Το ξέρατε ότι sayounara σημαίνει αντίο;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5
Σελίδα 5 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Visual Kei live gia prwti fora stin Athina
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 06, 2006 6:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
MoRmEnGiL έγραψε:
basika ntrepomai pou to lew alla de 8a me xalage na dw gackt live Razz Razz


Oh, his time will come... Laughing Laughing

Πάντως καλλιτέχνης από Ιαπωνία να 'ναι κι εγώ είμαι μέσα! Very Happy

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 08, 2006 9:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
De tha thela na mathw ti apaitiseis tha eihe o Gackt gia mia pithani synaylia stin Eurwpi..kai de milaw kan gia Ellada xD hahha
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
ATANASHIOSU
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 09, 2006 3:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 22 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 723 Τόπος: Σαππόρο Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του υπολογιστή μου.
Σίγουρα για να έρθουν τα μεγάλα αστέρια είναι κάπως δύσκολο, όμως αν γίνει μια καλή αρχή με συγκροτήματα που έρχονται Ευρώπη, πιστεύω πως τίποτα δεν είναι αδύνατο.

Επίσης να πω πως είναι πολύ καλή η ενίσχυση που υπάρχει προς τα ιαπωνικά συγκροτήματα. Χαίρομαι που αρκετοί πήγαν για να δούνε ιαπωνικό συγκρότημα ακόμα και αν δεν είναι ακριβώς το είδος μουσικής που τους αρέσει.

Πέρα από αυτό όμως, πιστεύω πως αξίζει να γίνουν ανάλογες κινήσεις και από άλλα άτομα. Δεν είναι δυνατό να τα περιμένουμε όλα από ένα-δυο άτομα. Φυσικά η οργάνωση μιας συναυλίας είναι αρκετά δύσκολο εγχείρημα, αν όμως υπάρχει καλή συνεννόηση και οργάνωση τα πράγματα θα γίνουν αρκετά πιο εύκολα.

Ελπίζω η συγκεκριμένη συναυλία να αποτελέσει το υπόδειγμα, έτσι ώστε να γίνουν και άλλες συναυλίες. Αν υπάρχει διάθεση και λίγος χρόνος τίποτα δεν είναι αδύνατο.

_________________
ΤΑΠΑΝΤΑΡΕΙ
諸行無常
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Tristessa_326
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 10, 2006 12:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
:: LoL-i::
::Moderator::<br>:: LoL-i::

Συμμετέχει από: 03 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 1357 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την anime wishlist μου που όλο μεγαλώνει...
Somnium_in_Tenebris έγραψε:
De tha thela na mathw ti apaitiseis tha eihe o Gackt gia mia pithani synaylia stin Eurwpi..kai de milaw kan gia Ellada xD hahha


(Ούτε κι εγώ... Rolling Eyes )
Το πρόβλημα ξέρετε ποιο είναι; Το timing. Γιατί μέχρι να "έρθει το πλήρωμα του χρόνου" Razz για συναυλία του Gackt στην Ελλάδα, ο Gackt θα έχει αποσυρθεί από το χώρο! Laughing

_________________


JaME Ελλάδα :: JMusic.gr :: my LJ :: my last.fm
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 18, 2006 11:35 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
Somnium_in_Tenebris το κατέβασα από sticky, αν γίνει κανένα παρόμοιο σκηνικό ξέρεις New Topic και στείλε μου και κανά pm να σιγουρευτούμε ότι θα το δω για να το stickarw και να ρίξω και καμιά ανακοίνωση.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Garrett
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιαν 29, 2007 2:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 337 Τόπος: Μy little fantasy world
Πραγματικα συγχαρητιρια για την διοργανωση Somnium_in_Tenebris και μακαρι να δουμε και αλλες τετοιες κινησεις .Εγω δυστηχως το εμαθα λιιιιιγο αργα !
Μπραβο και σε αυτους που πηγαν για το support ασχετως με τα γουστα και φυσικα thx utsutsu για τις φοτος,ε και ναι η κοπελια "μετραγε" .
Οσο αφορα τα μεγαλα ονοματα εχουμε πολυ δρομο μπροστα.Ακου εκει Gackt....καλα θα ηταν αλλα...Αν και οπως ειπαν και αλλοι συνForumiτες(ωραιος ορος) αν συνεχισουμε με καλες προσπαθειες ισως μια απο τις τελευταιες συναυλιες του Gackt να ειναι Ελλαδα Smile Η αρχη εγινε..

_________________
Like my old grand daddy used to say, "The less a man makes declarative statements, the less apt he is to look foolish in retrospect"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 5 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης