Το ξέρατε ότι hokori σημαίνει υπερηφάνεια;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη
Σελίδα 3 από 5
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Γενικές Δημοσκοπήσεις    Ποιον internet browser δουλεύετε?
acidburn_d
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 15, 2005 1:17 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 159 Τόπος: ΑΘΗΝΑ
Παίζουνε και για τον IE διάφορα όμορφα plugins που του δίνουν κάποια από τα στοιχειώδη χαρακτηριστικά που του λείπουν αλλά...... ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ INSTALL Shocked Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Chrono
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 17, 2005 11:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 15 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 75 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: Deadman Wonderland, Ao No Exorcist
Παράθεση:
"Maxthon"?? Πρώτη φορά τον ακούω αλλά από ότι λές αξίζει μια δοκιμή


gia na se voi8iso: http://www.maxthon.com/en/index.htm

ena allo xrisimo xaraktiristiko tou maxthon ine ta polla shortcuts pou mporeis na 8eseis. P.x.: mporei grafontas mono to gramma "a" na se fernei sti selida animeplanet.gr, i mporeis grafontas to gramma "g" kai meta mia le3i as poume "naruto" dld "g naruto" na sou kanei search apo to google gia to naruto.episis iparxei ensomatomeno searchbar (oxi external enoxlitiko) to opio mia lista apo polla search engines gia na epile3eis.

_________________
Cyprus Anime Society
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
acidburn_d
Δημοσιεύθηκε: Παρ Φεβ 18, 2005 2:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 12 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 159 Τόπος: ΑΘΗΝΑ
cool - thanx Smile
I'll give it a try Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
trynksssj2
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούν 22, 2005 7:22 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 07 Μάϊ 05 Δημοσιεύσεις: 62 Τόπος: Αλμυρός Τώρα Βλέπω: Bleach, Naruto Shippuden
FIREFOX xrisimopoio. einai o kalyteros. diabasa ston proti selida, enas eipe pos mplokarei ta pop ups. kai o internet explorer to kanei ayto. kai tabs mporeis na baleis ston internet explorer. alla se 8emata asfaleias einai kalyteros o firefox. kai einai kai pio grigoros. kai pianei mono 4mb!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
jaim
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 21, 2005 4:17 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 09 Αύγ 05 Δημοσιεύσεις: 55 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: naruto,nge
Arxisa na serfaro me mzilla prosfata.

_________________

''Η δύναμη διαφθείρει.......η απόλυτη δύναμη διαφθείρει απόλυτα''
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kenshin Himura
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Αύγ 21, 2005 9:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 21 Αύγ 05 Δημοσιεύσεις: 59 Τόπος: Athina Τώρα Βλέπω: manga sthn tv , lol
pare firefox na deis thn igeia sou . an kai exei psiloproblimata sto character encoding se merikes selides opos kai se me rika java.

_________________
Yours Hitokiri,
Battousai Futatabi

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 06, 2007 2:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Urgent!!!


Επειδή θα κάνω format τώρα ξέρει κανείς μήπως πως να βρω τον φάκελο και να τον σώσω των Favorites(bookmarks Βασικά) του Mozilla?

Δεν ξέρω γιατί, αλλά ψάχνω αυτόν τον ρημάδι τον folder και δεν τον βρίσκω πουθενά!

Twisted Evil

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
noname
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 06, 2007 3:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
pane Bookmarks >Organize Bookmarks...
apo to parathiro pou tha vgei kane File> Export opou thes Razz
kai meta paromia tha ta kaneis Import sto meta-formarismeno pc

egw btw xrisimopoio lolifox pou einai mia customize version tou firefox

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
light&ryuk
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 20, 2007 3:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 07 Δημοσιεύσεις: 250 Τόπος: Μάλλον θα μείνω στα Χανιά Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuuden,Serial Experiments Lain
Guys θα συμφωνήσω με τα πλήθη....Mozilla και πάλι Mozilla. O Εxlporer είναι πραγματικά για τον π.., εεε, συγγνώμη για τα μπάζα εννοούσα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 11:10 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Είμαι χρήστης Mozilla Firefox περιπου απο τον Δεκεμβριο του 2006.Εχω κατεβασει αρκετα χρησιμα addons,εχω παιξει με τις ρυθμίσεις του,εχω δει αρκετα κολπακια του κτλ κτλ.


Αυτό το διάστημα άρχισα να χρησιμοποιω Internet Explorer 7 μιας και δεν χρησιμοποιώ δικό μου pc και δεν θελω να το φορτωνω με προγραμματα.

Ενα εχω να πω..

Αδικα κατηγορουμε τον IE τόσο καιρό.Πλέον ότι έχει ο Μοζίλας τα έχει και αυτός ο browser

Tabs,Pop up blocker,προειδοποιηση επικινδυνων ιστοσελιδων,ασφάλεια,ευχρηστια και αλλα πολλα που εχει και ο firefox.

Το μονο αρνητικο μεχρι στιγμης που εχω εντοπισει ειναι οτι δεν εχει τοσο μεγαλη ποικιλια σε addons οση του firefox τουλαχιστον, αλλα ηδη προσθετουν και κανουν κατι για αυτο για να επικρατησει το μονοπωλιο του Μπιλυ.

Ενα ακομα αρνητικο,και το βαζω σε εισαγωγικα επειδη μπορει να ειναι αποτελεσμα λαθος ρυθμισεων ειναι η αδικαιολογητα μεγαλη καταναλωση πορων απο αυτον! 140.000 k !!! Εχω κανει κατι λαθος μηπως?



Ουσιαστικα παντως ο λογος που με κραταει ακομα με τον firefox οταν εχω παλι προσβαση σε δικο μου pc και οχι με τον internet explorer ειναι η ελλειψη addons.Χρησιμοποιω ήδη παρα πολλα ,ακομα και ενα που σου εχει επιλογη απο firefox "view this page in IE" Cool


Τα αρνητικα του ομως που εντοπισα ειναι

i)Αρκετα κρασαρισματα.Ναι οκ,μου εμφανιζει restore session μετα αλλα δεν γινεται δουλεια ετσι..

ii)Δεν μπορω να γραφω ευκολα φορμες σε ποστς!Πχ αν θελω τωρα να βαλω ενα tag ή ενα smiley σε αυτο το μυνημα σε αυτη ακριβως την γραμμη που γραφω τωρα, μολις το πατησω να βγει ,τοτε θα μου το πεταξει στο τελος του κειμενου και μαλιστα θα με πεταξει πανω πανω στην αρχη της φορμας!Κατι αρκετα εκνευριστικο οταν κανω edit ή οταν θελω να κανω τα διαφορα tags οπως bold πχ αφου εχω ηδη γραψει το κειμενο.

Το εχω εντοπισει σε πολλες φορμες και σε αλλα forums οταν χρησιμοποιω mozilla.

Με τον IE7 ομως μεχρι στιγμης ολα πανε καλα.

iii)Παγωμα στα καλα καθουμενα της σελιδας!Freeze, νεκρωνει και μετα κανα λεπτο αν δεν με εχει πεταξει εξω(!) στο desktop τοτε θα ξαναεπανελθει στα κανονικα


.


Τι εχετε να πειτε για ολο αυτο?

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 11:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Φλογερή Αλεπού !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
roronoa zoro!
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 12:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 06 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 656
k egw flogerh alepou.........
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 1:35 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Opera.

Εχω δουλεψει τον FireFox απο το 2004 και περισι το καλοκαιρι βρηκα το Opera. Γρηγοροτερο, ποιοτικο, αξιοπιστο SUPER pop up blocker και απο add on's... Αστο θα ξημεροσουμε.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 3:01 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
kabez έγραψε:
Είμαι χρήστης Mozilla Firefox περιπου απο τον Δεκεμβριο του 2006.Εχω κατεβασει αρκετα χρησιμα addons,εχω παιξει με τις ρυθμίσεις του,εχω δει αρκετα κολπακια του κτλ κτλ.


Αυτό το διάστημα άρχισα να χρησιμοποιω Internet Explorer 7 μιας και δεν χρησιμοποιώ δικό μου pc και δεν θελω να το φορτωνω με προγραμματα.

Ενα εχω να πω..

Αδικα κατηγορουμε τον IE τόσο καιρό.Πλέον ότι έχει ο Μοζίλας τα έχει και αυτός ο browser

Tabs,Pop up blocker,προειδοποιηση επικινδυνων ιστοσελιδων,ασφάλεια,ευχρηστια και αλλα πολλα που εχει και ο firefox.

Το μονο αρνητικο μεχρι στιγμης που εχω εντοπισει ειναι οτι δεν εχει τοσο μεγαλη ποικιλια σε addons οση του firefox τουλαχιστον, αλλα ηδη προσθετουν και κανουν κατι για αυτο για να επικρατησει το μονοπωλιο του Μπιλυ.

Ενα ακομα αρνητικο,και το βαζω σε εισαγωγικα επειδη μπορει να ειναι αποτελεσμα λαθος ρυθμισεων ειναι η αδικαιολογητα μεγαλη καταναλωση πορων απο αυτον! 140.000 k !!! Εχω κανει κατι λαθος μηπως?



Ουσιαστικα παντως ο λογος που με κραταει ακομα με τον firefox οταν εχω παλι προσβαση σε δικο μου pc και οχι με τον internet explorer ειναι η ελλειψη addons.Χρησιμοποιω ήδη παρα πολλα ,ακομα και ενα που σου εχει επιλογη απο firefox "view this page in IE" Cool


Τα αρνητικα του ομως που εντοπισα ειναι

i)Αρκετα κρασαρισματα.Ναι οκ,μου εμφανιζει restore session μετα αλλα δεν γινεται δουλεια ετσι..

ii)Δεν μπορω να γραφω ευκολα φορμες σε ποστς!Πχ αν θελω τωρα να βαλω ενα tag ή ενα smiley σε αυτο το μυνημα σε αυτη ακριβως την γραμμη που γραφω τωρα, μολις το πατησω να βγει ,τοτε θα μου το πεταξει στο τελος του κειμενου και μαλιστα θα με πεταξει πανω πανω στην αρχη της φορμας!Κατι αρκετα εκνευριστικο οταν κανω edit ή οταν θελω να κανω τα διαφορα tags οπως bold πχ αφου εχω ηδη γραψει το κειμενο.

Το εχω εντοπισει σε πολλες φορμες και σε αλλα forums οταν χρησιμοποιω mozilla.

Με τον IE7 ομως μεχρι στιγμης ολα πανε καλα.

iii)Παγωμα στα καλα καθουμενα της σελιδας!Freeze, νεκρωνει και μετα κανα λεπτο αν δεν με εχει πεταξει εξω(!) στο desktop τοτε θα ξαναεπανελθει στα κανονικα


.


Τι εχετε να πειτε για ολο αυτο?

isos na ftene ta polla add-on's Smile
oso gia tis formes einai pragmati ekneuristiko Very Happy

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Zaraki Kenpachi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 23, 2008 9:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 03 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 1137 Τόπος: Αθήνα/Soul Society Τώρα Βλέπω: Kaiji, Soul Eater, Neon Genesis Evangelion
Firefox και ξερω ψωμι.. ο explorer ολο μου κολλουσε και πετουσε ανοητες διαγημισεις και εχω βρει την υγεια μου!!!
αλλωστε αυτες οι 2 φωτο τα λενε ολα πιστευω.... Razz
Spoiler:


_________________
Όλοι βλέπουν Code Geass...

Soul Eater seems preety popular...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 5
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης