Το ξέρατε ότι shashin σημαίνει φωτογραφία;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Thessaloniki Animeeting : SUCCESS! (Photos inside!)
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 9:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Σας μισώ! Mad Είχατε περισσότερο κόσμο από εμάς! Evil or Very Mad ΟΚ, αστιεύομαι... Razz

Gojeta, ως συνήθως είσαι όλα τα λεφτά! Cool Να δω πότε θα καταξιωθώ να έρθω στην Θεσ/κη...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
holborn
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 10:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Helena έγραψε:
Μόλις δει το ποστ αυτό ο Αόσι θα ζητήσει να γίνω μπαν και το ίδιο ζητάω και εγώ. Για τις πικς μόνο ένα σχόλιο έχω να κάνω και είναι για την πικ του Αόσι με το Μαράκι. Το σχόλιο είναι: "Ευχαριστώ πολύ για όλα".

Μετά από αυτό ζητώ να γίνει μπαν στο ακάουντ μου, δεδομένου ότι μπορώ να πω πολλά που δε θέλω γιατί μετά θα το μετανιώσω.

Χαίρομαι που περάσατε καλά στο μίτινγκ, που κάνατε γνωριμίες και ίσως το μεγαλύτερο λάθος που έχω κάνει μέχρι τώρα είναι που δεν ήρθα και εγώ μέχρι εκεί.

Πλζ λοιπόν. Smile


Ηρέμισε και εσύ Helena αλλά και εσύ Aoshi (γιατί φαντάζομαι αντίδραση), χαλαρώστε και συζητήστε τα προσωπικά σας μεταξύ σας. Δεν υπάρχει λόγος να γίνεται public αυτή η κουβέντα.

Αν θέλετε μπορώ να σας κάνω και prive section στο forum για καμιά βδομάδα να ξεδώσετε. Laughing Laughing

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Dark_Angel
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 30, 2007 11:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 13
Egw kserw gw pou eimai? Oute egw oute o filos m.. pou8ena,afantoi!?!?!?!?!? Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Uchiha Sasuke
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 12:48 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 383 Τόπος: thess Τώρα Βλέπω: D-greyman , Naruto s , Bleach ++++
egw den 8ymamai kanena allo meeting me toso kosmo pantws ......poli kali fasi ......re c Dark Angel o allos egine melos?

_________________
I will become strong in my own way.................................

stronger than u BROTHER!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dark_Angel
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 1:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 13
E mallon 8a ginei alla ksenerwse ligaki pou dn eide photo tou. Epese se kata8lipsh.. Sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
kelsos
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 9:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 16 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 75 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Διάφορα
Ωραία περάσαμε Very Happy
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
maraki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 11:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
Helena έγραψε:
Μόλις δει το ποστ αυτό ο Αόσι θα ζητήσει να γίνω μπαν και το ίδιο ζητάω και εγώ. Για τις πικς μόνο ένα σχόλιο έχω να κάνω και είναι για την πικ του Αόσι με το Μαράκι. Το σχόλιο είναι: "Ευχαριστώ πολύ για όλα".

nani? ti ennoeis??
pantws kala htane.... mono pou mazeuthka sxetika nwris k phga me ton onii-chan mou gia na lew oti exw kapoion na me prostateuei(mouxoxoxox) auto na to kanoume pio suxna re paides Very Happy Very Happy Very Happy

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
link_gr
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 11:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 196 Τόπος: katerini Τώρα Βλέπω: tin selida pou kano register :p
ena exo na po gia to meeting...mpori na gino kakos...alla itan "mpate skili aleste" meeting...alla kata ta alla itan orea...episis polla pigadakia re paidia...

_________________
trelos?pou 3erete oti eimai trelos...?enas trelos ston kosmo ton kanonikon fenete trelos kai enas kanonikos ston kosmo ton trelon fenete trelos...pou 3erete oti den eiste esis oi treloi Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 12:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Vetus thanks για τα καλά σου λόγια Laughing
Άντε εγώ κατέβηκα σε μια συνάντηση της αθήνας (πριν μερικά χρονάκια) να δω εσείς πότε θα έρθετε Razz
Link_Gr θα έπρεπε να σου φτάνει που είδες εμένα ξέρεις, όλα τα άλλα είναι περιττά ως συνήθως Cool (άντε θύμα άντε ψώνιο, άντε σύμβολο αιώνιο Laughing ). Δυστυχώς αυτό με τα πηγαδάκια πάντα γίνεται ρε, δεν μπορείς να πεις σε 30 άτομα να κα8ίσουν γυρω γύρω και να μιλάνε όλοι μαζί για το ίδιο θέμα Wink

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Uchiha Sasuke
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 3:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 383 Τόπος: thess Τώρα Βλέπω: D-greyman , Naruto s , Bleach ++++
ataka pou akosa sto meeting dto meeting : DEN MYRIZOUN KAMENO nomizw pws Link_gr thn eipe otan milousame me ton Gojeta .......oso gia ta pigadakia ......toulaxiston eixame kosmo gia na ftiaxoun ta pigadakia:P

_________________
I will become strong in my own way.................................

stronger than u BROTHER!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 4:25 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Uchiha Sasuke έγραψε:
ataka pou akosa sto meeting dto meeting : DEN MYRIZOUN KAMENO nomizw pws Link_gr thn eipe otan milousame me ton Gojeta .......oso gia ta pigadakia ......toulaxiston eixame kosmo gia na ftiaxoun ta pigadakia:P


Προσπαθώ ακόμα να θυμηθώ γιατί το είπε. Αν και μπορώ να φανταστώ Laughing
Αλλά μην περιμένεις ατάκες να πεταχτούν σε συναντήσεις, εκεί κρατιόμαστε γιατί υπάρχουν και άγνωστοι Cool

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
valarauko
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 4:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 350 Τόπος: thessaloniki
vlepo mazepse kosmo.. ego de mporesa na rtho giati imoyn ektos thessalonikis gia s/k. (damned Twisted Evil Twisted Evil )

tha ertho sto epomeno omos xana..

_________________



Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul!!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Puppetmaster
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 5:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 02 Αύγ 07 Δημοσιεύσεις: 612 Τόπος: Thesaloniki Τώρα Βλέπω: Τα ραδύκια ανάποδα!!!
ΟΥΑΟ! Πρέπεο να ήταν τέλειο animeeting!! Sorry που δεν εμφανίσθηκα, σας παρακολουθούσα όμως όλη την ώρα από μακριά!! Laughing

Σοβαρά τώρα δεν μπορούσα! Θέλω όμως να ευχαριστήσω τον Aoshi και όσους βοήθησαν με τα nicknames γιατί τώρα ξέρω ποιοι είστε,..., εχέμ, ή καλύτερα, πώς μοιάζετε, ΧΑ ΧΑ ΧΑ!

_________________
Fear nothing but fear.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kelsos
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 7:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 16 Δεκ 06 Δημοσιεύσεις: 75 Τόπος: Thessaloniki Τώρα Βλέπω: Διάφορα
Αν τυχόν στο meeting μύριζε καμένο... τότε οφείλω να αναλάβω την ευθύνη... ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ...... Razz Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Goggeta SSJ6
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 01, 2007 11:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 20 Τόπος: Θεσ/νικη Τώρα Βλέπω: Naruto, kai thelo na arxiso kai pali to One Piece...!!!
Kala apo ta poli energa meli den eimai logo oti den exo internet spiti mou alla tin videl ean tin piaso tha tis dikso ego tha dei ti tha pathi pou den mou eipe kati Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Exclamation
ntropi ntropi esxos gia enimerostetin agrrrrrr.....!!!!

_________________
I am Goggeta SSJ6 the master of all!

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης