Το ξέρατε ότι doa σημαίνει πόρτα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 1 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Anime TV vs DVD quality.
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 28, 2007 4:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Αν σε καπιον δεν αρεσε η ποιοτιτα ενως anime που μολις κατεβασε, να δωκιμασει να δει το ιδιο anime απο DVD-rip!

Καθως εβλεπα το Rah-Xephon (λιγο αργα το αποφασισα) παρατηρισα οτι μου ελιπε ενα επισοδιο. Ξεκηνισα λυπον να ψαχνω και να το κατεβαζω σε ogm και dvd-rips αρχεια οστε να το εχω στο ιδιο format με τα υπολιπα. Καθως ομως τα αρχεια που εβρισκα εβγαζαν πρωβλιματα τυπου "στο ενα πρωγραμα διαβαζε μον την μεταγλοτιση και στο αλλο δεν διαβαζε τους υποτητλους" και περα απο αυτο μου την ειχε δοσει να διαβαζω τους εκνεβριστικους υποτιτλους που εμπεναν στα dvd (καθε φωρα που ακουγοντε δυο φωνες ταυτοχρωνα γηνετε μπαχαλο), αποφασισα να το κατεβασω δοκιμαστικα και απο ενα fansub. Οι υποτιτλοι των fansub ειναι συγουρα πολυ πιο ευχαριστοι, μα μου φανικε οτι ειχε πεσει λιγο η ποιοτιτα του. Αρχεισα λυπων να τα συγκρινω και διαπιστοσα οτι οταν κυκλοφορουν μια σειρα σε dvd ξανα δουλεβουν τα παλια καρε, βαζουνε και μερικα καινουρια και φυσικα βελτιονουν το animation. Παρτε ενα δηγμα.



Girls Bravo S1
Spoiler:

Κανονικα στο "Girls Bravo" το πρωτο πραγμα που βλεπεις στο πρωτο κιολας επισοδιο, ειναι ενα ζευγαρι γυμνα [...] στην αντανακλαση του νερου. Οταν παιχτικε στην τηλεοραση υπιρχε ομιχλη που καλιπτε σχεδων ολοκλιρο το χαρακτιρα. Αν δεις το υπολιπο Girls Bravo απο DVD-rip θα παρατιρισεις οτι ολες οι ομιχλες και τα εμποδια εχουν φιγει και θα χωρτασει το ματι σου [...] και [...]...



Rahxephon
Spoiler:

Πρωκιτε για την ιδια ακριβος σκινη χωρις καμια χρωνικη διαφορα (π.χ. να προλαβει ο χαρακτιρας να κανει καπιον μορφασμο). Ο φοντος εχει καλιτερη αναλιση, Οι σκιες ειναι πιο προσεγμενες, Η εκφραση ειναι καλιτερη και πιο λεπτομερις. Μην περιμενετε βεβεα οτι καθε σκινη του Rahxephon θα ειναι τοσο βελτιομενη, μα αν το ψαξεις θα βρεις πολες βελτιοσεις εως και καρε που δεν εμφανιστικαν καθολου στην τηλεοραση.



Witchblade
Spoiler:

Στο Witchblade εβαλαν τα δυνατα τους οι Ιαπονες να τραβιξουν τους fan δυνοντας μια πολυ εκδιλοτικη στολη στην Amaha! Διστυχως παρα το γεγονος οτι πρωκιτε για ενιλικο anime τους επιτεθικαν με νυχια και με δοντια τα καναλια, υποχρεονοντας τους να κανουν γκρι τα μπουτια της σαν να φωραει κολαν. Εχω την εντιποση οτι ενα αλλο οπλο σκοπεβαν να βαλουν στο Witchblade ηταν να βγαζει μαχερια απο "ακαταλιλα" συμια, κατι το οποιο το εκοψαν τελιος!



Code Geass: Lelouch of the Rebellion.
Spoiler:

Οι ομιχλες εχουν φιγει, αν και δεν μπορω να φανταστω την Clamp να εδινε πιο ρεαλιστικα μοντελα στους χαρακτιρες. Το code Geass στο DVD ειναι Widescreen. Δυστιχως το μονο DVD-rip της σειρας το ειχε το boxtorrents, οι οποιοι το απεσιραν μετα απο τον tracker και πρωφτασα να κατεβασω μονο 3 επισοδια, οποτε δεν μπορω να μπω σε περισοτερες λεπτομεριες. Οι σκινες δρασης ομως φενοντε απαραλακτες!



Ikkitosen: Dragon Destiny (The series! Not the dvd extras)
Large images Warning
Ecchi Warning
Spoiler:

Πολοι απο σας φενετε οτι πηστεβετε πως απο το dragon destiny, μονο τα μικρα 5λεπτα hot spring specials ειχαν το απαρετιτο fanservice για το οποιο φημιζετε η σειρα. Δηστιχως ή εφτιχως το uncensored dvd κανει εναν μαραθονιο απο γυμνα στηθι, που ετσι πως παει θα χορτασει το ματι μας και δεν θα μας κανουν πια εντιποση. Επισεις απ'οτι φενετε, η αμερικανικη εκδοση του dvd εξακολουθει να ειναι censored, οποτε μην ελπιζετε με μια τετια αγωρα να βρητε την παρακατο εκδοση. Μονο ενα fansub φενετε να subαρισε το Ιαπονικο DVD, κι αν το βρητε, μην το κρατιστε για τους εαυτους σας.



Outlaw Star
Spoiler:

Δεν με εντιποσιασε η σηγκεκριμενη σειρα και την παρατισα πρην την τελιοσω, οποτε δεν την εψαξα και πολυ. Βρικα ομως αυτο! Που σημενει οτι και αυτη εχει υποστε κι αυτη αλαγες στο dvd.



Air Gear
Spoiler:


Μερικες επιπλεων σκινες και πολα κορακια φευγουν. Οσοι θεωρισαν τα κορακια αστια και πηστεβουν οτι αν τα διοξουν η σειρα θα χασει ενα μερος της "μαγιας" της, να ξερουν οτι τα κορακα δεν εγκαταλιπουν την σειρα. Απλα ειναι πιο επιφιλακτικα με τα σημια που επιλεγουν να κριψουν.



Macademi Wasshoi!
Spoiler:

Αντικατεστισαν τους χαρακτιρες με πυλινα ανθρωπακια, και αυτο το εκαναν ακομα και σε σκινες που ειναι σχετικα αθωες, θαρεις και πρωσπαθουν να εξαφανισουν καθε ιχνος σεξουαλικοτιτας. Δεν το εχω δει ακομα, μα θα ξερω οτι θα ειναι ενα must σε dvd-rip.



Tengen Toppa Gurren Lagann
Spoiler:

Στο TTGL.Μάλον τα γυαλια του Simon δεν ηταν αρκετα φανταχτερα στην tv και είπαν να το αλάξουν στο dvd. Δεν ξερω για αλλες διαφορες...
(απο τον Blade)



School Days
Spoiler:

Και κάτι άλλο που βρήκα.Όχι πως η dvd version θα σωσει την σειρά..Αλλά εδω το αίμα δε φαίνετε σαν λεκες στο χαλί τουλάχιστον. Και υπάρχει και το μαχαίρι (που ειλικρινα δε μπορω να καταλάβω τι τους πείραξε)
(απο τον Blade)


_____________

Φυσικα αυτο ειναι πολυ εκνευριστικο καθως ξες οτι δεν πρωκιτε πωτε να βρεις το anime σε τελια κατασταση, και θα πρεπει να επιλεξεις αναμεσα σε καλους υποτιτλους και γρηγορη κυκλοφορια ή καλη πιοτιτα (στην εικονα) και πολα extras (To dubing ιδικα απο αυτην τη σειρα ηταν απεσιο!).

EDIT: απο δω και στο εξεις θα βαζω το οπτικο υλικο σε spoiler καθως αν το αφινω στις καλονικες διαστασεις θα βαρενει η σελιδα, και αν αρχισω να συρiκνωνω την πιοτιτα της εικολας δεν καταλαβενουμαι πολα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kite στις Τετ Φεβ 04, 2009 3:46 pm, 17 φορές συνολικά

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ShinnAsuka
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 28, 2007 5:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 28 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 492 Τόπος: Brighton Uk Τώρα Βλέπω: To spam sta threads.
Egw protimw gia gia ongoing seires pada ta fansubs gia tous logous pou proaneferes, meta otan dw oti kapoio anime axizei gia archive tote paw gia DVD rips...odws kapoies fores ta DVD exoun athlia metafrasi...vevaia twra pia katevazw .h264 quality wste na mn iparxei to provlima eikonas kai poiotitas pou les...Twra oso afora to rahxephon nai ta tv releases ixan athlia poiotita eikonas kai to stamatisa kai katevasa to DVD version...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 28, 2007 10:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
ShinnAsuka έγραψε:
Egw protimw gia gia ongoing seires pada ta fansubs gia tous logous pou proaneferes, meta otan dw oti kapoio anime axizei gia archive tote paw gia DVD rips...odws kapoies fores ta DVD exoun athlia metafrasi...vevaia twra pia katevazw .h264 quality wste na mn iparxei to provlima eikonas kai poiotitas pou les...Twra oso afora to rahxephon nai ta tv releases ixan athlia poiotita eikonas kai to stamatisa kai katevasa to DVD version...
Θες να πεις οτι λιγα ειναι τα anime που εχουν τοσο εσθιτες διαφορες?

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 28, 2007 11:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Kite έγραψε:
Καθως εβλεπα το Rah-Xephon (λιγο αργα το αποφασισα)


Akrivos auto man, nomizo pleon ehoun veltiothei kata poli ta raw klp merei pou ehoun shesi me ti poiotita tis eikonas alla opos kai na to kanoume dvd den prokeite na ftasoun. Vevaia theoritika tora me ta hdtv arheia, vlepe Ergo Proxy klp τα fansubs ehoun kaliteri eikona apo ta dvd [sinehizontas ton silogismo, ohi omos kai apo ta hd formats, br, hd-dvd]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 12:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
Παράθεση:
μου την ειχε δοσει να διαβαζω τους εκνεβριστικους υποτιτλους που εμπεναν στα dvd (καθε φωρα που ακουγοντε δυο φωνες ταυτοχρωνα γηνετε μπαχαλο)


Πέτα το VLC και βάλε Media Player Clasic ή Zoom Player (συμπεριλαμβάνονται στο CCCP) Razz

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
ghostdog
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 12:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 13 Ιούλ 06 Δημοσιεύσεις: 658 Τόπος: Αθήνα Τώρα Βλέπω: X_x
o πάπιος έχει δίκιο , από κει και πέρα είναι θέμα fansub για το πόσο καλή ποιότητα θα έχει το dvd-rip... Φυσικά το HD rip σκίζει κ+λους είτε πρόκειται για HDTV ή HD-dvd...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ShinnAsuka
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 12:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 28 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 492 Τόπος: Brighton Uk Τώρα Βλέπω: To spam sta threads.
Παράθεση:
Πέτα το VLC και βάλε Media Player Clasic ή Zoom Player (συμπεριλαμβάνονται στο CCCP) Razz


Iparxoun atoma pou xrisimopoioun to Vlc giana vlepoun anime?sorry kiolas alla MPC owns... to Vlc katarxas sou vgazei olous tous ipotitlous toso idious...ase pou na kaneis to lathos kai kaneis katalathos scroll kaneis xegirismeno skip...

ligo off topic: HD-DvD releases poioi kanoun?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 12:40 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
ShinnAsuka έγραψε:
Παράθεση:
Πέτα το VLC και βάλε Media Player Clasic ή Zoom Player (συμπεριλαμβάνονται στο CCCP) Razz


Iparxoun atoma pou xrisimopoioun to Vlc giana vlepoun anime?sorry kiolas alla MPC owns... to Vlc katarxas sou vgazei olous tous ipotitlous toso idious...ase pou na kaneis to lathos kai kaneis katalathos scroll kaneis xegirismeno skip...

ligo off topic: HD-DvD releases poioi kanoun?


Κι εμενα με εκνευριζει το VLC μα διστυχως ειναι το πρωγραμα που υποστιριζει σχεδων καθε forma αρχειο και βλεπει σχεδων ολα τα subs και dubs. Εχεις κανενα καλιτερο να πρωτινεις εκτως απο VLC,MPclassic,BSplayer και zoomplayer?

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ShinnAsuka
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 1:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 28 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 492 Τόπος: Brighton Uk Τώρα Βλέπω: To spam sta threads.
Egw prosopika xrisimopoiw kai ta dio giati to VLC kapoies fores anoigei corrupted arxeia pou to MPC dn anoigei...alla poli spania pleon to VLC...vale cccp kai MPC kai tha vreis tin igeia sou Smile

Exw paratirisei oti to MPclassic trwei kapies fores frikes me merikous ipotitlous px i vazei kai ta dio audio mazi enw to vlc ta kanei pio smooth...alla me to cccp figan ola
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 1:31 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Εχω και το MPC και το CCCP. Παρολαυτα το MPC πολυ συχνα δεν βλεπει υποτιτλους και με ταγλοτισεις οποτε χρησιμοποιω εξαρχεις παντα το VLC. Tωρα το επισοδιο που μου ελιπε το κατεβασα σε OGM και το μονο που εβλεπε ολα τα subs και τα dubs ηταν το zoomplayer... ηταν η εξερεση...

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
ShinnAsuka
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 3:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 28 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 492 Τόπος: Brighton Uk Τώρα Βλέπω: To spam sta threads.
Ti na sou pw?dn exw ftasei sto simeio na xreiastw to zoom player akoma... na sou pw...katevazeis raw kai meta vazeis tous ipotitlous?giati emena pragmatika pote dn mou exei simvei afto...sinithws ftiaxnw tous ipotitlous apo to FFDshow katw dexia sto tool bar....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 7:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Kite, ενδέχεται να έχεις πρόβλημα με codec conflicts στο PC σου. Πάντως εγώ χρησιμοποιώ τo CCCP με Zplayer και CoreAVC για τα δύσκολα. Ακόμα δεν έχω βρεί αρχείο που να μου κάνει πρόβλημα, άκουω πάντως φίλους που μπορεί να έχουν.

Το μέλλον στην σκηνή είναι τα HD raws. Ακόμα βέβαια είμαστε σε μεταβατικό επίπεδο καθαρά για λόγους ταχύτητας των παλιών H/Y στην αποκωδικοποίηση AVC σε αναλύσεις HD.

Για το rahxephon, κατέβασε από anime legion.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 1:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Kite έγραψε:
Εχω και το MPC και το CCCP. Παρολαυτα το MPC πολυ συχνα δεν βλεπει υποτιτλους και με ταγλοτισεις οποτε χρησιμοποιω εξαρχεις παντα το VLC. Tωρα το επισοδιο που μου ελιπε το κατεβασα σε OGM και το μονο που εβλεπε ολα τα subs και τα dubs ηταν το zoomplayer... ηταν η εξερεση...


O mpc den einai apo tin arhi setarismenos gia ipotitlous, dokimastika tsekare an einai energopoimena oi exis epiloges
Pigaine View/Options/Output kai sto DirectShow Video prepei na eheis energopoiimeno to VMR9(renderless) kai sto dexi kato koutaki tis deuteri epilogi (... render video in 2d) Gia kalo kai gia kako vale kai ta Quicktime Real sto directx9. Auta eho kai ta blepei ola kai o vlc sucks apo apoxi ipotitlon alla diavazei ta panta Razz

Telos ta fansubs tou Rahxephon pleon theorounte arhaia istoria Razz opote logiko einai na einai kata poli anotera ta dvd-rips alla auto me to screenshot me mperdepse ligo, tosi diafora, akoma kai i ekfrasi einai entelos diaforetiki Confused
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 29, 2007 4:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Hazuki έγραψε:
Telos ta fansubs tou Rahxephon pleon theorounte arhaia istoria Razz opote logiko einai na einai kata poli anotera ta dvd-rips alla auto me to screenshot me mperdepse ligo, tosi diafora, akoma kai i ekfrasi einai entelos diaforetiki Confused
Εγω να δεις εκπλιξη. Οταν βγενουν τα dvd πολες φωρες τα anime τρωνε πωλες διορθοσεις και βελτιοσεις. Οι βελτιοσεις βεβεα δεν ειναι και τοσες πολες. Συνιθως περιοριζοντε στο απλα να βγαζουν τις λογοκρησιες, να βαζουν καλιτερο φοντο σε μερικες σκινες που ειναι κακοδουλεμενος και να διορθονουν ή να πρωσθετουν μερικα καρε οστε να ειναι το anime καλιτερο εσθιτικα. Παρε αλλο ενα παραδιγμα.


Κανονικα στο "Girls Bravo" το πρωτο πραγμα που βλεπεις στο πρωτο κιολας επισοδιο, ειναι ενα ζευγαρι γυμνα βιζια στην αντανακλαση του νερου. Οταν παιχτικε στην τηλεοραση υπιρχε ομιχλη που καλιπτε σχεδων ολοκλιρο το χαρακτιρα. Αν δεις το υπολιπο Girls Bravo απο DVD-rip θα παρατιρισεις οτι ολες οι ομιχλες και τα εμποδια εχουν φιγει και θα χωρτασει το ματι σου βιζια και κολους...

EDIT1: θα βαλω την εικονα στην αρχη του θεματος θεματος για να τη βλεπουν ολοι...
EDIT2: Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες. Εψαχνα την ευκερια να πεταξω αυτο το πρωγραμα της κακιας ωρας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kite στις Τρι Μάϊ 29, 2007 4:23 pm, 1 φορά

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 30, 2007 1:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Kite έγραψε:


Κανονικα στο "Girls Bravo" το πρωτο πραγμα που βλεπεις στο πρωτο κιολας επισοδιο, ειναι ενα ζευγαρι γυμνα βιζια στην αντανακλαση του νερου. Οταν παιχτικε στην τηλεοραση υπιρχε ομιχλη που καλιπτε σχεδων ολοκλιρο το χαρακτιρα. Αν δεις το υπολιπο Girls Bravo απο DVD-rip θα παρατιρισεις οτι ολες οι ομιχλες και τα εμποδια εχουν φιγει και θα χωρτασει το ματι σου βιζια και κολους...


Kai etsi vgainei mia megali risi apo auto to oraio thema, Na vlepete ecchi mono apo dvd-rips. Ante to kaname to kathikon mas pros tin kainonea Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 3
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης