Το ξέρατε ότι tokei σημαίνει ρολόι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Summer Athens Animeeting
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 21, 2005 3:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Loipon ti lete tote gia 4/7. Akouo idees, ligo sidoma omos gia na enimerosoume kai tous arhontes (admin Laughing ) Poioi mporoun 4 na dosoun paron. Tespa mehri neoteras ishii to 2/7 stis 18:00 sidagma.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 21, 2005 5:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Not a problem...Either way is fine with me Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 21, 2005 9:41 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Mia xara mporw stis 4 Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
KabaMaroudis
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 23, 2005 6:53 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 739 Τόπος: Αιγάλεω προς το παρόν, Ιαπωνία σε 1 χρόνo ελπίζω...
Egw opws proeipa 4 petaw gia Istanbul. Mexri k stis 3 omws borw...elpizw na ginei prin tis 4 na sas dw guys Smile

_________________

Γιώργος KabaΜαρούδης
"Would someone PLEASE explain to this dragon
that there's no such thing as MAGIC?"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger ICQ Αριθμός
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 25, 2005 7:47 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Anagastika kapoios tha prepei na zoristei kai epeidei o kaba tha ti kanei as to kanoume stis 3/7 stis 19:00, oste na psilovoleuei kai ton/tin bakaneko. Tespa peite grigora gia na steilo mail ston master.

ps: To vlepo na erhetai mono o blade kai ego (mias kai pou o vetus pige strato)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 25, 2005 8:09 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Hazuki έγραψε:
ps: To vlepo na erhetai mono o blade kai ego (mias kai pou o vetus pige strato)

Εμ, αφού λείπει ο μέγα συντονιστής των αθηναϊκών συναντήσεων (δηλαδή εγώ), λογικό δεν είναι; Just kidding...(Hazuki hits Vetus with Ussop Hammer).

Μην ανησυχείς: πιστεύω ότι θα'ρθουν κι άλλα άτομα πέρα από σένα και τον Blademaster. Καλού-κακού ενημερώστε και μερικά άλλα άτομα (π.χ. Gio και Powerboy) τηλεφωνικά, επειδή μπορεί να μην μπαίνουν συνεχώς net. Kαλή συνάντηση!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
zentachi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 25, 2005 12:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 03 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 51
Μπορεί να έρθω κι εγώ αφού πρέπει να περπατήσω και λίγο Smile

_________________
Rurouni...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 25, 2005 3:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Vetus έγραψε:

Εμ, αφού λείπει ο μέγα συντονιστής των αθηναϊκών συναντήσεων (δηλαδή εγώ), λογικό δεν είναι; Just kidding...(Hazuki hits Vetus with Ussop Hammer).


Vetus gia tin eugeniki sou kritiki sou euhome na pixeis vre psaroukla Laughing
Ade re si i Hios den einai tipota pixe mia voutia kai ela, tha sou ho kai ksaplostra. Cool

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 25, 2005 11:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Ante ok, 3 einai ok...apla mporei na er8w na sas vrw later, den 3erw ti wra 8a 3empredepsw apo to sunderio!! (einai h mera pou 8a paroume tis vevaiwseis Razz)

Hazuki.. THN baka-neko. Twisted Evil

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 26, 2005 7:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
zentachi έγραψε:
Μπορεί να έρθω κι εγώ αφού πρέπει να περπατήσω και λίγο Smile

Ωπά! Σαν τα χιόνια! Χαίρομαι που είσαι καλύτερα τώρα (έχουμε να σε δούμε από την συνάντηση Οκτωβρίου). Καλή ανάρρωση!

Hazuki έγραψε:
Vetus έγραψε:

Εμ, αφού λείπει ο μέγα συντονιστής των αθηναϊκών συναντήσεων (δηλαδή εγώ), λογικό δεν είναι; Just kidding...(Hazuki hits Vetus with Ussop Hammer).


Vetus gia tin eugeniki sou kritiki sou euhome na pixeis vre psaroukla Laughing
Ade re si i Hios den einai tipota pixe mia voutia kai ela, tha sou ho kai ksaplostra. Cool

Daizobu! Τα πέρνα πολύ καλά εδώ. Φυσικά από την Τρίτη αρχίζουν οι υπηρεσίες και οι ασκήσεις, αλλά και πάλι σε σχέση με άλλες μονάδες τα πράγματα είναι ΠΟΛΥ πιο χαλαρά. Το μόνο που μένει είναι να μου εγκρίνουν την διανυχτέρευση στο σπίτι του θείου μου που μένει στο λιμάνι (η μονάδα όπου βρίσκομαι είναι στα Αρμόλια, τα οποία απέχουν κανα μισάωρο με Ι.Χ.). Όσο αφορά τα μπάνια, πηγα σε παραλία προχθες και παραπροχθες. Πάλι καλά, εδώ έχει πάρα πολλές παραλίες για να πας (αλλά κι άλλα μέρη), οπότε δεν βαριέσαι ποτέ. Άσε δε που η μετάθεση έπεσε στην καλύτερη περίοδο, δλδ το καλοκαίρι. Τι άλλο θέλω; Μμμμμμμ...ένα dvix player για να βλέπω anime στο σπίτι του θείου μου. Μην το γελάτε, ίσως το κάνω κι αυτό.

"Γιώτα! Γιώτα! Ζωή και κότα!" Nyahahahahahahaha! Όχι, παίζουμε!

Embarassed Σαν να έχω βγει off topic. Gomen, gomen...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 26, 2005 11:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
OK 3/7 stis 19:00 sto sidagma exodo metro tha idopoiiso kai tous admin

Bakaneko sorry Laughing

Vetus έγραψε:

Daizobu! Τα πέρνα πολύ καλά εδώ. Φυσικά από την Τρίτη αρχίζουν οι υπηρεσίες και οι ασκήσεις, αλλά και πάλι σε σχέση με άλλες μονάδες τα πράγματα είναι ΠΟΛΥ πιο χαλαρά. Το μόνο που μένει είναι να μου εγκρίνουν την διανυχτέρευση στο σπίτι του θείου μου που μένει στο λιμάνι (η μονάδα όπου βρίσκομαι είναι στα Αρμόλια, τα οποία απέχουν κανα μισάωρο με Ι.Χ.). Όσο αφορά τα μπάνια, πηγα σε παραλία προχθες και παραπροχθες. Πάλι καλά, εδώ έχει πάρα πολλές παραλίες για να πας (αλλά κι άλλα μέρη), οπότε δεν βαριέσαι ποτέ.


Mias kai pou eimaste off topic
a) Re si ti visma eihes kai se steilane sto thio sou Laughing
b) Re Vetus i hios nisi einai, paralies den tha eihe kai malista mpolikes. Laughing Cool[/b]

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιούν 26, 2005 2:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Hazuki έγραψε:
ps: To vlepo na erhetai mono o blade kai ego (mias kai pou o vetus pige strato)


ROLFLING ON THE FLOOR ROLFLING!!! Razz Razz Razz

Θα σας μαζεψω ολους ακομα κι αν χρειαστει να σας κουβαλισω εναν εναν!!! Evil or Very Mad

Τεσπα kinishinaide hazuki, θα παρω τηλ καποιυς να τους ειδοποιησω κ?....αντε να δουμε τωρα θα γινει official?....

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 27, 2005 10:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Twra an sas pw pws h omilia pou h8ela na dw einai telika paraskeuh kai oxi savvato 8a me kremasete polu?? Razz Pantws ok ok, Kuriakh einai mia xara Smile huhuhu

Hazuki :* Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 28, 2005 11:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Δυστυχώς, Hazuki, ακόμα δεν μου εγκρίνουν την διανυχτέρευση (εννοείται, όμως, ότι μπορώ να πηγαίνω εκεί για να κάθομαι) και θα χρειαστεί χοντρό βίσμα για να το πετύχω (η διανυχτέρευση κανονικά επιτρέπεται μόνο στο σπίτι της οικογένειάς σου). Άμα την εξασφαλίσω, όμως, το πρώτο πράγμα που πιθανώς να κάνω είναι ν' αγοράσω dvix player για να μην αποχωριστώ τα αγαπημένα μου anime (αμ, πως!).

Eντωμεταξύ, επειδή κατά 99% μετά τις 2 Ιουλίου θα χρειαστώ να κατεβώ Αθήνα για να πάω στο 401 για επαναξέταση στο γόνατό μου (έχω χοντροπάθεια επιγονατίδος), υπάρχει μια μικρή πιθανότητα να κατεβώ έστω και για λίγο στην συνάντηση. Μακάρι να σταθώ τυχερός.

Blademaster, έχε υπόψην σου τους: Cubicle, Gio, Αντρέα (δεν θυμάμαι το nickname μου, αλλά ξέρεις ποιον εννοώ), Turgon κ.ο.κ.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
NoctReX
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 30, 2005 5:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 15 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 134 Τόπος: ilion Τώρα Βλέπω: ...την οθόνη μου; :(
Ενοοείται ότι θα έρθει και το δίδυμο NoctReX & utsutsu !!! Χάνεται τέτοιο πράγμα;

Vetus, σου εύχομαι να πήξεις και να λίωσεις ρε! Στα είχα πει και από κοντά, ότι ο στρατός είναι πλέον διακοπούλες Smile
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα AIM διεύθυνση MSN Messenger ICQ Αριθμός

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης