Το ξέρατε ότι satou σημαίνει ζάχαρη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 3 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    D. Gray-man
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 07, 2008 11:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Τώρα άρχισα να βλέπω το D.Gray Man και είμαι στο επεισόδιο 25!

Τώρα εξηγείται η φάση που λέει η περιγραφή για vampires...Φταίει ο Crowley που ήταν αρχικά vampire...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
pit-bull
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 02, 2008 8:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 03 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 571 Τόπος: Volos Τώρα Βλέπω: Variemai na allazw kathe vdomada
To teliwsa shmera. Wraia troph peire apo to 60 kai meta. Elpizw na to synexisoun twra pou egine endiaferon, alla afto to FIN sto telos mou kakofanike. Kserei kaneis poia vol synexizoun to manga meta to 103? Se periptwsh pou den to sunexisoun na to exoume ypopshn.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kurosu
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 8:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Καβαλα Τώρα Βλέπω: Darker Than Black
Oloi lene oti to Anime tha paei kai pio kato apo to episodio 103.. Apla to stamatisane giati arxise na ftanei to Manga kai den theloune na baloune filler episodia einai san na xalane olo to anime Razz Mexri tora den eixe oute ena filler episode .. Kai afto einai kalo

_________________
ただの人間はあなたの場所を知っている

Mere Human.. know your place
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 06, 2008 10:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Kurosu έγραψε:
Oloi lene oti to Anime tha paei kai pio kato apo to episodio 103.. Apla to stamatisane giati arxise na ftanei to Manga kai den theloune na baloune filler episodia einai san na xalane olo to anime Razz Mexri tora den eixe oute ena filler episode .. Kai afto einai kalo


Καλύτερα έτσι ! Μην γίνει σαν το Bleach !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 08, 2008 12:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
Kurosu έγραψε:
Oloi lene oti to Anime tha paei kai pio kato apo to episodio 103.. Apla to stamatisane giati arxise na ftanei to Manga kai den theloune na baloune filler episodia einai san na xalane olo to anime Razz Mexri tora den eixe oute ena filler episode .. Kai afto einai kalo

Συμφωνώ και εγώ ότι είναι καλύτερο αυτό!!Αλλά τώρα απόρησα πολύ..
Spoiler:
όλες αυτές οι ιστορίες και η καθυστέρηση στην υπόθεση(πχ με εκείνη τον κοπελιά που έβλεπε το μέλλον μέσω της Innocence της αλλά τελικά η Lulubel την κατέστρεψε?) μέχρι το 80 περίπου αν θυμάμαι καλά επίτηδες τις έβαλαν??? Shocked Το παράκαναν λιγααααακι..

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kurosu
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 08, 2008 6:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Καβαλα Τώρα Βλέπω: Darker Than Black
Mpa.. Den nomizo oti ekeina ta episodia eitane Filler... Mallon thelane na diksoune to parelthon apo olous tous xaraktires tou Anime mesa apo kapia episodia

_________________
ただの人間はあなたの場所を知っている

Mere Human.. know your place
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 18, 2008 7:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
oloi lete oti 8a sunexisei alla den exoume kamia anakoinwsh kai egrafe Fin sto 103
+me ton tropo pou teleiwne to 103 den mas dinei elpides gia sunexia...

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
serenity_halliwell
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2008 10:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 03 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: σπίτι μου... Τώρα Βλέπω: Bleach,Fullmetal Alchemist
Είναι που η ιστορία δεν έχει τελειώσει ακόμα και το manga συνεχίζεται!Δε ξέρω να είχε χαμηλή θεαματικότητα οπότε να μη τους συμφέρει να το συνεχίσουν.Το λογικό είναι ότι θα συνεχιστεί!
Προσωπικά το πιστεύω και το ελπίζω γιατί μου άρεσε πολύ,αλλά αν δεν βγει κάποια ανακοίνωση ε τότε φυσικά κανένας από εμάς δεν μπορεί να ξέρει με σιγουριά τι θα γίνει!

_________________
Yesterday is history
Tomorrow is mystery
Today,it's a gift
That's why they call it present
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Kurosu
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 26, 2009 10:23 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 06 Νοέ 08 Δημοσιεύσεις: 5 Τόπος: Καβαλα Τώρα Βλέπω: Darker Than Black
Ean teliosei.. tha spasto asxima.. to anime eitane teleio.. Kai i istoria tou.. Kai to animation kai ola..

_________________
ただの人間はあなたの場所を知っている

Mere Human.. know your place
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nailen
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 13, 2009 3:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 18 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 4 Τόπος: Heraklion-Patra Τώρα Βλέπω: a lot
Κurosu συμφωνώ μαζί σου. Το anime ήταν τέλειο θα ήταν κρίμα να μην συνεχιστεί.Δεν νομίζω πως το anime δεν πήγαινε καλά σε θεαματικότητα. Πιο πολύ πιστεύω ότι απλά η σειρά πρόφτασε το manga οπότε σταματήσαν μέχρι να μαζέψουν υλικό.

_________________
I did not spin myself out of the aether.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sasuke-kun
Δημοσιεύθηκε: Δευ Φεβ 08, 2010 8:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 03 Απρ 08 Δημοσιεύσεις: 1509 Τόπος: A8hna - 8es/nikh Τώρα Βλέπω: hunter x hunter\Haikyuu\fairy tail\magi\Naruto\Kuroko no Basuke\one piece\\etc
nai alla uliko apo oti fenete den 8a mazeutei pote afou hoshino exei pesei sta krebatia kai den blepw na sikonete me auta pou akouw...
krima 8a mporousan na bgaloun ena anime tou na exei oti uliko exei bgei apo to manga kai na dosoun ena telos autoi giati etsi opws paei manga kai anime 8a minoun misa Sad

_________________


http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4dcba93d42aff295124084
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
ca0ca0
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 09, 2010 10:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 14 Ιαν 10 Δημοσιεύσεις: 48 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: gintama
πραγματι πολυ προωρα το σταματησανε πανω που θα αρχιζε το καλο κριμα γιατι σαν ανιμε ειναι ανταξιο των naruto kai bleach
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
K1ra20
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 10, 2010 1:04 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 02 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 594 Τόπος: hueco mundo Τώρα Βλέπω: naruto-bleach-one piece-HxH(2011)-beelzebub-bakuman,k diafores movies
ca0ca0 έγραψε:
πανω που θα αρχιζε το καλο κριμα γιατι σαν ανιμε ειναι ανταξιο των naruto kai bleach


to manga tou ine adaksio to anime dn lei k pola....egw eida os to 30 k katalava oti afto p evlepa dn prepei na eixe k kamia sxesh me to manga(filerokatastash kar...)k to stamatisa! Surprised

me to kalo na kanoune kapote kati paromio me to full metal alchimist(anime p na vasizete sto manga)na to liosw Cool Wink

_________________


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
astrinos
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 06, 2010 4:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 10 Δημοσιεύσεις: 174 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: πολλά...
Δεν το εχω δει αυτο το ανιμε Sad αλλα εχω δει αρκετα καλα σχολια εδω, σκεφτομε να το αρχισω καμια μερα, πρεπει να ειναι πολυ καλο απο τα συφραζομενα!!!!!!!! Laughing

_________________
Helena Paparizou 4 Ever!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Vagelio
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 06, 2010 5:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
bishie hunter
:: AP Editor ::
bishie hunter<br>:: AP Editor ::

Συμμετέχει από: 28 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 1090 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης/ Αθήνα
astrinos έγραψε:
Δεν το εχω δει αυτο το ανιμε Sad αλλα εχω δει αρκετα καλα σχολια εδω, σκεφτομε να το αρχισω καμια μερα, πρεπει να ειναι πολυ καλο απο τα συφραζομενα!!!!!!!! Laughing

Εγω παντως εχω σκοπο να το δω (καποτε XD), εχω ακουσει απο τον jorg και την καρλα πως ειναι πολυ καλο. Α! Και πρωταγωνιστης ειναι πολυ kawaii επισης.

_________________
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.
Η anime gallery μου στο deviantArt: www.nidoqueen4ever.deviantart.com
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης