Το ξέρατε ότι wakari σημαίνει αντίληψη;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    School Rumble Love Awards.....:)




Διαλέχτε το ταίρι του Harima...

Tenma
0%
 0%  [ 0 ]
Eri
21%
 21%  [ 3 ]
Yakumo
64%
 64%  [ 9 ]
Άλλη...(ποιά?)
14%
 14%  [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 14


Dante80
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 23, 2006 8:45 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Λοιπόν...προχθές τελείωσα και τα OVA του School Rumble και είπα να βάλω αυτό το Poll για χαβαλέ...



Ερώτηση: Με ποιά πρέπει κατα την γνώμη σας να τα φτιάξει τελικά ο Harima Kenji Question
Παρακαλώ δικαιολογήστε την απάντηση σας...



Και φυσικά...ξεκινάω πρώτος...

Yakumo .&-

Αρέσουν και στους δύο τα ζώα, ζωγραφίζουν manga και επικοινωνούν υπέροχα...Η Yakumo είναι πανέμορφη, καλή νοικοκυρά και διαβάζει και τις σκέψεις των ανθρώπων....ε ρε Harima, τι άλλο θες?....
Προτείνουμε στην (πανέξυπνη) αδερφή της να πάει να βρεί εκείνο τον τύπο που του αρέσει το κάρρυ και κυκλοφορεί σαν χελωνονιτζάκι όποτε βρέχει...ασταδιάλα!...Laughing Laughing
Τέλος την πριγκήπισσα...(Eri)...την θέλω για πάρτι μου γιαυτό μακριά κωλόπαιδο... Twisted Evil


Περιμένουμε τις προτάσεις σας...Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
hellmasker2002
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 23, 2006 9:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 218 Τόπος: καπου αναμεσα στην πραγματικοτητα και την φαντασια Τώρα Βλέπω: τα δακτυλα των ποδιων μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hellmasker2002 στις Τετ Μάϊ 16, 2012 9:57 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 23, 2006 9:52 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Ναι, η νοσοκόμα εμφανίζεται στο Anime... και είναι τόσο φοβερή όσο στο manga...

Για ταίρι του Harima διαλέγω την Yakumo... Η ιδανική γυναίκα κατά την γνώμη μου.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 12:39 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Dante80 έγραψε:
Yakumo

Αρέσουν και στους δύο τα ζώα, ζωγραφίζουν manga και επικοινωνούν υπέροχα...Η Yakumo είναι πανέμορφη, καλή νοικοκυρά και διαβάζει και τις σκέψεις των ανθρώπων....ε ρε Harima, τι άλλο θες?....

Συμφώνω για τους ίδιους λόγους. Συν το ότι είναι καλή και σε πολλά άλλα πράγματα (π.χ. πολεμικές τέχνες), είναι ευγενική, δεν θυμώνει ποτέ (έτσι θα γλύτωνε και τις κρεβατομουρμούρες ο Harima Razz)...τι άλλο να πρωτοπεις γι' αυτόν τον άγγελο. Άσε δε που δείχνει να ενδιαφέρεται για τον Harima.

Dante80 έγραψε:
Τέλος την πριγκήπισσα...(Eri)...την θέλω για πάρτι μου γιαυτό μακριά κωλόπαιδο... Twisted Evil

Περι ορέξεως κολοκυθόπυτα... Razz Αλλά αφού πας γυρεύοντας να σε κάνει γουλί εκεί που δεν το περιμένεις (όπως έκανε και στον άμοιρο τον Harima)...Just kidding. Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 1:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Yakumo FTW!!!!

Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψουν αυτη τη θεα!
Μιας και αλλοι ειπαν αυτα που ηθελα να πω δεν εχει νοημα να επαναλαμβανω...
..
..
..Tenma is going down!!! Razz Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
narkalios
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 1:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 228 Τόπος: Terra Prime Τώρα Βλέπω: The Twelve Kingdoms - Berserk - School Rumble 2nd Term
Yakumo all the way...


an kai o Hige einai ligo...ehm....zoo kai den mpori na tou diavasi to mialo i Yakumo alla leme twra hehe Cool

_________________
>>> My Anime Album <<<



- Οι τουρίστες στην ρεσεψιόν ετοιμάζονται να με λιντσάρουνε και η γυναίκα μου να με βράσει...
- Θέλω να δω την Hinata ενήλικη γαμώτο...
- με ακούτε?... - Σας ακούμε, προφανός σας ακούμε, για να απαντάμε σας ακούμε
THE GATES ARE OPEN
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
hellmasker2002
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 3:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 01 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 218 Τόπος: καπου αναμεσα στην πραγματικοτητα και την φαντασια Τώρα Βλέπω: τα δακτυλα των ποδιων μου...


Έχει επεξεργασθεί από τον/την hellmasker2002 στις Τετ Μάϊ 16, 2012 9:56 pm, 1 φορά
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 24, 2006 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
narkalios έγραψε:
an kai o Hige einai ligo...ehm....zoo kai den mpori na tou diavasi to mialo i Yakumo alla leme twra hehe Cool

Σωστόοοοοοοοοος!

hellmasker2002 έγραψε:
καλα τοσο μεγαλο κολημα με την Yakumo?

#change topic name to Yakumo Love awards Cool Razz Razz Razz

Θες να πεις, μάλλον, "Υakumo fanclub". Razz Aμ, πως! Μόνο στο Shuffle θα 'χουν fanclub μαθητριών;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 25, 2006 1:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
simfonw kai egw Υakumo kai pali Υakumo !!!

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
MoRmEnGiL
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 28, 2006 1:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 05 Δημοσιεύσεις: 1702 Τόπος: Kuraikako.. Mirai.. Risoukyou.. Ikijigoku.. Τώρα Βλέπω: Rome. :P
eri eri eri eri eri eri eri ^_^

nyaaa


katarxhn to onoma tis 8ymizei ero Very Happy

epishs paroti genika protimw tis mauromalles,kataba8os me auth prepei na katalh3ei oharima giati einai h monh pou tou teriazei.

h tenma einai kollhmenh sto ufo ths,h yakumo einai ligo allou gi allou..


ERI ^_^

_________________




Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Salverion
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 14, 2006 2:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 1338 Τόπος: Ξεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: μια homming μύγα να έρχεται κατά πάνω μου...
yakumo... m'aresei pio polu kai gia proanaferomenos logous pisteuw oti tairiazei pio polu...

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 26, 2006 11:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Να κάνω άραγε ένα Spoiler στο Manga?

Δεν βαριέσαι, ας το κάνω...

SPOILER ALERT

5
4
3
2
1

Μαντέψτε με ποια πάει στο σχολικο Prom o Harima...

(Sorry Παιδιά η φώτο αφαιρέθηκε. PM me αν θέλετε να την δείτε)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την powerboy στις Σαβ Απρ 29, 2006 1:33 am, 1 φορά

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Απρ 27, 2006 6:45 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Παρακαλώ το απο πάνω πόστ να γίνει disintegrate και ο κατοχος του να καεί στο πυρ το εξώτερον για το Spoiler που έβαλε σε μορφή φωτογραφίας ωστε όσο και να θέλει κάποιος να μην το δει, να του είναι αδύνατον...
Αφου τελειώσετε, φερτε τον λογαριασμό στο τραπέζι μου.

Σας ευχαριστω όλους.

EDIT (29/4) : Άκυρη η κατάρα , τα λεφτά μου πίσω παρακαλώ... Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Dante80 στις Σαβ Απρ 29, 2006 6:05 am, 1 φορά

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 29, 2006 1:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Gomen ρε Dante, αλλά το Forum δεν έχει Spoiler Code, όπως π.χ. το AnimeSuki...

Λες για αυτό να μου πηγαίνουν τα πράγματα κάπως στραβα τελευταία;

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 29, 2006 6:03 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Κατάρα απεσύρθη, ευχαριστούμε για τον χρονο σας.... Cool Laughing Laughing

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης