποστ απο κατω, γιατι σε περιπτωση ψηφων ο καθενας θα μπορει να ψηφιζει οσες φορες θελει....λογικα.....(η μηπως οχι? Δεν θυμαμαι καλα...)

3ον) Σαν πολυ σοβαρα δεν το πηρα το ολο θεμα? Εμ, ο πρωτος μου διαγωνισμος ειναι, σοζ....

Α, και θα ηθελα να ρωτησω τι ωρα κλεινουν οι υποψηφιοτητες...ισα ισα που προλαβαινω την κυριακη.....(η μπορει και οχι Wink )

1)Θα δούμε....
2)Ο καθένας μια φορά ψηφίζει.....
3)its okey Razz

Είπαμε DeadLine Κυριακή 13 Ιουλίου 00:00 Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 10, 2008 4:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
hzikill έγραψε:
Είπαμε DeadLine Κυριακή 13 Ιουλίου 23:59 Wink

.
Παράθεση:

KΑΤΑΡΑ...αρα εχω μεχρι το σαββατο.... δηλαδη σαββατο απογευμα, γιατι πρεπει να το ανεβασω και youtube...

challenge ε.....καλα...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 10, 2008 9:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
Animated έγραψε:
hzikill έγραψε:
Είπαμε DeadLine Κυριακή 13 Ιουλίου 23:59 Wink

.
Παράθεση:

KΑΤΑΡΑ...αρα εχω μεχρι το σαββατο.... δηλαδη σαββατο απογευμα, γιατι πρεπει να το ανεβασω και youtube...

challenge ε.....καλα...

Ρε συ!
Μη καταριέσε Razz Razz lol....
23:59 την Κυριακή Wink
Άιντε Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Animated
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 11, 2008 11:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
οχι ρε! Θα πηξω για να το τελειωσω! Και μην μιλατε και με απασχολειτε! (...μαλλον μιληστε....)

πωπω παιδακι μου, moderator επρεπε να ειχα γινει στον τομεα amv...

α ναι, εχω κι αλλες ερωτησεις!

1ον) Δεν νομιζω αυτοι που εβαλαν υποψηφιοτητα να εχουν την δυνατοτητα να ψηφισουν γενικα?
2ον) Εμ.....καταρα, ξεχασα....

Κανε το deadline κυριακη πρωι - κατα τις 12 ας πουμε

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Vegita Sempai
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 11, 2008 2:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 83 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τίποτα - Μετά θα δω...
Animated έγραψε:
οχι ρε! Θα πηξω για να το τελειωσω! Και μην μιλατε και με απασχολειτε! (...μαλλον μιληστε....)

πωπω παιδακι μου, moderator επρεπε να ειχα γινει στον τομεα amv...

α ναι, εχω κι αλλες ερωτησεις!

1ον) Δεν νομιζω αυτοι που εβαλαν υποψηφιοτητα να εχουν την δυνατοτητα να ψηφισουν γενικα?
2ον) Εμ.....καταρα, ξεχασα....

Κανε το deadline κυριακη πρωι - κατα τις 12 ας πουμε


Χαλάρωσε διότι θα ανέβω Κατερίνη,θα πετάξω το pc σου στα σκουπίδια και έτσι θα ηρεμήσεις μια και καλή... Razz Razz

Σοβαρά τώρα,μην κάνεις έτσι για ένα διαγωνισμό 9 - (πιθανές απώλειες) ατόμων.Ανεβάζουμε ότι να'ναι στο youtube,βάζουμε τους γνωστούς μας να μας ψηφίσουν και τελειώνει η υπόθεση.Νομίζεις ότι υπάρχουν πέρα από 15-20 άτομα στο forum αυτό που ν'ασχολούνται σοβαρά με amvs?Kαι μέσα σ'αυτούς είναι editors οι μισοί...
Οπότε πάρε τον διαγωνισμό αυτό στα χαλαρά,φτιάξε ότι θέλεις και όπως το θέλεις και να μην σε νοιάζει το αποτέλεσμα του διαγωνισμού.Δεν έχει και κανένα βραβείο να μας δώσει επιπλέον motivation...^^
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Animated
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 11, 2008 2:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
Vegita Sempai έγραψε:

Χαλάρωσε διότι θα ανέβω Κατερίνη,θα πετάξω το pc σου στα σκουπίδια και έτσι θα ηρεμήσεις μια και καλή... Razz Razz


KATAPAAAAA...


Vegita Sempai έγραψε:
Σοβαρά τώρα,μην κάνεις έτσι για ένα διαγωνισμό 9 - (πιθανές απώλειες) ατόμων.Ανεβάζουμε ότι να'ναι στο youtube,βάζουμε τους γνωστούς μας να μας ψηφίσουν και τελειώνει η υπόθεση.Νομίζεις ότι υπάρχουν πέρα από 15-20 άτομα στο forum αυτό που ν'ασχολούνται σοβαρά με amvs?Kαι μέσα σ'αυτούς είναι editors οι μισοί...
Οπότε πάρε τον διαγωνισμό αυτό στα χαλαρά,φτιάξε ότι θέλεις και όπως το θέλεις και να μην σε νοιάζει το αποτέλεσμα του διαγωνισμού.Δεν έχει και κανένα βραβείο να μας δώσει επιπλέον motivation...^^


Το περιμενα οτι καποιος θα μου το λεγε αυτο, και κατα 50% ημουν σιγουρος θα το λεγες εσυ... Αλλα και παλι, ξερω οτι δεν ειναι τιποτα το σοβαρο ολος αυτος ο διαγωνισμος, ενα μικρο (πολυ μικρο μαλλον) contest ειναι μονο, αλλα απλα δεν ηθελα να το πιστευω ολο αυτο.... Βασικα, απο τοτε που ξεκινησαν τα σχολεια περυσι, ψαχνω ενα κινητρο για να κανω κατι, μια προκληση. Ε λοιπον, αυτος ο διαγωνισμος ειναι η μονη προκληση που μου δοθηκε ολο αυτο το καιρο, και γι αυτο το πηρα ετσι... Οσο για το βραβειο, ας ελπισουμε οτι θα ειναι τουλαχιστον κατι, εστω ενας απονεμητικος τιτλος κατω απο το αβαταρ....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 12, 2008 6:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
Επειδή δεν μ'αρέσει να πολυλογώ , και επειδή δεν υπάρχει ουσία φίλε Animated στο να ''ποστάρεις'' συνέχεια λέγοντας μας για το πόσο θα λιώσεις να το τελειώσεις Embarassed Razz ....
Το επόμενο 'πόστ' σου να είναι το video ε.... Wink
Άιντε Wink

υ.γ εγώ με το καλό θα το ποστάρω αύριο... Cool
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Vegita Sempai
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 12, 2008 10:04 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 83 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: Τίποτα - Μετά θα δω...
hzikill έγραψε:
Επειδή δεν μ'αρέσει να πολυλογώ , και επειδή δεν υπάρχει ουσία φίλε Animated στο να ''ποστάρεις'' συνέχεια λέγοντας μας για το πόσο θα λιώσεις να το τελειώσεις Embarassed Razz ....
Το επόμενο 'πόστ' σου να είναι το video ε.... Wink
Άιντε Wink

υ.γ εγώ με το καλό θα το ποστάρω αύριο... Cool


Good post!!^^

Τελικά δεν θα ανεβασω κανένα μου παλιό amv.Καλή επιτυχία σ'όλους σας guys and girls...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 13, 2008 7:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
4 AMVς μέχρι στιγμής....
Το δικό μου ανεβαίνει......Περιμένω και τον Shin να το βάλει άρα θα υπάρχουν 6 συμμετοχές.....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Yiota-Feta
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 13, 2008 8:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 19 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 72 Τόπος: Porto Rafti Τώρα Βλέπω: Blood+, Naruto Shippuuden
thelw kai egw na postarw ena video
pou tha to postarw edw?

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Animated
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούλ 13, 2008 8:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 26 Φεβ 08 Δημοσιεύσεις: 507 Τόπος: Κατερινη Τώρα Βλέπω: naruto shippuuden, azumanga daioh, FLCL
ΤΡΕΧΑ ΠΟΣΤΑΡΕ ΤΟ ΣΤΟ ANIME MUSIC VIDEO CONTEST! Εχεις πολυ λιγη ωρα προθεσμια!

edti: αν και δεν ξερω αν επρεπε να δηλωσεις συμμετοχη, ειμαστε λιγοι οποτε...εκ μερους μου δεν υπαρχει prob

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 5:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
μια μικρή παράταση ως τις 12 απόψε για ένα μ*λ*κ* (Εμένα) που ακόμα το ΑΜV ανεβαίνει Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 5:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
hzikill έγραψε:
μια μικρή παράταση ως τις 12 απόψε για ένα μ*λ*κ* (Εμένα) που ακόμα το ΑΜV ανεβαίνει Wink

Αχχχχααααα παρανομος Razz

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
hzikill
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 8:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::BabySitteR::
::Moderator::<br>::BabySitteR::

Συμμετέχει από: 08 Ιούν 06 Δημοσιεύσεις: 674 Τόπος: United Kingdom
Τι να πω...... Twisted Evil Δεν λέει να ανέβει...όταν περνάνε 30 λεπτά μου βγάζει error Wink
Άρα διαγωνισμός over...Θα ανοίξει ένα poll για να ψηφίσουν τα μέλη Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 14, 2008 8:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Μόλις ανοίξεις poll βάλε και τα videos μέσα για να τα ακούσουμε όλα...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 6 από 7
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης