Το ξέρατε ότι jibun σημαίνει εαυτός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη
Σελίδα 2 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Συζητήσεις    Διαγωνισμος AMV
holborn
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 16, 2003 9:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
ο διαγωνισμός amv θα γίνει (αν γίνει τελικά) στο festival. οπότε έχετε πολύ χρόνο μέχρι τότε. και όπως είπα πιό πάνω καναδυό φορές Razz λεπτομέριες θα δοθούν αργότερα. το μόνο που θέλουμε να δούμε για την ώρα είναι πόσοι ενδιαφέρονται να πάρουν μέρος και αν τα άτομα είναι αρκετά (που τώρα δεν είναι) θα ανακοινώσουμε και λεπτομέριες.

PS: Gojeta ακριβώς πόσα χρειάζονται δε ξέρω ακριβώς αλλά σίγουρα όχι 3.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Hivlaher
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 17, 2003 3:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Co-Founder - ViP
.:: Sexy orC ::.
Co-Founder - ViP<br>.:: Sexy orC ::.

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 578 Τόπος: Thessaloniki@Gr33c3.EU
/me kafths
o Gogeta kata 99% den tha parei meros sto AMV, dioit skeftomai na ton valw krith mias kai exei megalh ebeiria;p
Vevaia afto den exartatai mono apo 1 admin opote meta apo mia kalh plysh egefalou pistevw tha peisw kai tous ypoloipous
HiV

_________________
Well $0n 4 funny th1ng 4b0ut R3gr3t 1s, th4t 1$ b3tt3R t0 R3gr3t $0m3th1ng y0u H4v3 D0n3 th4n T0 R3gr3t $0m3th1ng y0u h4v3n't D0n3
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
john_vla
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 18, 2003 5:44 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 04 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 104 Τόπος: Χανιά-Κρήτη
Εγώ είπα ήδη ότι θα πάρω συμμετοχή. Λέω ότι κάποιοι 2-3 κάνουν καλύτερα από μένα γιατί χρησιμοποιώ Movie Maker 2 για να τα φτιάχνω το οποίο κι ας έχει κάποια εφέ κτλ. δεν έχει όσα το Adobe Premiere, Pinnacle 8 κτλ. SSJGogeta απορώ γιατί δε μου έφτασε ακόμα το cd με τα AMV σου. Μήπως να το ξανάστελνες;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 19, 2003 3:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Δεν περίμενα κάτι λιγότερο hivlaher, να βάλουμε και τον Jimaso να κάψουμε τους πάντες, πάνω από 4 δεν θα υπάρχει χιχιχιχιχιχιχιχιχιχι.

John θα σε γελάσω, ξαναστείλε καταρχήν τα στοιχεία σου private και στείλε επιτέλους αυτά τα cd που είπες ότι θα στείλεις. Α και σε ένα amv δεν είναι υποχρεωτικό να βάζεις εφέ για να είναι καλό. Πίστεψε με κάτι ξέρω Razz

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 11:41 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
Krima pou den exo anime gia na simetasxo :/ ,kalh epitixia se osous paroun meros omos!

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 12:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Grrr... ama eixa DVD footage pou mono auto mporw na doulepsw kala xwris problhma tote isws na to skeftomouna... Sad
Mexri na parw kana DVD-aki mpas kai ginei tpt exoume akoma. Adobe Premiere (kai After Effects) ownz. Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deadman
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Νοέ 20, 2003 7:08 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 05 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 502
RE paidia, ante merikes simmetoxes akoma.Ti pia?Diagonismos me 2 simmetoxes?E oxi....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Shiroi Kumo
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 4:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 86 Τόπος: IRC all the time :P
Egw thelw na parw meros... alla yparxei h texnikh dyskolia tou oti den exw ksanadoulepsei ta programmata... Twra katevasa after effects 6 kai adobe premiere 7 kai tha dw ti mporw na kanw.... an exw kati i'll let u know.

_________________
Running away from it all
"I'll be safe in the cornfields", he thinks Hunted by his own,
again he feels the moon rising on the sky
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 3:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Αδυνατώ να πιστέψω ότι μόνο 7-8 άτομα ασχολούνται με δημιουργία amv.... Shocked Shocked Shocked

Ελπίζω απλά να βαριούνται όσοι ξέρουν και δεν έχουν δηλώσει συμμετοχή.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 21, 2003 5:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Xmm... Gogeta, exw asxolh8ei me ta polu vasika tou AMV kai DV editing. Dld, poia programmata na xrhsimopoiw, AviSynth scriptakia klp klp. Den exw katsei omws na doulepsw sto adobe pote gia na kanw kapoio AMV. Ki auto logw eleipshs DVD footage. Me DivX, XviD kai otidhpote allo san footage de ginetai douleia, ase pou to Adobe den anoigei ta misa... Confused Twisted Evil Dokimasa mia fora na dw pws bgainei me ena DVD apo kanonikh tainia kai apla petaksa skhnes edw ki ekei etsi gia na dw thn olh istoria. Otan 8a apokthsw thn prwth mou seira se DVD, na eisai sigouros oti 8a arxisw amesws kai ston epomeno diagwnismo pou 8a ginetai tote 8a steilw kai kana AMV. Apla pros to paron logw adeias... Razz tesphs Laughing lew na perimenw akoma... Embarassed

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2003 3:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Δεν ξέρω αλλά εμένα δεν μου έχει δημιουργήσει πολλά προβλήματα και δεν τα έχω πάρει από dvd τα επισόδεια. Μόνο κάτι kenshin δεν μου δεχότανε..... Τέσπα ίσως αν γίνει άλλος διαγωνησμός amv άλλη φορά ίσως.

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Keitarou
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 22, 2003 4:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 18 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 105 Τόπος: Hinnata Inn
Mporeis na rwthseis kai ton Lost Reflection gia na deis ti problhmata eixe o kahmenos me to Adobe. Razz Ase pou eixe ksekinhsei kai AMV gia to X an 8umamai kala kai den tou anoige ta misa epeisodia... Confused
Pantws genika einai polu duskolo mou fainetai na doulepseis me non-DVD footage kai xwris kapoion frameserver opws to AviSynth dioti meta alla 8a exeis balei na ginoun kai alla 8a ginontai...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 24, 2003 3:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Όπως είπα δεν έχω συναντήσει πολλά τέτοια προβλήματα. Δεν πιστεύω να ξανα αντιμετωπίσω ξανά επειδή άρχισα με τον bro να παίρνουμε τα anime σε dvd Cool

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
holborn
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 25, 2003 11:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 1036 Τόπος: Thessaloniki
από ότι φαίνεται μάλλον δε θα γίνει διαγωνισμός amv στο festival καθώς τα άτομα που ενδιαφέρθηκαν είναι πολύ λίγα. Πάντως θα συζητήσουμε με τους υπόλοιπους admin και μπορεί αν και δεν θα γίνει ο διαγωνισμός να μας στείλετε μερικά δικά σας amv να τα προβάλουμε ενδιάμεσα από τις κανονικές και προγραματισμένες προβολές.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SSJGojeta
Δημοσιεύθηκε: Τετ Νοέ 26, 2003 1:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 03 Δημοσιεύσεις: 1461 Τόπος: Forgotten Realms
Τώρα μου έφτιαξες το κέφι μάριε Smile

_________________

Αν δεν ξέρεις, πες δεν ξέρω και ρώτα, δεν είναι ντροπή. Καλύτερα να ρωτάς παρά να βγάζεις λάθος συμπεράσματα..
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης