Το ξέρατε ότι chyuugakusei σημαίνει μαθητής γυμνασίου;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    PROGNWSTIKA ASIATIKOU KYPELLOY




Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το ασιατικό κύπελλο ποδοσφαίρου;

Ιαπωνία
25%
 25%  [ 1 ]
Σαουδική Αραβία
25%
 25%  [ 1 ]
Δημοκρατία της Κορέας
25%
 25%  [ 1 ]
Ιράκ
25%
 25%  [ 1 ]

Σύνολο Ψήφων : 4


ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 24, 2007 5:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Ποια ομάδα πιστεύετε ότι θα κατακτήσει το ασιατικό κύπελλο ποδοσφαίρου;

Οι 4 ομάδες που απέμειναν είναι:

Η Ιαπωνία που παίζει ημιτελικό με τη Σαουδική Αραβία και η Δημοκρατία της Κορέας που παίζει με το Ιράκ.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ligpgf
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 24, 2007 8:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 477 Τόπος: SOS Dan Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου... :P
An kai eimai me tin Iaponia pistevw oti tha to parei i Korea giati ap oti exw dei apo ta 2 teleftaia pagosmia kypela exei ligo kalyteri omada...Par'ola ayta opws panta sto podosfairo prognwstika den xwrane opote...

_________________

Μουσική από games και anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 25, 2007 5:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
Ιράκ

γιατι αλλιως αν χασουν θα φανε ξυλο οπως και επι Σανταμ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 26, 2007 5:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Ο μεγάλος τελικός θα είναι Σαουδική Αραβία - Ιράκ.

Χτες οι Σαουδάραβες νίκησαν δίκαια την Ιαπωνία και το Ιράκ πέρασε την Κορέα στα πέναλτυ.

Αν και η Σαουδική Αραβία έχει αμυντικά κενά είναι αρκετά αποτελεσματική επιθετικά. Γενικά παίζει γρήγορο ποδόσφαιρο. Ο χθεσινός ημιτελικός με την Ιαπωνία ήταν ματσάκι που βλεπόταν άνετα, αν και πικράθηκα που έχασαν οι Σαμουράι. Laughing

Το Ιράκ έχει καλή φουρνιά παικτών. Στους Ολυμπιακούς της Αθήνας πήγε μέχρι τα ημιτελικά, πράγμα που σημαίνει ότι μόνο έκπληξη δεν είναι.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ligpgf
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 26, 2007 9:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 477 Τόπος: SOS Dan Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου... :P
Apo aytes tis deyo pistevw pws to Irak tha kerdisei...Malista tin eixa dei ki olas tin omada stous olympiakous na nikaei mia apo aytes poy thewrountai "megales" alla den thymamai pia


Έχει επεξεργασθεί από τον/την ligpgf στις Παρ Ιούλ 27, 2007 1:15 pm, 1 φορά

_________________

Μουσική από games και anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 27, 2007 7:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Στους ολυμπιακούς το Ιράκ είχε κερδίσει την Πορτογαλία. Τότε θεωρήθηκε μεγάλη έκπληξη.

Χτες έμαθα ότι έγινε βομβιστική επίθεση σε φιλάθλους που πανηγύριζαν τη νίκη του Ιράκ. Πραγματικά κρίμα. Crying or Very sad

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούλ 30, 2007 6:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Μπράβο στο Ιράκ! Τα κάταφερε!

Αυτό δείχνει ότι το ποδόσφαιρο δεν είναι μόνο τα λεφτά, οι υποδομές και το μάρκετινγκ.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης